Το MyCat είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 83,589 εγγεγραμμένα μέλη και 718,855 μηνύματα σε 22,715 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το MyCat άλλα 352 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο MyCat.

Εγγραφή Βοήθεια

Χάθηκε ο γάτος μου

τακηςπατρα

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη τακηςπατρα
Ο τακηςπατρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 12 μηνύματα.

O τακηςπατρα έγραψε στις 08:03, 05-05-14:

Χαθικε ο γατος 28 Μαρτου2014 Περιχη Παραλιας Πατρών (Πάτρα) είναι χαμένος μια βδομάδα τώρα.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη aba : 05-05-14 στις 10:01. Αιτία: Απαγορεύονται τα κεφαλαία
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

aba (Φωτεινή)

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη aba
H Φωτεινή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 2 γάτες . Έχει γράψει 10,001 μηνύματα.

H aba έγραψε στις 10:03, 05-05-14:

Καλημέρα και καλή εβδομάδα! Αν θέλεις ρίξε μια ματιά σε αυτό το πολύ χρήσιμο άρθρο: Πώς να βρούμε μια γατούλα που χάθηκε...Εύχομαι το συντομότερο να βρεθεί και πάλι στην αγκαλιά σας...

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Ειρήνη1234

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Ειρήνη1234
H Ειρήνη1234 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 4 γάτες (5 έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,676 μηνύματα.

H Ειρήνη1234 έγραψε στις 10:11, 05-05-14:

Εύχομαι να το βρείτε το ψυχούλι σας, να είναι μια χαρά
και να πάρει τέλος η αγωνία όσο πιο σύντομα!

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

τακηςπατρα

Νεοφερμένος

Ο τακηςπατρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 12 μηνύματα.

O τακηςπατρα έγραψε στις 07:53, 07-05-14:

τον εχουνε δει 3 φωρες εγω δεν μπορονα τον εντοπισω....ειχα γατα σιαμ ειχε χαθει μερες αλλα γιρησε..μενω πατρα δεν ειχη πολα σιπιτια εχω δει πολες γατες στο ειμιο που χαθικε

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

τακηςπατρα

Νεοφερμένος

O τακηςπατρα έγραψε στις 16:28, 09-05-14:

παει 13 μερες απο τοτε που εχασα το γατο μου.....δεν ξερω τι να κανω εψαξα ξανα και ξανα τιποτα....

Παράθεση

Nicole1987

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Nicole1987
H Nicole1987 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει Πάνω απο 10! γάτες και μας γράφει απο Κύπρος (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,426 μηνύματα.

H Nicole1987 Γατες..τα πιο αξιολατρευτα πλασματα έγραψε στις 16:48, 09-05-14:

Μεσα στο σπιτι τον ειχες ή εξω; Πιστευω θα βρει το δρομο και θα έρθει πισω κοντα σου. Μου εχει τύχει και μενα βέβαια η γατα δεν έμενε μεσα στο σπιτι αλλα εκει που είχαμε απογοητευτεί και πιστεύαμε πως τη χάσαμε μια μερα τσουπ εμφανιστηκε απο το πουθενά. Να το ψάχνεις και το βραδυ που δεν εχει τόση φασαρία και μπορει να σε ακουσει σιγουρα

4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

roccohooshie (Μαρία)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη roccohooshie
H Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει Πάνω απο 10! γάτες (Πολλές έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 1,453 μηνύματα.

H roccohooshie έγραψε στις 21:36, 09-05-14:

Εύχομαι να βρεθεί ο γατούλης σου! Το καταλαβαίνω ότι έχουν περάσει πλέον αρκετές μέρες αλλά υπάρχει ακόμη πιθανότητα να τον βρεις. Μου ΄χει τύχει κι εμένα να χάσω μία γάτα μου για 11 μέρες και γύρισε...Μάλιστα για τη συγκεκριμένη που είναι και πολύ φοβιτσιάρα πιστεύω τελικά ότι ήταν κάπου πολύ κοντά κρυμμένη όλες αυτές τις μέρες και ακριβώς επειδή είναι φοβική δεν έλεγε να πλησιάσει. Όταν γύρισε (μισή και μέσα στον πανικό) σχεδόν δεν το πιστεύαμε! Αλλά μέσα σε λίγες μέρες ξαναβρήκε πάλι τους ρυθμούς της. Μακάρι να έχει αίσιο τέλος και η δική σας περιπέτεια.

3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Πουπουλίνα

Supervisor

Το avatar του χρήστη Πουπουλίνα
H Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 3 γάτες (3 έχουν περάσει από τα χέρια της) . Έχει γράψει 36,557 μηνύματα.

H Πουπουλίνα προστατευω τη φυση και τα ζωα=πολιτισμος έγραψε στις 08:25, 10-05-14:

Βαλε οπωσδηποτε μπωλακι με ξηρη τροφη και νερακι εξω απο το σπιτι σου.Επισης αυτο που σου ειπε η Νικολ,να ψαχνεις οπωσδηποτε και το βραδυ και κανε και εναν οικειο θορυβο,πχ με ενα κουταλι σε αλουμινενιο μπωλακι τροφης..μπας και σε ακουσει και σε πλησιασει.
Μακαρι να βρεθει ο γατουλης.

4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

τακηςπατρα

Νεοφερμένος

O τακηςπατρα έγραψε στις 14:24, 11-05-14:

εχω και αλλες γατες εξω στιν γειτονια μου .πισω απο το σπιτι εχει χωραφια και σε μικρι αποσταση ειανι μια γιαγαι που εχει γατες αδεσποτες και σκιλια.τον εχω χαση κανα 2 μερες αλλα εφανιστικε..ειναι 2 βδομαδες τωρα..

Παράθεση

τακηςπατρα

Νεοφερμένος

O τακηςπατρα έγραψε στις 15:52, 23-05-14:

παει σχεδον μηνας απο τοτε που χαθικε....αλλα αδεστοτα γατια δεν φευγουν απο εδω...το δικο μου γιατη....

Παράθεση

aba (Φωτεινή)

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη aba
H Φωτεινή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 2 γάτες . Έχει γράψει 10,001 μηνύματα.

H aba έγραψε στις 17:44, 23-05-14:

Τάκη μη χάνετε τις ελπίδες σας. Μπορεί και να είναι σε κάποια διπλανή γειτονιά, βάλε αφισάκια, ίσως κάποιος τον δει. Δεν ξέρω αν είναι αστείρωτος ο μικρούλης σου, αλλά συνήθως όταν δεν είναι στειρωμένα συμβαίνει να φεύγουν...

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Selina Kyle (Ριάνα)

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Selina Kyle
H Ριάνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 2 γάτες (10 έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Κύπρος (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,028 μηνύματα.

H Selina Kyle Ψιτ ξαφνιασμένο μουτράκι! Αγάπη μου! έγραψε στις 20:43, 23-05-14:

Τάκη μου λυπάμαι πάρα πολύ, ξέρω πως αισθάνεσαι. Όμως ειλικρινά, έχουν βρεθεί γατιά που έλειπαν 6 μήνες! Το ελπιδοφόρο στην περίπτωσή σου, είναι που τον έχουν δει! Αυτό πάει να πει ότι είναι ζωντανός, είναι καλά και μάλλον κάπου βρήκε και τον φροντίζουν. Καλά αυτοί που τον ειδαν δεν είχαν το νούμερο του τηλεφώνου σου για να σε πάρουν; Γέμισε την περιοχή με αφίσες και μην τα παρατήσεις όσο κι αν πονάς. Σου εύχομαι ολόψυχα να τον έχεις σύντομα στην αγκαλιά σου.

Παράθεση

τακηςπατρα

Νεοφερμένος

O τακηςπατρα έγραψε στις 12:25, 25-05-14:

σας ευχαριστο ψαχνω ακομα..και στο fecodook αλλα τιποτα...θα παω και ποιο μακρια απο την γειτονια μου αλλα δεν εχει δει τιποτα που ρωταω....ησος το κλεψανε για να εφαγε κατι και να ψωφισε δεν το νομιζω....ευχαριστο για την συμπαρασταση

Παράθεση

τακηςπατρα

Νεοφερμένος

O τακηςπατρα έγραψε στις 15:11, 31-05-14:

35 μερες περασαν απο τοτε που χαθικε ογατος εχω βαλει ανακοινοσει σε facebook sto ινετντ αφησες αλλα τιποτα...

Παράθεση

koukimanster

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη koukimanster
H koukimanster αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 1 γάτα και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 957 μηνύματα.

H koukimanster ή έγραψε στις 15:42, 31-05-14:

Μα αφού τον έχουν δει 3 φορές. Δεν έψαξες γύρω απ' το σπίτι, στις περιοχές όπου τον είδαν; Μόνο το ιντερνετ δεν είναι αρκετό, οκ βοηθάει αλλά πρέπει να ψάξεις κι εσύ πολύ.

Παράθεση

τακηςπατρα

Νεοφερμένος

O τακηςπατρα έγραψε στις 15:51, 31-05-14:

εχω ψαξει δεν εχει δει τιποτα.εισως τον εχουν καπου..της μερες που χαθικε ειχε κακοκαιρια....

Παράθεση

pepper

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη pepper
H pepper αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. . Έχει γράψει 385 μηνύματα.

H pepper έγραψε στις 18:16, 31-05-14:

Ενδεχομένως να τον περιμαζέψανε. Σε κοντινούς κτηνιάτρους και πετ σοπ έδωσες αφίσες? Ίσως τον πάει κάποιος που τον βρήκε. Ελπίζω να τον βρεις!

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

τακηςπατρα

Νεοφερμένος

O τακηςπατρα έγραψε στις 12:04, 08-06-14:

Τίποτα ακόμα...

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Πουπουλίνα : 09-06-14 στις 13:06. Αιτία: Δεν επιτρεπονται τα κεφαλαια
Παράθεση

τακηςπατρα

Νεοφερμένος

O τακηςπατρα έγραψε στις 16:15, 20-06-14:

δηστειχος τοιποτα κανενα ναιω....

Παράθεση

Selina Kyle (Ριάνα)

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Selina Kyle
H Ριάνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 2 γάτες (10 έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Κύπρος (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,028 μηνύματα.

H Selina Kyle Ψιτ ξαφνιασμένο μουτράκι! Αγάπη μου! έγραψε στις 16:51, 20-06-14:

Λυπάμαι πολύ! Μπορεί και να χει σπιτωθεί.. αλλά δεν θα παραξενευτώ αν μια καλή μέρα εμφανιστεί και απαιτεί φαγητό. Το χω ακούσει ουκ ολίγες φορές.

Παράθεση

τακηςπατρα

Νεοφερμένος

O τακηςπατρα έγραψε στις 16:57, 20-06-14:

δεν πειστευβω να εχει σκωτοθει...εισος ειναι καπου εχουν κλεψη πολλα ζωακια...

Παράθεση

τακηςπατρα

Νεοφερμένος

O τακηςπατρα έγραψε στις 10:12, 03-07-14:

βρικα ατον τον γατο..μειζει με τον δεικο μου

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Χάθηκε ο γάτος μου! - Από marthamitre
      Το θέμα έχει λάβει 7 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Lost & Found.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 05-07-16 στις 09:27.
    • Χάθηκε ο γάτος μου - Από Περικλής Σμ
      Το θέμα έχει λάβει 2 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Lost & Found.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 25-05-14 στις 18:48.
    • Χάθηκε ο γάτος μου! - Από pitoufogato
      Το θέμα έχει λάβει 10 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Lost & Found.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 19-05-13 στις 12:21.
    • Χάθηκε ο γάτος μου - Από jkoulian
      Το θέμα έχει λάβει 16 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Lost & Found.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 31-08-12 στις 14:46.
    • Χάθηκε γάτος. - Από YukiKuran
      Το θέμα έχει λάβει 12 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Lost & Found.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 20-05-11 στις 01:12.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους