Το MyCat είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 80,891 εγγεγραμμένα μέλη και 717,269 μηνύματα σε 22,365 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το MyCat άλλα 192 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο MyCat.

Εγγραφή Βοήθεια

Ορμές και μετά τη στείρωση;

dimitradra (Δημητρα)

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη dimitradra
H Δημητρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 3 γάτες (4 έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 813 μηνύματα.

H dimitradra έγραψε στις 06:03, 08-03-19:

Αρχική Δημοσίευση από elina1985
Η ώρα είναι 5 το πρωί και μόλις ξύπνησα γιατί ο στειρωμενος μου γάτος (1000%, ήμουν μέσα στο χειρουργείο) "ζευγαρωνε" με την Ηλέκτρα.... Τώρα αυτό το ήταν; ο Μάξιμος είναι 11 μηνών και είναι στειρωμενος εδώ και 3 μήνες. Είναι λογικό αυτό; και τώρα τι; θα αλλάξει η σχέση τους; γενικά είχαν ζήλιες και μικροκαυγαδες. Θα το κάνουν συνέχεια αυτό τώρα μιας και δεν μπορεί να μείνει έγκυος;
Καλημέρα ελινα.. Ότι ο Μάξιμος έχει στειρωθει δεν σημαίνει ότι είναι ανίκανος για την πράξη, ούτε ότι θα αλλάξει η σχέση τους. Η Ηλέκτρα γίνεται πιο τρυφερή, του τριβεται γύρω γύρω και αυτός ίσως να αδιαφόρησει ίσως να προσπαθήσει να την "ικανοποιήσει". Και δε θα γίνεται και συνέχεια. Περισσότερο θα αδιαφορεί.

Γίνεται ακριβώς το ίδιο με την σουκι και τον Σίμπα μου και είχα φρικάρει και εγώ την πρώτη φορά. Όμως στις 10 φορές που θα πιάσει την Ηλέκτρα σου οίστρος ο Μάξιμος τις 9 δεν θα δώσει σημασία. Μην ανησυχείς.

Κοίταξε όμως μπας και βρεις λύση για την κούκλα σου γιατί δεν είναι σωστό να υποφέρει - εξήγησε η Αλεξάνδρα τους λόγους - και αν βρεθεί κάτι πες το και εδώ μήπως και βογθηθω και εγώ που βρίσκομαι επαρχία
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

elina1985

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη elina1985
H elina1985 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 2 γάτες (7 έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 60 μηνύματα.

H elina1985 έγραψε στις 09:16, 08-03-19:

Προς το παρόν, ο Μάξιμος από την μία αισθάνεται άσχημα και μου κρύβεται (έχει πολύ πλάκα που τον έπιασαν οι ντροπές του ) από την άλλη του έχουν σπάσει τα νεύρα με τις φωνές της μικρής και μου παραπονιέται να την κάνω να σταματήσει. Προσπαθώ να μιλήσω με την κτηνίατρο της (ο πρώην μπαμπάς της μου έδωσε τα στοιχεία). Θα την πάω σήμερα στον δικό μου γιατρό και θα απαιτήσω από την παλιά της να καλύψει εκείνη τα έξοδα. Δική της ευθύνη ήταν η σωστή δουλειά που από ότι φαίνεται ΔΕΝ έκανε
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

dimitradra (Δημητρα)

Διάσημο Μέλος

H Δημητρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 3 γάτες (4 έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 813 μηνύματα.

H dimitradra έγραψε στις 10:15, 08-03-19:

Προσπαθώ να μιλήσω με την κτηνίατρο της (ο πρώην μπαμπάς της μου έδωσε τα στοιχεία). Θα την πάω σήμερα στον δικό μου γιατρό και θα απαιτήσω από την παλιά της να καλύψει εκείνη τα έξοδα. Δική της ευθύνη ήταν η σωστή δουλειά που από ότι φαίνεται ΔΕΝ έκανε
Δεν νομίζω ότι θα καταφέρεις τίποτα με την κτηνίατρο που της έκανε την επέμβαση. Ακόμα και αν δεν έχει κάνει σωστή δουλειά δεν θα το παραδεχτεί..

Αν είσαι Αθήνα ζήτησε να της γίνει μια υπέρηχοτομογραφία μήπως και δείξει τίποτα. Μπορεί να έχει μείνει κάποιος μικρός ιστός. Ίσως φανεί ίσως και όχι. Καλή επιτυχία και ενημέρωσε μας...
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

elina1985

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη elina1985
H elina1985 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 2 γάτες (7 έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 60 μηνύματα.

H elina1985 έγραψε στις 11:28, 08-03-19:

Μίλησα με τον δικό μου γιατρό. Μου είπε να κάνουμε υπέρηχο να δούμε. Πιθανόν να έχει μείνει κάτι μέσα. Το καλό σενάριο είναι να έχει μείνει κάτι κατά λάθος ή μικρό. Το μεγάλο πρόβλημα είναι να έχει κάνει λάθος ή γιατρός της και να άφησε κάτι μεγάλο. Όπως και να έχει, θα είναι μεγάλη ταλαιπωρία γιατί το χειρουργείο δεν το γλιτώνουμε
Παράθεση

dimitradra (Δημητρα)

Διάσημο Μέλος

H dimitradra έγραψε στις 13:03, 08-03-19:

Μίλησα με τον δικό μου γιατρό. Μου είπε να κάνουμε υπέρηχο να δούμε. Πιθανόν να έχει μείνει κάτι μέσα. Το καλό σενάριο είναι να έχει μείνει κάτι κατά λάθος ή μικρό. Το μεγάλο πρόβλημα είναι να έχει κάνει λάθος ή γιατρός της και να άφησε κάτι μεγάλο. Όπως και να έχει, θα είναι μεγάλη ταλαιπωρία γιατί το χειρουργείο δεν το γλιτώνουμε
Εφόσον μπορείτε να κάνετε υπέρηχο όλα καλά. Αν φανεί κάτι θα κάνετε την επέμβαση και θα ηρεμήσει επιτέλους η γατούλα σου. Αλίμονο σε μένα που εδώ δεν έχουν υπερηχους και δεν μπορώ να κάνω τίποτα προς το παριβ

Ενημέρωσε μας ναι?????
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Roza<3 Tzo, TaniaThor

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους