Το MyCat είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 82,254 εγγεγραμμένα μέλη και 718,333 μηνύματα σε 22,590 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το MyCat άλλα 362 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο MyCat.

Εγγραφή Βοήθεια

Κλειστό Θέμα

Το παρόν θέμα είναι κλειδωμένο! Δεν μπορείτε να απαντήσετε σε αυτό.

SOS! Επείγει φιλοξενία ημίαιμης Πιτμπουλιτσας!

Follow*The*Rabbit (Χλόη)

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Follow*The*Rabbit
H Χλόη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 4 γάτες (άπειρες!!! έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 41 μηνύματα.

H Follow*The*Rabbit έγραψε στις 16:43, 11-06-11:

Λοιπον, χθες γυριζα απο κατι δουλειες...και βλεπω στη μεση της Συγγρου μια σκυλιτσα, ημιαιμο πιτ μπουλ (ή και καθαροαιμο... δε ξερω, αλλα οτι κραταει απο πιτ μπουλ ειναι 100% σιγουρο), ραβδωτη με ασπρακι στο στηθος, αδυνατη πολυ!
να ειναι σα χαμενη, να μη ξερει απο που να παει, απο δεξια αυτοκινητα, απο αριστερα αυτοκινητα....
ειναι πολυ γλυκια, δε ειμαι σιγουρη για την ηλικια της αλλα τα δοντια της ειναι λιγο κιτρινουλικα, οχι πολυ ομως.
χωρις λουρι ητανε, πρεπει να ειναι καποιο καιρο στο δρομο και ητανε και ψιλοτρομαγμενη.
ευτυχως ειχα μια ζακετουλα-μπουφαν και της την εδεσα στο λαιμο και την καταφερα να την φερω ως εδω...ειπα να της βαλω νερο και φαι εξω απο το σπιτι αλλα...τη λυπηθηκα και εκανα το ψυχικο και την εχω επανω.
Την ειχα κρυψει απο τον μπαμπα μου αλλα την ειδε τελικα και μου εκανε φασαρια.
Μου ειπε πως αν δεν την παρει καποιος μεχρι σημερα, θα την βγαλει εξω απο το σπιτι, στο δρομο!

Μπορει κανεις να τη φιλοξενησει μεχρι να της βρουμε ενα σπιτακι;;;
δεν εχω ουτε φαι να της δωσω, ουτε λεφτα να της παρω! τα κροκετακια των δικων μου δεν τα πολυτρωει!!!
σας παρακαλω, καποιος!!! μεχρι και την τριτη θα εχω παραστασεις στη σχολη μου και θα υπαρχει επιπλεον προβλημα!! θα ειναι μονη της και δε ξερω τι θα κανει!

πρεπει να εχει και καποιο δερματικο γιατι στα αυτια της εχει κατι περιεργο αλλα δε με αφηνει να της τα πιασω, ολο τιναζεται. εχει και στο στηθος της μπροστα, 2-3 πληγουλες μικρες. οποτε καταλαβαινετε...γιατι τη βρηκα στο δρομο...μαλλον για αυτο την παρατησανε.

Δυστυχως, αν δε βρεθει κανεις, θα αναγκαστω εκ των πραγματων να την αφησω στο Φιλοπαππου, που μου ειπανε πως ειναι μια κυρια που ταιζει αδεσποτα και ειναι κατι σα φιλοζωικη.
Μπορω να την κρατησω για 2-3 μερες το πολυ αλλα μετα θα εχω σοβαρο προβλημα με τον μπαμπα μου, δε μπορω!

Κριμα ειναι βρε παιδια...δωστε της μια ευκαιρια...!! Ειναι τοσο μα τοσο γλυκια!!!! Ολο γλυφει και θελει χαδακια!!! Αφου λεω να την ονομασω Γλύψω!! Ειναι μια κουκλα, οι φωτογραφιες την αδικουν πολυ!!!!!

Εχω βαλει δεκαδες αγγελιες σε φασεμπουκ και εχω στειλει σε σελιδες που ασχολουνται με αδεσποτα και σε φορουμ αλλα ακομα τπτ... κανεις δεν εχει παρει τηλεφωνο...κι ας εχουν δει τις αγγελιες πανω απο 400 ανθρωποι απο χθες!!

μενω Κουκακι, για οποιον ενδιαφερεται. Χλόη 6979830006

Οι φωτογραφιες της ειναι εδω skylitsa pictures by follow-the-rabbit - Photobucket

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους