Το MyCat είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 86,630 εγγεγραμμένα μέλη και 719,090 μηνύματα σε 22,755 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το MyCat άλλα 391 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο MyCat.

Εγγραφή Βοήθεια

Επιτέλους, φτηνά ονυχοδρόμια!!

Gvasil

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Gvasil
. Έχει γράψει 22 μηνύματα.

O Gvasil έγραψε στις 08:58, 13-02-09:

Καλησπέρα σε όλους! Να ξεκαθαρίσω ότι το "φτηνά" είναι κάτι σχετικό για τον καθένα, ωστόσο εγώ είχα απογοητευτεί γιατί έψαχνα κάποιο ψηλό και ωραίο ονυχοδρόμιο για τις κούκλες μου και οι τιμες κυμαίνονταν από 100 - 200 ευρώ... Είχα αποφασίσει να πάρω από το εξωτερικό, αλλά για να φέρεις ένα ψηλό ονυχοδρόμιο σου έρχεται πάλι κοντά στα 150 ευρώ λόγω εξόδων μεταφοράς. Μέχρι που βρήκα ένα κατάστημα όπου είχε επιτέλους αυτό που ζήταγα με 65 ευρώ !!! Εγώ αυτό το θεωρώ "φτηνό" (συγκριτικά με τα άλλα). Νομίζω πως απαγορεύεται η διαφήμιση στο site, οπότε αν κάποιος θέλει να μάθει περισσότερα ας μου στείλει εδω:

g_vasil@yahoo.gr

Απλά θα το αναφέρω (γιατί στους καιρούς που ζούμε σιγά μη με πιστέψετε), ότι το κατάστημα δεν είναι δικό μου, οι κύριοι που το έχουν δεν είναι ούτε συγγενείς ούτε φίλοι μου, δεν έχω μετοχές ούτε κανένα όφελος που διαφημίζω την πραμάτεια τους.Απλά είναι κρίμα να την πατάμε (γιατί κι εγώ παραλίγο να σκάσω 150 ευρω...) επειδή δεν γνωρίζουμε που υπάρχουν άνθρωποι όπου δεν έχουν κάνει την αισχροκέρδεια επιστήμη.

Δημοσιεύω λοιπόν ένα βίντεο κάκιστης ποιότητας και ήχου (δεν είμαι καλός στο video editing - συγχωρέστε με) απλά για να δείτε τι είδους ονυχοδρόμια έχει.

http://www.youtube.com/watch?v=xP6Ay4Ot6JI

Γειά σας γατόφιλοι!

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

moukelis (Δώρα)

Εκτροφέας

Το avatar του χρήστη moukelis
H Δώρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 7 γάτες (6 έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 41,664 μηνύματα.

H moukelis I am not weird,I am limited edition έγραψε στις 09:09, 13-02-09:

Καλημερα!
Το μαγαζι στο οποιο αναφερεσαι ειναι πετ σοπ;Μπορουμε να μαθουμε αν εμπορευεται ζωα;Δεχεται παραγγελιες και αποστελλει σε ολη την Ελλαδα;

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Gvasil

Νεοφερμένος

O Gvasil έγραψε στις 09:45, 13-02-09:

Νομίζω δεν εμπορεύεται ζώα ( τουλάχιστον δεν έχω δει μες στο μαγαζί ). Έχει είδη pet shop, δηλαδη τροφές αξεσουάρ και τέτοια, και δυστυχών δεν γνωρίζω αν αποστέλλει. Στείλε μου e-mail αν θες να σου δώσω το τηλέφωνό τους.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

moukelis (Δώρα)

Εκτροφέας

H Δώρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 7 γάτες (6 έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 41,664 μηνύματα.

H moukelis I am not weird,I am limited edition έγραψε στις 10:00, 13-02-09:

Αν μπορεις στειλε μου σε ΡΜ τον αριθμο τους,θα ηθελα να μαθω αν κανουν αποστολες.Ευχαριστω!

Παράθεση

vi2ka (Βιβή)

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη vi2ka
H Βιβή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 3 γάτες (και 10 στην αυλή έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Βύρωνας (Αττική). Έχει γράψει 1,598 μηνύματα.

H vi2ka έγραψε στις 10:06, 13-02-09:

Καλημέρα και μένα θα με ενδιέφερε κάτι τέτοιο.Αν μπορείς στείλε μου και μένα το τηλ. τους με πμ.Πάντως τα γατουλίνια σου το τιμούν δεόντως.Να τα χαίρεσαι.

Παράθεση

Gvasil

Νεοφερμένος

O Gvasil έγραψε στις 11:02, 13-02-09:

Να σαι καλά! Και αυτό δεν είναι τίποτε. Έχω και βίντεο από όταν τους το πρωτοφέραμε. Εκεί να δεις... Ωστόσο είναι μεγάλο το βίντεο και χρειαζόταν διάφορα κολπα - κοψίματα για να ανέβει, και γι' αυτό ανέβασα ένα πιο...συμβατικό! Τους το χω βάλει και στο παράθυρο και αγναντεύουν το δρόμο και κοιμούνται όλη μέρα εκεί!!! Να χαίρεσαι κι εσύ όλα τα ζωάκια που έχεις!

Παράθεση

moukelis (Δώρα)

Εκτροφέας

H moukelis I am not weird,I am limited edition έγραψε στις 11:23, 13-02-09:

Το χαιρονται πολυ παντως!Πολυ ομορφες γατουλες εχεις,να τις χαιρεσαι!Φαινονται πολυ λεπτοκαμωμενες,ετσι ειναι ή ετσι φαινονται στο βιντεο;

Παράθεση

Gvasil

Νεοφερμένος

O Gvasil έγραψε στις 12:04, 13-02-09:

Ναι το χαίρονται πάρα πολύ! Ρε γαμώτο μου το χουν ξαναπεί ότι είναι λεπτές. Τα γατάκια μας τα βρήκαμε στο δρόμο, σε μια κούτα. Δεν είναι λοιπόν ράτσας, και νομίζω το πόσο αναπτύσσονται έχει να κάνει και με τη ράτσα. Τους έχω φαί συνέχεια διαθέσιμο, τρώνε πολύ, αλλά μένουν έτσι, λεπτές και κομψές!! Τις στειρώσαμε εδώ και κανά μήνα, και η μια παίρνει λίγο τα πάνω της, αλλά η άλλη, τίποτα! Λεπτή αιωνίως! Δεν πειράζει, τις αφήνω να ρυθμίζουν αυτές την εμφάνισή τους!!! Ο Σείριος και η Μόιρα πάντως...άλλο πράγμα...

Παράθεση

moukelis (Δώρα)

Εκτροφέας

H moukelis I am not weird,I am limited edition έγραψε στις 12:51, 13-02-09:

Σ'ευχαριστουμε πολυ!
Δεν εχουν τιποτα παρασιτα ε;Μπορει ετσι να ειναι η κατανομη τους,κι εμενα ο Σειριος λεπτος ειναι.

Παράθεση

staman2 (Αναστασία)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη staman2
H Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 6 γάτες (7 έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,071 μηνύματα.

H staman2 έγραψε στις 12:53, 13-02-09:

Αρχική Δημοσίευση από Gvasil
Ναι το χαίρονται πάρα πολύ! Ρε γαμώτο μου το χουν ξαναπεί ότι είναι λεπτές. Τα γατάκια μας τα βρήκαμε στο δρόμο, σε μια κούτα. Δεν είναι λοιπόν ράτσας, και νομίζω το πόσο αναπτύσσονται έχει να κάνει και με τη ράτσα. Τους έχω φαί συνέχεια διαθέσιμο, τρώνε πολύ, αλλά μένουν έτσι, λεπτές και κομψές!! Τις στειρώσαμε εδώ και κανά μήνα, και η μια παίρνει λίγο τα πάνω της, αλλά η άλλη, τίποτα! Λεπτή αιωνίως! Δεν πειράζει, τις αφήνω να ρυθμίζουν αυτές την εμφάνισή τους!!! Ο Σείριος και η Μόιρα πάντως...άλλο πράγμα...
Να΄σαι καλά αγαπητέ(ή) που μας ενημέρωσες. Πραγματικά είναι πανέμορφο το γατόδεντρο και οι γατουλες σου ΚΟΥΚΛΙΤΣΕΣ. Πραγματικά απήλαυσα το βιντεάκι σου και τα γατούνια σου με έκαναν κ γέλασα.
Βάλε μας και άλλες φωτογραφίες να τις καμαρώνουμε τις κουκλίτσες σου.
Οσο για το βάρος που ανέφερες, μην ανησυχεις καθόλου αυτο είναι σχετικό και κάθε γατουλα έχει την ιδιοσυγκρασία της και τον τύπο της. :up:Καλλίτερα πάντως να κρατιουνται σε φόρμα. Εκτός αν η ράτσα από μονη της είναι τετοια που προϋποθέτει τροφαντό γατουνι!! Το χαίρονται το νέο τους γατόδεντρο και βλέπω πως ειναι και πολύ παιχνιδιάρες κι αγαπημένες.

Παράθεση

Μυρτω4038 (Νίκη)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Μυρτω4038
H Νίκη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 3 γάτες (3 δικές μου και πλήθος αδέσποτων έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,783 μηνύματα.

H Μυρτω4038 Οι τρεις caballeros σας χαιρετούν! έγραψε στις 14:30, 13-02-09:

Καλώς ήρθες στην μεγάλη γατοπαρέα μας Το βιντεάκι είναι υπέροχο:up: όπως φανταστικές είναι και οι γατούλες σου.:up:
Αν καταλάβα καλά πρέπει να είναι μικρές ακόμη.Η δική μου η Μυρτούλα μέχρι την ηλικία των δύο χρονών δεν ξεπερνούσε τα 2,5 κιλά,αν και στειρώθηκε σε ηλικία έξι μηνών.Και τώρα που είναι 5,5 χρονών κάνει δίαιτα γιατί ξεπέρασε τα πέντε κιλά. Οπότε δεν ξέρεις ακόμη τί θα γίνει στο μέλλον, όταν μεγαλώσουν περισσότερο!
Τώρα απ' οτι βλέπω στο βιντεάκι πρέπει να είναι πολύ παιχνιδιάρες.:up:
Να τις χαίρεσαι!!!:up::up::up:

Υ.Γ Δώρα αν το κατάστημα αναλαμβάνει αποστολές εντός Ελλάδας, ενημέρωσέ μας.
Μήπως υπάρχει και site του καταστήματος?

Παράθεση

Gvasil

Νεοφερμένος

O Gvasil έγραψε στις 15:23, 13-02-09:

Καλώς σας βρήκα! Δεν το περίμενα ότι εμφανίζουν τέτοιες αλλαγές αφού περάσει ο πρώτος χρόνος κι έπειτα! Να περιμένω τα πάντα δηλαδή! Ναι, μικρούλες είναι οι δικές μου. Δεν έχουν κλείσει χρόνο ακόμα. Και είναι πολύ σκανταλιάρες. Πάρα πολύ. Όταν πλακώνονται, κυριολεκτικά γίνεται χαμός. Σκοτώνονται. Έχω και τέτοια βιντεάκια. Θα προσπαθήσω να ανεβάσω διάφορα να γελάμε. Να σαι καλά Μυρτωμαμά ή μπαμπά!!

Παράθεση

Gvasil

Νεοφερμένος

O Gvasil έγραψε στις 15:24, 13-02-09:

Ξεχάστηκα με τις γατοκουβέντες και δεν σας είπα για τα ονυχοδρόμια. Δυστυχώς δεν έχει site το κατάστημα (ακόμα - ίσως φτιάξουν), και στέλνω σε όποιον μου ζητάει pm για να μαθαινει πληροφοριες για οτιδήποτε!

Παράθεση

Psika

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Psika
H Psika αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 2 γάτες (Πάρα πολλές!!! έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Βριλήσσια (Αττική). Έχει γράψει 252 μηνύματα.

H Psika έγραψε στις 15:44, 13-02-09:

Πολύ όμορφα τα γατάκια σου σκανταλιάρικα:up:. Σε τι περιοχή είναι αυτό το κατάστημα.Άμα μπορείς στείλε μου και σε εμένα πμ.Ονειρεμένο ονυχοδρόμιο:up:

Παράθεση

Catia

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Catia
H Catia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 2 γάτες (5 έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Ορεστιάδα (Έβρος). Έχει γράψει 329 μηνύματα.

H Catia έγραψε στις 15:47, 13-02-09:

Όπα! Όντως πολύ καλή τιμή για αυτό το γατόδεντρο! Σίγουρα το μαγαζί δεν εμπορεύεται ζώα? Για λέγε, για λέγε... Θα σου στείλω π.μ. Δώρα, μήπως πήρες ήδη να μην τον πρήξουμε τον ιδιοκτήτη?

Παράθεση

Ελένη Άνση

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Ελένη Άνση
H Ελένη Άνση αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 3 γάτες (Πολλά και όλα λατρεμένα έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Χαλάνδρι (Αττική). Έχει γράψει 8,010 μηνύματα.

H Ελένη Άνση έγραψε στις 19:47, 13-02-09:

Πολύ ωραίο ονυχοδρόμιο και πολύ καλή τιμή!!Καλορίζικο, να το χαίρεστε, μπαμπάς και γάτες!! Εγώ πάντως, χαίρομαι εξ ίσου με τη Μπασσέτ μόλις τη βλέπω να παίζει στο δικό της

Παράθεση

Gvasil

Νεοφερμένος

O Gvasil έγραψε στις 20:27, 13-02-09:

Να στε όλοι καλά!! Πολύ χαίρομαι που σας αρέσει και που το βρίσκετε κι εσείς φθηνο!! Κι απ' ότι βλέπω κουβαλάμε όλοι τρέλα εδώ με τις γάτες μας εεεεεε;;; Να 'στε καλά!!

Παράθεση

moukelis (Δώρα)

Εκτροφέας

H moukelis I am not weird,I am limited edition έγραψε στις 20:50, 13-02-09:

Οχι κοριτσια δεν πηρα,εγω ρωτησα για το μελλον,τωρα δε μπορω να παρω...Ισως το καλοκαιρακι.

Παράθεση

ruko

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη ruko
H ruko αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. . Έχει γράψει 3,190 μηνύματα.

H ruko έγραψε στις 22:27, 13-02-09:

Gvasil, δεν υπάρχει πρόβλημα, μπορείς να δώσεις τα στοιχεία του καταστήματος δημόσια (ο καημένος ο πετσοπάς δεν θα ξέρει από πού του 'ρθε).

Πολύ το χάρηκα το βιντεάκι με τις γατούλες σου!

Παράθεση

Gvasil

Νεοφερμένος

O Gvasil έγραψε στις 23:44, 13-02-09:

Ωραία! Αφου δεν υπάρχει πρόβλημα, ορίστε!
Βρίσκεται στην Αγία Παρασκευή
Απλά πρωτού πάτε κάντε ένα τηλέφωνο γιατί μου είπαν ότι σε μια εβδομάδα θα φέρουν κανούρια μοντέλα, οπότε μην πάτε άδικα! Όντως ίσως χρειαστεί να αναθεωρήσει την παραγελλία μετά από αυτό! Αν και μάλλον αυτοί που θα χουν το πρόβλημα θα είμαστε εμείς για το ποιός θα πάρει το τελευταίο κομμάτι!! Ψυχραιμία γατομπαμπάδες και γατομαμάδες!!!

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Ceres Victoria : 10-01-11 στις 23:18. Αιτία: προσαρμογη στους ορους χρησης
Παράθεση

chryssa

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη chryssa
H chryssa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 1 γάτα (Αρκετές έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Νέα Σμύρνη (Αττική). Έχει γράψει 2,881 μηνύματα.

H chryssa Ε έγραψε στις 23:36, 14-02-09:

Καλησπέρα και από εμένα! Να χαίρεσαι τις υπέροχες γατούλες σου και με γεια το ονυχοδρόμιο, είναι πολύ ωραίο και ευτυχώς είναι 2 και παίζουν πιο καλά! Μη στεναχωριέσαι που είναι αδύνατες, απόλαυσέ το όσο κρατήσει! Πολύ αστείο το βιντεάκι σου! Κι εγώ νομίζω ότι είναι πολύ καλή η τιμή του ονυχοδρομίου, πήρα κι εγώ ένα πρόσφατα με 80, αλλά είναι μόνη της η δικιά μου και το έχουμε κυρίως για κρεβάτι και παρατηρητήριο.Θα το έχω υπόψιν μου για το μέλλον το πετ σοπ που προτείνεις. Σ'ευχαριστούμε πολύ για τις πληροφορίες!

Παράθεση

πηνελοπη

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη πηνελοπη
H πηνελοπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 2 γάτες (6 έχουν περάσει από τα χέρια της) . Έχει γράψει 304 μηνύματα.

H πηνελοπη έγραψε στις 17:31, 15-02-09:

Γειά σου και από μένα. Τέλεια η ενημερωσή σου,ψάχνω πολύ καιρό νυχοδρόμιο σε νορμάλ τιμή:up:.

Παράθεση

staman2 (Αναστασία)

Επιφανές Μέλος

H Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 6 γάτες (7 έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,071 μηνύματα.

H staman2 έγραψε στις 17:44, 15-02-09:

Gvasil γεια σου και πάλι! τι κάνουν οι γατουλες σου?? Βαλε μας καμια φωτογραφία να τις δουμε!

Παράθεση

staman2 (Αναστασία)

Επιφανές Μέλος

H staman2 έγραψε στις 17:50, 15-02-09:

Αρχική Δημοσίευση από ruko
Gvasil, δεν υπάρχει πρόβλημα, μπορείς να δώσεις τα στοιχεία του καταστήματος δημόσια (ο καημένος ο πετσοπάς δεν θα ξέρει από πού του 'ρθε).

Πολύ το χάρηκα το βιντεάκι με τις γατούλες σου!
Μπραβο βρε Ρούλα!!! Ετσι!!! :up:
Γι αυτο το γουστάρω το φορουμ αυτο! :up:Γιατι δεν έχουμε κομπλεξ και αντιρρήσεις στις όποιες προτάσεις μας ακόμη ΚΑΙ προτροπή, για προϊόντα και όχι μόνον, που θα διευκολύνουν τις επιλογές μας! Αντε γιατι έχω μπει και σε κάτι άλλα φόρουμ και καράφλιασα όταν είδα τόση αντίδραση σε προτάσεις του κόσμου για διευκόλυνση. Το θεωρώ εντελώς φυσιολογικό και μάλιστα πολύ συνεργάσιμο να αναφέρει κάποιος κάτι που είδε ή άκουσε ή πήρε, το οποίο θα εξυπηρετήσει και τους υπόλοιπους.!

Παράθεση

michalistolmi (Μιχάλης)

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη michalistolmi
Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει 1 γάτα (2 έχουν περάσει από τα χέρια του) και μας γράφει απο Καστοριά (Καστοριά). Έχει γράψει 34 μηνύματα.

O michalistolmi έγραψε στις 17:45, 09-01-11:

παιδια και εμενα με ενδιαφερει να του παρω ενα δευτερο να παιζει.... site εχει ο κυριος? αποστολες κανει?

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

maria_lulu (Mαρία)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη maria_lulu
H Mαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 2 γάτες (2 κουνελάκια (Άλεξ και Μήνα) και κατι αλλα ζωακια έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,633 μηνύματα.

H maria_lulu έγραψε στις 18:04, 09-01-11:

Εγω εχω βρει 2 σαιτ σχετικα με φτηνα ονυχοδρμια...

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

kounelaki

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη kounelaki
H kounelaki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 2 γάτες και μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,269 μηνύματα.

H kounelaki <3 έγραψε στις 19:35, 09-01-11:

Ναι βρε παιδια αλλα πως θα ξερουμε κι εμεις στην ξενιτεια τι προιοντα εχει? Μπορει οποιος παει να βγαλει φωτογραφια τα ονυχοδρομια τους? Γιατι θελω να παρω κι εγω ονυχοδρομιο!

Παράθεση

michalistolmi (Μιχάλης)

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη michalistolmi
Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει 1 γάτα (2 έχουν περάσει από τα χέρια του) και μας γράφει απο Καστοριά (Καστοριά). Έχει γράψει 34 μηνύματα.

O michalistolmi έγραψε στις 04:56, 10-01-11:

ελα να μαθουμε τα φτηνα site..... θελουμε να αγοράσουμε......

Παράθεση

Ειρήνη Θεοδωρακοπούλου

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Ειρήνη Θεοδωρακοπούλου
H Ειρήνη Θεοδωρακοπούλου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 4 γάτες (περίπου 15 έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Μαρκόπουλο (Αττική). Έχει γράψει 2 μηνύματα.

H Ειρήνη Θεοδωρακοπούλου έγραψε στις 17:00, 12-01-11:

Αρχική Δημοσίευση από maria_lulu
Εγω εχω βρει 2 σαιτ σχετικα με φτηνα ονυχοδρμια...
Γεια σας!
Μπορείς να μου πεις ποια είναι αυτά τα site?

Παράθεση

moukelis (Δώρα)

Εκτροφέας

H moukelis I am not weird,I am limited edition έγραψε στις 17:02, 12-01-11:

Αν εχετε πιστωτικη ριξτε μια ματια εδω:
http://www.tiierisch.de/
Τα μεταφορικα συμφερουν ειδικα αν κανετε παραγγελια μαζι με καποιον αλλο και τα μοιραστειτε,και οι τιμες τους ειναι πολυ λογικες σε σχεση με Ελλαδα.Εγω εχω παρει ονυχοδρομιο,αμμολεκανες,κτλ απο εκει κι εχω μεινει απολυτα ευχαριστημενη.

Παράθεση

maria_lulu (Mαρία)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη maria_lulu
H Mαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 2 γάτες (2 κουνελάκια (Άλεξ και Μήνα) και κατι αλλα ζωακια έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,633 μηνύματα.

H maria_lulu έγραψε στις 17:07, 12-01-11:

Εγω γνωριζω αυτα τα 2 σαιτ:

Αυτό
και αυτο

Εχω ψωνισει και εγω και φιλοι μου και δεν εχω καποιο παραπονο, ουτε αυτοι εχουν.

Παράθεση

Ειρήνη Θεοδωρακοπούλου

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Ειρήνη Θεοδωρακοπούλου
H Ειρήνη Θεοδωρακοπούλου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 4 γάτες (περίπου 15 έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Μαρκόπουλο (Αττική). Έχει γράψει 2 μηνύματα.

H Ειρήνη Θεοδωρακοπούλου έγραψε στις 15:49, 13-01-11:

Αρχική Δημοσίευση από maria_lulu
Εγω γνωριζω αυτα τα 2 σαιτ:

Αυτό
και αυτο

Εχω ψωνισει και εγω και φιλοι μου και δεν εχω καποιο παραπονο, ουτε αυτοι εχουν.
Ευχαριστώ πολύ!!

Αρχική Δημοσίευση από moukelis
Αν εχετε πιστωτικη ριξτε μια ματια εδω:
http://www.tiierisch.de/
Τα μεταφορικα συμφερουν ειδικα αν κανετε παραγγελια μαζι με καποιον αλλο και τα μοιραστειτε,και οι τιμες τους ειναι πολυ λογικες σε σχεση με Ελλαδα.Εγω εχω παρει ονυχοδρομιο,αμμολεκανες,κτλ απο εκει κι εχω μεινει απολυτα ευχαριστημενη.
Ευχαριστώ πολύ!

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Πουπουλίνα : 13-01-11 στις 19:08. Αιτία: merge
Παράθεση

LydiaV

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη LydiaV
H LydiaV αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. . Έχει γράψει 4 μηνύματα.

H LydiaV έγραψε στις 14:43, 17-09-12:

Εμενα η δικια μου εχει ξεσκίσει κουρτίνες, χαλιά, καναπέδες οπότε μαλλον ειναι ώρα για ενα ονυχοδρόμιο. Λέτε να σταματήσει να καταστρέφει το σπιτι?
παρακαλώ αν είναι εύκολο πείτε μου και εμένα για αυτό το πετ σοπ με τα σχετικά φτηνά ονυχοδρομια. προτιμώ να τα πάρω απο πετ σοπ αντι για ιντερνετ γιατι θελω να τα δω και απο κοντά (υλικά,αντοχή κλπ)

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

Mauros Gatos (Lina)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Mauros Gatos
H Lina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 2 γάτες . Έχει γράψει 344 μηνύματα.

H Mauros Gatos έγραψε στις 16:39, 17-09-12:

Αρχική Δημοσίευση από LydiaV
Εμενα η δικια μου εχει ξεσκίσει κουρτίνες, χαλιά, καναπέδες οπότε μαλλον ειναι ώρα για ενα ονυχοδρόμιο. Λέτε να σταματήσει να καταστρέφει το σπιτι?
παρακαλώ αν είναι εύκολο πείτε μου και εμένα για αυτό το πετ σοπ με τα σχετικά φτηνά ονυχοδρομια. προτιμώ να τα πάρω απο πετ σοπ αντι για ιντερνετ γιατι θελω να τα δω και απο κοντά (υλικά,αντοχή κλπ)
Καλησπερα Λυδια! Ονυχοδρομιο φτηνο μπορεις να βρεις οπουδηποτε.Ακομα και ενα ψαθινο πατακι απο αυτα που εχουμε στην πορτα, η ενα κορμο δεντρου η ενα παλιο ξυλο μπορουμε να τα τοποθετησουμε καπως ωστε να πηγαινει η γατουλα να φτιαχνει τα νυχακια της. Θελω να σου πω με αυτο οτι αλλο το ονυχοδρομιο και αλλο το γατοδεντρο που αθλουνται και ειναι μια καλη απασχοληση. Γατοδεντρο εγω δεν του εχω. Ειχα ψαξει αλλα ηταν πανακριβα και θα του φτιαξουμε μονοι μας καποια στιγμη.Ονυχοδρομιο εχει ενα κοντο με μια κρυψωνα που ξυνει τα νυχια του,οπως και εναν κορμο δεντρου διπλα στο τζακι. Δεν τα ξυνει πουθενα αλλου παραμονο σε αυτα.Αντε σε ελαχιστες περιπτωσεις σε κανα σεντονι η κουβερτα!

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

LydiaV

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη LydiaV
H LydiaV αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. . Έχει γράψει 4 μηνύματα.

H LydiaV έγραψε στις 15:20, 18-09-12:

Καλησπέρα! ναι για τα νύχια του έχω πάρει ενα απο τα τζαμπο ( που δεν ειναι και πολύ σταθερό) και ενα άλλο που δεν παει ποτέ.
ναι γατόδεντρο θέλω για να γυμνάζετε αλλά τα καλά κανουν απο 150 και πάνω Πολυκαλή ιδεα το να του φτιάξετε ενα μόνοι σας!

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

lily129

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη lily129
H lily129 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. . Έχει γράψει 4 μηνύματα.

H lily129 έγραψε στις 18:41, 14-05-14:

αν μπορείς στείλε μου και μένα πιο μαγαζί είναι και που βρίσκεται! Ψάχνω και γω κάτι καλό και προσιτό για την μικρούλα μου

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Μα τι βρίσκουν όλοι σε αυτά τα ονυχοδρόμια; - Από mpoulaalekoula
      Το θέμα έχει λάβει 7 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Συμπεριφορά & Εκπαίδευση.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 28-04-11 στις 16:39.
    • Επιτέλους! - Από yasmin1gr
      Το θέμα έχει λάβει 0 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Ελπιδοφόρες εμπειρίες.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 19-10-09 στις 00:29.
    • Επιτέλους!!!! - Από shadowdancer
      Το θέμα έχει λάβει 35 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Οι γάτες μου.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 12-02-09 στις 21:22.
    • Επιτέλους - Από yasmin1gr
      Το θέμα έχει λάβει 14 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Ελπιδοφόρες εμπειρίες.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 28-04-07 στις 22:56.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους