Το MyCat είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 80,776 εγγεγραμμένα μέλη και 715,111 μηνύματα σε 22,184 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το MyCat άλλα 257 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο MyCat.

Εγγραφή Βοήθεια

Γάτες vs κροτίδες!

Mariaandherpets

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Mariaandherpets
H Mariaandherpets αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. . Έχει γράψει 6 μηνύματα.

H Mariaandherpets έγραψε στις 08:17, 25-04-16:

Γεια σας παιδια!!Ειναι η πρωτη φορα που γραφω εδω και ο λογος ειναι το προβλημα των περισσοτερων απο εμας,τα μπομπακια!Εμενα προσωπικα η γατα μου δεν ειχε προβλημα τις αλλες χρονιες,αλλα φετος η καημενη μολις ακουει το μπομπακι να σκαει.τρεχει να κρυφτει!!Δυστηχως,στην γειτονια μας υπαρχουν πολλοι νεοι που ριχνουν ΣΥΝΕΧΕΙΑ μπομπακια αυτες τις μερες.Η Ζοζεφινα περναει την περισσοτερη μερα εξω τωρα που εχει καλυτερευσει ο καιρος.Δεν βγαινει εξω απο την αυλη(αν και μπορει αφου ολες οι πορτες ειναι ανοιχτες)αλλα εγω συνεχιζω να φοβαμαι επειδη τα παιδια ειναι ικανα να το ριξουνε κοντα της να δουνε τι θα κανει...Βεβαια και την εχω μεσα αυτες τις μερες και βγαινει μονο μαζι μου αλλα τι αλλο μπορω να κανω για να μην στρεσαρετε τοσο;Την λυπαμαι την γλυκια μου.Εχει βρει κρυψωνα κατω απο το κομοδινο μου αλλα και παλι ειναι πολυ αγχωμενη!Καμοια ιδεα;!;!

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 2 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

kat-cats (Κατερίνα)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη kat-cats
H Κατερίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 2 γάτες (3 έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,556 μηνύματα.

H kat-cats έγραψε στις 08:47, 25-04-16:

Καλημέρα! δυστυχώς ή ευτυχώς το μόνο που μπορείς να κάνεις για τη γατούλα σου είναι να την έχεις μόνιμα μέσα. Μόνο έτσι θα είναι ασφαλής και δεν θα στρεσσάρεται.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 2 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Aleksa

MyCat Moderator

Το avatar του χρήστη Aleksa
H Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 1 γάτα και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 16,712 μηνύματα.

H Aleksa έγραψε στις 09:29, 25-04-16:

Καλή σου μέρα και καλωσήρθες στην παρέα μας

Όπως πολύ σωστά είπε και η φίλη Κατερίνα πιο πάνω, ο μόνος σίγουρος τρόπος, είναι να την κρατήσεις μέσα στο σπίτι. Θα πρόσθετα μάλιστα να φροντίσεις αν είναι εφικτό να κινείται σε δωμάτια που δεν έχουν επαφή με το δρόμο που συμβαίνει ο "σαματάς" και κατά προτίμηση με τα τζάμια κλειστά για να μειώσεις όσο γίνεται το θόρυβο. Άλλη λύση δεν βλέπω, άλλωστε υποθέτω προσωρινή κατάσταση...
Ή αλλιώς, Πάσχα είναι, θα περάσει Εύχομαι καλή (και ασφαλή) Ανάσταση!

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους