Το MyCat είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 82,034 εγγεγραμμένα μέλη και 718,622 μηνύματα σε 22,686 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το MyCat άλλα 469 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο MyCat.

Εγγραφή Βοήθεια

Απαράδεκτο από σελίδα στο δίκτυο

ladycat (frosso)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη ladycat
H frosso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 9 γάτες (10 έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Χίος (Χίος ). Έχει γράψει 3,193 μηνύματα.

H ladycat πισσας+ζυλιτο+γκρινιαρης+ladycat jr=LFE έγραψε στις 00:00, 25-03-06:

Η διαδικασία εξολόθρευσης μιας γάτας

Εξολόθρευση με χρήση του 1ου νόμου του Newton
Μία από τις απλούστερες και αγαπημένες μου μεθόδους εξολόθρευσης. Όλα όσα χρειάζεστε είναι οι στοιχειώδεις γνώσεις φυσικής, και η γάτα φυσικά.
Τοποθετείτε τη γάτα σε ένα διάδρομο, ο οποίος είναι φτιαγμένος από γλιστερό μάρμαρο (χεχεχε). Πιέζετε την ουρά της γάτας, οπότε αυτή ενοχλημένη αρχίζει να σπινάρει προσπαθώντας να ξεφύγει. Κρατάμε τη γάτα για λίγο σε αυτή την ομολογουμένως σαδιστική στάση, και ξαφνικά χωρίς προειδοποίηση, αφήνουμε τη γάτα ελεύθερη. Μετά από αυτό, συμβαίνουν τα εξής: η γάτα αρχίζει να επιταχύνει, έως ότου αποκτήσει μία επιτάχυνση α, όταν καταλαβαίνει ότι μπροστά της βρίσκεται τοίχος και ότι κάποτε πρέπει να σταματήσει. Είναι όμως πολύ αργά για να σταματήσει, και η γάτα συνεχίζει την ευθεία πορεία. Στη γάτα δεν ασκείται καμία δύναμη, αφού η τριβή από το παρκέ είναι μηδενική σχεδόν, του αέρα δε λαμβάνεται υπ' όψιν και η αντίδραση του επιπέδου εξουδετερώνεται με το βάρος. Οπότε σύμφωνα με τον 1ο νόμο του Newton η γάτα θα συνεχίσει την πορεία της με την ταχύτητα που έχει ήδη αποκτήσει, και θα συγκρουστεί με τον τοίχο στο τέλος του διαδρόμου, με αποτελέσματα όχι τόσο ευχάριστα (για τη γάτα βέβαια)!

Εξολόθρευση με χρήση στατικού ηλεκτρισμού και της λειτουργίας Degauss
Από τις πιο ενοχλητικές για τη γάτα μεθόδους εξολόθρευσης, η οποία όμως έχει άκρως εντυπωσιακά και διασκεδαστικά αποτελέσματα. Μπορείτε να καλέσετε
γείτονες και φίλους ώστε να απολαύσετε όλοι αυτό το υπέροχο και σπάνιο θέαμα που προσφέρει χαρά σε μικρούς και μεγάλους. Ας επανέλθουμε όμως στη μέθοδο.
Απαραίτητη είναι η κατοχή μιας οθόνης, η οποία να διαθέτει τη λειτουργία
Degauss, η οποία το μόνο που κάνει είναι να απομαγνητίζει την οθόνη,
δημιουργώντας στιγμιαία ένα ισχυρό πεδίο γύρω της. Αφήνουμε λοιπόν την οθόνη να λειτουργεί συνεχώς για κανά 12ωρο, και ύστερα τοποθετούμε τη γάτα επάνω στην οθόνη. Σε αυτό το σημείο ίσως θα χρειαστείτε τη βοήθεια κάποιου 2ου ατόμου, διότι η γάτα μπορεί να μην κάθεται επάνω στην οθόνη. Συγκεκριμένα η γάτα που χρησιμοποιώ εγώ για τα πειράματά μου, έχει μία περίεργη διαίσθηση ότι το φαινόμενο του απομαγνητισμού πρόκειται να λάβει χώρα, και γίνεται ανήσυχη! Αφού λοιπόν είναι όλα στη θέση τους ετοιμαζόμαστε για το μεγάλο μπάμ. Πατάμε το κουμπί του απομαγνητισμού (σε Eizo πχ. επιλέγουμε Screenmanager-> Others-> Degauss-> Ok χεχεχεχε) , και voila οι τρίχες της γάτας σηκώνονται όρθιες, και η γάτα φανερά ενοχλημένη αρχίζει να νιαουρίζει!
Είναι μία εντυπωσιακή μέθοδος η οποία προτείνω να μην εφαρμόζεται
περισσότερες από 2 φορές την ημέρα, εάν θέλουμε να διαρκέσει η γάτα
κάμποσο!! Το συγκεκριμένο πείραμα έχει καλύτερα αποτελέσματα αν αντί για μία οθόνη έχετε πρόσβαση σε ηλεκτροστατική γεννήτρια Van Der Graaf, η οποία παράγει ηλεκτροστατικά πεδία κλάσεις ανώτερα από της οθόνης.

Εξολόθρευση με χρήση Κεντρομόλου-Φυγοκέντρου δύναμης
Μία πολύ απλή και οικονομική μέθοδος, με φανερά αποτελέσματα σε μικρό
χρονικό διάστημα. Το μόνο που θα χρειαστείτε είναι μία περιστρεφόμενη
καρέκλα γραφείου, και τίποτε άλλο. Απλά τοποθετείτε τη γάτα στην καρέκλα, και τη γυρίζετε πολύ γρήγορα γύρω από τον άξονά της για 5 λεπτά περίπου.
Μόλις σταματήσετε, θα παρατηρήσετε ότι η γάτα εμφανώς ζαλισμένηπροσπαθεί ναι καταλάβει από που της ήρθε, και κουνάει το κεφάλι δεξιά - αριστερά σαν τα σκυλάκια που πουλάνε οι λαθρομετανάστες στα φανάρια. Επαναλαμβάνοντας το πείραμα σε τακτά χρονικά διαστήματα, συνεπάγεται την πλήρη εξολόθρευση της γάτας σε διάστημα μίας εβδομάδας περίπου. Προσοχή, μετά το συγκεκριμένο πείραμα μη βάλετε τη γάτα να περπατήσει γιατί πιθανότατα θα σωριαστεί κάτω, και ίσως σας αφήσει και κανα δωράκι για να τη θυμάστε στο χαλί.

Εξολόθρευση με χρήση του 2ου θερμοδυναμικού αξιώματος.
Εκπληκτικά απλή και αποτελεσματική μέθοδος παρόλο που έχει άκρως ψαρωτικό όνομα. Η χρήση του αξιώματος γίνεται κάθε μέρα χωρίς να το καταλάβουμε, και μπορεί να χρησιμοποιηθεί και για την εξολόθρευση γάτας. Σύμφωνα με αυτό λοιπόν και συγκεκριμένα με τη διατύπωση της "ψυκτικής μηχανής" είναι αδύνατο οποιαδήποτε μεταβολή να έχει σαν αποκλειστικό αποτέλεσμα την μεταφορά θερμότητας από ένα ψυχρότερο σώμα σε ένα θερμότερο. Σε αυτό το σημείο θα αφήσω τη φαντασία σας να οργιάσει και δεν θα αναλύσω κάποια συγκεκριμένη μέθοδο (διότι θα μας πάει και μέσα καμιά φιλοζωική) και θα σας πώ μόνο ότι πάντα η γάτα είναι το ψυχρότερο σώμα, ενώ το θερμότερο μπορεί να είναι τζάκι, φρυγανιέρα, φούρνος και άλλα καλούδια που μπορείτε να βρείτε στο σπίτι σας. Προσοχή άκρως σαδιστική πλην όμωςαποτελεσματική μέθοδος.

Εξολόθρευση με χρήση ελεύθερης πτώσης και ταυτόχρονη επαλήθευση φαινομένου Doppler
Με αυτή την εκπληκτική μέθοδο καταφέρνετε 2 σε 1. Εξολοθρεύετε τη γάτα και επαληθεύετε ταυτοχρόνως τα αποτελέσματα του φαινομένου Doppler (αυτού μωρέ που πάντα θέλατε να επαληθεύστε, ναι ναι σίγουρα). Απαραίτητη η παρουσία 2ου ατόμου καθώς και η χρήση πολυκατοικίας με περιττό αριθμό ορόφων. Στο παράδειγμά μας έστω ότι πρόκειται για 5-όροφη πολυκατοικία. Δίνουμε τη γάτα στο συνεργάτη μας, και τον στέλνουμε στον τελευταίο όροφο. Εμείς καθόμαστε στο μεσαίο όροφο (εδώ στον τρίτο δηλαδή) και δίνουμε το σύνθημα να αφήσει τη γάτα να πέσει από τον 5ο. Κατά την ελεύθερη πτώση ακούμε την ένταση στο
νιαούρισμα της γάτας πρώτα να αυξάνει καθώς πλησιάζει, και μετά να μειώνεται καθώς απομακρύνεται. Αυτό είναι μία επαλήθευση του φαινομένου, και μία καλή ένδειξη ότι η γάτα τα έπαιξε και αν δεν πάει από ελεύθερη πτώση θα πάει από καρδιακή προσβολή. Για τους ενδιαφερόμενους, η συχνότητα Fl του
νιαουρίσματος που θα ακούμε θα μεταβάλλεται σύμφωνα με τον τύπο:

Fl=[(U+Ul)/(U+Us)]*Fs

όπου F με δείκτη s η συχνότητα του νιαουρίσματος, U η ταχύτητα του
νιαουρίσματος, U με δείκτη s η ταχύτητα της γάτας, και U με δείκτη l η
ταχύτητά μας (αν είμαστε κουνιστοί)
Αυτο το γραφει για αστειο κειμενο μεσα στην σελιδα εγω παντως οταν το διαβασα δεν γελασα καθολου
ΠΗΓΗ EVIEW.GR

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Subject to change (Λία)

Founder

Το avatar του χρήστη Subject to change
H Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 1 γάτα (9 έχουν περάσει από τα χέρια της) . Έχει γράψει 1,354 μηνύματα.

H Subject to change έγραψε στις 04:21, 25-03-06:

Ούτε εγώ γέλασα
Μερικοί άνθρωποι έχουν πολύ "ιδιόμορφο" "χιούμορ"
Που να δεις ladyat ένα πολύ χειρότερο που είχα βρεί στα αγγλικά.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

sofiagal

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη sofiagal
H sofiagal αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 1 γάτα (ΚΑΜΙΑ ΔΕΚΑΡΙΑ έχουν περάσει από τα χέρια της) . Έχει γράψει 526 μηνύματα.

H sofiagal έγραψε στις 00:45, 13-05-06:

Το αστείο , που είναι? Βέβαια για να είμαστε σίγουροι ότι είναι αποτελεσματικοί οι "τρόποι"αυτοί πρέπει να τους δοκιμάσουμε σε αυτούς που γράψανε το άρθρο!!!

Παράθεση

Γεωργία2543

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Γεωργία2543
H Γεωργία2543 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 1 γάτα (6 έχουν περάσει από τα χέρια της) . Έχει γράψει 44 μηνύματα.

H Γεωργία2543 έγραψε στις 00:51, 13-05-06:

Να ρωτήσω κάτι, δεν υπάρχει κανένας νόμος για την κακοποίηση των ζώων;
Αυτά που περιγράφονται στο άρθρο είναι φρικτά .
Είναι ανύκουστο να παροτρύνουν την κακοποίηση ζώων, και μάλιστα να δίνουν τρόπους για να την εμπλουτίσουν........

Παράθεση

sofiagal

Πολύ δραστήριο μέλος

H sofiagal αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 1 γάτα (ΚΑΜΙΑ ΔΕΚΑΡΙΑ έχουν περάσει από τα χέρια της) . Έχει γράψει 526 μηνύματα.

H sofiagal έγραψε στις 01:01, 13-05-06:

Πιστεύω οτι οι νόμοι δεν εφαρμόζονται.Επειδή δεν υπάρχει τιμωρία γι΄αυτό και δεν υπάρχει και συμμόρφωση.Εγώ προσωπικά αν πετύχω άνθρωπο να πειράζει ζώο είμαι ικανή να τον σκοτώσω στην κυριολεξία. Το άρθρο να σου πω την αλήθεια δεν το διάβασα αλλά έριξα μια γρήγορη ματιά και στην 3η γραμμή σταμάτησα.Δεν το αντέχω γιατί μου έρχετε στο μυαλό ότι μπορεί να συνέβαινε στα δικά μου τα ζώα και τρελλαίνομαι.

Παράθεση

Γεωργία2543

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Γεωργία2543
H Γεωργία2543 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 1 γάτα (6 έχουν περάσει από τα χέρια της) . Έχει γράψει 44 μηνύματα.

H Γεωργία2543 έγραψε στις 01:12, 13-05-06:

Sofiagal, σίγουρα έχεις δίκιο ότι οι νόμοι δεν εφαρμόζονται, αλλά όσο εμείς δεν αντιδρούμε σε κάτι τόσο αηδιαστικό και άρρωστο, τόσο επικρατεί η αντίληψη, ότι στα ζώα μπορούμε να κάνουμε ότι θέλουμε. Είναι σαν να τους αφήνουμε το πεδίο ελεύθερο, αφού δεν υπάρχει αντίλογος.
Προσπαθώ να σκεφτώ τί περιθώρια αντίδρασης υπάρχουν.
Ladycat, πώς ήταν το url της ιστοσελίδας; Μήπως ήταν e-view.gr?

Παράθεση

sofiagal

Πολύ δραστήριο μέλος

H sofiagal έγραψε στις 01:20, 13-05-06:

Σαφώς και πρέπει να αντιδράμε αλλά εγω προσωπικά , ψύχραιμα ,αποκλείεται.Έχω μια περίπτωση στην γειτονιά μου που όμως θέλω να την ελένξω πρώτα και άμα τον πιάσω αυτόν που κάνει κακοήθειες με σκυλιά θα μας δείξουν τα κανάλια.Δεν αντέχω όχι να δω κάτι, αλλα και στην ιδέα του βασανισμού.

Παράθεση

ladycat (frosso)

Επιφανές Μέλος

H frosso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 9 γάτες (10 έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Χίος (Χίος ). Έχει γράψει 3,193 μηνύματα.

H ladycat πισσας+ζυλιτο+γκρινιαρης+ladycat jr=LFE έγραψε στις 01:22, 13-05-06:

ναι αυτη ηταν αλλα τωρα ψαχνω να δω τι γινετε μεσα σε αυτη

Παράθεση

sofiagal

Πολύ δραστήριο μέλος

H sofiagal έγραψε στις 01:30, 13-05-06:

Δεν μου φαίνεται για τέτοια σελίδα...

Παράθεση

ladycat (frosso)

Επιφανές Μέλος

H ladycat πισσας+ζυλιτο+γκρινιαρης+ladycat jr=LFE έγραψε στις 01:30, 13-05-06:

αυτος εδω το εχει γραψει μαλλον
Συγγραφέας: Στεφανίδης Στέφανος (tenebre@compulaw.gr)
Ημερομηνία: Τρι 08 Ιαν 2002 - 19:49:24 CET

Παράθεση

sofiagal

Πολύ δραστήριο μέλος

H sofiagal έγραψε στις 01:35, 13-05-06:

http://anekdota.dyndns.org/jotd13/0681.html

Παράθεση

sofiagal

Πολύ δραστήριο μέλος

H sofiagal έγραψε στις 01:43, 13-05-06:

Το e-mail του συγγραφέα είναι:tenebre@compulaw.gr

Παράθεση

maxi2

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη maxi2
H maxi2 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 2 γάτες (3+20 έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Λέρος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 594 μηνύματα.

H maxi2 έγραψε στις 08:27, 13-05-06:

Περιτό να πώ ότι δεν άντεξα να το διαβάσω όλο το κείμενο....
'Εχω στην αγκαλιά μου τον Ασπρούλιακα και φαντάζομαι αυτά που γράφει εκεί..
Θέλουν σκότωμα αυτοί οι άνθρωποι που συμμερίζονται αυτές τις απόψεις. Είναι απαράδεκτο, είναι απαίσιο, είναι, είναι..... Δεν ξέρω τι να πώ!!!

Παράθεση

effie

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη effie
. Έχει γράψει 56 μηνύματα.

O effie έγραψε στις 10:39, 13-05-06:

Δε θέλω να πιστέψω οτι υπάρχουν άνθρωποι που σκέφτονται όντως έτσι - προτιμώ την εκδοχή οτι πρόκειται για άτομα μειωμένης νοημοσύνης που θεωρούν αυτό το κειμενάκι χιουμοριστικό.
Αλήθεια, θα τους άρεσε να δημοσίευε κάποιος ένα παρόμοιο κείμενο με οδηγίες εξολόθρευσης π.χ. της μάνας ή της αδερφής τους; Θα το έβρισκαν κι αυτό εξίσου "αστείο";
Τί να πεις ρε γαμώτο, όταν ο άλλος είναι ανεγκέφαλος άστα να πάνε...

Παράθεση

maxi2

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη maxi2
H maxi2 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 2 γάτες (3+20 έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Λέρος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 594 μηνύματα.

H maxi2 έγραψε στις 12:57, 13-05-06:

Αν είναι δυνατόν.....
Διάβασα ενα άρθρο απο το http://www.bbc.co.uk/greek/news/030508_cats.shtml που λέει ότι στην Ευρώπη φτιάχνουν γούνες απο γάτες. Μα είναι δυνατόν;;;

"Δεκάδες χιλιάδες γάτες και σκύλοι εκτρέφονται στην Ευρώπη κάθε χρόνο για τη γούνα τους, όπως αποκάλυψε το ΒΒC.
Το BBC μετέδωσε εικόνες ενός Βέλγου γουνοποιού, ο οποίος επιδεικνύει μπροστά στην τηλεοπτική κάμερα μια κουβέρτα φτιαγμένη από γάτες που εκτρέφονται στο Βέλγιο.
Η Ευρωπαϊκή Επιτροπή ανακοίνωσε ότι δεν είναι αρμόδια για να επιβάλει την απαγόρευση και ότι πρόκειται για ένα μέτρο, το οποίο πρέπει να διευθετηθεί σε εθνικό επίπεδο.

Μέχρι στιγμής, μόνο η Ιταλία έχει κηρύξει παράνομο το κυνήγι και την εκτροφή αυτών των ζώων. "

Σας παραθέτω ένα κομμάτι του άρθρου. Τι άλλο θα δούμε; Γι' αυτό όταν βλέπω κάποιον να συμπεριφέρεται έτσι θέλω να τον βασανίσω.... να του βγάλω τα νύχια με πένσα... Μου βγαίνουν στην επιφάνεια τα γερμανικά μου ένστικτα (σαν μισή Γερμανίδα)...
Ντροπή!!!!!

Παράθεση

eleni

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη eleni
H eleni αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 1 γάτα . Έχει γράψει 146 μηνύματα.

H eleni έγραψε στις 13:10, 13-05-06:

Παντα ειχα αντιληψη για την αρρωστια γυρω μου αλλα πια ...τι να πω δεν ξερω τι τους χρειαζεται.............

Παράθεση

zoo

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη zoo
H zoo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 1 γάτα (6-10 έχουν περάσει από τα χέρια της) . Έχει γράψει 1,356 μηνύματα.

H zoo έγραψε στις 23:40, 05-12-08:

Διάβασα αυτό και σοκαρίστικα. Πω-πω. Δεν μπορώ να συνέλθω!

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

ohimso

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη ohimso
H ohimso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Φινλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 270 μηνύματα.

H ohimso έγραψε στις 10:02, 11-12-08:

Lol εμένα μου φάνηκε σαν ένα κρύο, ηλίθιο αστείο φυσικομαθηματικού που προσπαθεί απεγνωσμένα να αποδείξει ότι έχει χιούμορ...

Η γάτα είναι ένας τυχαίος στόχος εξολόθρευσης, δε νομίζω ότι τα προτείνει αυτά στα σοβαρά... είναι περισσότερο σαν αστειάκι της 'παρέας', που μόνο οι μυημένοι στα σατανικά μυστικά της φυσικής επιστήμης θα μπορούσαν να το βρουν έστω και ελάχιστα αστείο, λόγω της φαντασίας του και μόνο...

Δεν αξίζει να ασχολιόμαστε, άλλωστε η έλλειψη χιούμορ δεν είναι έγκλημα!!!

ΥΓ Φαντάζομαι τον τύπο να ανοίγει το email του και να ανακαλύπτει οργισμένα ζωοφιλικά μηνύματα ΧΑΧΑΧΑΧΑ δεν θα ξέρει από πού του ήρθε!!!

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

Giannis-Vivi (Βιβή)

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη Giannis-Vivi
H Βιβή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 6 γάτες (6 έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Χαλκίδα (Εύβοια). Έχει γράψει 675 μηνύματα.

H Giannis-Vivi έγραψε στις 14:15, 16-12-08:

ελεος..μα δεν ντρεπετε?ηξερα οτι υπαρχουν τυποι που δεν αγαπανε τα ζωα αλλα τοσο πολυ δεν το φανταζομουν...πολυ θα ηθελα να παθει οτι η γατουλα..να δουμε ποσο θα γελαει μετα...
σα δε ντρεπετε...

Παράθεση

Serpentine

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Serpentine
H Serpentine αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 1 γάτα . Έχει γράψει 46 μηνύματα.

H Serpentine έγραψε στις 21:51, 20-12-08:

Συγνώμη ρε παιδιά, επειδή ούτε κι εγώ βρήκα ίχνος χιούμορ σε αυτό το αίσχος που διάβασα.. Στον άνθρωπο που τα κόμπλεξ και την ανικανότητα του την βγάζει στα ζώα (όντας πιο μικρά απο τον ίδιο κατ' επέκτασην με μικρές άμυνες) και δεν δοκιμάζει με ανθρώπους φυσικά, ερωτώ:
Δεν μπορούμε να του κάνουμε τίποτα? Κι ας έχουμε μόνο το e-mail του..

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους