Το MyCat είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 82,123 εγγεγραμμένα μέλη και 718,314 μηνύματα σε 22,588 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το MyCat άλλα 314 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο MyCat.

Εγγραφή Βοήθεια

Ακατάλληλο για ανηλίκους- Οταν το θέ(α)μα γίνεται ακατάλληλο για ανηλίκους....

billio

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη billio
H billio αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Παπάγος (Αττική). Έχει γράψει 958 μηνύματα.

H billio zbeez έγραψε στις 18:03, 05-06-12:

Όπως έγραψα στον τιτλο το παρακάτω θεμα μπορεί να θεωρηθει και ακατάλληλο για ανηλίκους.

Ερωτώ λοιπόν.... όταν το θέ(α)μα γίνεται ακατάλληλο (καταλαβαίνετε τι ενοω) για ανηλίκους τι κάνετε; Τι τα κάνετε τα γατοπαίδια σας;
Mπορειτε να πειτε την ιστορία σας, το πως ήταν η πρώτη φορα, αντιδρασεις κλπ.

Οπως λέει και ο φίλος μου στην Μπήλλιω, "ήρθε η ώρα να παρακολουθησεις National Anthropografic". Και να θέλει να την πειράξει περισσότερο της λέει "Κοιτα τι χάνεις, τι δεν πρόφτασες να κάνεις". Κακίες κακίες....

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Selina Kyle (Ριάνα)

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Selina Kyle
H Ριάνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 2 γάτες (10 έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Κύπρος (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,028 μηνύματα.

H Selina Kyle Ψιτ ξαφνιασμένο μουτράκι! Αγάπη μου! έγραψε στις 08:34, 11-06-12:

Παιδιά έχω ακούσει ιστορία για ένα ζευγάρι, (η κοπέλα είναι φίλη μου βασικά) και η γάτα ήταν του φίλου της. Λοιπόν η γάτα της έκανε κανονικά επιθέσεις...!!!!!!!

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Γίδι
H Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 1 γάτα (2 έχουν περάσει από τα χέρια της) . Έχει γράψει 1,740 μηνύματα.

H Γίδι υπό τις διαταγές της Μπριάμ έγραψε στις 13:47, 11-06-12:

Ενώ έκαναν έρωτα;;;

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

vasopent (Βάσω)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη vasopent
H Βάσω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 1 γάτα (1 έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 283 μηνύματα.

H vasopent έγραψε στις 14:05, 11-06-12:

Έξω από τον χώρο της αμαρτίας... Αλλιώς σκέφτομαι ότι εκείνης της το στέρησα μια για πάντα και με πιάνουν τύψεις

Παράθεση

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Γίδι
H Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 1 γάτα (2 έχουν περάσει από τα χέρια της) . Έχει γράψει 1,740 μηνύματα.

H Γίδι υπό τις διαταγές της Μπριάμ έγραψε στις 14:09, 11-06-12:

Βρε παιδιά, μην ανθρωποποιείτε τα γατιά σας. Δεν κάνουν έρωτα για την απόλαυση και το συναισθηματικό δέσιμο, κάνουν σεξ γιατί τρελαίνονται οι ορμόνες τους.
(και μην αρχίσετε τα συμπεράσματα ότι εγώ ερωτοτροπώ με τη Μπριάμ στο δίπλα μαξιλάρι)

5 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Selina Kyle (Ριάνα)

Τιμώμενο Μέλος

H Ριάνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 2 γάτες (10 έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Κύπρος (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,028 μηνύματα.

H Selina Kyle Ψιτ ξαφνιασμένο μουτράκι! Αγάπη μου! έγραψε στις 16:23, 12-06-12:

Αρχική Δημοσίευση από Γίδι
Ενώ έκαναν έρωτα;;;
Και κατά τη διάρκεια της πράξης αν έκαναν το λάθος και άφηναν την πόρτα ανοικτή και γενικά το βράδυ όταν κοιμόταν η κοπέλα και άμα καθόταν στο σαλόνι.. διαολόγατα..η κοπέλα την φοβόταν αλλά το αγόρι πάντα έπαιρνε το μέρος της...γάτας μέχρι που μια μέρα χώρισαν

Παράθεση

billio

Περιβόητο Μέλος

H billio αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Παπάγος (Αττική). Έχει γράψει 958 μηνύματα.

H billio zbeez έγραψε στις 12:09, 19-06-12:

Lol...
Το σπιτι μου δεν εχει πορτες, μια γκαρσονιερα ειναι οποτε και δεν εχω που να την απομονωσω. Περα απο την ταρατσα... Οποτε η μικρη είναι μαζι μας και... παρακολουθει. Τις προάλλες την επιασα να τριβεται στην καρέκλα. Μεχρι τώρα το έχει συνηθίσει το σκηνικό, και την εχουμε συνηθισει κι εμεις. Αλλα ειχε πλάκα το πως ήταν η πρώτη μας φορά. Πρωτη φορα αναμεσα σε μενα και στον φιλο μου που ως γνωστον ολα ειναι περίεργα... και η πρωτη φορα που η Μπήλλιω θα εβλεπε κατι τέτοιο.... τοτε ηταν μηνών νομιζω ειχε στηρωθει. Σεξ δεν εχει γνωρισει στη ζωη της...
Μιλάμε για την απόλυτη αποτυχια έτσι; Η μικρη έβλεπε τα ποδια του να κουνιουνται και του έκανε επιθέσεις για να παιξει. Ε δεν τα καταφέραμε... να τη σφάξω ήθελα. Τη δευτερη φορά την έκλεισα στο μπανιο (ε δεν ειχα αλλο μερος και ηταν χειμωνας) και ειχα τεράστιες τύψεις. Την τριτη φορα αποφασισαμε να μη χρησιμοποιησουμε παπλωμα για να μην βλεπει κατι να κινείται κατω απο το παπλωμα και θελησει να παιξει. Ουφ... το λυσαμε το θεμα αυτο λοιπον, η μικρη καταλαβε τι σημβαινει και απλως τωρα καθεται και μας χαζευει. Αλλα υπαρχουν και στιγμες που ξαφνικα βλεπω μια Μπηλιω να κοβει βόλτες διπλα μου... "φυγε βλεμμενο"της λέω και φευγει.
Αν το καλοσκεφτεις ειναι σαν να ειμαστε τριο...αχαχαχαχαχα

3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Gianduia7 (Ευτυχία)

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη Gianduia7
H Ευτυχία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 3 γάτες . Έχει γράψει 1,997 μηνύματα.

H Gianduia7 έγραψε στις 13:48, 19-06-12:

χαχαχαχα!!Τι θέμα άνοιξες παιδάκι μου????

Πολύ πρόσφατα την ώρα της "διασκέδασης" τα αγόρια μας αποφάσισαν να κυνηγιούνται!!Οταν το κάνουν αυτό τρέχουν πέρα δώθε και πολλές φορές ανεβαίνουν με απίστευτη ταχυτητα πάνω στο κρεβάτι!Ηταν τέτοια η φόρα τους που κάποια στιγμή βρέθηκα με τον κώλο του Elvis στο κεφάλι μου και στη συνέχεια στο πρόσωπο μου,εννοείται ότι το θέμα έγινε κωμωδία,μας έπιασαν νευρικά γέλια και τα σκασμένα σταμάτησαν να τρέχουν και μας κοίταζαν σαν χαζά που γελάγαμε!!

3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Πουπουλίνα

Supervisor

Το avatar του χρήστη Πουπουλίνα
H Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 3 γάτες (3 έχουν περάσει από τα χέρια της) . Έχει γράψει 36,441 μηνύματα.

H Πουπουλίνα προστατευω τη φυση και τα ζωα=πολιτισμος έγραψε στις 13:57, 19-06-12:

Συγκλονιστικό σκηνικό!!

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

billio

Περιβόητο Μέλος

H billio zbeez έγραψε στις 15:04, 19-06-12:

Xα χα χα... αν κατσεις να μετρησεις τις περιεργες φάσεις την ωρα της διασκέδασης σε πιάνουν τα γέλια.

Διαλογος:

- Μα γιατί σταμάτησες;
- Η μπήλιω έχει γραπώσει το πόδι μου.
- Α
- Οκ την εδιωξα. Πάμε παρακάτω.........

.......

- καλά τωρα γιατι σταμάτησες;
- Ειναι στο μπουτι μου, φοβάμαι μη πιασει τα μπιππππ
- Μπηλιω κατεβα κατω τώρα!!!!

Αφου δε με εχει χωρισει ακομα ο ανθρωπος παλι καλα....

7 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Selina Kyle (Ριάνα)

Τιμώμενο Μέλος

H Selina Kyle Ψιτ ξαφνιασμένο μουτράκι! Αγάπη μου! έγραψε στις 16:55, 19-06-12:

'Οντως υπομονή...αγίου έχει ο άνθρωπος!! Να χει τις ορμές του, να χει ανάγκη να ακολουθήσει το κορμί του και να χει την ...διαολόγατα να επεμβαίνει κατά βούληση ...το χειρότερο απ' όλα είναι να σταματάς, να τους διώχνεις...και να επιστρέφουν!!

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Gianduia7 (Ευτυχία)

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη Gianduia7
H Ευτυχία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 3 γάτες . Έχει γράψει 1,997 μηνύματα.

H Gianduia7 έγραψε στις 18:11, 19-06-12:

Δεν μπορείς να φανταστείς Ριάνα!!!!

Παράθεση

billio

Περιβόητο Μέλος

H billio zbeez έγραψε στις 18:41, 19-06-12:

Αρχική Δημοσίευση από Jejebel
'Οντως υπομονή...αγίου έχει ο άνθρωπος!! Να χει τις ορμές του, να χει ανάγκη να ακολουθήσει το κορμί του και να χει την ...διαολόγατα να επεμβαίνει κατά βούληση ...το χειρότερο απ' όλα είναι να σταματάς, να τους διώχνεις...και να επιστρέφουν!!

Κοιτα, αφού επιβίωσε στην πρώτη μας επαφή και επιδίωξε και δευτερη ε τοτε ήξερα ότι δεν τον χάνω. Αλλος θα την ειχε κάνει, μπορεί και να είχε πει "αι στο διάολο εσυ κι η γάτα σου".
Το θυμομαστε και γελάμε πάντως.
Οσων αφορά τη διαολόγατα.... εχω την εντυπωση πως ειναι ηδονοβλεψίας. Την πετυχα να κανει βαρελάκια στη καρέκλα σας λεω....

Παράθεση

Lord Kratos

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Lord Kratos
Ο Lord Kratos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος . Έχει γράψει 13,689 μηνύματα.

O Lord Kratos έγραψε στις 19:00, 19-06-12:

Ευτυχώς μπορώ να έχω τα γατιά σε άλλο δωμάτιο όταν είμαι σε αυτήν τη φάση...
Εάν τα έχω στο ίδιο δωμάτιο και με κοιτάζουν απορημένα, θα κομπλάρω και θα εκτεθώ.
Κι όχι τίποτα άλλο, αλλά άντε να πείσεις την κοπέλα ότι δεν ευθύνεται εκείνη...

4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Pasiphae (Μαρία)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Pasiphae
H Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 1 γάτα (2 έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Αιγάλεω (Αττική). Έχει γράψει 328 μηνύματα.

H Pasiphae none but ourselves can free our minds έγραψε στις 21:35, 19-06-12:

Κι εμείς ευτυχώς έχουμε πόρτα και τα κλείνουμε έξω από το δωμάτιο! Μια φορά ξεχαστήκαμε και αφήσαμε ανοιχτά... Ε, είχει μπει ο Βίκτωρας μέσα και μας κοιτούσε με γουρλωτά μάτια Λυθήκαμε στο γέλιο αλλά ήταν και πολύ περίεργο γιατί μετά αποχώρησε σα να κατάλαβε ότι έκανε μ@λακία

Παράθεση

vasopent (Βάσω)

Δραστήριο Μέλος

H Βάσω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 1 γάτα (1 έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 283 μηνύματα.

H vasopent έγραψε στις 22:45, 19-06-12:

Εμένα πάντως μία φορά που την αφήσαμε στο δωμάτιο και ήταν βράδυ ανέβηκε στο κρεβάτι και πήγε να κοιμηθεί στο μαξιλάρι πάνω όπως πάντα(εγώ συνήθως μένω εκτός).. Μείναμε και οι δύο να την κοιτάζουμε να ξαπλώνει και να αράζει... Την κατεβάσαμε και ξανανέβηκε. Ε και πλέον δεν υπήρχε γυρισμός... Η στιγμή χάθηκε!!

Παράθεση

ρενακι 13 (ρένα)

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη ρενακι 13
H ρένα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 1 γάτα (τον πατσινο,την πατατινα,την τιτινα,τον καροτουλη,τον συλβεστρο,τον σαν,τη ματζικα... έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Πάτμος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 1,725 μηνύματα.

H ρενακι 13 έγραψε στις 03:05, 20-06-12:

χαχαχχα πλακα εχει το θεματακι που ανοιξατε!!!!!
λοιπον με δυο παιδια,και μικρο σπιτι,δεν υπαρχουν και πολλοι χωροι για τρυφερα τετ-α-τετ,το παιδικο κατοικηται,η κρεβατοκαμαρα αξαφνα επισης κατοικηται απο το γιαννακη που μες στη νυχτα σηκωνεται,παλια,επι πατσινου υπηρχε το σαλονι,ο πατσινο απαξιουσε να μας βλεπει και επειδη ηξερε να ανοιγει τις πορτες την ανοιγε κι εφευγε.τα 4 γατακια ομως ειναι περιεργα και τσαπερδωνικα,μια φορα το ενα ηταν στη πλατη του νικου κι εκανε παραλληλα πατουσακια!!!ε δε γινονταν δουλεια ετσι,μας επιαναν τα γελια,δλδ εμενα,το νικο τα διαολια του...
αλλη φορα ο ριρης επαιζε με οτι περισευει απο καθε αντρα που σεβεται τον εαυτο του χχαχχχαχχα ε δεν ειμαστε για τετοια,να του το φαει και να χουμε αλλα.
οποτε πηγαιναμε στην αποθηκη,μια χαρα!!!
πλεον και η αποθηκη κατοικηται με γατες,αρα μας μενει η αυλη,αλλα δεν ειμαι τοσο προχω,οποτε αναμενουμε,οταν και οποτε και εαν.........

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

billio

Περιβόητο Μέλος

H billio zbeez έγραψε στις 08:22, 21-06-12:

E εντάξει, εσεις το παραχ....τε. Δεν έχετε αφήσει κάποιο μέρος για διασκέδαση. Ακου στην αποθήκη.... τρες ρομάντικους.

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

elina1985

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη elina1985
H elina1985 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 2 γάτες (7 έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 60 μηνύματα.

H elina1985 έγραψε στις 12:59, 24-08-12:

ο αντρας μου δεν ειχε ποτε του ζωο πριν το βαγγελη, οποτε οταν μετακομισαμε μαζι ηταν καθετος: ο βαγγελης εξω απο το υπνοδωματιο. και μαλιστα ηταν και για ενα διαστημα ... το ερωτικο του καλεσμα: ¨να κλεισω την πορτα?¨.

ενα βραδυ λοιπον, γυρισαμε αργα απο βολτα, ειχαμε και οι δυο κεφια, ο μικρος κοιμοταν και δεν ειχε καμια διαθεση να εγκαταλειψει το κρεβατι του/μας, οποτε μου λεει ο αντρας μου, αστον. ξαφνικα παιρνουμε χαμπαρι τον βαγγο να εχει ανεβει στο κομοδινο και να κοιταει σαν να βλεπει εξωγηινους... και γυρναει και λεει την θεικη ατακα ο αντρας μου :"μηπως θελεις και ποπ κορν?" ...... περιτο να σας πω πως εκεινο το βραδυ δεν τελειωσαμε, αλλα αντιθετα λιωσαμε στα γελια και απο τοτε ο βαγγελης δεν ξανακλειστηκε εξω.

μονο που τωρα ο αντρας μου τον ρωταει με τα τελος αν του αρεσε το θεαμα και αν το απολαυσε οσο και εμεις...!!!!

Παράθεση

anna_s

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη anna_s
H anna_s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. . Έχει γράψει 10 μηνύματα.

H anna_s αγαπώ τα ζώα αγαπώ τη φύση!!!!!!!!!!!!!! έγραψε στις 16:05, 24-08-12:

τρομερές ιστορίες γέλιου!!! η δικιά μου η γλυκούλα μου κάθεται και μας κοιτάει στην αρχή δεν ήταν και ότι καλύτερο αλλά πλέον ως επί το πλείστον την έχουμε συνηθίσει μερικές φορές βέβαια είναι πολύ άβολο να την νιώθεις να σε κοιτάζει μέσα στα μάτια!! ο σκυλάκος μου όταν βρισκόμαστε στο οπτικό του πεδίο απλά αδιαφορεί αν όχι γαβγίζει νομίζοντας μάλλον οτι κάποιος μου κάνει κάτι κακο!!!! χαχαχαχαχα

Παράθεση

billio

Περιβόητο Μέλος

H billio zbeez έγραψε στις 14:02, 04-09-12:

που να δεις ποσο αβολο ειναι οταν κοβει βολτες διπλα σου στο κρεβατι. Κι αν αρχισει να ορμαει στα ποδια; Το χειμωνα για να μην εχουμε το κυνηγητό με τα ποδια βγαζουμε το παπλωμα. κανει λιγο κρυο βεβαια.... αχ τι τραβαμε.

Παράθεση

vasopent (Βάσω)

Δραστήριο Μέλος

H vasopent έγραψε στις 17:48, 04-09-12:

Καλά πλέον αφήνω την πόρτα ανοιχτή!!! Στην αρχή ταραζόμουν με τα γουρλωτα της μάτια να με κοιτάζουν... Πλέον συνήθισα... Δεν ήταν δουλειά αυτή να την κλείνω κάθε φορά έξω..

Παράθεση

billio

Περιβόητο Μέλος

H billio zbeez έγραψε στις 19:04, 04-09-12:

Λοιπόν το θυμήθηκα. Μια μέρα, ε νύχτα κατα τη διαρκεια της ιδιαίτερης μας στγμης επιασα την Μπήλλιω να τρίβεται πάνω στην καρέκλα. Εκανε βαρελακια κιι έτριβε την πλατη της. Λέτε να.... μπας και;;; Τυχαίο ήταν;;; Δεν το εχει ξανακάνει...

-1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

A-Ch (Αθανασία)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη A-Ch
H Αθανασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 1 γάτα και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 62 μηνύματα.

H A-Ch έγραψε στις 20:03, 04-02-13:

Πολύ ωραίο το θέμα! Με είχε φάει και εμένα η απορία αλλά ντρεπόμουν να ρωτήσω, και καθότι είμαι καινούρια στο φόρουμ το ξαναπιάνω για να λύσω και μια απορία. Με τις τρίχες (της γάτας εννοείται) τι κάνετε?Γιατί εμείς πλέον χωρίζουμε τις νύχτες σε οικογενειακές και απαραίτητη τη γονική συναίνεση, με τη γάτα εξόριστη στο σαλόνι. Από το φόβο δε της τρίχας κάθε πρωί περνάω με σκούπα τα σεντόνια, την Ξένια μου όμως όταν μπορώ τη θέλω να χουχουλιάζει μαζί μας στο κρεβάτι.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

tz3nh

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη tz3nh
H tz3nh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 2 γάτες και μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 361 μηνύματα.

H tz3nh έγραψε στις 20:19, 04-02-13:

Αρχική Δημοσίευση από billio
Xα χα χα... αν κατσεις να μετρησεις τις περιεργες φάσεις την ωρα της διασκέδασης σε πιάνουν τα γέλια.

Διαλογος:

- Μα γιατί σταμάτησες;
- Η μπήλιω έχει γραπώσει το πόδι μου.
- Α
- Οκ την εδιωξα. Πάμε παρακάτω.........

.......

- καλά τωρα γιατι σταμάτησες;
- Ειναι στο μπουτι μου, φοβάμαι μη πιασει τα μπιππππ
- Μπηλιω κατεβα κατω τώρα!!!!

Αφου δε με εχει χωρισει ακομα ο ανθρωπος παλι καλα....

τι τελειο!

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

Elko

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Elko
H Elko αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 2 γάτες . Έχει γράψει 305 μηνύματα.

H Elko έγραψε στις 20:53, 04-02-13:

Χαχαχαχα!! πόσο γελάω με τις ιστορίες σας!!!
Ρενάκι μου, πρέπει να βρείτε λύση γρήγορα! Δεν είναι κατάσταση αυτή...!
Πάντως, και η δική μου εμπειρία περιλαμβάνει αυτό με το πάπλωμα: ωπ, κάτι κινείται από κάτω, πάμε για επίθεση! Εκεί απλά ένα χέρι τα πετάει κάτω από το κρεβάτι... (εδώ μπορεί να επέμβει η φιλοζωική...)
Άλλες φορές μπορεί να είναι στο κάτω μέρος του κρεβατιού, να κοιμούνται, και να μην το `χουμε πάρει και χαμπάρι....

Παράθεση

giannisvitara

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη giannisvitara
Ο giannisvitara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει 2 γάτες (2 έχουν περάσει από τα χέρια του) και μας γράφει απο Λυκόβρυση (Αττική). Έχει γράψει 110 μηνύματα.

O giannisvitara έγραψε στις 13:24, 10-02-13:

Αρχική Δημοσίευση από billio
Λοιπόν το θυμήθηκα. Μια μέρα, ε νύχτα κατα τη διαρκεια της ιδιαίτερης μας στγμης επιασα την Μπήλλιω να τρίβεται πάνω στην καρέκλα. Εκανε βαρελακια κιι έτριβε την πλατη της. Λέτε να.... μπας και;;; Τυχαίο ήταν;;; Δεν το εχει ξανακάνει...

μπας και....;;;;;

Παράθεση

kitcat

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη kitcat
H kitcat αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 1 γάτα (5 έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 281 μηνύματα.

H kitcat έγραψε στις 15:35, 10-02-13:

χαχαχαχαχα, έχω ξεραθεί στο γέλιο, να είσαι καλά με το θεματάκι.
Εμένα πάντως ο δικός μου την πρώτη φορά δεν έδωσε σημασία ήταν και πολύ αργά το βράδυ και νύσταζε... πήγε πάνω στο γραφείο, στη γωνίτσα του και κοιμήθηκε..
Ε τις επόμενες φορές έριχνε κανένα βλέμμα, έκανε μια βόλτα στο κρεβάτι όταν όμως τα πράγματα είχαν ηρεμήσει, αλλά να σας πω την αλήθεια δεν έχω καταφέρει ποτέ να δω την αντίδρασή του γενικά. Τώρα με βάλατε σε μπελά να δω τι κάνει.... χαχαχαχαχα

Παράθεση

athinouli

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη athinouli
H athinouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. . Έχει γράψει 4 μηνύματα.

H athinouli :) έγραψε στις 23:22, 02-06-14:

η πρώτη φορά δεν ξέρω πώς ήταν και πώς μου φάνηκε αλλά θυμάμαι μια φορά που ο Μανώλης είχε.. ορέξεις και πήρε όλες τις γάτες παραμάζωμα..
οπότε ακούω τη γιαγιά να φωνάζει "καλέεεε ΨΙΤ! (ή ΤΣΙΤ) τι κάνετε εσείς εδώ?!" φρίκαρε!!
πέθανα στα γέλια, "η μάνα φύση" της λέω, "γιαγιά, η μάνα φύση"..

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους