Το MyCat είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 81,343 εγγεγραμμένα μέλη και 718,381 μηνύματα σε 22,609 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το MyCat άλλα 451 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο MyCat.

Εγγραφή Βοήθεια

Ελπίδα για τα αδέσποτα της Ρόδου

Naiva

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Naiva
H Naiva αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 1 γάτα (1 έχουν περάσει από τα χέρια της) . Έχει γράψει 200 μηνύματα.

H Naiva έγραψε στις 20:08, 20-08-10:

http://tro-ma-ktiko.blogspot.com/2010/08/2010_20.html

μακάρι να ήταν όλοι οι πολιτικοί φιλόζωοι..

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Τσαμπικος (Νενα)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Τσαμπικος
H Νενα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 2 γάτες (10 έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Χαλάνδρι (Αττική). Έχει γράψει 272 μηνύματα.

H Τσαμπικος έγραψε στις 20:52, 20-08-10:

Eλπιζω στην Ροδο να αλλαξει η κατασταση, εζησα 4 χρονια γι αυτο και εχω γατο που τον λενε Τσαμπικο, ενα πανεμορφο νησι, δυστυχως ομως με ενα φιλοζωικο σωματειο που εκανε τρομερο πολεμο σε γιατρους εθελοντες που ερχονρουσαν να βοηθησουν σε στειρωσεις

και αυτο που εχω να αναφερω ειναι απο προσωπικη εμπειρια οτι κανενας απο τους κτηνιατρους δεν εκανε ποτε προβλημα στους εθελοντες.... μακρι αυτο να αλλαξει....

οπως επισης υπαρχει πολυ μεγαλη μεριδα κατοικων που ειναι κατα τις στειρωσης και αφηνουν και δικα τους ζωα να αναπαραγονται.....ειναι πολυ μεγαλη δουλεια στην Ροδο....μακαρι να αλλαξει.

Βεβαια , χαρη στις αποψεις τους εχω αυτη την στιγμη τον μοναδικο Τσαμπικο μου, αν και οταν τους ειπα οτι τον εχω στειρωση το τι ακουσα δεν περιγραφετε!!!

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Voula

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη Voula
H Voula αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει Πάνω απο 10! γάτες (Άπειρες έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Άλιμος (Αττική). Έχει γράψει 3,236 μηνύματα.

H Voula έγραψε στις 08:32, 24-08-10:

Γνωρίζοντας την Κλειάννα προσωπικά, θα πω ότι είναι η ελπίδα για ένα καλύτερο αύριο των αδέσποτων της Ρόδου ή όπου αλλού βρίσκεται.
Και μακάρι σε κάθε νομό αυτής της χώρας να υπήρχαν τέτοια άτομα.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

ΟΥΡΑΝΙΑ

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη ΟΥΡΑΝΙΑ
H ΟΥΡΑΝΙΑ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 2 γάτες και μας γράφει απο Καισαριανή (Αττική). Έχει γράψει 6,062 μηνύματα.

H ΟΥΡΑΝΙΑ έγραψε στις 12:53, 24-08-10:

Μακάρι το κορίτσι να πάει απλά ξέρω ότι σε αυτά τα νησιά επικρατούν κλίκες και γλύφτιδες μεταξύ τους. Το έχω δει και στην Ν. Ρόδο που δούλεψα και στην Κω που εργάζομαι τώρα. Έχω αηδιάσει με τους ντεμενάδες που κάνουν μεταξύ τους.
Καλή τύχη στην κουκλίτσα Κλειάννα. Μακάρι να ψήφιζα εδώ κάτω Κλειάννα μου.
Νά συνεχίσεις να έχεις κουράγιο να φροντίζεις τα φιλαράκια μας

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους