Το MyCat είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 82,222 εγγεγραμμένα μέλη και 718,325 μηνύματα σε 22,589 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το MyCat άλλα 361 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο MyCat.

Εγγραφή Βοήθεια

Ο μικρός Πετράκος ψάχνει επειγόντως φιλοξενία (και υιοθεσία φυσικά)

scroogy (Αναστασία)

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη scroogy
H Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 3 γάτες (5 έχουν περάσει από τα χέρια της) . Έχει γράψει 21 μηνύματα.

H scroogy έγραψε στις 11:32, 01-07-16:

Ο Πετρακος, (λογω της ημερας που βρεθηκε) αναζητα επειγοντως φιλοξενεια / υιοθεσια.
Εστω και για λιγες μερες, μεχρι να παει περιπου 35 ημερων και να μπορει να τρωει και να πηγαινει τουαλετα μονος του.
Εχω ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΣΟΒΑΡΟ προβλημα με την πολυκατοικια και δεν μου επιτρεπουν να το κρατησω (κλαιει κ ακουγεται).
Αυτο θα εχει επιπτωση στις αδεσποτουλες που ταιζω που εννοειται μου εχουν δημιουργησει σοβαροτατο προβλημα και με αυτες, εδω και 2 χρονια....

Βρηκα χτες αυτο το μωρογατακι, εκλαιγε 2 ολοκληρα μερονυχτα, τελικα ηταν κρυμμενο στο πισω μερος μιας μονοκατοικιας. Αρσενικο, περιπου 20 ημερων.
Εχω ΙΔΙΑΙΤΕΡΑ σοβαρο θεμα με την πολυκατοικια μου στο να το φυλαξω, αλλα και προσωπικο σοβαρο προβλημα.
Ειλικρινα ΕΚΛΙΠΑΡΩ για υιοθεσια/φιλοξενεια. Εστω για φιλοξενεια μερικων ημερων μεχρι να δουμε τι θα γινει.
Περιοχη Νεα Σμυρνη. Θα δοθει αποπαρασιτωμενο εσωτερικα και εξωτερικα, τσιπαρισμενο, με το γαλατακι του και ο,τι αλλο χρειαστει.
Δωρο για οποιον το υιοθετησει η μελλοντικη του στειρωση.
6988 225299 Παρακαλω επικοινωνια μονο μεσα τηλεφωνου, ευχαριστω
Φιλοζωική Ηλιούπολης 941000053728345

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 3 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Claire Rentfield : 05-07-16 στις 02:13.
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Claire Rentfield (Βάσω.)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Claire Rentfield
H Βάσω. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 3 γάτες (20 έχουν περάσει από τα χέρια της) . Έχει γράψει 10,509 μηνύματα.

H Claire Rentfield έγραψε στις 02:15, 05-07-16:

Εύχομαι να βρείτε το καλύτερο σπίτι για το μωρό και να μην ξαναζήσει ποτέ του την φρίκη του δρόμου.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 3 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Aleksa

MyCat Moderator

Το avatar του χρήστη Aleksa
H Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 1 γάτα και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 17,637 μηνύματα.

H Aleksa έγραψε στις 05:55, 05-07-16:

Μακάρι γρήγορα να βρεθεί μια στέγη για το μωρουδάκι. Μια φωτο, αν γινόταν, θα βοηθούσε.

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους