Το MyCat είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 82,282 εγγεγραμμένα μέλη και 718,335 μηνύματα σε 22,590 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το MyCat άλλα 383 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο MyCat.

Εγγραφή Βοήθεια

Ζητώ να μου χαρίσουν γατάκι.

Μαριγω

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Μαριγω
H Μαριγω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. . Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.

H Μαριγω έγραψε στις 09:40, 10-02-19:

Ψάχνω γατάκι ως 2 μηνών αρσενικό χρώμα πορτοκαλί ή πορτοκαλί άσπρο.
Ο λόγος που ζητάω το συγκεκριμένο είναι ότι πριν 2 εβδομάδες έχασα από γεράματα τον Μικέ μου.εχω ήδη μια γατούλα στειρωμένη τη Μπέμπα.φοβαμαι μη πάθει κατάθλιψη γιατί ήταν αυτοκολλητοι.
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

roccohooshie (Μαρία)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη roccohooshie
H Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει Πάνω απο 10! γάτες (Πολλές έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 1,442 μηνύματα.

H roccohooshie έγραψε στις 20:20, 11-02-19:

Καλησπέρα Μαριγώ. Κατ' αρχάς λυπάμαι πολύ για την απώλεια του Μικέ σου και να είσαι βέβαιη ότι συμμεριζόμαστε όλοι εδώ το τι μπορεί σημαίνει αυτή για σένα. Είναι όμως θετικό και προς τιμήν σου, που ετοιμάζεσαι να ανοίξεις την αγκαλιά σου σε ένα άλλο πλασματάκι, που την έχει ανάγκη

Έχω να σου προτείνω έναν γλυκύτατο αρσενικό πορτοκαλοτιγρε γατούλη, που η ίδια φροντίζω. Ο συγκεκριμένος είναι ήδη όμως κάτι λιγότερο από έξι μηνών. Πρόκειται πάντως για εξαιρετικού χαρακτήρα γατάκι, Ραφαήλ τον φωνάζουμε εμείς παρεμπιπτόντως και σου παραθέτω και μία φωτογραφία του, όπου ποζάρει μαζί με το αδερφάκι του, που βρήκα τώρα πρόχειρη, τραβηγμένη πριν από 2-3 μήνες. Αν ωστόσο σε ενδιαφέρει, πες μου για να ανεβάσω και πιο πρόσφατες φωτό.

O Ραφαήλ βρίσκεται στη Λάρισα, αλλά μπορεί να μεταφερθεί έπειτα από συνεννόηση και όπου βρεθεί το κατάλληλο σπίτι!
τηλ. επικοινωνίας: 6948882872

[αρ. τσιπ.: 900111881312616/Φιλοζωικό σωματείο Λάρισας Anim. A. L.]
Συνημμένα Thumbnails
Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγένθυνση

Όνομα:  Rafail.jpg
Εμφανίσεις:  45
Μέγεθος:  524,9 KB  
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Aleksa

MyCat Moderator

Το avatar του χρήστη Aleksa
H Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 1 γάτα και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 17,642 μηνύματα.

H Aleksa έγραψε στις 20:25, 11-02-19:

Μαναράκια μου! Τι γλυκύτατα που είναι και τα δυο!
Είθε να βρουν τα σπιτάκια που αξίζουν.
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους