Το MyCat είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 82,255 εγγεγραμμένα μέλη και 718,334 μηνύματα σε 22,590 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το MyCat άλλα 319 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο MyCat.

Εγγραφή Βοήθεια

Τσίμπημα από μέλισσα ή σφήκα.

marestros

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη marestros
H marestros αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 1 γάτα (3 έχουν περάσει από τα χέρια της) . Έχει γράψει 640 μηνύματα.

H marestros έγραψε στις 20:01, 11-07-07:

νομιζω πως θα προσεχει μετα απο αυτο

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

kristy314

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη kristy314
H kristy314 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 2 γάτες (5 έχουν περάσει από τα χέρια της) . Έχει γράψει 150 μηνύματα.

H kristy314 έγραψε στις 17:04, 10-12-09:

Μολις τσιμπησε το μωρο μου μια μελισσα στο στομα??Τι μπορει να πάθει???

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

elvenstar (Έλενα)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη elvenstar
H Έλενα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 3 γάτες (πολλές έχουν περάσει από τα χέρια της) . Έχει γράψει 9,635 μηνύματα.

H elvenstar έγραψε στις 17:13, 10-12-09:

Νομίζω ότι το κεντρί της μέλισσας δεν επηρεάζει τις γάτες, μπες όμως για σιγουριά κ στο θέμα του γιατρού κ ρώτησέ τον

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

niaoula

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη niaoula
H niaoula αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. . Έχει γράψει 21 μηνύματα.

H niaoula έγραψε στις 18:53, 07-04-13:

Καλησπέρα,και εμένα ο δικός μου σήμερα το πρωί τον τσιμπησε κατω απο το σαγονι του μελισσα.μπηκε μεσα στο σπιτι κ ετρεχε και η μητερα μ τυον επιασε και του εβγαλε το κεντρι ,αυτος καθοταν,τώρα που ηρθα σπιτι εγω και τον είδα ειναι λιγο πρησμενος στο σαγονι.τι να κανω? να του βαλω αμμωνια κατι-οπως διαβασα?

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

simba(Δήμητρα) (Δήμητρα)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη simba(Δήμητρα)
H Δήμητρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 1 γάτα (1 έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 442 μηνύματα.

H simba(Δήμητρα) έγραψε στις 14:49, 20-05-13:

παιδια εχω τρελαθει! μια μελλισσα η σφηκα τσιμπησε πριν λιγο τον simba στο ποδαρακι του και μεσα σε λιγοτερο απο μιση ωρα εχει γινει τριπλασιο το ποδι.. η γιατρος ανοιγει στις 6. εχω τρελαθει. δεν ξερω τι να κανω.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

ofilia

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη ofilia
H ofilia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 6 γάτες (+5αστεγακια μονιμα στη πυλωτη,+2στη δουλεια έχουν περάσει από τα χέρια της) . Έχει γράψει 1,419 μηνύματα.

H ofilia Ότ 'αι γαλαί ρεμβάζουν ή κοιμώνται.... έγραψε στις 14:53, 20-05-13:

Αρχική Δημοσίευση από simba(Δήμητρα)
παιδια εχω τρελαθει! μια μελλισσα η σφηκα τσιμπησε πριν λιγο τον simba στο ποδαρακι του και μεσα σε λιγοτερο απο μιση ωρα εχει γινει τριπλασιο το ποδι.. η γιατρος ανοιγει στις 6. εχω τρελαθει. δεν ξερω τι να κανω.
πάρ'την τηλ, ή την πήρες ήδη?

Παράθεση

ΚΑΤΕΡΙΝΑ13175 (Κατερίνα)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη ΚΑΤΕΡΙΝΑ13175
H Κατερίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 1 γάτα (9 έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 122 μηνύματα.

H ΚΑΤΕΡΙΝΑ13175 έγραψε στις 14:55, 20-05-13:

Προσπάθησες να βρεις την γιατρό στο κινητό, έτσι ώστε να την ρωτήσεις αν μπορείς να κάνεις κάτι?Ο γατούλης πώς είναι, δείχνει να πονάει, να υποθέσω?

Παράθεση

simba(Δήμητρα) (Δήμητρα)

Δραστήριο Μέλος

H Δήμητρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 1 γάτα (1 έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 442 μηνύματα.

H simba(Δήμητρα) έγραψε στις 14:57, 20-05-13:

το κινητο της ειναι κλειστο και ανοιγει στις 6 το λεει στον τηλεφωνητη της. 6 θα ειμαι ηδη εκει αλλα τι να κανω ως τοτε. φοβαμαι πολυ εχω τρελαθει. ο μικρος απλα δεν με αφηνει να του το αγγιξω ποναει μαλλον.

Παράθεση

ofilia

Περιβόητο Μέλος

H ofilia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 6 γάτες (+5αστεγακια μονιμα στη πυλωτη,+2στη δουλεια έχουν περάσει από τα χέρια της) . Έχει γράψει 1,419 μηνύματα.

H ofilia Ότ 'αι γαλαί ρεμβάζουν ή κοιμώνται.... έγραψε στις 15:00, 20-05-13:

βρες άλλο τηλ να κάνεις εστω 1 ερωτηση

Παράθεση

aba (Φωτεινή)

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη aba
H Φωτεινή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 2 γάτες . Έχει γράψει 10,001 μηνύματα.

H aba έγραψε στις 16:27, 20-05-13:

Τώρα το είδα, Δήμητρα;;; Πώς είναι, βρήκες τελικά κανέναν να μιλήσεις στο τηλ;

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Selina Kyle (Ριάνα)

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Selina Kyle
H Ριάνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 2 γάτες (10 έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Κύπρος (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,028 μηνύματα.

H Selina Kyle Ψιτ ξαφνιασμένο μουτράκι! Αγάπη μου! έγραψε στις 16:31, 20-05-13:

Δήμητρα μου, ενημέρωσέ μας το συντομότερο!!! Δεν γίνεται κτηνίατρος να μην δίνει αριθμό κινητού τηλεφώνου για επείγοντα....... απαράδεκτο!!

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

lovekittens (ειρηνη)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη lovekittens
H ειρηνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 2 γάτες (5 έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Φιλοθέη (Αττική). Έχει γράψει 1,154 μηνύματα.

H lovekittens έγραψε στις 17:41, 20-05-13:

Περαστικα εμας απειρες φορες μας εχουν τσιμπησει στο ματι κιολας εχουμε απο παθει απο τσιμπλες μεχρι ελκος στο ματι κ φυσικα ειναι απαραδεκτο να μην απαντανε τα κινητα οι γιατροί ολα καλα θα πανε..

Παράθεση

simba(Δήμητρα) (Δήμητρα)

Δραστήριο Μέλος

H simba(Δήμητρα) έγραψε στις 19:42, 20-05-13:

τελος καλο ολα καλα! απο την τρομαρα που πηρα πληκτρολογουσα λαθος και το κινητο της γυναικας γι'αυτο δεν την εβρισκα.. οταν το καταλαβα το σηκωσε και μου ειπε να τον παω αμεσως απο εκει.. τελικα μαλλον την πατησε για τα καλα ο μικρουλης την μελισσα με το ποδαρακι του και εκανε κιολας φλεγμονη.. του εκανε 2 ενεσεις και για 7 μερες θα παρουμε αντιβιωση.. το τι τραβιξα για να τον κρατησω να του δει το ποδαρακι δεν λεγεται.. πονουσε μωρε ο μικρουλης μου..

3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Claire Rentfield (Βάσω.)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Claire Rentfield
H Βάσω. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 3 γάτες (20 έχουν περάσει από τα χέρια της) . Έχει γράψει 10,509 μηνύματα.

H Claire Rentfield έγραψε στις 20:05, 20-05-13:

Δημητρουλα μου λυπαμαι που δεν ημουν συνδεδεμενη οταν συνεβη αυτο.
Το ειχε παθει μια φορα ο Κοκος μου και ετυχε να ειναι Σαββατο και να ακολουθει Δευτερα του Αγιου Πνευματος και φυσικα ολα ηταν κλειστα, δεν ηταν ακομα 24ωρη κλινικη το κτηνιατρειο που πηγαινω. Τελικα περασε μονο του χωρις να χρειαστει να κανουμε εμεις τιποτα, απλα εκεινη την ημερα ηταν πολυ κατατονικος και ολο κοιμοταν. Τον περιορισα κι εγω σε ενα δωματιο για να ειναι ασφαλης, δεν ειχα ακομα τοτε την απαιτουμενη πειρα και τα γατια μου εβγαιναν και εξω ακομη και τελικα την επομενη ξεφουσκωσε απο μονο του και το Κοκακι μου ηταν μια χαρα και σαν να μην συνεβη ποτε τιποτε.

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

ofilia

Περιβόητο Μέλος

H ofilia Ότ 'αι γαλαί ρεμβάζουν ή κοιμώνται.... έγραψε στις 20:08, 20-05-13:

ευτυχώς όλα καλά τελικά!

Παράθεση

aba (Φωτεινή)

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη aba
H Φωτεινή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 2 γάτες . Έχει γράψει 10,001 μηνύματα.

H aba έγραψε στις 20:21, 20-05-13:

Τέλος καλό, όλα καλά! Ουφ! Μήπως ήρθε η ώρα παρεμπιπτόντως Δημητρούλα μας να μας πεις νέα του Σιμπάκου;

Παράθεση

CatLover09

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη CatLover09
H CatLover09 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 2 γάτες . Έχει γράψει 409 μηνύματα.

H CatLover09 έγραψε στις 20:44, 20-05-13:

τελος καλο ολα καλα! απο την τρομαρα που πηρα πληκτρολογουσα λαθος και το κινητο της γυναικας γι'αυτο δεν την εβρισκα.. οταν το καταλαβα το σηκωσε και μου ειπε να τον παω αμεσως απο εκει.. τελικα μαλλον την πατησε για τα καλα ο μικρουλης την μελισσα με το ποδαρακι του και εκανε κιολας φλεγμονη.. του εκανε 2 ενεσεις και για 7 μερες θα παρουμε αντιβιωση.. το τι τραβιξα για να τον κρατησω να του δει το ποδαρακι δεν λεγεται.. πονουσε μωρε ο μικρουλης μου..
Περαστικα σας! Πριν μισο μηνα και εμεις τα ιδιο περασαμε.Μονο που δεν μας απεκλεισαν τοτε οι γιατροι που τον ειδαν οτι ισως ηταν και απο φιδι ή και σκορπιο.Του ειχε πρηστει ολο το κεφαλι.3πλασιο ειχε γινει.
2 ενεσεις εφαγε επισης και αντιβιωση 7 μερες.Ακριβως τα ιδια.Αυριο να δεις θα ειναι πολυ καλυτερα!

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

lovekittens (ειρηνη)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη lovekittens
H ειρηνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 2 γάτες (5 έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Φιλοθέη (Αττική). Έχει γράψει 1,154 μηνύματα.

H lovekittens έγραψε στις 21:06, 20-05-13:

Ε οι κυνηγοι μας εχουν κ τα σημαδια της μαχης τι να κανουμε;αυτα να ναι μονο κ ολα καλα....

Παράθεση

Aleksa

MyCat Moderator

Το avatar του χρήστη Aleksa
H Aleksa αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Έχει 1 γάτα και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 17,642 μηνύματα.

H Aleksa έγραψε στις 21:07, 20-05-13:

Δήμητρά μου, περαστικά στο ποζαράκι του Σιμπουλίνου!
Εύχομαι και με τη βοήθεια της αγωγής από τον κτηνίατρο να μην πονάει τόσο και να γειάνει γρήγορα το βαβά

Παράθεση

Selina Kyle (Ριάνα)

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Selina Kyle
H Ριάνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 2 γάτες (10 έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Κύπρος (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,028 μηνύματα.

H Selina Kyle Ψιτ ξαφνιασμένο μουτράκι! Αγάπη μου! έγραψε στις 09:15, 21-05-13:

Δήμητρα μου, περαστικά σας!!

Παράθεση

Deutsch... Lover (Nina im Luftschloss)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Deutsch... Lover
H Nina im Luftschloss αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 424 μηνύματα.

H Deutsch... Lover Lebenslust. έγραψε στις 10:12, 20-08-15:

Παιδιά καλημέρα!!

Καθώς η Μπρίγκυ έτρωγε στο μπαλκόνι στο φαγητό της γυρνούσαν 2 σφηγκες και πιθανότατα η μία την τσίμπισε καθώς τινάχτηκε και έκανε με το ποδαράκι της το στόμα της. Φοβάμαι μην την έχει τσιμπήσει στο στόμα. Δεν με αφήνει να το δω και μου νιαουρίζει συνέχεια.
Κοντεύω να τα χάσω

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 4 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

pepper

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη pepper
H pepper αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. . Έχει γράψει 385 μηνύματα.

H pepper έγραψε στις 10:21, 20-08-15:

Μόλις ηρεμήσει θα την πιάσεις και θα βγάλεις το κεντρί. Θα βάλεις πάγο επάνω για τ πρήξιμο και μετά πάρε τηλέφωνο τον γιατρό. Θα την παρακολουθείς αν αρχίσιε να αναπνέει γρήγορα, κάνει πυρετό, εμετό. Ίσως αν προσπαθήσεις να την πιάσεις από το σβέρκο για να μπορέσεις να το δεις.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 4 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

Tsakoulinaki (Maria)

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Tsakoulinaki
H Maria αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 3 γάτες (15 έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 23 μηνύματα.

H Tsakoulinaki έγραψε στις 13:49, 20-08-15:

Εμάς μας τσίμπησε στο σαγόνι και πρηστήκαμε...και επειδή ήταν κοντά στη γλώσσα φοβήθηκα, ετςι πήγαμε στο γιατρό, μας έκανε ένεση και πήραμε και 3 μέρες αντιβίωση και τέλος καλό

Παράθεση

Claire Rentfield (Βάσω.)

Επιφανές Μέλος

H Βάσω. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 3 γάτες (20 έχουν περάσει από τα χέρια της) . Έχει γράψει 10,509 μηνύματα.

H Claire Rentfield έγραψε στις 17:34, 20-08-15:

Εμάς κάποτε μας είχε τσιμπήσει στο πατουσάκι και είχε γίνει τούμπανο και δεν μπορούσε να πατήσει το μανάρι μου...
Και ως συνήθως ημέρες που δεν βρίσκαμε κτηνίατρο, αλλά τελικά μέχρι την επόμενη μέρα πέρασε μόνο του. Επειδή όμως εσάς είναι στο κεφάλι και μάλιστα στο πρόσωπο θα συμβούλευα οπωσδήποτε κτηνίατρο.

Παράθεση

Δραστήριο Μέλος

H Nina im Luftschloss αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 424 μηνύματα.

H Deutsch... Lover Lebenslust. έγραψε στις 18:23, 20-08-15:

Κορίτσια
μόλις γυρίσαμε από την γιατρό. Η σφήγκα την δάγκωσε λίγο στην γλώσσα αλλά ευτυχώς δεν εμφάνισε καθόλου πρίξιμο. Δεν χρειάστηκε ούτε καν αγωγή.
Φάγαμε και κανονικά την κονσερβούλα μας . Στην αρχή γυρνούσε γύρω-γύρω από το πιατάκι το καμάρι μου γιατί φοβόταν μήπως είχε κάτι να την τσιμπήσει...
Μέχρι να πάμε στην γιατρό κοιμόταν συνεχώς και όταν την πλησίαζα μου νιαούριζε παραπονεμένα.

3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Claire Rentfield (Βάσω.)

Επιφανές Μέλος

H Claire Rentfield έγραψε στις 18:25, 20-08-15:

Αρχική Δημοσίευση από Deutsch... Lover
Κορίτσια
μόλις γυρίσαμε από την γιατρό. Η σφήγκα την δάγκωσε λίγο στην γλώσσα αλλά ευτυχώς δεν εμφάνισε καθόλου πρίξιμο. Δεν χρειάστηκε ούτε καν αγωγή.
Φάγαμε και κανονικά την κονσερβούλα μας . Στην αρχή γυρνούσε γύρω-γύρω από το πιατάκι το καμάρι μου γιατί φοβόταν μήπως είχε κάτι να την τσιμπήσει...
Μέχρι να πάμε στην γιατρό κοιμόταν συνεχώς και όταν την πλησίαζα μου νιαούριζε παραπονεμένα.
Ουφ... Τέλος καλό, όλα καλά.

Παράθεση

Δραστήριο Μέλος

H Deutsch... Lover Lebenslust. έγραψε στις 18:26, 20-08-15:

Αρχική Δημοσίευση από Claire Rentfield
Ουφ... Τέλος καλό, όλα καλά.
Θα με πεθάνει η κόρη μου πιο πολύ εγώ πονούσα παρά αυτή

Παράθεση

Aleksa

MyCat Moderator

Το avatar του χρήστη Aleksa
H Aleksa αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Έχει 1 γάτα και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 17,642 μηνύματα.

H Aleksa έγραψε στις 20:52, 20-08-15:

Ουφ, πάλι καλά πέρασε το μικρό "βαβά".
Δεν ήταν τίποτα, αλλά θα μπορούσε να γίνει,... οπότε προσοχή με ορισμένα έντομα
Ένα φιλάκι από μένα στην τρυφερή μα (με το δίκιο της) φοβισμένη μικρή μας πριγκίπισσα

Παράθεση

Nicole1987

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Nicole1987
H Nicole1987 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει Πάνω απο 10! γάτες και μας γράφει απο Κύπρος (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,423 μηνύματα.

H Nicole1987 Γατες..τα πιο αξιολατρευτα πλασματα έγραψε στις 00:58, 21-08-15:

Αρχική Δημοσίευση από Claire Rentfield
Εμάς κάποτε μας είχε τσιμπήσει στο πατουσάκι και είχε γίνει τούμπανο και δεν μπορούσε να πατήσει το μανάρι μου...
Και ως συνήθως ημέρες που δεν βρίσκαμε κτηνίατρο, αλλά τελικά μέχρι την επόμενη μέρα πέρασε μόνο του. Επειδή όμως εσάς είναι στο κεφάλι και μάλιστα στο πρόσωπο θα συμβούλευα οπωσδήποτε κτηνίατρο.
Νομιζα οτι μονοεγω τυχαινει να χρειαζομαι κτηνιατρο οταν δεν μπορω να βρω. Συνηθως Κυριακες, βραδια, αργιες.
Περαστικα της και μακρυα απο σφηκες

Παράθεση

Δραστήριο Μέλος

H Deutsch... Lover Lebenslust. έγραψε στις 08:56, 21-08-15:

Αρχική Δημοσίευση από alcyone
Ουφ, πάλι καλά πέρασε το μικρό "βαβά".
Δεν ήταν τίποτα, αλλά θα μπορούσε να γίνει,... οπότε προσοχή με ορισμένα έντομα
Ένα φιλάκι από μένα στην τρυφερή μα (με το δίκιο της) φοβισμένη μικρή μας πριγκίπισσα
Αλεξάνδρα μου ευχαριστούμε
Σήμερα είμαστε ορεξάτες!!

Αρχική Δημοσίευση από Nicole1987
Νομιζα οτι μονοεγω τυχαινει να χρειαζομαι κτηνιατρο οταν δεν μπορω να βρω. Συνηθως Κυριακες, βραδια, αργιες.
Περαστικα της και μακρυα απο σφηκες
Ευχαριστούμεεε
Να είσαι καλά εσύ και τα μικρά σου!

* Χθες πήγαμε και στο γλέντι για τον γάμο της κτηνιάτρου μας

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους