Το MyCat είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 80,852 εγγεγραμμένα μέλη και 716,540 μηνύματα σε 22,294 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το MyCat άλλα 335 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο MyCat.

Εγγραφή Βοήθεια

Γατοπαγίδα

Όλγα Veggie

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Όλγα Veggie
H Όλγα Veggie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 3 γάτες (18 έχουν περάσει από τα χέρια της) . Έχει γράψει 1,323 μηνύματα.

H Όλγα Veggie έγραψε στις 21:42, 20-07-07:

Ευχαριστώ πολύ για τις ευχές παιδιά και ναι τον περιμένουμε το κύριο απο μέρα σε μέρα να βγει. Ο Παναγιώτης λέει οτι θα γεννήσω 26 Ιουλιου που έχει και τη συναυλία ο Τζορτζ Μαικλ Επειδή ήθελα να πάω αλλά πως; Πάντως απο το ΙΑΣΩ θα τον ακούω αν γεννησω τότε. Δεν θα μπαίνω συνέχεια αφου ΟΤΕ πληρώνω τώρα (μέχρι να συνδεθώ με την παλιοφορθηνετ) αλλα έδώ είμαι επιτέλους πάλι μαζί σας

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Mariel

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη Mariel
H Mariel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 2 γάτες (2 έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 1,847 μηνύματα.

H Mariel έγραψε στις 21:49, 20-07-07:

με το καλο Ολγακι μου να ερθει ο μπομπιρας !!!κι εμεις περιμενουμε να μας συνδεσει η forthnet,αλλα πολυ αργει

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Όλγα Veggie

Περιβόητο Μέλος

H Όλγα Veggie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 3 γάτες (18 έχουν περάσει από τα χέρια της) . Έχει γράψει 1,323 μηνύματα.

H Όλγα Veggie έγραψε στις 21:53, 20-07-07:

Nασαι καλά Ναι η καταραμένη απο 1 Ιουνιου εχω κάνει ετηση Για να έχω οταν παω σπιτι αλλα χτες μου ειπαν οτι με λένε Σοφια οταν ρώτησα τι γίνεται γιατι αργει Αλλες 20 μέρες αφου τώρα διορθώθηκε το όνομα!!!!!!!!

Παράθεση

mimikaki

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη mimikaki
H mimikaki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 1 γάτα (τουλαχιστον 60 έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,583 μηνύματα.

H mimikaki έγραψε στις 21:57, 20-07-07:

Άντε Ολγάκι το μωράκι θα γεννηθεί ακούγοντας "wake me up before you go go"!!! θα το μυήσουμε!!! :up: :up:
θα πάω συναυλία!Ερωτας μεγάλος ο George!!

Παράθεση

Όλγα Veggie

Περιβόητο Μέλος

H Όλγα Veggie έγραψε στις 22:02, 20-07-07:

Αρχική Δημοσίευση από mimikaki
Άντε Ολγάκι το μωράκι θα γεννηθεί ακούγοντας "wake me up before you go go"!!! θα το μυήσουμε!!! :up: :up:
θα πάω συναυλία!Ερωτας μεγάλος ο George!!
Ή το Freedom;;; Εγώ πρτοτιμώ αυτό Ανυπομωνώ άλλωστε Ειναι και συνονοματός του! Ας μην μυηθει και πολύ... Καταλαβαίνεις... :cool:

Παράθεση

mimikaki

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη mimikaki
H mimikaki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 1 γάτα (τουλαχιστον 60 έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,583 μηνύματα.

H mimikaki έγραψε στις 22:05, 20-07-07:

Αρχική Δημοσίευση από Όλγα Veggie
Ή το Freedom;;; Εγώ πρτοτιμώ αυτό Ανυπομωνώ άλλωστε Ειναι και συνονοματός του! Ας μην μυηθει και πολύ... Καταλαβαίνεις... :cool:
ναι καταλαβαίνω!!!!

Παράθεση

exposure243

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη exposure243
Ο exposure243 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος . Έχει γράψει 101 μηνύματα.

O exposure243 έγραψε στις 21:23, 01-09-07:

Προβλημα παιδια
μια γατα απο αυτες που ταιζω στην πρασια της οικοδομης μου εχει ανεβει στην ταρατσα και δεν μπορει να κατεβει
χθες πρωι ηρθα απο διακοπες και ακουγα ενα νιαουρισμα
δεν μπορουσα να καταλαβω ομως απο που ερχεται
παντως καταλαβα οτι καποια σκαλωσε καπου
πριν μιση ωρα ομως ειδα οτι ειναι ταρατσα
ειδα το κεφαλι της που το εβγαλε εξω απο το περβαζι της ταρατσας
αφησα την πορτα ανοιχτη μπας και κατεβει αλλα δεν πιστευω οτι θα το κανει [4 οροφοι και με την ταρατσα 5]
εγω ειμαι στον δευτερο
και η πλακα ειναι οτι το εχω ξαναπαθει αυτο πριν 2 χρονια με μια αλλη που ειχε [μεινει] στην ταρατσα της παραδιπλανης μας οικοδομης
και εμεινει μια εβδομαδα μεχρι να την πιασω
αφηστε που οι ενοικοι δεν θελουν να βοηθησουν [το αντιθετο μαλιστα]
τελικα με τα πολλα εμαθα για μια κυρια στη Νεαπολη Θεσσαλονικης
που εχει μια παγιδα
πηγα την ζητησα και με δυσκολια [λογικο ηταν] μου την εδωσε
μου ειπε οτι της ειχαν παρει [για παντα] μια αλλη ιδια και ηταν και ακριβη
δανεικα και αγυριστα που λεμε..
αφου πιαστηκε και την ξαναεβαλα στην πρασια μου ηρθε αυτο το κακο σημερα

και ειναι και αγριες και κρυβονται μολις σε παρουν χαμπαρι οτι κοντευεις στην ταρατσα . .

βρε τι παθαμε βραδυατικα

Παράθεση

LIFE

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη LIFE
H LIFE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 2 γάτες (4 έχουν περάσει από τα χέρια της) . Έχει γράψει 1,594 μηνύματα.

H LIFE έγραψε στις 07:18, 11-09-07:

Αρχική Δημοσίευση από exposure243
Προβλημα παιδια
μια γατα απο αυτες που ταιζω στην πρασια της οικοδομης μου εχει ανεβει στην ταρατσα και δεν μπορει να κατεβει
χθες πρωι ηρθα απο διακοπες και ακουγα ενα νιαουρισμα
δεν μπορουσα να καταλαβω ομως απο που ερχεται
παντως καταλαβα οτι καποια σκαλωσε καπου
πριν μιση ωρα ομως ειδα οτι ειναι ταρατσα
ειδα το κεφαλι της που το εβγαλε εξω απο το περβαζι της ταρατσας
αφησα την πορτα ανοιχτη μπας και κατεβει αλλα δεν πιστευω οτι θα το κανει [4 οροφοι και με την ταρατσα 5]
εγω ειμαι στον δευτερο
και η πλακα ειναι οτι το εχω ξαναπαθει αυτο πριν 2 χρονια με μια αλλη που ειχε [μεινει] στην ταρατσα της παραδιπλανης μας οικοδομης
και εμεινει μια εβδομαδα μεχρι να την πιασω
αφηστε που οι ενοικοι δεν θελουν να βοηθησουν [το αντιθετο μαλιστα]
τελικα με τα πολλα εμαθα για μια κυρια στη Νεαπολη Θεσσαλονικης
που εχει μια παγιδα
πηγα την ζητησα και με δυσκολια [λογικο ηταν] μου την εδωσε
μου ειπε οτι της ειχαν παρει [για παντα] μια αλλη ιδια και ηταν και ακριβη
δανεικα και αγυριστα που λεμε..
αφου πιαστηκε και την ξαναεβαλα στην πρασια μου ηρθε αυτο το κακο σημερα

και ειναι και αγριες και κρυβονται μολις σε παρουν χαμπαρι οτι κοντευεις στην ταρατσα . .

βρε τι παθαμε βραδυατικα
τι εγινε τελικα με την γατα--ειναι ακομη πανω στην ταρατσα?/

Παράθεση

exposure243

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη exposure243
Ο exposure243 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος . Έχει γράψει 101 μηνύματα.

O exposure243 έγραψε στις 07:39, 11-09-07:

Ναι..
Και οχι μονο αυτο
Αδειασαν και πεταξαν στην αυλη μια καινουργια λεκανη που εβαζα νερο για γατες και περιστερια

Παράθεση

LIFE

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη LIFE
H LIFE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 2 γάτες (4 έχουν περάσει από τα χέρια της) . Έχει γράψει 1,594 μηνύματα.

H LIFE έγραψε στις 15:06, 11-09-07:

Αρχική Δημοσίευση από exposure243
Ναι..
Και οχι μονο αυτο
Αδειασαν και πεταξαν στην αυλη μια καινουργια λεκανη που εβαζα νερο για γατες και περιστερια
μεχρι καιτο νερο τους ενοχλει τωρα

Παράθεση

nikosxeng

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη nikosxeng
Ο nikosxeng αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει 2 γάτες . Έχει γράψει 187 μηνύματα.

O nikosxeng έγραψε στις 13:07, 01-10-08:

υπάρχει κάποιος τρόπος να την δανειστώ;

να ποιάσω μια γατούλα, που μου έφυγε;

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

drusilia

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη drusilia
H drusilia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 2 γάτες (4 έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,284 μηνύματα.

H drusilia Στειρωθείτε γιατί χανόμαστε! έγραψε στις 13:52, 01-10-08:

Νομιζω οτι το θέμα ειναι αρκετά παλιό και οι κοπέλες που το άνοιξαν δεν ξέρω αν παρακολουθούν το φόρουμ...
απο οτι καταλαβα δεν εισαι αθηνα ομως ε;

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

nikosxeng

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο nikosxeng αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει 2 γάτες . Έχει γράψει 187 μηνύματα.

O nikosxeng έγραψε στις 16:26, 01-10-08:

είμαι Καβάλα...

τώρα έκανα μια αυτοσχέδια με ένα κάδο αποριμάτων μικρό,
αλλά δεν ξέρω πόσο θα δουλέψει...

Παράθεση

nikosxeng

Αποκλεισμένος χρήστης

O nikosxeng έγραψε στις 17:37, 04-10-08:

αν μπορείτε να μου πείτε, από που να αγοράσω μια γατοπαγίδα σε λογικό κόστος...

το calmivet μάλλον δεν θα κάνει πολύ δουλεία, με προΐδέασε και η φαρμακοποιός.
Τις είπα να μου φέρει και catnip...

Παράθεση

moukelis (Δώρα)

Εκτροφέας

Το avatar του χρήστη moukelis
H Δώρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 7 γάτες (6 έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 41,664 μηνύματα.

H moukelis I am not weird,I am limited edition έγραψε στις 17:43, 04-10-08:

Το catnip τι να το κανεις;Το αντιθετο αποτελεσμα φερνει τις περισσοτερες φορες,ειδικα σε γατες με οιστρο.
Οι γατοπαγιδες απο οσο ξερω κοστιζουν ακριβα...

Παράθεση

nikosxeng

Αποκλεισμένος χρήστης

O nikosxeng έγραψε στις 18:01, 04-10-08:

μια τιμή;

το catnip το θέλω για την Αριάδνη, sorry για την παρανόηση...

Παράθεση

julia

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη julia
H julia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει Πάνω απο 10! γάτες (Μπόλικες... έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Λεωνίδι (Αρκαδία). Έχει γράψει 6,837 μηνύματα.

H julia εις υγείαν... και καλή χώνεψη!! έγραψε στις 18:37, 04-10-08:

Κοιτα, κατι απλές, οχι επαγγελματικές που κάνουν ΠΟΛΥ θόρυβο θα τις βρείς και με 60 - 70?.

Οι καλές οι επαγγελματικές τις έχουμε βρεί μονο εξωτερικό, είναι αθόρυβες, ασφαλείς για την γάτα, δεν υπάρχει δηλαδή πιθανότητα να κοπεί πουθενά ή τίτοτα άλλο και είναι στα 300?.

ΑΥΤΟΣ έχει τις κλασσικές φτηνές γατοπαγίδες. Είχαμε πάρει τηλέφωνο και είχαμε ρωτήσει.

Έτσι είναι μια γατοπαγίδα. (αυτή είναι η οικονομική.)

Παράθεση

nikosxeng

Αποκλεισμένος χρήστης

O nikosxeng έγραψε στις 15:08, 05-10-08:

αυτή σκέφτομαι, στα 106 ? + μεταφορικά...

έκανα μία πρόχειρη με ένα απλό μικρό κάδο,
αλλά μόνο μικρές ποιάνει...
από αυτές βέβαια που δεν φοβούνται να μπούνε να φάνε...

το βάζεις οριζόντια, το φαγητό τέρμα μέσα...

το σηκώνεις απότομα με ένα καλώδιο και μετά πρέπει να προλάβεις
να κλείσεις το καπάκι...

οι μεγάλες πολύ υποψιασμένες μπαίνουν μέσα, λίγο τρώνε και βγαίνουν στο λεπτό...

Παράθεση

ΒΑΝΑ ΖΟΡΜΠΑ

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη ΒΑΝΑ ΖΟΡΜΠΑ
H ΒΑΝΑ ΖΟΡΜΠΑ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 2 γάτες (6 έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Νέα Ερυθραία (Αττική). Έχει γράψει 3 μηνύματα.

H ΒΑΝΑ ΖΟΡΜΠΑ έγραψε στις 19:41, 21-09-16:

Καλησπέρα σας! Πρόκειται για 5 άγριες γάτες που πρέπει να στειρωθούν και είναι αδύνατον να τις πιάσω. Προσπαθώ να δανειστώ μία ή καλύτερα δύο γατοπαγίδες. Υπάρχουν ? Επίσης εάν μπορέσετε να με βοηθήσετε στην περισυλλογή τους θα το εκτιμούσα ιδιαιτέρως. Μένω στη Ν. Ερυθραία.

Ευχαριστώ όλους εκ των προτέρων,
Βάνα Ζορμπά

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 2 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους