Το MyCat είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 80,610 εγγεγραμμένα μέλη και 713,014 μηνύματα σε 21,975 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το MyCat άλλα 297 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο MyCat.

Εγγραφή Βοήθεια

ΑΝΙΜΑ - Σύλλογος Προστασίας και Περίθαλψης Άγριας Ζωής

MarwΜew (Μαρία)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη MarwΜew
H Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 2 γάτες (ουυυυυυ...<3 έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Άρτα (Άρτα). Έχει γράψει 83 μηνύματα.

H MarwΜew έγραψε στις 12:22, 17-04-13:

Λοιπον γεια σααας........δεν ξερβω ποσοι απο εσας γνωριζετε την ΑΝΙΜΑ ....εδω ειναι το λινκ απο το φορουμ της που εχει ανοιξει εδω και λιγο καιρο....θα χαρω πολλοι να ερθετε να πειτε την γνωμη σας σε διαφορα θεματα,αλλα και να ενημερωθειται οσοι εχετε την διαθεση και θελετε.......εγω ειμαι εθελοντρια εδω και εναν χρονο περιπου και θα χαρω πολυ να μοιραστω τις εμπειριες μου μαζι σας....=)

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

ΚΑΤΕΡΙΝΑ13175 (Κατερίνα)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη ΚΑΤΕΡΙΝΑ13175
H Κατερίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 1 γάτα (9 έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 122 μηνύματα.

H ΚΑΤΕΡΙΝΑ13175 έγραψε στις 14:19, 17-04-13:

Αρχική Δημοσίευση από MarwΜew
Λοιπον γεια σααας........δεν ξερβω ποσοι απο εσας γνωριζετε την ΑΝΙΜΑ ....εδω ειναι το λινκ απο το φορουμ της που εχει ανοιξει εδω και λιγο καιρο....θα χαρω πολλοι να ερθετε να πειτε την γνωμη σας σε διαφορα θεματα,αλλα και να ενημερωθειται οσοι εχετε την διαθεση και θελετε.......εγω ειμαι εθελοντρια εδω και εναν χρονο περιπου και θα χαρω πολυ να μοιραστω τις εμπειριες μου μαζι σας....=)
Καλησπέρα!Εγώ γνωρίζω για το ΑΝΙΜΑ εδώ και καιρό, θεωρώ πως κάνουν εξαιρετικό έργο! Έχω μάλιστα επικοινωνήσει μαζί τους 2 φορές, την τελευταία πρόσφατα το Σάββατο που μας πέρασε, γιατί έχει τύχει να πέσουν πουλάκια με μεγάλη ταχύτητα πάνω στα τζάμια μας & να μένουν αναίσθητα έπειτα στο μπαλκόνι..Πραγματικά οι άνθρωποι με βοήθησαν με τις οδηγίες τους & όλα πήγαν καλά. Μπράβο που είσαι εθελόντρια εκεί, αν γίνεται μπορείς να μας πεις τι ακριβώς κάνεις εκεί, γιατί δεν σου κρύβω πως θα ήθελα κι εγώ να κάνω κάτι αντίστοιχο.Σε ευχαριστώ!

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

MarwΜew (Μαρία)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη MarwΜew
H Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 2 γάτες (ουυυυυυ...<3 έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Άρτα (Άρτα). Έχει γράψει 83 μηνύματα.

H MarwΜew έγραψε στις 15:59, 17-04-13:

Αρχική Δημοσίευση από ΚΑΤΕΡΙΝΑ13175
Καλησπέρα!Εγώ γνωρίζω για το ΑΝΙΜΑ εδώ και καιρό, θεωρώ πως κάνουν εξαιρετικό έργο! Έχω μάλιστα επικοινωνήσει μαζί τους 2 φορές, την τελευταία πρόσφατα το Σάββατο που μας πέρασε, γιατί έχει τύχει να πέσουν πουλάκια με μεγάλη ταχύτητα πάνω στα τζάμια μας & να μένουν αναίσθητα έπειτα στο μπαλκόνι..Πραγματικά οι άνθρωποι με βοήθησαν με τις οδηγίες τους & όλα πήγαν καλά. Μπράβο που είσαι εθελόντρια εκεί, αν γίνεται μπορείς να μας πεις τι ακριβώς κάνεις εκεί, γιατί δεν σου κρύβω πως θα ήθελα κι εγώ να κάνω κάτι αντίστοιχο.Σε ευχαριστώ!
ευχαριστως και να μοιραστω τις εμπειριες μου μαζι σας...ειναι πραγματικα υπεροχοι οι ανθρωποι που ειναι στο κεντρο....εγω επειδη ειμαι φοιτητρια σε αλλη πολη οποτε ερχομαι αθηνα ειμαι ολη την μερα μου εκει....ειναι απιστευτα....εχω ασχολειθει και μεσα στο κεντρο με τα ζωα και με απελευθερωσεις και οσο ειμαι εδω στην αρτα που σπουδαζω μου στελνουν τα παιδια πουλια και απελευθερωνω.......τωρα τι να σου πω....ρωτα με τι θελεις να μαθεις γιατι δεν ξερω απο που να ξεκινησω και που να τελειωσω.....χαχχααχαχα

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους