Το MyCat είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 81,629 εγγεγραμμένα μέλη και 718,190 μηνύματα σε 22,543 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το MyCat άλλα 370 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο MyCat.

Εγγραφή Βοήθεια

Κλειστό Θέμα

Το παρόν θέμα είναι κλειδωμένο! Δεν μπορείτε να απαντήσετε σε αυτό.

Κάποιος να σώσει την ανάπηρη χριστουγεννιάτικη καλή πράξη μενουν δυο μερες

yasmin1gr

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη yasmin1gr
H yasmin1gr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 2 γάτες (Δωσαμε πανω απο 2-300 φετος ζωη να χουμε έχουν περάσει από τα χέρια της) . Έχει γράψει 6,349 μηνύματα.

H yasmin1gr Δράστε καθημερινά Υπέρ των Ζώων έγραψε στις 03:05, 23-12-11:

ΑΝΑΠΗΡΗ ΚΑΛΗ ΠΡΑΞΗ ΤΩΝ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΩΝ

Με βρήκε κυριος χτυπημενο 3 μηνων απο σκαγια στη σπονδυλικη στηλη και με αφησε στον κτηνίατρο. Ολοι λενε οτι ειμαι γατάκι ΚΑΤΣΕ ΚΑΛΑ, εχω τρομερα χαδιάρικο χαρακτήρα... κανω κακακια μονο μου και τωρα τρωω ειδικη τροφη για να ειναι σφιχτα και να μη λερωνομαι, τσισακια σου μαθαινουν πως να με κανεις εσυ. Ο κυριος τηλεφωνησε στη γατοομαδα κα τους ειπε ή θα με βοηθησει καποιος ή δε με βλεπει καλα γιατι ο ιδιος δεν με παιρνει... τι θα γινω εγω το καημενακι χωρις εναν ανθρωπο να μου αδειαζει την κυστουλα μια δυο φορες τη μερα??? Ειναι πολυ ευκολο, μαθαινεις σε μια μερα μεσα. Τα παιδια ειναι πολυ καλα με αγαπησαν με φωτογραφησαν και με επλυναν κι αδεισαν την κυστη, αλλα ειναι φουλ, ειπαν ομως θα σου δειξουν πως να με φροντιζεις στο πι και φι, θα ειναι διπλα σου σε ολα, θα σου δειξουν πως να με εχεις καθαρο και να μου γυμναζεις τα ποδαρακια, ολα αυτα μονο μεσα σε μια ωρα την ημερα!!!

Τηλεφωνησε γρηγορα σε παρακαλω να με παρεις, μπορει να κολλησω τιποτα η να εξασθενησω αμα μεινω χωρις ενα χαδι, εναν ανθρωπο να αγαπαω, ειμαι πολυ χαδιαρικο. Εχω μια ΒΔΟΜΑΔΑ ΚΑΙΡΟ μετα κλεινει το κτηνιατρειο, πού θα παω???
ΘΑ ΚΑΝΕΙΣ ΕΣΥ ΤΗΝ ΚΑΛΗ ΠΡΑΞΗ ΝΑ ΑΝΘΙΣΕΙ???
ΓατοΟμάδα Θεσσαλονίκης
6979780445 (2-4μμ. σμς)
Κτηνίατρος 2310329659

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα Thumbnails
Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγένθυνση

Όνομα:  καλη πραξη.jpg
Εμφανίσεις:  285
Μέγεθος:  401,1 KB  
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

yasmin1gr

Επιφανές Μέλος

H yasmin1gr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 2 γάτες (Δωσαμε πανω απο 2-300 φετος ζωη να χουμε έχουν περάσει από τα χέρια της) . Έχει γράψει 6,349 μηνύματα.

H yasmin1gr Δράστε καθημερινά Υπέρ των Ζώων έγραψε στις 03:08, 23-12-11:

η αλλη αγγελια εδω ειναι διπλη http://forum.mycat.gr/showthread.p...source=message

ας τη σβησει καποιος η χριστινα τωρα μαθαινει προωθηση ευχαριστουμε. Η αναπηρη καλη πραξη ειναι πολυ επειγον γαακι σας μαθαινω τα παντα σας βοηθαμε σε οτι θελετε μεχρι να μαθετε να αδειαζετε κυστουλα αρκει να βρεθει καποιοςαλλιως το κτηνιατρειο κλεινει και δεν μπορει να μεινει εκει και ο κυριος που την εφεε ειπε νε γινει ευθανασια δεν θα την παρει.Εχω ηδη δυο αναπηρα δεν μπορω να παρω αλλο

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

yasmin1gr

Επιφανές Μέλος

H yasmin1gr Δράστε καθημερινά Υπέρ των Ζώων έγραψε στις 13:03, 23-12-11:

Παιδια α κανεις μπορει να το φιλοξενησει το μουτρακι σας βοηθαω σε ολα θα δωσουμε λαγοκλουβο υποσεντονα σας δειχνω πως να κανετε γυμπναστικουλα στα ποδαρακια και με σωστη τροφη θελει αδειασμα η κυστουλα του μονο 2 φορες τη μερα και η καθαριοτητα του εινα 6λεπτα δουλεια, σκεφτειτε το εχω ηδη αναπηρα ζωα μου ειναι αδυνατο να εχω κι αλλο ομως οποιος το παρει θαμπορει να το εχει και με πανουλα μαζι του στις διακοπες ειναι σαν μωρακια αυτα τα γατακια σωστε το αν μπορειτε παρτε μας τηλεφωνο

Fideloudi (Λία)

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη Fideloudi
H Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 2 γάτες (3 έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,667 μηνύματα.

H Fideloudi έγραψε στις 21:52, 18-01-12:

Καλησπέρα διάβασα τα ευχάριστα νέα στο Facebook. Η ανάπηρη καλή πράξη αποδείχτηκε 'ανάπηρος καλός πράξος', ήταν αρσενικό το γλυκουλίνι!

" Ο ανάπηρος καλός πράξος σας στέλνει χαιρετίσματα εχει δωσει μποι και μοιάζει με 4 μηνων γατάκι τωρα τα ελκη πανε πολύ καλα στην επούλωση τα κακακια στρώνουν σε τακτικότητα και τα ποδαράκια δυναμωνουν ετοιμάζεται για το νεο του σπίτι οπου η φροντίδα του θα ειναι πολύ πιο ευκολη για τη μελουσα μαμά του που θα την πεθανει στα χάδια γιατι ειναι πολυ χουρχουρογατουλινος.Πολύ χαιρομαι που τον σωσαμε με τη βοήθεια και της σοφίας και οσων εδωσαν φουσιντίν αλοιφές και βρηκε και μανούλα "

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

Lord Kratos

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Lord Kratos
Ο Lord Kratos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος . Έχει γράψει 13,689 μηνύματα.

O Lord Kratos έγραψε στις 11:29, 19-01-12:

Πολύ χαίρομαι που τα πάει καλύτερα ο μικρός!
Κλείνουν οι πληγές του, ομορφαίνει κι ετοιμάζεται για το νέο του σπίτι.

Fideloudi (Λία)

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη Fideloudi
H Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 2 γάτες (3 έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,667 μηνύματα.

H Fideloudi έγραψε στις 17:43, 19-01-12:

Συνεχίζεται η θετική ενέργεια για τα ανάπηρα ζωάκια. Σε λίγο όλα θα αποκατασταθούν!

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

miou..miar (Mιαούρι =Ρ)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη miou..miar
H Mιαούρι =Ρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 8 γάτες (1.000 και βάλε [χώρια τα αδέσποτάκια =Ρ] έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Νέα Σμύρνη (Αττική). Έχει γράψει 143 μηνύματα.

H miou..miar αγκαλιά με τον Socksino πάντα έγραψε στις 18:01, 19-01-12:

Ας ελπίζουμε για το καλύτερο! Θετική ενέργεια και σκέψη θέλει!!!!

[Άσχετο, αλλά τέλος πάντων... δεν μπορεί να περάσει ετσι.. Είδε κανείς ότι έχει βγάλει γλωσσάκι στη φωτό?? ]

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους