Το MyCat είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 82,150 εγγεγραμμένα μέλη και 718,315 μηνύματα σε 22,588 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το MyCat άλλα 153 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο MyCat.

Εγγραφή Βοήθεια

Πρόβλημα με το ουροποιητικό σύστημα

roberto

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη roberto
Ο roberto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος . Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.

O roberto siam κουκλος έγραψε στις 19:21, 12-05-12:

Καλησπέρα σε όλους τους γατόφιλους .
Είμαι νέο μέλος της παρέας σας ,ένας γάτος κούκλος,της φυλής Σιάμ 12ετών και δυστυχώς άρρωστος.

Εδώ και πέντε ημέρες αντιμετωπίζω σοβαρότατο πρόβλημα με το ουροποιητικό μου σύστημα με αποτέλεσμα να μην τρώω,να μη πίνω και να μην κατουράω ή να κάνω κακά μου .
Η οικογένειά μου με πήγε αμέσως στον κτηνίατρο ο οποίος με περιέλαβε με νάρκωσε, μου έβαλε καθετήρα για 2 ημέρες και μου χορήγησε αντιβίωση . Τώρα έχω επιστρέψει σπίτι μου αλλά παραμένω άκεφος , δεν τρώω και δεν έχω χρησιμοποιήσει την καθαρή άμμο μου καθόλου. Είμαστε όλοι σε άσχημη ψυχολογική κατάσταση
Εγώ να τους βλέπω να στενοχωριούνται κι εκείνοι να με βλέπουν να χάνομαι .
Τη Δευτέρα θα βγουν και τα αποτελέσματα των εξετάσεων μου

Έχετε παρόμοια εμπειρία που θα μπορούσε να μας βοηθήσει ;

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Bijoux (Δήμητρα)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Bijoux
H Δήμητρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 3 γάτες (δεκάδες έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 1,465 μηνύματα.

H Bijoux έγραψε στις 18:27, 13-05-12:

Γεια σου Roberto! Καλώς όρισες! Περισσότερες πληροφορίες θα μπορούσες να βρεις εδώ

Ευχόμαστε να είναι όλα περαστικά για το γατούλη σου! Περιμένουμε νεότερα!

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Πουπουλίνα

Supervisor

Το avatar του χρήστη Πουπουλίνα
H Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 3 γάτες (3 έχουν περάσει από τα χέρια της) . Έχει γράψει 36,441 μηνύματα.

H Πουπουλίνα προστατευω τη φυση και τα ζωα=πολιτισμος έγραψε στις 19:29, 13-05-12:

Πως τα παει ο γατος;Εχουμε καποιο νεοτερο;

Παράθεση

maomoi

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη maomoi
H maomoi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. . Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.

H maomoi :D έγραψε στις 13:32, 27-01-15:

έχω δυο γατουληδες δεν θελω να μου παθουν προβλημα με το ουροποιητικο τους :/

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 4 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους