Το MyCat είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 81,345 εγγεγραμμένα μέλη και 718,381 μηνύματα σε 22,609 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το MyCat άλλα 431 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο MyCat.

Εγγραφή Βοήθεια

Aegean Airlines, τους ξέφυγε το γατάκι κατά τη μεταφορά στο αεροπλάνο

leni85

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη leni85
H leni85 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. . Έχει γράψει 11 μηνύματα.

H leni85 έγραψε στις 13:56, 23-06-14:

Γεια σας, λοιπόν το περιστατικό έγινε σήμερα πριν απο λίγο. Το αγόρι μου ταξιδεύει με δυο γάτες. Λόγω του οτι είναι δυο έπρεπε να μπουν σε ειδικό κλουβί και να τοποθετηθουν κάτω σε ειδικό χωρο για κατοικίδια. Το αγόρι μου αφού πλήρωσε 80 ευρώ για τον σκοπό αυτό, μπήκε στο αεροπλάνο και λίγο πριν την απογείωση ανακοινώνει ο πιλότος οτι πρέπει να κατέβει γιατι ξέφυγε το γατάκι του. Κατεβαίνει, τον οδηγούν στο αυτοκίνητο που το μετέφεραν, εντομεταξύ το αεροπλάνο φέυγει. Του λένε οτι το κλουβί άνοιξε απο μόνο του (!) και ο γάτος ήταν εξαφανισμένος. Καταλαβαίνετε το σοκ και την αγωνία μας.. Η μόνη λύση ήταν να ψάξουν στο χώρο του αυτοκινήτου που τα μετέφεραν όπως είπαν, οπότε περίμενε για μιση ώρα (!) για να έρθει συνεργείο για να ξηλώσει το ταμπλό. Με τα πολλά ο γατούλης μας βρέθηκε σφηνωμένος μέσα στην μηχανή η οποία έβραζε, μαυρισμένος, σοκαρισμένος και κατατρομαγμένος. Κανείς δεν ξέρει πως άνοιξε το κλουβί. Το θέμα είναι πως έθεσαν σε κίνδυνο τη ζωή του, το αγόρι μου έχασε την πτήση του και θα πρέπει να περιμένει με δυο γατάκια σε κλουβί να του ανακοινώσουν πότε θα ταξιδέψει. Να σημειώσω οτι τα γατάκια είναι σε κλουβι απο τις 4 τα ξημερώματα γιατι μένουμε σε νησί και η Ολυμπιακή- η μόνη επιλογή που είχαμε, δεν του επέτρεπε να ταξιδέψει με δυο γάτες, οπότε έπρεπε να φύγει με καράβι. Δεν ξέρω κατά πόσον οοολες αυτές οι ωρες σε κλουβί χωρις τροφή είναι επίπονες για τα γατάκια.. Θέλω να πιστεύω πως το γατάκι δεν έπαθε καμια ζημιά απο τη μηχανή και τη ζέστη.. Του είπαν να μην φανε τίποτε ούτε νερο για να μην λερώσουν στο κλουβί αλλα τώρα με τόσες ώρες και τόση ταλαιπωρία δεν γίνετε, τους έδωσε λίγο νερο και φαγητό. Εχω θυμώσει παρα πολύ γιατι κάποιοι ήταν ανεύθυνοι. Πιο πολύ έχω θυμώσει γιατι θα μπορούσε η ιστορία να μην είχε αίσιο τέλος, Θα μπορούσε να ανοίξει το κλουβί (απο μόνο του οπως λένε !) σε ανοιχτό χώρο...Ξέρω οτι όσοι ταξιδεύουν με κατοικίδια ειδικά με ΚΤΕΛ αντιμετωπίζουν διάφορα προβλήματα αλλα πίστευα οτι με τις αεροπορικές τα πράγματα είναι καλύτερα. Έκανα λάθος. Ευτυχώς ο γατούλης μας είναι καλά...

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Selina Kyle (Ριάνα)

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Selina Kyle
H Ριάνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 2 γάτες (10 έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Κύπρος (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,028 μηνύματα.

H Selina Kyle Ψιτ ξαφνιασμένο μουτράκι! Αγάπη μου! έγραψε στις 14:54, 23-06-14:

Συγνώμη αλλά αυτό σηκώνει μήνυση. Τα γατάκια δεν ξεφεύγουν έτσι απλά! Ούτε οι πόρτες ανοίγουν από μόνες τους! Επιπλέον, από που κι ως που δίνουν εντολές/συμβουλές να μην ταϊστούν/ποτιστούν τα γατάκια για να μην λερώσουν; Για να πεθάνουν κι από πάνω; Στους υπόλοιπους επιβάτες τους έτσι συμπεριφέρονται; ΝΤΡΟΠΗ ΤΟΥΣ!

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

6 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

ofilia

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη ofilia
H ofilia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 6 γάτες (+5αστεγακια μονιμα στη πυλωτη,+2στη δουλεια έχουν περάσει από τα χέρια της) . Έχει γράψει 1,419 μηνύματα.

H ofilia Ότ 'αι γαλαί ρεμβάζουν ή κοιμώνται.... έγραψε στις 14:58, 23-06-14:

ευτυχως ειναι καλα ο γατουλης σας
δεν εχω πολυ χρονο,γι αυτο δεν θα καντηλιασω εταιρειες τωρα
απλα στα κλουβακια που τα εχετε εννοεις τις γατοφορους σας?ρωτω γιατι εγω εχω 2 γατοφορους,και τη μια απο τις 2(εχουν διαφορετικο κλεισιμο)αν επιμενει το γατι(πανεξυπνα ειναι τα σκασμενα)ισως καταφερει και την ανοιξει
θα προτεινα να βαλετε εξτρα ''κλειδωμα''
οσο αφορα εταιρειες γραψε παντου την περιπετεια σας να γνωριζει ο κοσμος

4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

leni85

Νεοφερμένος

H leni85 έγραψε στις 15:13, 23-06-14:

Τώρα περιμένουν για την επόμενη πτήση, ο καημένος κοιμάται συνέχεια, ταλαιπωρήθηκε και δεν ήθελε ουτε να φαγητό ουτε νερό Ελπίζω να είναι καλά. Συμβουλή ήταν να μην ταϊστούν/ποτιστούν για να μην λερώσουν. Αν ήταν 2-3 ωρες στο κλουβί τότε οκ αλλα τόσες ώρες και με όλα αυτά που έγιναν δεν γινόταν.

'Οσο για μήνυση, δεν ξέρω ούτε που να απευθυνθώ ούτε αν θα βρούμε το δίκιο μας. Αν πάθαινε κάτι το μωρό μου εννοείτε.

αυτό είναι το κλουβάκι http://www.ktiniatrikos.gr/products/...-10-12-kg.aspx

Λες ν το άνοιξε μόνος του ο άτιμος? Εντωμεταξύ αυτόν τον σώσαμε από μηχανή αυτοκινήτου και σήμερα πάλι στη μηχανή βρέθηκε

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

kat-cats (Κατερίνα)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη kat-cats
H Κατερίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 2 γάτες (3 έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,556 μηνύματα.

H kat-cats έγραψε στις 15:14, 23-06-14:

Πω πω τι πέρασε το γατάκι αλλά και εσείς...;; από την αεροπορική τι σας είπαν για όλη αυτή την ταλαιπωρία....;;; κανονικά θα πρέπει να ζητήσετε επιστροφή των χρημάτων ή και αποζημίωση. Είμαι περίεργη να μάθω τι σας είπαν....

3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

leni85

Νεοφερμένος

H leni85 έγραψε στις 15:26, 23-06-14:

Αααα Απο την αεροπορική... Λοιπόν αφού τον οδήγησαν πάνω για να δέσει το κλουβί με σχοινιά για να μην ανοίγει με τίποτα, του είπαν να παει να αλλάξει το εισιτήριο για την επόμενη πτήση και τον παράτησαν. Τόσο απλά. Πήγε λοιπόν και του ειπαν πότε είναι η επόμενη πτήση και να πληρώσει τη διαφορά επειδη έχασε το αεροπλάνο!! Εννοείται οτι δεν το δέχτηκε και τους είπε αυτός τι έγινε ενω αυτοί δεν ήταν ενημερωμένοι για το περιστατικό! Με τα πολλά ευτυχώς δεν πλήρωσε διαφορά. Τους ζήτησε όμως το κλουβί να το έχει μαζί του στο αεροπλάνο αλλά φυσικά δεν δέχτηκαν! Ελπίζω να φτάσουν καλά...

Παράθεση

roccohooshie (Μαρία)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη roccohooshie
H Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει Πάνω απο 10! γάτες (Πολλές έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 1,442 μηνύματα.

H roccohooshie έγραψε στις 15:33, 23-06-14:

Τι λαχτάρα περάσατε βρε παιδιά...Εμένα μου φαίνεται απίθανο πάντως να άνοιξε μόνος του ο γατούλης αυτό το κλουβάκι..εκτός αν εσείς δεν το είχατε ασφαλίσει κανονικά και σας είχε ξεφύγει κάποιο κλιπσάκι, αλλά κι αυτό το αποκλείω..οπότε ήταν καθαρά δική τους απροσεξία. Προφανώς θα το μετέφεραν άτσαλα και το απασφάλισαν με αποτέλεσμα ο γάτος να καταφέρει να βγει..Και βέβαια θα πρέπει να ζητήσετε αποζημίωση...τουλάχιστον τα 80 ευρώ θα πρέπει να σας τα επιστρέψουν οπωσδήποτε μετά απ΄όλο αυτό, που θα μπορούσε να είχε σταθεί και μοιραίο για τον γατούλη που στάθηκε πολύ τυχερός μέσα στην ατυχία του τελικά...Ελπίζω να μην έχει χτυπήσει πουθενά και να τελειώσει εδώ η ταλαιπωρία σας, εντάξει είναι λογικό προς το παρόν από τον πανικό του να μη θέλει να φάει....Αχχχ

3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

kat-cats (Κατερίνα)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη kat-cats
H Κατερίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 2 γάτες (3 έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,556 μηνύματα.

H kat-cats έγραψε στις 15:33, 23-06-14:

Μάλιστα! συμπεριφορά απαράδεκτη δεν το συζητώ... σ' αυτή τη χώρα δεν θα γίνουμε ποτέ επαγγελματίες δυστυχώς!!! το συγκεκριμένο κλουβί το έχω για τον Ιντεφίξ και το ξέρω...είναι σταθερό και δεν ανοίγει εύκολα....Όπως και να χει όμως όταν έχεις επιχείρηση πρέπει να έχεις ευχαριστημένους πελάτες. Και θα πρεπε να υπάρχει σεβασμός και επαγγελματισμός....τι λέω τώρα.... Θα έπρεπε ίσως να αναφερθεί κάπου το όλο περιστατικό. Ισως να φτιάχνατε μια επιστολή αναφέροντας τα πάντα και να τη στέλνατε στη διοίκηση της εταιρίας, ή και στον τύπο....δεν ξέρω κάποια στιγμή ίσως πρέπει να καταλάβουν πως πρέπει να αντιμετωπίζουν τους πελάτες τους.

Παράθεση

παμαμπου (δήμητρα)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη παμαμπου
H δήμητρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 316 μηνύματα.

H παμαμπου έγραψε στις 15:50, 23-06-14:

καταρχην δεν μπορω καν να σκεφτω την περιπτωση να μην τον βρίσκατε...μπρρρρ...κατα δευτερον..προσπαθηστε να κρατησετε ονοματα αυτων που σας ειπαν οτι ειπαν..μιληστε λιγο με την προεδρο φιλοζωικης ελλαδας.νατασσα μπομπολακη λεγεται κ ειναι κ νομικος.δε λεω πως θα βοηθησει σιγουρα αλλα ισως σας καθοδηγησει καπως.όχι να μας βγαλουν τρελους πως τα γατακια μπορουν να ανοιγουν κλουβακια.
ο μικρουλης πιστευω αυριο κιολας θα το εχει ξεχασει.

Παράθεση

koukimanster

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη koukimanster
H koukimanster αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 1 γάτα και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 957 μηνύματα.

H koukimanster ή έγραψε στις 16:02, 23-06-14:

Αν αφήσουμε για μια στιγμή στην άκρη το ότι τους ξέφυγε ο γάτος (...), είναι δυνατόν να έφυγε το αεροπλάνο ενώ συνέβη κάτι τέτοιο σε έναν επιβάτη; Δεν έπρεπε να τον περιμένουν; Μου φαίνεται απίστευτα τρελό. Μπράβο η aegean... Πολιτισμός...

Παράθεση

moukelis (Δώρα)

Εκτροφέας

Το avatar του χρήστη moukelis
H Δώρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 7 γάτες (6 έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 41,664 μηνύματα.

H moukelis I am not weird,I am limited edition έγραψε στις 16:34, 23-06-14:

Ευτυχως το ζωο ειναι καλα.Να ζητησει να του αλλαξουν το εισητηριο σε pet in cabin αν δεν υπαρχει αλλο ζωακι που να ταξιδευει στην επομενη πτηση,ειναι η ιδια τιμη αν σας παιρνει στο οριο κιλων.

4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

leni85

Νεοφερμένος

H leni85 έγραψε στις 16:43, 23-06-14:

Καλα μέχρι να έρθει το συνεργείο τα είχαμε σκεφτεί όλα, δεν είχαμε ιδέα αν ήταν όντως στο αυτοκινητο η αν ετρεξε προς τον αεροδιάδρομο Δεν θέλω ουτε εγω να σκέφτομαι το ενδεχόμενο να μην το βρίσκανε.
Πάντως το κλουβάκι ήταν καλά ασφαλισμένο αλλά όπως και να χει θα το δένουμε κιολας να μην υπάρχει καν το ενδεχόμενο να ανοιξει.
Το αγόρι μου δεν έκανε πολλά όσο ήταν στο αεροδρόμιο π.χ να ψάξει να δει τι μπορει να κάνει ή για αποζημίωση κτλ, γιατι τον ενοιαζε μονο να είναι καλα το γατακι και να φτάσουν στον προορισμό τους για να τα βγάλει απο το κλουβι.. Θα το ψάξουμε όμως ίσως αποταθούμε στην κ. Μπομπολάκη η σε κάποιον άλλο . Σίγουρα δεν θα μείνει ετσι το θέμα γιατι σήμερα το γατακι το δικο μας βρέθηκε, μια αλλη φορα όμως δεν ξέρεις τι μπορει να σμβεί σε κάποιον άλλο. Πρέπει να αναθεωρήσουν τους ελέγχους και γενικα όλο το συστημα όσον αφορα τη μεταφορά κατοικίδιων. Όταν πρωτομπήκε στο αεροπλάνο το αγορι μου και μιλήσαμε μου είπε οτι έβλεπε εξω μια καρότσια με κλουβάκια και το δικο μας μέσα, εκτεθειμένα στον ήλιο μεχρι να έρθει κάποιος να τα βάλει μέσα. Βέβαια δεν ξέρω γιατι μετα βρέθηκε σε άλλο αυτοκινητο με το ενα γατι στη μηχανή του.. Αυτό απο μόνο του είναι ένα μυστήριο. Ικανούς τους έχω να ανοιξανε το κλουβι για τα χαϊδέψουν κ να ξέφυγε ο μικρος...
Ο πιλότος περιμενε 25 λεπτά και μετά έφυγε το αεροπλάνο. Δεν ξέρω αν υπάρχει κάποιος κανονισμός γι'αυτο.. ισως να μην θεωρούν σοβαρό λόγο για να περιμένουν αυτο που εγινε..
Στην καμπίνα δεν γινόταν λόγω μεγεθους κλουβιου και κιλών. Ειναι δυο γατακια μεσα και ξεπερναει τα 8 κιλα..

Παράθεση

παμαμπου (δήμητρα)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη παμαμπου
H δήμητρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 316 μηνύματα.

H παμαμπου έγραψε στις 17:00, 23-06-14:

ταξιδεύω συχνά με αεροπλάνο κ γνωρίζω τη διαδικασία.είναι κ ένας λόγος που δεν έχω πάρει ακόμα δεύτερο γατάκι..επειδή δεν ξέρω πως θα το μεταφέρω..μια φορά μάλιστα μία -ας μην τη χαραχτηρίσω-υπάλληλος επειδή το παμαμπούκι νιαούριζε μου έκανε 200 φορές την ερώτηση..''θα είναι ήρεμο;''ήθελα να της πω..να σας βάλω κι εγώ σένα κλουβί σε άγνωστο περιβάλλον να δούμε τι θα κάνετε..αλλά συγκρατήθηκα.δε φτάνει που τους δίνουμε ένα σωρό χρήματα.40 ευρώ για ένα γατάκι κι εμείς με τα πόδια στον αέρα, θα μας κάνουν κ παρατήρηση αν το γατάκι νιαουρίσει.φαντάζομαι αντίστοιχα τα παιδιά δεν πρέπει να κλαίνε κ οι άνθρωποι να μιλάνε.
το πιο σημαντικό όμως είναι πως ο μικρός σας είναι καλά..κ πως ανεφέρατε το θέμα εδώ ώστε να είμαστε προετοιμασμένοι πια για κάθε ενδεχόμενο!

5 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

koukimanster

Περιβόητο Μέλος

H koukimanster αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 1 γάτα και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 957 μηνύματα.

H koukimanster ή έγραψε στις 17:04, 23-06-14:

Καταλαβαίνω ότι δε γίνεται να περιμένουν ατελείωτα, αλλά είναι αδιανόητο να κάνει μαλ*κία το πλήρωμα εδάφους, ο επιβάτης να έχει επιβιβαστεί, να τον κατεβάζουν άρον άρον για να του πουν ότι ενδεχομένως να του σκότωσαν/έχασαν για πάντα το γατί του και μετά να φεύγει το αεροπλάνο λιγότερο από μισή ώρα μετά. Είναι αδιανόητο. Ταξιδεύουμε κι εμείς 5 Σεπτέμβρη (με τη γάτα στην καμπίνα μαζί μας) κι έχω ήδη ετοιμαστεί να τους πάρω όλους φαλάγγι με την παραμικρή ανοησία που θα πουν/κάνουν. Το έχουν παρακάνει πια. Και στους επιβάτες και στα ζώα φέρονται χειρότερα από βαλίτσες.

Και ειδικά η aegean που χρεώνει ένα ενοίκιο μικρού σπιτιού για να σε πετάξει απ' το ένα μέρος στο άλλο...

7 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

leni85

Νεοφερμένος

H leni85 έγραψε στις 21:31, 23-06-14:

Έφτασαν επιτέλους και οι 3 στον προορισμό τους και ο μικρός είναι καλά, εχει φαει-πιει και ηρέμησε Μετά απο αυτό δεν πισεύω να είμαι σε θέση να εμπιστευτώ ποτέ κανεναν, το καλύτερο είναι τα έχετε στη καμπίνα μαζί σας παιδιά για να έχετε τον έλεγχο. Όλα τ'αλλα είναι ρίσκο. Θα ηρεμήσουμε πρώτα γιατι ήταν μια πάρα πολύ δύσκολη μέρα και απο αύριο θα δούμε τι μπορούμε να κάνουμε για όσα συνέβησαν και θα ενημερώσω για οτι νεοτερο. Ευχαριστώ όλους σας για τις συμβουλές

5 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

le chat noir

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη le chat noir
H le chat noir αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 1 γάτα και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,335 μηνύματα.

H le chat noir έγραψε στις 21:39, 23-06-14:

Πολλές αγκαλίτσες στον γατούλη, για να ξεχάσει την περιπέτεια του!!!!Και από αύριο όλα τα άλλα.
Ψιθυρίσε του και στο αυτάκι, ότι μέσα στην ατυχία του ήταν τυχερός!!!!

Παράθεση

koukimanster

Περιβόητο Μέλος

H koukimanster ή έγραψε στις 21:56, 23-06-14:

Από περιέργεια, η πτήση σας ήταν από Αθήνα; Και για ποιο προορισμό;

Επίσης, τα δύο γατάκια ήταν στο ίδιο κλουβί; Όταν άνοιξε η πόρτα, το ένα το έσκασε και το άλλο έμεινε μέσα στο κλουβί;

Παράθεση

leni85

Νεοφερμένος

H leni85 έγραψε στις 22:06, 23-06-14:

Ναι απο Αθήνα ήταν η πτήση, για Λάρνακα. Είπαν στο αγόρι μου οτι ανοιξε το κλουβι απο μόνο του και το ενα γατι το σκασε και δεν ηξεραν που μπορει να είναι και το άλλο πρόλαβε και το έπιασε μια γυναίκα που ήταν στο αυτοκίνητο. Η ίδια είπε οτι μπορει και να μπήκε μεσα στη μηχανή που τελικά ήταν όντως εκεί.. Το κουλό είναι οτι είχε δει το αγόρι μου όσο περίμενε μεσα στο αεροπλάνο, το κλουβάκι μας ακριβως απ'εξω εκει που δινουν τις αποσκευές. Οπότε ήταν στο τελικό στάδιο για να μπεί στο αεροπλάνο. Κανείς δεν ξέρει πως τελικά βρέθηκε σε ενα αυτοκίνητο και το ενα γατακι στο κλουβι και το αλλο στη μηχανη..

Παράθεση

Mailo

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Mailo
H Mailo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 2 γάτες (2 έχουν περάσει από τα χέρια της) . Έχει γράψει 7 μηνύματα.

H Mailo έγραψε στις 12:42, 07-07-14:

pet in cabin παντα παιδια στα ποδια σας να ειστε σιγουροι!!! λογικα μονος του το ανοιξε το κλουβι εκτος αν εκανε καμια μαλακιουλα ο οδηγος και του επεσε απο το αμαξι και πηγε να τα μπαλωσει.. και να ενημερωνετε παντα τις συνοδους και τον πιλοτο οτι υπαρχει ζωο κατω μην ξεχασει το οξυγονο!!!

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους