Το MyCat είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 82,247 εγγεγραμμένα μέλη και 718,331 μηνύματα σε 22,590 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το MyCat άλλα 301 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο MyCat.

Εγγραφή Βοήθεια

Άγρια γάτα!

nenaki20271 (Ελενη)

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη nenaki20271
H Ελενη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 2 γάτες και μας γράφει απο Πετρούπολη (Αττική). Έχει γράψει 55 μηνύματα.

H nenaki20271 έγραψε στις 14:51, 04-01-10:

Γειά σας!
Η γατούλα μου είναι 6 μηνών και δεν είναι καθόλου μα καθόλου χαδιάρα!
Μόλις την αγγίζουμε για χάδια μας δαγκώνει ενώ για παιχνίδια είναι πρώτη.Αναρωτιέμαι είναι ο χαρακτήρας της έτσι ή το κάνει επειδή είναι μικρή ακόμα?

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

julia

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη julia
H julia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει Πάνω απο 10! γάτες (Μπόλικες... έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Λεωνίδι (Αρκαδία). Έχει γράψει 6,837 μηνύματα.

H julia εις υγείαν... και καλή χώνεψη!! έγραψε στις 14:57, 04-01-10:

Λογικά είναι έτσι, δεν είναι όλες οι γάτες χαδιάρες.

Αν δεν ήταν έτσι, και έγινε ξαφνικά μπορεί να υπάρχουν ιατρικοί λόγοι.
Επίσης 6 μηνών ΔΕΝ είναι μικρή, μπορεί να ζευγαρώσει και να κάνει γατάκια πλέον άνετα...

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Τσαμπικος (Νενα)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Τσαμπικος
H Νενα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 2 γάτες (10 έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Χαλάνδρι (Αττική). Έχει γράψει 272 μηνύματα.

H Τσαμπικος έγραψε στις 15:00, 04-01-10:

Συνονοματη!!!! ετσι ηταν και ο Τσαμπικος μου!!!! δαγκωνιαρης!!!!!! μας τρελαινε!!!!! εχει να κανει με το γεγονος οτινπροφανως δεν εχει μεγαλωσει με αλλα γατακια και δεν εχει μαθει να κοντρολαρει την ενταση του δαγκωματος!!!! μΗΝ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΣΑΙ.....η παρτης αλλο 1 να μαθει να παιζει με αυτο, η υπομονη... μεχρι να γινει 1 ετους που θα ηρεμησει καπως!!!

Παράθεση

julia

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη julia
H julia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει Πάνω απο 10! γάτες (Μπόλικες... έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Λεωνίδι (Αρκαδία). Έχει γράψει 6,837 μηνύματα.

H julia εις υγείαν... και καλή χώνεψη!! έγραψε στις 15:09, 04-01-10:

..... μήν λέμε μεγάλες κουβέντες, εμένα το παιδί μου τα 2,5 έκλεισε, στειρωμένο απο 7 μηνών.. και ακόμα μου δίνει άδεια για να τον κοιτάξω.

Παράθεση

Τσαμπικος (Νενα)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Τσαμπικος
H Νενα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 2 γάτες (10 έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Χαλάνδρι (Αττική). Έχει γράψει 272 μηνύματα.

H Τσαμπικος έγραψε στις 17:07, 04-01-10:

ΧΑ!!! ΧΑ!!!! κακομαθημενο το εχεις..... ειπα θα ηρεμησει καπως!!!! εμενα με το που εγινε ενος ετους απλα μπορουσαμε να αφησουμες χωρις αγχος τα χερια μας και τα ποδια μας!!!

Παράθεση

Γατέχων

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Γατέχων
Ο Γατέχων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει 1 γάτα (4 έχουν περάσει από τα χέρια του) και μας γράφει απο Σπάρτη (Λακωνία). Έχει γράψει 172 μηνύματα.

O Γατέχων έγραψε στις 17:22, 04-01-10:

εμενα ο γατουλης ειναι ακρως χαδιαρης αλλα αν πλησιασω τη μυτη μου στο προσωπο του την δαγκωσε στα σιγουρα..βαζω οξυζενε και δεν με απασχολει (τα ματια μου παντα τα εχω κλειστα μη φαω καμια νυχια)για τα χερια δεν πειραζει..τη βρισκω να επιτιθεται εναλλαξ στο ενα και στο αλλο!

Παράθεση

tim569

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη tim569
Ο tim569 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 33 μηνύματα.

O tim569 έγραψε στις 19:55, 04-01-10:

Μηπως δεν δαγκωνει απο επιθεση γιατι δεν θελει
τα χαδια αλλα ισως παιζει κανωντας δαγκωματακια
δεν ξερει απο χαδια δεν ξερει τη διαφορα και τα βλεπει
ολα για παιχνιδι.

Παράθεση

Πουπουλίνα

Supervisor

Το avatar του χρήστη Πουπουλίνα
H Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 3 γάτες (3 έχουν περάσει από τα χέρια της) . Έχει γράψει 36,445 μηνύματα.

H Πουπουλίνα προστατευω τη φυση και τα ζωα=πολιτισμος έγραψε στις 20:19, 04-01-10:

Αρχική Δημοσίευση από nassia1
Μηπως δεν δαγκωνει απο επιθεση γιατι δεν θελει
τα χαδια αλλα ισως παιζει κανωντας δαγκωματακια
δεν ξερει απο χαδια δεν ξερει τη διαφορα και τα βλεπει
ολα για παιχνιδι.

ακριβως...το γατι παιδια,δεν επιτιθεται....προσποιηται οτι επιτιθεται...παιζει δηλαδη...και επειδη δεν εχει να παιξει με αλλο γατακι ,παιζει μαζι σας.....ολα ή τουλαχιστον τα περισσοτερα γατακια το κανουν αυτο...

Παράθεση

yasmin1gr

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη yasmin1gr
H yasmin1gr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 2 γάτες (Δωσαμε πανω απο 2-300 φετος ζωη να χουμε έχουν περάσει από τα χέρια της) . Έχει γράψει 6,349 μηνύματα.

H yasmin1gr Δράστε καθημερινά Υπέρ των Ζώων έγραψε στις 03:14, 05-01-10:

Ειναι η ωρα να τη στειρωσετε γι αυτο το κανει γρηηηηγορα στο κτηνιατρο μετα θα εχετε αλλη γατα ολο χαδια κα φιλια θα ειναι

Παράθεση

yuuki21

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη yuuki21
H yuuki21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 4 γάτες (14 έχουν περάσει από τα χέρια της) . Έχει γράψει 219 μηνύματα.

H yuuki21 έγραψε στις 16:47, 05-01-10:

και εγω πιστευω πως ειναι καιρος για στειρωση και θα ηρεμισουν καπως τα πραγματα. φυσικα εμενα η ρομινα μου αν και ειναι στειρωμενη και ενος χρονου ακομα μου δαγκωνει την μυτη οταν την χαιδευω η οταν κοιμαμαι διπλα της οχι ομως δυνατα για να πονεσω

Παράθεση

Ceres Victoria

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Ceres Victoria
H Ceres Victoria αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. . Έχει γράψει 6,002 μηνύματα.

H Ceres Victoria censored έγραψε στις 21:08, 05-01-10:

Αρχική Δημοσίευση από yasmin1gr
Ειναι η ωρα να τη στειρωσετε γι αυτο το κανει γρηηηηγορα στο κτηνιατρο μετα θα εχετε αλλη γατα ολο χαδια κα φιλια θα ειναι
μη παιρνεις και ορκο Η στειρωση ειναι απαραιτητη, αλλα δεν ειναι σιγουρο οτι θα ηρεμησει η γατα. Ο δικος μου ακομα δαγκωνει Παιζουνε μωρε επειδη ειναι μονα τους και δεν εχουν παρεα. Αν ηταν επιθετικα και αγρια θα μας εστελναν στο νοσοκομειο με καθε δαγκωμα τους

Παράθεση

kokkinoylhs

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη kokkinoylhs
H kokkinoylhs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 1 γάτα (3 έχουν περάσει από τα χέρια της) . Έχει γράψει 40 μηνύματα.

H kokkinoylhs έγραψε στις 16:58, 02-06-17:

Χαίρετε,
Πέρυσι το καλοκαίρι πήρα μια αδέσποτη για να τη περιθάλψω - την είχα περιορίσει στο μπάνιο ενος κενού διαμερίσματος. Ηταν πολύ αδύναμη και δεν είχε πού να πάει οπότε την έκανα καλά, να παίρνει την αντιβίωσή της κτλ. Ο σκοπός ήταν μόλις δυνάμωνε να την αμόλαγα πάλι έξω. Τη στείρωσα κιόλας και της έκανα και εμβόλια. Ομως, επειδή η συγκεκριμένη ήταν η καλύτερη φίλη του πρώην αδέσποτου γατούλη μου όσο ήταν έξω, και επειδή εκείνος έπληττε μέσα στο σπίτι (τον πήρα μέσα γιατι έπασχε από ανίατη ασθένεια), την έβαλα στο σπίτι μου και ζούσαν τα πιτσουνάκια τρισευτυχισμένα - κοιμόντουσαν μαζί, σπανίως μάλωναν κτλ...

Όμως, ο γατούλης μου πέθανε πρόσφατα και μου έχει μείνει η αγριόγατα. Εκείνη δεν πλησιάζεται με τίποτα. π.χ. αμα αρρωστήσει, πώς θα της δίνω φάρμακο; Δεν πιάνεται με τίποτα. Είναι λίγο μεγάλη - γύρω στα 7 υπολογίζουν οι γιατροί και μέσα σε 10 μήνες περίπου δεν έχει κάνει σχεδόν καμία πρόοδο. Εχω ενα αγριο ζώο μέσα στο σπίτι μου - το οποίο έκανε και μία εβδομάδα να μάθει την άμμο...πάλι καλά. Καμία ιδέα;

Επίσης, να την αμολήσω έξω; Μήπως δεν περνάει καλά που είναι μόνη της; Και αν τη κρατήσω, πώς θα τη κάνω να ημερέψει για να της παρέχω έστω και κάποια φροντίδα; Εδώ και καιρό για παράδειγμα, θέλω να τη πάω στο γιατρό γιατί βρομάνε τα χνώτα της (από το χχχχχ που μου κάνει από μακριά μυρίζουν). Όλες οι απόψεις ευπρόσδεκτες.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 2 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

Claire Rentfield (Βάσω.)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Claire Rentfield
H Βάσω. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 3 γάτες (20 έχουν περάσει από τα χέρια της) . Έχει γράψει 10,509 μηνύματα.

H Claire Rentfield έγραψε στις 20:27, 03-06-17:

Αρχική Δημοσίευση από kokkinoylhs
Χαίρετε,
Πέρυσι το καλοκαίρι πήρα μια αδέσποτη για να τη περιθάλψω - την είχα περιορίσει στο μπάνιο ενος κενού διαμερίσματος. Ηταν πολύ αδύναμη και δεν είχε πού να πάει οπότε την έκανα καλά, να παίρνει την αντιβίωσή της κτλ. Ο σκοπός ήταν μόλις δυνάμωνε να την αμόλαγα πάλι έξω. Τη στείρωσα κιόλας και της έκανα και εμβόλια. Ομως, επειδή η συγκεκριμένη ήταν η καλύτερη φίλη του πρώην αδέσποτου γατούλη μου όσο ήταν έξω, και επειδή εκείνος έπληττε μέσα στο σπίτι (τον πήρα μέσα γιατι έπασχε από ανίατη ασθένεια), την έβαλα στο σπίτι μου και ζούσαν τα πιτσουνάκια τρισευτυχισμένα - κοιμόντουσαν μαζί, σπανίως μάλωναν κτλ...

Όμως, ο γατούλης μου πέθανε πρόσφατα και μου έχει μείνει η αγριόγατα. Εκείνη δεν πλησιάζεται με τίποτα. π.χ. αμα αρρωστήσει, πώς θα της δίνω φάρμακο; Δεν πιάνεται με τίποτα. Είναι λίγο μεγάλη - γύρω στα 7 υπολογίζουν οι γιατροί και μέσα σε 10 μήνες περίπου δεν έχει κάνει σχεδόν καμία πρόοδο. Εχω ενα αγριο ζώο μέσα στο σπίτι μου - το οποίο έκανε και μία εβδομάδα να μάθει την άμμο...πάλι καλά. Καμία ιδέα;

Επίσης, να την αμολήσω έξω; Μήπως δεν περνάει καλά που είναι μόνη της; Και αν τη κρατήσω, πώς θα τη κάνω να ημερέψει για να της παρέχω έστω και κάποια φροντίδα; Εδώ και καιρό για παράδειγμα, θέλω να τη πάω στο γιατρό γιατί βρομάνε τα χνώτα της (από το χχχχχ που μου κάνει από μακριά μυρίζουν). Όλες οι απόψεις ευπρόσδεκτες.
Το μόνο που μπορώ να σκεφτώ είναι υπομονή μέχρι να ημερέψει. Για μένα άγριες γάτες δεν υπάρχουν, υπάρχουν απλά γατιά που δεν έχουν μάθει στην ανθρώπινη αλληλεπίδραση και τότε χρειάζεται χρόνος, ειδικά αν είναι μεγάλα σε ηλικία.
Τελικά, (γιατί είχα κι εγώ γατούλα που δεν ήθελε χάδια και αγκαλιές, παρά μόνο το φαγητό της από μένα μέχρι που γέρασε και άλλαξε ο χαρακτήρας της), εγώ προσωπικά πιστεύω πως τα ζώα δεν τα μαζεύουμε σπίτι μας για να περνάμε εμείς καλά μαζί τους, αλλά για να σώσουμε εκείνα από τους κινδύνους της αδέσποτης ζωής.

Υ.Γ. ΄Ισως ένα άλλο γατούνι να ήταν η λύση για σας, προφανώς έχει μάθει να ζει με άλλα γατιά.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 2 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

kokkinoylhs

Νεοφερμένος

H kokkinoylhs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 1 γάτα (3 έχουν περάσει από τα χέρια της) . Έχει γράψει 40 μηνύματα.

H kokkinoylhs έγραψε στις 22:35, 03-06-17:

Μιλάμε σε 10 μήνες δεν έχω δει καμμία πρόοδο. Εντάξει εκεί που ήθελε ένα μέτρο απόσταση μεταξύ μας μέχρι να το βάλει στα πόδια, έχει μειωθεί στο ημισυ. Εσύ πιστεύεις δηλαδή πως μια άγρια γάτα μπορεί να ζήσει ευτυχισμένη μέσα στο σπίτι; Το καλό της και μόνο θελω. Μόνο επειδή την αγαπούσε ο άλλος, που έχασα. Κατά τα άλλα είναι ασυμπάθηστη. Κι εγώ το σκέφτηκα ότι κάποιο άλλο γατί θα την έκανε να νιώθει πιο άνετα - ή μπορεί να έχω μπελάδες. Οταν είχα τον άλλον, γνωριζόντουσαν για χρόνια ήδη πρωτού τη βουτήξω απ'έξω...Οπως και να'χει, δεν έχω ξεπεράσει το χαμό του. Εν πάση περιπτώσει δεν βιάζομαι. Αραγε αν ηθελε να φύγει με ποιό τρόπο θα το εξέφραζε; Αν άφηνα τη πόρτα του διαμερίσματος ανοιχτή φοβάμαι ότι θα έβγαινε και θα κρυβόταν σε κανένα υπόγειο και δεν θα έβγαινε έξω ποτέ...γι'αυτό δεν το έχω δοκιμάσει. Προσπαθώ να μαντέψω τι επιθυμεί αλλά άβυσσος η ψυχή μιας αγριόγατας!

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Claire Rentfield (Βάσω.)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Claire Rentfield
H Βάσω. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 3 γάτες (20 έχουν περάσει από τα χέρια της) . Έχει γράψει 10,509 μηνύματα.

H Claire Rentfield έγραψε στις 23:53, 03-06-17:

Αρχική Δημοσίευση από kokkinoylhs
Μιλάμε σε 10 μήνες δεν έχω δει καμμία πρόοδο. Εντάξει εκεί που ήθελε ένα μέτρο απόσταση μεταξύ μας μέχρι να το βάλει στα πόδια, έχει μειωθεί στο ημισυ. Εσύ πιστεύεις δηλαδή πως μια άγρια γάτα μπορεί να ζήσει ευτυχισμένη μέσα στο σπίτι; Το καλό της και μόνο θελω. Μόνο επειδή την αγαπούσε ο άλλος, που έχασα. Κατά τα άλλα είναι ασυμπάθηστη. Κι εγώ το σκέφτηκα ότι κάποιο άλλο γατί θα την έκανε να νιώθει πιο άνετα - ή μπορεί να έχω μπελάδες. Οταν είχα τον άλλον, γνωριζόντουσαν για χρόνια ήδη πρωτού τη βουτήξω απ'έξω...Οπως και να'χει, δεν έχω ξεπεράσει το χαμό του. Εν πάση περιπτώσει δεν βιάζομαι. Αραγε αν ηθελε να φύγει με ποιό τρόπο θα το εξέφραζε; Αν άφηνα τη πόρτα του διαμερίσματος ανοιχτή φοβάμαι ότι θα έβγαινε και θα κρυβόταν σε κανένα υπόγειο και δεν θα έβγαινε έξω ποτέ...γι'αυτό δεν το έχω δοκιμάσει. Προσπαθώ να μαντέψω τι επιθυμεί αλλά άβυσσος η ψυχή μιας αγριόγατας!
Φίλη μου, να σου πω πως την γατούλα μου την είχα 21 χρόνια μέχρι που έφυγε από γεράματα...
Είχαμε την πρώτη ουσιαστική επαφή όταν ήταν 16 χρονών και μετά από μια επέμβαση που έκανε. ΄Αλλαξε εντελώς από τότε, βέβαια στα χάδια ακόμα μου έδειχνε τα νυχάκια της. Κάποτε αρρώστησε με μια ίωση γαστρεντερίτιδας, την πήγαμε κτηνιατρείο και της έβαλαν μια πεταλούδα για να της κάνουμε τα φάρμακά της με ένεση γιατί χάπια ήταν αδύνατον να της δώσουμε. Σε πληροφορώ, έβγαλε την πεταλούδα, γέμισε το σπίτι αίματα και την κυνηγούσαμε εγώ κι ο άντρας μου για κανένα δίωρο μέσα στο σπίτι μέχρι να την πιάσουμε και να σταματήσουμε την αιμορρραγία.
Κοιταξε, γι' αυτό που λες στο τέλος. Και στο πιο φιλικό γατί να ανοίξεις την πόρτα θα βγει από περιέργεια και μόνο, θα σε συμβούλευα να μην το κάνεις. Το σημαντικό είναι πως της παρέχεις ασφάλεια και τροφή και έτσι είναι μια χαρά. Αν τυχόν αρρωστήσει, θα γίνει αρκετά αδύναμη και θα μπορέσεις να την πιάσεις και να την πας κτηνιατρείο. ΄Ασε που μέχρι τότε μπορεί να έχει γίνει και πιο φιλική.
΄Οσο για το δεύτερο γατάκι, θα έλεγα να περιμένεις ακόμα λίγο ή να φιλοξενήσεις κάποιο από κάποια φιλοζωική για να δεις πως θα αντιδράσει. Αν δεις πως αντιδρά θετικά, ίσως τελικά αυτό να είναι η λύση που χρειάζεσαι.

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Ρούλης και Μπία (Ολυμπία)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Ρούλης και Μπία
H Ολυμπία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 1 γάτα (πολλές έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,463 μηνύματα.

H Ρούλης και Μπία έγραψε στις 16:04, 06-06-17:

Εφ΄'οσον η γατούλα ζει μέσα ,νομίζω πως είναι ασφαλής από αρρώστειες κλπ.Δηλαδή ,δεν έρχεται σε επαφή με άλλα ζώα για να κολλήσει κάτι.Αν νοσήσει κάποια στιγμή τότε θα σκεφτείς τι θα κάνεις.Μέχρι τότε πολλά θα αλλάξουν.Για τα χνώτα της που μυρίζουν μπορεί να ευθύνεται και η τροφή.
Να έχεις δε υπ'όψιν πως και τα θηρία της ζούγκλας ημερεύουν με αγάπη!

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

kokkinoylhs

Νεοφερμένος

H kokkinoylhs έγραψε στις 21:20, 06-06-17:

Ευχαριστώ για τις απαντήσεις σας. Πραγματικά είναι άσχημο να μπαίνει κανείς σε αυτή τη σελίδα και να ζητάει συμβουλές για το πώς να ξεφορτωθεί μια γάτα ή να παραδέχεται ότι την έβαλε μέσα στο σπίτι του να κάνει συντροφιά για τον αγαπημένο του γάτο...και τώρα του έμεινε...θα δω τι θα κάνω. Να μη πλήττει θέλω - το καλό της θέλω!

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Η Άγρια Ζωή - Από MissKit
      Το θέμα έχει λάβει 15 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Άλλα ζωάκια.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 29-08-10 στις 21:20.
    • Άγρια γατούλα - Από GodSmack
      Το θέμα έχει λάβει 10 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Συμπεριφορά & Εκπαίδευση.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 29-07-09 στις 15:56.
    • Τα άγρια ζώα και τα άλλα ζώα - Από amarantos
      Το θέμα έχει λάβει 4 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Καταγγελίες.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 05-05-08 στις 15:46.
    • Δάγκωμα από άγρια γάτα - Από riotshield
      Το θέμα έχει λάβει 6 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Προβλήματα υγείας.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 23-03-08 στις 00:39.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους