Το MyCat είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 80,661 εγγεγραμμένα μέλη και 713,729 μηνύματα σε 22,038 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το MyCat άλλα 375 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο MyCat.

Εγγραφή Βοήθεια

Κλειστό Θέμα

Το παρόν θέμα είναι κλειδωμένο! Δεν μπορείτε να απαντήσετε σε αυτό.

Γατάκι 4 εβδομάδων θήλυ, ασπρόμαυρο Αγία Παρασκευή Αττικής χαρίζεται

Luna13

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Luna13
H Luna13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. . Έχει γράψει 2 μηνύματα.

H Luna13 έγραψε στις 00:57, 03-05-10:

Η γατούλα σώθηκε από αυτοκίνητα, πήγαινε και κρυβοτανε μεσα στις μηχανες τους, βρεθηκε στη Σταση Νομισματοκοπειο, δε μπορουσα να το αφησω, οποτε το πηρα να το περιθαλψω αλλα επειδη εχω ηδη 3 γατουλες θα ηθελα να το χαρισω!

Ειναι πανγλυκια και τρυφερη, μικρουλα και απλα ζηταει να σωθει μια δευτερη φορα βρισκοντας ενα σπιτακι.

Ζω στην Αγια Παρασκευη, θα ηθελα αν υπαρχει καποιος απο Αθηνα να το παρει, και να μου ορκιστει σε οτι εχει ιερο οτι θα την αγαπαει και θα τη φροντιζει για παντα και οπως κι αν εχει.

Στειλτε μου μηνυμα, εδω ή στο facebook (facebook.com/Karyotakis) να σας δωσω το τηλεφωνο μου. Η ωρα δεν εχει σημασια, οτι ωρα θελετε.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

Cloud and Snow

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη Cloud and Snow
H Cloud and Snow αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 2 γάτες (...ζω με γάτες από τότε που γεννήθηκα έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 583 μηνύματα.

H Cloud and Snow έγραψε στις 02:50, 03-05-10:

Βοηθάει πάρα πολύ, αν βάλεις και μια φωτογραφία.

Καλη του τυχη!

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

Luna13

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Luna13
H Luna13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. . Έχει γράψει 2 μηνύματα.

H Luna13 έγραψε στις 03:20, 03-05-10:

Το ξερω δυστυχως η μικρη ειναι τοσο ζωηρη που δε μπορω να τη πιασω καλα! Θα προσπαθησω παντως! Ευχαριστω!

Edit: Ιδού η φωτό μας!

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Luna13 : 03-05-10 στις 03:30.

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους