Το MyCat είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 82,123 εγγεγραμμένα μέλη και 718,314 μηνύματα σε 22,588 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το MyCat άλλα 321 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο MyCat.

Εγγραφή Βοήθεια

Τι άλλα ζώα έχετε εκτός από γάτες;

asavvaidou (αθηνα)

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη asavvaidou
H αθηνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 6 γάτες (8 έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 27 μηνύματα.

H asavvaidou έγραψε στις 20:47, 27-12-12:

πολλοι απο εσας στοιχιματιζω οτι εχετε και αλλα ζωα εκτος απο γατες! Εγω εχω ψαρια! Και μαλιστα μονομαχους! Εχω 1 κοκκινο κανονικο μονομαχο τον ROUBIN και 3 θηλυκες ,μια κοκκινη την ΚΟΚΚΙΝΟΥΛΑ , μια μοβ την ΜΟΒΟΥΛΑ και μια ροζ με κοκκινο (σωμα ροζ και ουρα κοκκινη) την ΧΙΟΝΟΥΛΑ!
Πειτε μας και εσεις τι αλλα ζωα εχετε εκτος απο γατες και αν θελετε ανεβαστε φωτογραφιες! Εγω θα ανεβασω σε λιγο!

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Lord Kratos : 27-12-12 στις 21:42. Αιτία: Προσαρμογή στους Όρους Χρήσης
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Τσοςμή

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Τσοςμή
Ο Τσοςμή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει 5 γάτες . Έχει γράψει 251 μηνύματα.

O Τσοςμή κχχχχ κχχχχχ έγραψε στις 00:23, 03-01-13:

εχω εκτος απο τη Μουγκαρα μου,αλλες 3-4 της γειτονιας (οι 2 γαταροι) που ζουνε στην αυλη μου μονιμα πλεον,επισης 2 σκυλαρους,ενα τσοπανοσκυλο 13 ετων γερονταρα και αλλο ενα οτι να ναι,αλλα σωστο σκυλι κατα τ αλλα,το οποιο τ αποκτησα πριν κανα 6μηνο.το ενα παλευκο,το αλλο κατραμι...
ακομα καποια στιγμη ειχα ενα μικρο τραγακι,που το χα βρει σε μια εξορμηση στο βουνο σε κακα χαλια να κειτεται,και το μαζεψα και εγινε ενα παιχνιδιαρικο αγριμι,αλλα το εδωσα λογο χωρου,προσφατα σε εναν με κοπαδι,και ειπε οτι θα το κρατησει για αναπαραγωγη και δε θα το σφαξει ευτυχως!
και εναν σκατζοχοιρο που τον εσωσα απο τον δικο μου σκυλο,τον οποιο ακομα απορω που τον βρηκε,και τον εχω στον κηπο να περιφερεται,περιφραγμενος εννοειται και αφρατος αφρατος,αλλα σκεφτομαι να τον ελευθερωσω καποια στιγμη,αν και φενεται να περναει καλα..
φωτος κ εγω απο αυριο αν προλαβω!

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Selina Kyle (Ριάνα)

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Selina Kyle
H Ριάνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 2 γάτες (10 έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Κύπρος (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,028 μηνύματα.

H Selina Kyle Ψιτ ξαφνιασμένο μουτράκι! Αγάπη μου! έγραψε στις 10:26, 03-01-13:

Είχα κι εγώ ένα σκατζοχοιράκι κάποτε, βρέφος. Το ανάστησα με το μπιμπερό. Έμαθε θυμάμαι, να το αφήνω στον κήπο, να του τραγουδάω και να έρχεται γρήγορα να με βρίσκει...όσο μακρυά του κι αν βρισκόμουν! Μέχρι που μου το πάτησε κάποιος φίλος κατά λάθος και έσβησε.. θα το θυμάμαι πάντα. Τόσο πολύ το είχα αγαπήσει

4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Ηλίας-77 (Ηλίας)

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη Ηλίας-77
Ο Ηλίας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει 1 γάτα (2 έχουν περάσει από τα χέρια του) . Έχει γράψει 640 μηνύματα.

O Ηλίας-77 έγραψε στις 10:45, 03-01-13:

Συνημμένα Thumbnails
Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγένθυνση

Όνομα:  μωρο σκατζοχοιρος.jpg
Εμφανίσεις:  60
Μέγεθος:  89,8 KB  
5 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Τσοςμή

Δραστήριο Μέλος

Ο Τσοςμή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει 5 γάτες . Έχει γράψει 251 μηνύματα.

O Τσοςμή κχχχχ κχχχχχ έγραψε στις 21:55, 03-01-13:

να τος κ ο δικος μου ο μαγκας,ο σκατζοχοιραρας!

7 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

lili. (ευα)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη lili.
H ευα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει Πάνω απο 10! γάτες (πολλες έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 429 μηνύματα.

H lili. έγραψε στις 22:16, 03-01-13:

jejebel πολυ συγκινητικο
τσοςμη τελειος ο σκαντζοχοιρος!!!!

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

goldmoon

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη goldmoon
H goldmoon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 3 γάτες (πανω απο 10 έχουν περάσει από τα χέρια της) . Έχει γράψει 425 μηνύματα.

H goldmoon Proud Cat and Rabbit Mom έγραψε στις 21:56, 06-01-13:

Αυτη τη στιγμη μια κουνελα,αλλα το μεγιστο που ειχα ποτε μου ηταν οι 2 γατοι μου φυσικα,3 κουνελια,4 παπαγαλακια και 2 χαμστερακια.

Παράθεση

asavvaidou (αθηνα)

Νεοφερμένος

H αθηνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 6 γάτες (8 έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 27 μηνύματα.

H asavvaidou έγραψε στις 20:14, 11-01-13:

αχου!!!!!!!!!!

εμενα παιθαναν ολα τα ψαρακια μου! snif!!! αλλα θα παρω καινουρια

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Lord Kratos : 11-01-13 στις 20:44. Αιτία: Merge
Παράθεση

geo.rossi (Γεωργια)

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη geo.rossi
H Γεωργια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 9 γάτες και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4 μηνύματα.

H geo.rossi έγραψε στις 20:51, 11-01-13:

έχω 3 σκυλιά ,9 γάτες (είχα 20 και μου έφυγαν) ,2 χρυσόψαρα και άλλα 6 ψαριά ,1 σκαντζόχοιροι ,1 χελώνα νερού, 8 χελώνες ξηράς , 1 κουνέλι , 2 παπαγαλάκια (αλλά μου τα έφαγαν οι γάτες) , κότες , φασιανούς , νανάκια , φραγκόκοτες γαλοπούλες και άλλα τέτοια πτηνά , είχα και γουρούνια(τώρα έχω ένα) και πολύ πρόσφατα μου έδωσαν δώρο στο χωριό μου άλλα 20 κουταβάκια!!! Ναι ξέρω ολόκληρος ζωολογικός κηποςςςςςςςς!!!!!!!!!!

Παράθεση

catpower

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη catpower
H catpower αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 6 γάτες και μας γράφει απο Καισαριανή (Αττική). Έχει γράψει 25 μηνύματα.

H catpower έγραψε στις 18:11, 12-01-13:

Χμμμ 2 χελωνάκια και μια ταραντούλα,οι γάτες δείχνουν τρελό ενδιαφέρον,θα μπορούσαν να κοιτάνε τον Σαράστρο(ταραντούλης) μέρες μέχρι να κουνήσει ένα ποδαράκι..με τις χελώνες απλώνουν τις ποδάρες τους μέχρι που η Μελένια(μάχημη χελώνα) έδωσε μια δαγκωνια στη μια και τώρα μακριά και αγαπημένοι(?)

Παράθεση

asavvaidou (αθηνα)

Νεοφερμένος

H asavvaidou έγραψε στις 19:00, 08-02-13:

Αρχική Δημοσίευση από Selina Kyle
Είχα κι εγώ ένα σκατζοχοιράκι κάποτε, βρέφος. Το ανάστησα με το μπιμπερό. Έμαθε θυμάμαι, να το αφήνω στον κήπο, να του τραγουδάω και να έρχεται γρήγορα να με βρίσκει...όσο μακρυά του κι αν βρισκόμουν! Μέχρι που μου το πάτησε κάποιος φίλος κατά λάθος και έσβησε.. θα το θυμάμαι πάντα. Τόσο πολύ το είχα αγαπήσει
ο τι γλυκο ! κριμα που πεθανε

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Backdrop

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Backdrop
H Backdrop αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 313 μηνύματα.

H Backdrop έγραψε στις 19:08, 08-02-13:

Αυτ'ο είναι αληθινό????
Παιδιά είναι τέλειο!!!
τα σκαντζοχιράκια τα έχετε αγοράσει ή τα έχετε βρει στην εξοχή? Στο σπίτι μένουν μέσα ή θέλουν κήπο??????

Εγώ πιο παλιά είχα έναν μονομάχο.... Αλλά τον βούτηξα στις σαπουνάδες κατα λάθος όταν του αλλαζα το νερό μια μέρα και μάλλον αρρώστησε από αυτό....

Στο εξοχικό είχαμε μια χελωνίτσα, η οποία ήταν του γείτονα και έκοβε βόλτες και σε μας, και άλλη μια γατούλα η οποία ήταν σκέτη φάτσα!!

Παράθεση

asavvaidou (αθηνα)

Νεοφερμένος

H asavvaidou έγραψε στις 19:10, 08-02-13:

Αρχική Δημοσίευση από asavvaidou
αχου!!!!!!!!!!

εμενα παιθαναν ολα τα ψαρακια μου! snif!!! αλλα θα παρω καινουρια
εδω και περιπου ενα μηνα εχω παρει 2 ομορφα χρυσοψαρα
σκοπευω να ανεβασω και φωτος

Αρχική Δημοσίευση από Backdrop
Αυτ'ο είναι αληθινό????
Παιδιά είναι τέλειο!!!
τα σκαντζοχιράκια τα έχετε αγοράσει ή τα έχετε βρει στην εξοχή? Στο σπίτι μένουν μέσα ή θέλουν κήπο??????

Εγώ πιο παλιά είχα έναν μονομάχο.... Αλλά τον βούτηξα στις σαπουνάδες κατα λάθος όταν του αλλαζα το νερό μια μέρα και μάλλον αρρώστησε από αυτό....
απο την εξοχη τον παιρνεις ειναι παρανομο να πουλανε

πολλοι απο εσας στοιχιματιζω οτι εχετε και αλλα ζωα εκτος απο γατες! Εγω εχω ψαρια! Και μαλιστα μονομαχους! Εχω 1 κοκκινο κανονικο μονομαχο τον ROUBIN και 3 θηλυκες ,μια κοκκινη την ΚΟΚΚΙΝΟΥΛΑ , μια μοβ την ΜΟΒΟΥΛΑ και μια ροζ με κοκκινο (σωμα ροζ και ουρα κοκκινη) την ΧΙΟΝΟΥΛΑ!
Πειτε μας και εσεις τι αλλα ζωα εχετε εκτος απο γατες και αν θελετε ανεβαστε φωτογραφιες! Εγω θα ανεβασω σε λιγο!
εμενα μου πεθαναν οι μονομαχοι αλλα στις 19/1/13 πηρα 2 ομορφα oranta ενα ασπρο με πορτοκαλι κεφαλι και ενα μαυρο με μεγαλα ματια!

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Lord Kratos : 08-02-13 στις 20:39. Αιτία: Merge
Παράθεση

Backdrop

Δραστήριο Μέλος

H Backdrop αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 313 μηνύματα.

H Backdrop έγραψε στις 19:29, 08-02-13:

απο την εξοχη τον παιρνεις ειναι παρανομο να πουλανε
Και απο φροντιδα τι χρειαζονται??
θελουν κηπο εε??

Παράθεση

geo.rossi (Γεωργια)

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη geo.rossi
H Γεωργια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 9 γάτες και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4 μηνύματα.

H geo.rossi έγραψε στις 08:29, 09-02-13:

Τα πουλάνε και σε pet shop αλλά δεν είναι οι καφέ οι άσπροι είναι.

Παράθεση

le chat noir

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη le chat noir
H le chat noir αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 1 γάτα και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,335 μηνύματα.

H le chat noir έγραψε στις 12:30, 09-02-13:

Τα σκατζοχοιράκια δεν ανήκουν στους κήπους και στα σπίτια μας αλλά στην εξοχή. Δεν θεωρώ απαραίτητο, ο,τι ζωάκι υπάρχει να το κάνουμε πετ.
http://www.facebook.com/photo.php?fb...e=1&permPage=1

5 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Τσοςμή

Δραστήριο Μέλος

O Τσοςμή κχχχχ κχχχχχ έγραψε στις 11:41, 18-05-13:

νεο μελος στη φαμιλια...
ασχημουτσικο προς το παρον...

το μελλον του ομως θα ειναι λαμπρο!σε κανα 3αρι χρονακια με το καλο...θα ναι καπως ετσι

ειχατε ξαναδει παγωνακι?ουτε εγω..πλακα εχει παντως...
λαμπα,κροκο και μαρουλι προς το παρον..
και μακρια απο περιεργους τετραποδους με γουνα...

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Backdrop

Δραστήριο Μέλος

H Backdrop έγραψε στις 12:17, 18-05-13:

Αρχική Δημοσίευση από Τσοςμή
νεο μελος στη φαμιλια...
ασχημουτσικο προς το παρον...
.

Αλήθεια παγώνι είναι????

Μα καλα που το ξετρύπωσες???????????????????????????????????

Παράθεση

Claire Rentfield (Βάσω.)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Claire Rentfield
H Βάσω. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 3 γάτες (20 έχουν περάσει από τα χέρια της) . Έχει γράψει 10,509 μηνύματα.

H Claire Rentfield έγραψε στις 13:08, 18-05-13:

Δηλαδη αυτο ηταν παγωνακι; Δεν εχω ξαναδει ποτε αλλα ειναι μια γλυκα, να το χαιρεσαι και αυτο.

Παράθεση

Τσοςμή

Δραστήριο Μέλος

O Τσοςμή κχχχχ κχχχχχ έγραψε στις 14:05, 18-05-13:

παγωνι ειναι ναι ή παγωνα.μου το εδωσε ενας κυριος που εχει δικα του αρκετα σε ενα κτημα-φαρμα και γεννησανε πολλα φετος και μου το χαρισε.
μαλλον θα μου δωσει αλλο ενα..τυχερος ειμαι βασικα μιας και μου ειπε οτι απο τιμη π[αιζουν στα 600ε τα μεγαλωμενα..ειχε κ ενα καταλευκο αρσενικο,σαν αλμπινο,δεν ειχα ξαναδει..εντυπωσιακοτατο...
ασχετο,επισης πολυ ομορφα πτηνα και δεν ειχα ξαναδει απο κοντα,ειναι οι φασιανοι..

Παράθεση

Lord Kratos

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Lord Kratos
Ο Lord Kratos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος . Έχει γράψει 13,689 μηνύματα.

O Lord Kratos έγραψε στις 16:03, 19-05-13:

Να το χαίρεσαι!
Δεν είχα ξαναδεί τόσο μικρό παγώνι, είναι εντυπωσιακότατα πτηνά και πανέμορφα!
Να το χαίρεσαι!

Παράθεση

Alma Libre (Κατσαρόλα)

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη Alma Libre
H Κατσαρόλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει Καμία γάτες (12 έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 532 μηνύματα.

H Alma Libre Σουλμέτ του Τηγανιού ~ 29/3/12 ♥ έγραψε στις 17:06, 02-06-13:

Ένα σκυλάκι πεκινουά, 3 χρόνων.. Τον Boo.

Παράθεση

Linka (Thalia)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Linka
H Thalia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 1 γάτα (1 έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 76 μηνύματα.

H Linka έγραψε στις 17:20, 02-06-13:

Εγώ έχω δυο σκυλάκια , ένα μαλτεζάκι 16 χρονών τη Sandy και ένα ημίαιμο τη Ginger που είναι 13 χρονών αλλά ζουν μαζί με τους γονείς μου στο πατρικό μου, εδώ μαζί με τη Linka έχω ένα σκιουράκι , τον Mojo , για τον οποίο έχω αρχίσει να αγχώνομαι γιατί η μικρή τον κοιτάει λίγο περίεργα τώρα τελευταία

Παράθεση

xontrogato (μαρθουλινι!)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη xontrogato
H μαρθουλινι! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 3 γάτες (4 έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 61 μηνύματα.

H xontrogato και πράσσειν'άλογα ! έγραψε στις 13:51, 10-07-13:

Εγω εχω ενα μπαντζι παπαγαλινο που μας κελαηδαει ολη μερα!Ειναι ενας γαλαζιος κουκλος και οι γατουλες δεν εχουν προβλημα, μονο οταν τους ξυπναει απο τον υπνο!!!

Παράθεση

maria_lulu (Mαρία)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη maria_lulu
H Mαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 2 γάτες (2 κουνελάκια (Άλεξ και Μήνα) και κατι αλλα ζωακια έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,633 μηνύματα.

H maria_lulu έγραψε στις 21:00, 10-07-13:

Έχω δύο κουνελάκια, δύο ινδικά χοιρίδια, 4 παπαγαλάκια και 1 καναρίνι. Αλλά δεν έχω γάτα...

Παράθεση

Meaw 123 (Ελένη)

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Meaw 123
H Ελένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 1 γάτα (7 έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 24 μηνύματα.

H Meaw 123 I love all the animals on the planet! έγραψε στις 19:58, 04-09-13:

Γεια σας θα ήθελα να γνωριστούμε καλητερα όλοι μας και να γνωρίσουμε και τα κουκλια σας!

Παράθεση

marimar!33 (Mrs. Mars)

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη marimar!33
H Mrs. Mars αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. . Έχει γράψει 4 μηνύματα.

H marimar!33 Carpe Diem έγραψε στις 19:59, 04-09-13:

Τωρα εχουμε το σκυλουκο μας , αλλα πριν ειχαμε εναν τελειο σιαμ. Μια σκετη γλυκα! Τωρα ειναι ενα αγγελακι στον ουρανο!

Παράθεση

Meaw 123 (Ελένη)

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Meaw 123
H Ελένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 1 γάτα (7 έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 24 μηνύματα.

H Meaw 123 I love all the animals on the planet! έγραψε στις 20:05, 04-09-13:

Α ωραία καλα εμένα το σπιτι μου ειναι σκέτος ζώολογικος κήπος!!!

Εχω 1 σκύλο,1 γάτα,5 καναρινια,1 άλογο(το εχω στον ιππικό όμιλο)3παπαγαλους,1 κουνελι και 2 χαμστερ

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη aba : 04-09-13 στις 20:07. Αιτία: merge posts
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους