Το MyCat είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 82,216 εγγεγραμμένα μέλη και 718,325 μηνύματα σε 22,589 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το MyCat άλλα 330 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο MyCat.

Εγγραφή Βοήθεια

Γειτόνισσα ...να σου τύχει

elli-anna

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη elli-anna
H elli-anna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει Πάνω απο 10! γάτες (30 έχουν περάσει από τα χέρια της) . Έχει γράψει 112 μηνύματα.

H elli-anna έγραψε στις 18:58, 23-01-12:

Οι γειτονες μου κατα πλειοφηφια ειναι συμπαθητικοι.βεβαια, αν εξαιρεσεις μια ακατανομαστη μπαμπογρια που ζει λιγο πιο πανω απο το σπιτι μου.φετος συνεβη ενα συμβαν με αυτην αλλα πριν αναφερφω σε αυτο ας κανω μια περιγραφη της αγαπης της προς τι γατες.θελει να εχειμονο 1-2 γατες.δεν τις καταλογιζωευθυνες για αυτο.οταν οι θηλυκες της γεννανε πεταει πολυ απλα τα μωρα τους στα σκουπιδια....λες και ειναι απορριματα.πιο παλια μαλιστα οταν με ειχε αντικρισει να κοβω βολτες στη γειτονια με ειχε ρωτησει αν θελω ενα μικρο γατι.εγω ηθελα να το περω,γνωριζοντα τη καταληξη του,αλλα δεν με αφησαν(γιατι ηδη εχουμε υπραρκετα).η παραπανω αναφορα γραφτηκεγιανα καταλαβετε για περι τινος γυναικα προκειται.
πριν λιγους μηνες καθω ημουν στη αυλη μαζι με την αδερφη μου τη βλεπουμε στο πορτονινα φωναζει.μας ρωτησε αν εχουμε βρει κανενα κανελι γατο.εμεις τις απαντησαμε αρνητικα.τι παλαβομαρα ξεστομησε.μας ειπε πως εχει δει να τριγυρμαει εδω ενας,που τον ειδε και πριν απο λιγο(για να καταλαβαιτε τη βλακεια της ηταν ο γατος στα ποδια μας και ειχα ενα ιδιο μικρο σκυλακι αγκαλια και στην αρχη ειχε περασει το γατο για το σκυλο.)της ειχε μπει η υποψια πως επροκειτο για τον δικο της.εμεις της εξηγησαμε πως τον συγκεκριμενο γατο που ειναι 2 χρονων τωνεχουμε αποητ γεννηση του και δεν υπαρχει πριπτωση νααειναι ο δικος της.τιποτα.της δειξαμε φωτογραφιες τιποτα.μεχρι που μας ειπε οτι ο δικος της ειναι στειρωμενος.ο κανελουλης μου δεν ηταν.αυτη ομως παλι επεμενε..εφτασα στο σημειο να τη βρησω που ηθελε να παρει τομωρο μου.εφυγε ολο νευρα σαν και εμενα.ειχα βαλει μεσα το παιδι μην τυχων και το παρει.ελεγα στους γονεις μου να τησκανουμε πειορηστηκα μετρα αχαχαχαχαχααχχχχα.δεν σταματησε εκει ομως.το απογευνα ξαναρθε μαζι με τον αντρα της να σιγουρευτουν.ο αντρας της τον ειδε και αντιληφθηκε πως δεν ηταν στηρωμενος αρα δεν ηταν ο δικος της.δεν πιστηκε αλοκληρωτικα.ηρεμησα για μια εβδομαδα.μεχρι μια μερα που γυρισα αποτοσχολειο,αντικρισα τη μουτσουναρα της στο πορτονι μας.μσα ειπε πως δεν εχει σιγουρευτει(ενας αλβανος που υποπτευοταν οτι το σκοτωσε της ορκιζοταν πως δεν το σκοτωσε)μας ειπε πως θα φερει το κτηνιατρο που εκενε τη στειρωση να τον δει.ημουν τοσο σιγουρη που μεχρι κια στειχημα της προτεινα.δε δεχτηκε.εγω το απογευμα περιμενα να ερθει.μεχρι και φροντηστηριο δεν ηθελα να παω.ηρθε με μια κρτηνιατρο.της ζητησα μαλιστα ενα αποδικτικο στοιχειο πως ηταν πραγματι κτηνιατριος.ηταν.κοιταξε το παιδι και ειπε πως δεν ηταν ο ιδιος.εξεφρασε καποιες αμφιβολιες αλλα μετ δεν την επαιρνε και το βουλοσε.τοτε εφυγε.δεν ξαναεμφανιστηκε εκτοτε.καθε φορα που τη βλεπω μου ξυπνανε συναισθηματα μισους και απεχθειας.

υ.γ.μεχρι και τη τελευται στιγμη φωναζε τον κανελουλι μου με το αισχρο ονομα τζεράκο.ωωωωωωωωωωωωωω
ωιμε

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Πουπουλίνα : 23-01-12 στις 19:09. Αιτία: Απαγορεύονται τα κεφαλαία
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

elli-anna

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη elli-anna
H elli-anna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει Πάνω απο 10! γάτες (30 έχουν περάσει από τα χέρια της) . Έχει γράψει 112 μηνύματα.

H elli-anna έγραψε στις 18:42, 20-02-12:

ο κανελουλης τωρα ζει μια ευτυχισμενη ζωη απαλαγμενος απο αυτην την @@@@@@.ειναι κουκλος.δεν ξερω πως αναιβαζονται φωτογραιες αλλιως θα εβαζα

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Selina Kyle (Ριάνα)

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Selina Kyle
H Ριάνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 2 γάτες (10 έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Κύπρος (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,028 μηνύματα.

H Selina Kyle Ψιτ ξαφνιασμένο μουτράκι! Αγάπη μου! έγραψε στις 18:01, 21-02-12:

Σου στέλνω πμ με οδηγίες

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους