Το MyCat είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 83,113 εγγεγραμμένα μέλη και 718,780 μηνύματα σε 22,705 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το MyCat άλλα 274 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο MyCat.

Εγγραφή Βοήθεια

Ζητείται υπεύθυνος catsitter για γατούλη-Περιοχή Νίκαια Αττική

el_ship (Elina)

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη el_ship
H Elina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 2 γάτες (1 δική μου,1 "κοινόχρηστη"-lol και αδεσποτάκια έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18 μηνύματα.

H el_ship έγραψε στις 14:21, 29-07-15:

Καλησπέρα σας

Υπάρχει μεγάλη πιθανότητα να χρειαστεί άτομο για το τάισμα κ την εποπτεία του γατούλη μου(2 ετών) του Ίνο για 10 περίπου μέρες,από 8 έως 18 Αυγούστου..Έως τώρα τον πρόσεχαν οι δικοί μου όποτε έχω λείψει αλλά λόγω προβλήματος υγείας είναι πολύ πιθανό να μην μπορέσουν..Υπάρχει κάποιος(που να τον εξυπηρετεί κ η περιοχή) που θα μπορούσε να του ρίχνει μια ματιά??

Εννοείται ότι η τροφή του γάτου κ τα μεταφορικά του catsitter θα καλυφθούν από εμένα καθώς κ όποιο αντίτιμο συμφωνήσουμε!

Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων

επικοινωνία: εδώ καθώς κ στο mail el_ship@yahoo.gr

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 4 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Claire Rentfield (Βάσω.)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Claire Rentfield
H Βάσω. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 3 γάτες (20 έχουν περάσει από τα χέρια της) . Έχει γράψει 10,509 μηνύματα.

H Claire Rentfield έγραψε στις 19:09, 29-07-15:

Καλησπέρα.
Εύχομαι να βρείτε τον άνθρωπο που ψάχνετε. Αλήθεια που περίπου στην Νίκαια είστε; Ρωτάω επειδή είμαι Κορυδαλλό μήπως και μπορέσω να βοηθήσω είτε εγώ, είτε να σας συστήσω κάποιον άλλον.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 4 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

el_ship (Elina)

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη el_ship
H Elina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 2 γάτες (1 δική μου,1 "κοινόχρηστη"-lol και αδεσποτάκια έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18 μηνύματα.

H el_ship έγραψε στις 19:15, 29-07-15:

Βρίσκομαι κοντά στην πλατεία του Αγ.Νικολάου αν εχετε υποψιν..Θα μ ενδιεφερε αν υπαρχει καποιος να βοηθησει για να μην ψαχνω τελευταια στιγμη ατομο...Εγω μες στις επομενες μερες θα ξερω αν μπορει να κρατηθει ο γατος απο τους δικους μου..
Ευχαριστω για το ενδιαφερον!

3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους