Το MyCat είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 80,776 εγγεγραμμένα μέλη και 715,111 μηνύματα σε 22,184 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το MyCat άλλα 240 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο MyCat.

Εγγραφή Βοήθεια

Κλειστό Θέμα

Το παρόν θέμα είναι κλειδωμένο! Δεν μπορείτε να απαντήσετε σε αυτό.

Σταχτούλα όνομα και πράγμα...

djstam33

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη djstam33
Ο djstam33 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει 8 γάτες (30 έχουν περάσει από τα χέρια του) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4 μηνύματα.

O djstam33 έγραψε στις 20:38, 12-12-10:

...χωρις το παραμικρο ιχνος αλλου χρωματος,με μπλε (κορες) - πρασινα ματια,5 εβδομαδων,πληρη εξοικειωση με τους ανθρωπους,γουργουριζει-παιζει-κανει ναζια.Χρειαζεται σπιτι αμεσα γιατι πιασαν τα κρυα και το εχω στη πυλωτη.Ειναι σε αρκετα καλη κατασταση,θελει εμβολιασμο,προληπτικη αποπαρασιτωση κλπ , αλλα κυριως θελει αγαπη.Θα το επαιρνα εγω αλλα εχω 2 θηλυκες χωρις στειρωση (απο επιλογη) και καταλαβαινετε...οσοι πιστοι djstam33@gmail.com .Περιοχη κεντρο αθηνας.τηλ. 6933349594

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα Thumbnails
Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγένθυνση

Όνομα:  staxtoula.jpg
Εμφανίσεις:  126
Μέγεθος:  78,8 KB  
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη djstam33 : 13-12-10 στις 01:01.
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

speri (Ειρήνη)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη speri
H Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 1 γάτα . Έχει γράψει 2,773 μηνύματα.

H speri Γουργούρι γουργούρι θα γίνω νιαούρι έγραψε στις 21:23, 12-12-10:

Τι γλυκο γατουνακι εισαι εσυ??? Καλη τυχη σου ευχομαι!!!

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

Kalliastar (Κάλλια)

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη Kalliastar
H Κάλλια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 2 γάτες (5 έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Τρίπολη (Αρκαδία). Έχει γράψει 2,106 μηνύματα.

H Kalliastar Ride Free :) έγραψε στις 07:38, 13-12-10:

Κουκλίτσα πανέμορφη!
Καλή τύχη και από εμάς!

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

djstam33

Νεοφερμένος

Ο djstam33 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει 8 γάτες (30 έχουν περάσει από τα χέρια του) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4 μηνύματα.

O djstam33 έγραψε στις 18:55, 14-12-10:

Παιδια συγνωμη,αλλα μας προεκυψε ''σταχτουλης'' κατα 80% συμφωνα με τον κτηνιατρο που το ειδε σημερα και θα μας πει στα σιγουρα σε 14 ημερες οταν το ξαναδει.Σημερα εκανα την πρωτη επαφη του ''σταχτουλη'' με τις γατες μου,αλλα δεν πηγε καλα,αν δεν τον δεχτουνε πρεπει να βρεθει αναδοχος γιατι ειναι πραγματικα δυσκολο να εχω 2 γατες στο 1 σπιτι και ενα γατακι με πολλη μεγαλυτερες αναγκες σε αλλο αλλο (6 χιλιομετρα μακρια).Διαδοστε το παρακαλω...Ευχαριστω

Πουπουλίνα

Supervisor

Το avatar του χρήστη Πουπουλίνα
H Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 3 γάτες (3 έχουν περάσει από τα χέρια της) . Έχει γράψει 35,747 μηνύματα.

H Πουπουλίνα προστατευω τη φυση και τα ζωα=πολιτισμος έγραψε στις 19:31, 14-12-10:

Παντως..ειναι σχεδον παντα δεδομενο οτι τις πρωτες μερες θα εχουν αντιδρασεις.Και ο δικος μου ,οταν του εβαλα την πουπυ..εγινε λιονταρι..ελεγα οτι θα την κατασπαραξει,και φαντασου οτι ηταν ήδη 5μιση χρονων,και δεν ειχε ζησει ΠΟΤΕ με αλλη γατα...μετα απο μια βδομαδα,την ανεχοταν..και μετα 10 μερες περιπου...επαιζαν και κοιμοντουσαν αγκαλιτσα.Να φανταστεις οτι ποτε δεν περιμενα οτι θα την δεχτει...και ομως..

maria_lulu (Mαρία)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη maria_lulu
H Mαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 2 γάτες (2 κουνελάκια (Άλεξ και Μήνα) και κατι αλλα ζωακια έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,633 μηνύματα.

H maria_lulu έγραψε στις 00:27, 15-12-10:

Ειναι γλυκα!!!! Μακαρι να βρει συντομα ενα ζεστο σπιτακι!!!!

goth (Kατερινα)

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη goth
H Kατερινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 5 γάτες (Αρκετες... έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Γέρακας (Αττική). Έχει γράψει 571 μηνύματα.

H goth Αντίστροφα ο χρόνος μετράει... έγραψε στις 18:04, 15-12-10:

Ειναι γλυκητατο!Θα ηθελα να το ειχα!(με εμεσο τροπο ενδιαφερομαι)

djstam33

Νεοφερμένος

O djstam33 έγραψε στις 12:35, 25-12-10:

[quote=djstam33;2496658]...χωρις το παραμικρο ιχνος αλλου χρωματος,με μπλε (κορες) - πρασινα ματια,5 εβδομαδων,πληρη εξοικειωση με τους ανθρωπους,γουργουριζει-παιζει-κανει ναζια.Χρειαζεται σπιτι αμεσα γιατι πιασαν τα κρυα και το εχω στη πυλωτη.Ειναι σε αρκετα καλη κατασταση,θελει εμβολιασμο,προληπτικη αποπαρασιτωση κλπ , αλλα κυριως θελει αγαπη.Θα το επαιρνα εγω αλλα εχω 2 θηλυκες χωρις στειρωση (απο επιλογη)..........ευχαριστω για το ενδοιαφερον που δειξατε αλλα το γατακι βρηκε αναδοχο

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Όνομα, ζώο, φυτό, πράγμα... - Από SweetyCat
      Το θέμα έχει λάβει 104 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Γενική συζήτηση.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 12-08-17 στις 21:00.
    • Η Τρίχα, όνομα και πράγμα - Από jimpele
      Το θέμα έχει λάβει 13 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Οι γάτες μου.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 06-12-12 στις 00:48.
    • Πουπουλένια...όνομα και πράγμα! - Από Fideloudi
      Το θέμα έχει λάβει 6 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Αναδημοσιεύσεις.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 28-02-12 στις 19:57.
    • Μέλιος,όνομα και πράγμα! - Από moukelis
      Το θέμα έχει λάβει 2 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Χαρίζονται.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 19-11-11 στις 17:43.
    • Χαρίζεται η Μπριάμ, όνομα και πράγμα - Από aretha
      Το θέμα έχει λάβει 1 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Αναδημοσιεύσεις.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 19-07-11 στις 18:47.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους