Το MyCat είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 81,387 εγγεγραμμένα μέλη και 718,410 μηνύματα σε 22,616 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το MyCat άλλα 186 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο MyCat.

Εγγραφή Βοήθεια

Πάντα θα υπάρχει ένας τρελός γείτονας...

Πουπουλίνα

Supervisor

Το avatar του χρήστη Πουπουλίνα
H Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Έχει 3 γάτες (3 έχουν περάσει από τα χέρια της) . Έχει γράψει 36,467 μηνύματα.

H Πουπουλίνα προστατευω τη φυση και τα ζωα=πολιτισμος έγραψε στις 21:21, 30-07-16:

Μπραβο,καλα εκανες και το εβαλες.Καπου το εχω και εγω...και αν δεν υπαρχει στο σαιτ θα φροντισω να το βαλω προς ενημερωση.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 3 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Πουπουλίνα

Supervisor

H Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Έχει 3 γάτες (3 έχουν περάσει από τα χέρια της) . Έχει γράψει 36,467 μηνύματα.

H Πουπουλίνα προστατευω τη φυση και τα ζωα=πολιτισμος έγραψε στις 21:31, 30-07-16:

Να του πεις επισης οτι υπαρχουν δήμοι,που βαζουν ποτιστρες και ταιστρες για τα αδεσποτα.Σαφως κα δεν απαγορευεται..ισα ισα.Σοβαρα τωρα;Θα ελεγχει ο δημος που χεζει το καθε ζωο;
Και να ευχεται να επισκεπτονται οι γατες τον κηπο του,διοτι αν δεν τον επισκεπτονται..να ερθει μετα να μας πει ποσα ποντικια μετραει.
Και τελοσπαντων..αν δεν θελει να μπαινουν ζωντανα στον κηπο του,ειναι υποχρεωμενος να τον περιφραξει καλα.ΟΧΙ ΝΑ ΑΠΑΓΟΡΕΥΕΙ ΣΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ ΝΑ ΤΑΙΖΟΥΝ ΑΔΕΣΠΟΤΑ.Ουτε να απαγορευει την υπαρξη των ζωντανων πλασματων εκτος του εαυτου του.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 3 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Πουπουλίνα : 30-07-16 στις 21:38.
4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

pepper

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη pepper
H pepper αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. . Έχει γράψει 385 μηνύματα.

H pepper έγραψε στις 21:46, 30-07-16:

Α τον έχει περιφραγμένο τον κήπο. Γι'αυτό λέω πως έιναι θρασύτατοι και θέλουν μόνο φασαρίες να κάνουν.

3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Πουπουλίνα

Supervisor

H Πουπουλίνα προστατευω τη φυση και τα ζωα=πολιτισμος έγραψε στις 21:49, 30-07-16:

Αρχική Δημοσίευση από pepper
Α τον έχει περιφραγμένο τον κήπο. Γι'αυτό λέω πως έιναι θρασύτατοι και θέλουν μόνο φασαρίες να κάνουν.
Ε ναι.Πολυ πιθανον καν να μην μπαινουν οι γατες στον κηπο του,αλλα απλα ειναι απο αυτα τα ανθρωπιδια που δεν γουσταρουν να βλεπουν αλλους να φροντιζουν κατι αλλο,εκτος του εαυτου τους.
Οπως και να εχει..η υπαρξη αλλων ζωων εκτος του ανθρωπινου ειδους δεν απαγορευεται,ουτε απαγορευεται να ταιζουμε αδεσποτα,το αντιθετο , για να μην του χεζουν τον κηπο.Ας κανει ακομα καλυτερη περιφραξη και ας απαγορευεσει και στα πουλια να πετανε πανω απο τον κηπο του,επισης και στα ποντικια να σουλατσαρουν.Ε μα πια με τον καθε ανωμαλο και ηλιθιο.

6 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Nicole1987

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Nicole1987
H Nicole1987 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει Πάνω απο 10! γάτες και μας γράφει απο Κύπρος (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,423 μηνύματα.

H Nicole1987 Γατες..τα πιο αξιολατρευτα πλασματα έγραψε στις 11:39, 31-07-16:

Πράγματι ανθρωπάκια που η κακομοίρη ζωη τους δεν εχει κανενα νόημα. Τους βλεπεις άλλωστε. Τον περισσοτερο χρονο τους τον περνάνε κουτσομπολεύοντας και βγάζοντας τα ματια τους στο τι κανει ο διπλα μηπως και βρουν κατι να κανουν παρατήρηση να γεμίσει λιγο η ανόητη ζωη τους. Αν σου ξαναπεί τιποτα πες του οτι αν μπεις στο σπιτι μου θα σε καταγγείλω στην αστυνομια

4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

tammy (Δημητρης)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη tammy
Ο Δημητρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει 1 γάτα (1 έχουν περάσει από τα χέρια του) και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 115 μηνύματα.

O tammy έγραψε στις 23:41, 28-01-17:

Με κούρασε η κακία. Ειλικρινά λυπάμαι πως καταντήσαμε. Άνθρωποι ... Άνω θρώσκω, σου λέει... Κοιτάζω ψηλά. Άλλα δύο γατάκια νεκρά από φόλα. Οι συνηθισμένοι ύποπτοι. Κάποιος απ΄ αυτούς ο φονιάς. Ίσως και κάποιος καινούριος παρανο'ικός...Δεν αρκούνται να τους γυρνάνε τα μπωλ. Δε φτάνει το ψοφόκρυο...Δε φτάνουν οι καθημερινές κακουχίες. Πρέπει να πεθάνουν και με φρικτούς πόνους.Ειλικρινά είναι ντροπή. Τα ζωάκια αν έβριζαν, θα έλεγαν το ένα στο άλλο τη βρισιά, ΑΝΘΡΩΠΟΣ.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 2 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

Nicole1987

Επιφανές Μέλος

H Nicole1987 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει Πάνω απο 10! γάτες και μας γράφει απο Κύπρος (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,423 μηνύματα.

H Nicole1987 Γατες..τα πιο αξιολατρευτα πλασματα έγραψε στις 00:19, 29-01-17:

Εχουν καταντησει ολοι ανθρωπακια. Που βαδιζουμε πια. Δεν εχουν που να βγαλουν την κακια τους και βρισκουν τα αθωα και ανυπερασπιστα πλασματα απλα για να νοιωσουν οτι εχουν δυναμη οι θρασυδειλοι. Και αυτα πανε απο γενια σε γενια αφου και τα παιδια τους γινονται τα ιδια σκατα. Ντροπη

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 2 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Ρούλης και Μπία (Ολυμπία)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Ρούλης και Μπία
H Ολυμπία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 1 γάτα (πολλές έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,463 μηνύματα.

H Ρούλης και Μπία έγραψε στις 14:31, 29-01-17:

Θυμάμαι μια γατούλα την Φουντούκα που έφαγε το καημένο φόλα (τότε πέθαναν πάρα πολλές γάτες και σκύλοι και έγινε μεγάλη φασαρία).Σύρθηκε στην αυλή μας και προτού κάνουμε κάτι πέθανε στα χέρια μου ,μιλώντας μου και χουρχουρίζοντας.Παιδιά αν ήξερα ποιός το έκανε σήμερα θα ήμουν στη φυλακή.Δεν υπήρχε περίπτωση να μου γλύτωνε,είχα γίνει πύραυλος.Πονάω όταν το θυμάμαι.
Ακόμη ένα τέτοιο περιστατικό με ένα αδέσποτο λυκόσκυλο που το προστάτευα ,όπως και άλλοι στη γειτονιά και ανήμερα του γάμου μου το βρήκα νεκρό έξω από την πόρτα της αυλής μέσα στα αίματα.Εύχομαι να μην τύχει σε κανένα σας.Σπάραξα ,δεν μπορούσαν να με ηρεμήσουν,έγινα νύφη πενθόντας.

Παράθεση

tammy (Δημητρης)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη tammy
Ο Δημητρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει 1 γάτα (1 έχουν περάσει από τα χέρια του) και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 115 μηνύματα.

O tammy έγραψε στις 15:03, 29-01-17:

Εγώ δεν καταλαβαίνω το εξής...Ετοιμάζω τη φόλα, άρα είμαι δολοφόνος εκ προμελέτης, και κάνω πλασματάκια αθώα να πεθάνουν με φρικτούς πόνους. Μετά τι κάνω... Πάω σπίτι και δίνω συμβουλές στα παιδιά μου να είναι σωστοί και καλοί... έχω όρεξη να φάω... πως κοιμάμαι...Δεν καταλαβαίνω... Ίσως γι' αυτό θυμώνω σε σημείο να χτυπήσω κάποιον, να τον χτυπήσω άσχημα. Δε με τιμάει αυτό αλλά είναι η αλήθεια.

Παράθεση

Nicole1987

Επιφανές Μέλος

H Nicole1987 Γατες..τα πιο αξιολατρευτα πλασματα έγραψε στις 15:11, 29-01-17:

Και οχι μονο. Σκεψου οτι καποιοι τα κανουν αυτα ειδικα ηλικιωμενοι τρελοι και μετα μπορει να πηγαινουν πρωι πρωι εκκλησια να κανουν τους καλους χριστιανους.

Παράθεση

Ρούλης και Μπία (Ολυμπία)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Ρούλης και Μπία
H Ολυμπία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 1 γάτα (πολλές έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,463 μηνύματα.

H Ρούλης και Μπία έγραψε στις 15:50, 29-01-17:

Τύποις Χριστιανοί = άθεοι

Ο θυμόσοφος ο πατέρας μου ,μέγας φιλόζωος,πήγαινε στα λουτρά του Σιδηροκάστρου.Όταν έτρωγε στο εστιατόριο μάζευε όλα τα αποφάγια για τα αδέσποτα.Μιά μέρα μία κυρία ,λουσάτη με ένα χρυσό σταυρό στο λαιμό έδωσε μία κλωτσιά σε ένα σκυλάκι την ώρα που έτρωγε.Ήρεμα ήρεμα ο πατέρας μου της λέει,κυρία μου είστε χριστιανή?Και βέβαια απαντά αυτή.Ναι το βλέπω λέει ο πατέρας μου,φοράτε και σταυρό,αλήθεια την ιστορία του Νώε την γνωρίζετε?
- και βέβαια τη γνωρίζω.
-Ε τότε θα ξέρετε πως ο Θεός που πιστεύετε έβαλε στην κιβωτό και όλα τα ζώα,δεν έβαλε μόνο τον Νώε.Άρα κάτι είχε υπ'όψιν του ο Θεός.Λοιπόν από δω και στο εξής να πάψεις να χτυπάς τα ζώα ή να πάψεις να λες πως είσαι χριστιανή.

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Aleksa : 29-01-17 στις 22:30. Αιτία: merge.
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Nicole1987

Επιφανές Μέλος

H Nicole1987 Γατες..τα πιο αξιολατρευτα πλασματα έγραψε στις 16:02, 29-01-17:

Μαλλον ουτε το ενα θα εκανε ουτε το αλλο. ανθρωπακια χωρις καμια ουσια στη ζωη τους. Μονο κακια και μισος για τους αλλους

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους