Το MyCat είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 81,486 εγγεγραμμένα μέλη και 718,472 μηνύματα σε 22,632 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το MyCat άλλα 380 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο MyCat.

Εγγραφή Βοήθεια

Πολύ γουργουρητό!

mairo0lini (μαιρη)

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη mairo0lini
H μαιρη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Άλιμος (Αττική). Έχει γράψει 9 μηνύματα.

H mairo0lini έγραψε στις 22:27, 27-06-10:

λοιπον δεν ξερω αν αυτο που εχει το γατι μου ειναι ακριβως προβλημα υγειας αλλα εχω μια απορια..
λοιπον ο γατος μου γουργουριζει παααρα πολυ.. δηλαδη με το που τον ακουμπαω νοιωθω ενα συνεχες γουργουρητο και δεν ξερω εαν αυτο ειναι φυσιολογικο! δεν ξερω πολλα απο γατες αλλα εχω φοβηθει.. το κανει επειδη πειναει η απο ευχαριστηση..?

ευχαριστω πολυ

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Πουπουλίνα

Supervisor

Το avatar του χρήστη Πουπουλίνα
H Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 3 γάτες (3 έχουν περάσει από τα χέρια της) . Έχει γράψει 36,477 μηνύματα.

H Πουπουλίνα προστατευω τη φυση και τα ζωα=πολιτισμος έγραψε στις 22:29, 27-06-10:

καλε..απο ευχαριστηση το κανει.......και εμενα η θηλυκια μου συνεχεια οταν την ακουμπαω το κανει!!!...βεβαια,μιλαμε σιγουρα για χουρχουρισμα....οχι βαρια ανασα φανταζομαι..φυσιολογικοτατο ειναι...και πολυ τελειο!!!!

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

γιουλακι (Γιούλη)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη γιουλακι
H Γιούλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 2 γάτες (3 γατουλινια έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Αχαρνές (Αττική). Έχει γράψει 261 μηνύματα.

H γιουλακι έγραψε στις 22:34, 27-06-10:

Ναι κ εγω νομιζω πως απο ευχαριστηση θα το κανει το καλο μου!!
κ η Ναλα μου ετσι ειναι οπως κ η πουπουλινα της Εφης που σου εγραψε πιο πανω...
Απλως υπαρχουν περπτωσεις που τα γατια γουργουριζουν πολυ κ εντονα οταν πονανε...
αλλα λογικα θα ειχες παρατηρησει κ αλλες αλλαγες στη συμπεριφορα της αν πονουσε...
οπως ας πουμε μαλλον δεν θα ειχε ορεξη ουτε για παιχνιδια ουτε για φαγητο κλπ..
Σκετο γουργουρητο δν νομιζω να παραπεμπει σε πονο...

Παράθεση

mairo0lini (μαιρη)

Νεοφερμένος

H μαιρη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Άλιμος (Αττική). Έχει γράψει 9 μηνύματα.

H mairo0lini έγραψε στις 22:35, 27-06-10:

μακαρι να ειναι απο ευχαριστηση.. αλλα ρε παιδι μου πολυ γουργουριζει... ισως επειδη ειναι και μικρο...

Παράθεση

mairo0lini (μαιρη)

Νεοφερμένος

H mairo0lini έγραψε στις 22:38, 27-06-10:

οχι παιζει κανονικα και μια χαρα τον βλεπω.. αχχ και τωρα εμαθε στα χαδια και μου τριβεται ολη την ωρα το μικρο μου... πριν λιγο καιρο ουτε να με πλησιασει τωρα.......

Παράθεση

Πουπουλίνα

Supervisor

Το avatar του χρήστη Πουπουλίνα
H Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 3 γάτες (3 έχουν περάσει από τα χέρια της) . Έχει γράψει 36,477 μηνύματα.

H Πουπουλίνα προστατευω τη φυση και τα ζωα=πολιτισμος έγραψε στις 22:38, 27-06-10:

καλε ναι....εμενα η πουπυ ακουγεται σαν τρακτερ....

Παράθεση

γιουλακι (Γιούλη)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη γιουλακι
H Γιούλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 2 γάτες (3 γατουλινια έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Αχαρνές (Αττική). Έχει γράψει 261 μηνύματα.

H γιουλακι έγραψε στις 22:50, 27-06-10:

Αρχική Δημοσίευση από πουπουλινα
καλε ναι....εμενα η πουπυ ακουγεται σαν τρακτερ....

καλοοοο!!!

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Πολύ περίεργο! - Από Μπουμπού (EΦΗ)
      Το θέμα έχει λάβει 11 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Διάφορα.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 15-12-10 στις 15:22.
    • Επείγον- Μικρό γατάκι με πολύ πολύ τσιμπλιασμένα ματάκια! - Από みことftw
      Το θέμα έχει λάβει 207 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Προβλήματα υγείας.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 23-06-10 στις 20:43.
    • Πολύ κακό αλλα και πολύ καλό - Από yasmin1gr
      Το θέμα έχει λάβει 16 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Συζήτηση επι παντός γατιστητού.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 20-11-09 στις 08:56.
    • Κοιμάται... πολύ... - Από dimitra22
      Το θέμα έχει λάβει 8 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Συμπεριφορά & Εκπαίδευση.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 18-06-08 στις 00:25.
    • Ένα γλυκό γουργουρητό - Από Mici
      Το θέμα έχει λάβει 23 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Ιστορίες.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 30-11-06 στις 13:15.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους