Το MyCat είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 80,763 εγγεγραμμένα μέλη και 714,938 μηνύματα σε 22,166 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το MyCat άλλα 271 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο MyCat.

Εγγραφή Βοήθεια

΄Εχασα το γάτο μου και τα έχω χαμένα....

asia

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη asia
H asia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 1 γάτα (2 έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Δράμα (Δράμα). Έχει γράψει 7 μηνύματα.

H asia έγραψε στις 23:00, 04-08-15:

εχασα το γατο μου και τα εχω χαμενα.... επεσε απο το μπαλκονι του δευτερου ,μενω σε Πόλη και δε ξερω πως θα βρει να ξαναγυρισει... βγηκα σχεδον μετα απο 2-3 ωρες να τον ψαξω μα δεν καταφερα τιποτα. αλλες 2 φορες που εγινε ηταν παντα κοντα στη πυλωτη και τον ανακαλυπτα. Ξερω ξερω λαθος που τον αφηνα εξω εγω φταιω... εχω κινητοποιησει φιλους γνωστους και το φβ απο την πρωτη στιγμη

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 3 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Claire Rentfield (Βάσω.)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Claire Rentfield
H Βάσω. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 3 γάτες (20 έχουν περάσει από τα χέρια της) . Έχει γράψει 10,509 μηνύματα.

H Claire Rentfield έγραψε στις 23:48, 04-08-15:

Φίλη asia λυπάμαι πολύ γι' αυτό που περνάς...
Ρίξε μια ματιά στο άρθρο Πως να βρούμε μια γατούλα που χάθηκε και σε συμβουλεύω από προσωπική μου εμπειρία να εφαρμόσεις από την αρχή όλα όσα προτείνει για να έχεις περισσότερες πιθανόητητες να βρεις τον γατούλη σου.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 3 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Έχασα το γάτο μου - Από ALEXISMOU
      Το θέμα έχει λάβει 3 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Lost & Found.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 21-03-17 στις 20:36.
    • Έχασα το γάτο μου - Από Margarita21
      Το θέμα έχει λάβει 24 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Lost & Found.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 06-09-15 στις 16:51.
    • Έχασα τον γάτο μου! - Από Athanasia79
      Το θέμα έχει λάβει 4 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Lost & Found.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 17-01-12 στις 22:34.
    • Έχασα το γάτο μου τον Μπουρμπούλη - Από πανος20513
      Το θέμα έχει λάβει 49 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Συζήτηση επι παντός γατιστητού.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 10-01-12 στις 05:46.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους