Το MyCat είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 80,775 εγγεγραμμένα μέλη και 715,085 μηνύματα σε 22,182 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το MyCat άλλα 286 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο MyCat.

Εγγραφή Βοήθεια

Ψάχνω για γατάκι!Περιοχή Χανιά

giannisgr41

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη giannisgr41
Ο giannisgr41 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος . Έχει γράψει 9 μηνύματα.

O giannisgr41 έγραψε στις 11:55, 06-03-15:

Ζητώ να μου χαρίσουν ένα γατάκι!!
Τα παιδιά μου, μου ζητούν να πάρουμε ένα στο σπίτι και το θελω και εγω για παρέα..Αποφάσισα λοιπόν να προσθέσω ένα ακόμα μέλος στην οικογένεια μας και διάλεξα γατακι γιατι και τα παιδια θεωρώ ότι είναι πια σε ηλικία να φροντίσουν να νιώσουν και να αγαπήσουν και κυρίως να σεβαστούν κατάλληλα ενα ζωακι. Ψάχνω σε αγγελίες δεν είχα τύχη μέχρι τώρα .θελω ενα μικρο 2-3 μηνων περιπου,κατα προτιμηση απο μαμα γατα που ειναι μεσα σε σπιτι,αλλα δεν ειναι απαραιτητο.εννοειται οτι θα παει σε κτηνιατρο για τα απαραίτητα αλλα καλοδεχουμενο εαν εχει ηδη τσιπ και εμβολιασμένο ,αποπαρασιτωμενο
Οποιος μπορει να βοηθησει ας μου στειλει μηνυμα.
Ευχαριστω

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 3 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Πουπουλίνα : 06-03-15 στις 19:34. Αιτία: Προσαρμογη στους ορους χρησης
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

k@lypso

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη k@lypso
H k@lypso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 112 μηνύματα.

H k@lypso έγραψε στις 10:47, 07-03-15:

Καλημέρα!
Μπορείς να ρωτήσεις σε φιλοζωικές της περιοχής σου,
(πχ δες εδώ: http://www.animalscare.gr και εδώ: http://www.chania.gr/municipality/ka...steenazwo.html),
σε κτηνίατρο, ανθρώπους που ταϊζουν αδέσποτα, ή να ψάξεις αγγελίες στο internet

(δες: http://www.kritikes-aggelies.gr/el/category/gates)!

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 3 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

παμαμπου (δήμητρα)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη παμαμπου
H δήμητρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 316 μηνύματα.

H παμαμπου έγραψε στις 11:22, 07-03-15:

καλημέρα!μένω χανιά και ίσως να μπορώ να σε βοηθήσω...αν θέλεις στείλε μου ένα μήνυμα, για να τα πούμε και τηλεφωνικά..

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

giannisgr41

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη giannisgr41
Ο giannisgr41 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος . Έχει γράψει 9 μηνύματα.

O giannisgr41 έγραψε στις 17:25, 07-03-15:

Αρχική Δημοσίευση από παμαμπου
καλημέρα!μένω χανιά και ίσως να μπορώ να σε βοηθήσω...αν θέλεις στείλε μου ένα μήνυμα, για να τα πούμε και τηλεφωνικά..
ευχαριστω Δήμητρα

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους