Το MyCat είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 82,144 εγγεγραμμένα μέλη και 718,315 μηνύματα σε 22,588 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το MyCat άλλα 372 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο MyCat.

Εγγραφή Βοήθεια

Το δυναμικό μπουμπουκάκι

kathy85 (Κατερίνα)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη kathy85
H Κατερίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 2 γάτες (Πάνω από 20 έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Σέρρες (Σέρρες). Έχει γράψει 1,480 μηνύματα.

H kathy85 Κρρρρρρρρ έγραψε στις 16:28, 06-07-13:

Μα τι υπεροχα νεα ειναι αυτα;;;; Πολυ χαιρομαι που το μικρακι θα εχει το δικο σπιτι με τη μεγαλη του οικογενεια!!!

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Selina Kyle (Ριάνα)

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Selina Kyle
H Ριάνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 2 γάτες (10 έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Κύπρος (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,028 μηνύματα.

H Selina Kyle Ψιτ ξαφνιασμένο μουτράκι! Αγάπη μου! έγραψε στις 16:33, 06-07-13:

Με το καλό να πάει η μικρή στο νέο της σπίτι και να ζήσει εκεί μια ευτυχισμένη ζωή !

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

ofilia

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη ofilia
H ofilia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 6 γάτες (+5αστεγακια μονιμα στη πυλωτη,+2στη δουλεια έχουν περάσει από τα χέρια της) . Έχει γράψει 1,419 μηνύματα.

H ofilia Ότ 'αι γαλαί ρεμβάζουν ή κοιμώνται.... έγραψε στις 00:25, 07-07-13:

απο το στομα σας και στου γατοθεου το αυτι
μολις γεμισει καπως το πορτοφολι παμε για εξετασεις-εμβολιο και αν ειναι ολα καλα βουρ βουρ σπιτακι μας

ε παρακαλω οι θυσιες να συνεχιζονται

3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

aba (Φωτεινή)

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη aba
H Φωτεινή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 2 γάτες . Έχει γράψει 10,001 μηνύματα.

H aba έγραψε στις 00:28, 07-07-13:

Κάναμε κι εμείς χθες, αλλά δεν μπορώ να προσδιορίσω τι ήταν αυτό ακριβώς που θυσιάσαμε... Πάντως ήταν αποκλειστικά αφιερωμένη σε εσάς!

4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

ofilia

Περιβόητο Μέλος

H ofilia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 6 γάτες (+5αστεγακια μονιμα στη πυλωτη,+2στη δουλεια έχουν περάσει από τα χέρια της) . Έχει γράψει 1,419 μηνύματα.

H ofilia Ότ 'αι γαλαί ρεμβάζουν ή κοιμώνται.... έγραψε στις 00:57, 07-07-13:

ένα για το Μισακι
ένα για τον Ορφεακο

ικςορε90φμ ,κλδ ΟΠΥΗΠ-'Ν
Αυτα απο τα ροζ πατουσακια της Ζενιας....ναι νομιζει το πληκτρολογιο πως αιναι παιχνιδακι

3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

ofilia

Περιβόητο Μέλος

H ofilia Ότ 'αι γαλαί ρεμβάζουν ή κοιμώνται.... έγραψε στις 14:15, 09-07-13:

καποιος μου κανει πλακα.........................
την Παρασκευη εμφανιστηκε μια κουταβινα στο μαγαζι(δεν τα βρισκω τελικα με βρισκουν)
με διαδικασιες συντομες,τηταισα τη ποτισα την εβαλα στη γατοφορο,ποδαροδρομος να τη παω σε σπιτι φιλοξενιας και ευτυχως η γιατρος ηταν και ανοιχτη(ηταν περιπου 10 το βραδυ)καναμε και μια σταση εκει,ολΑ ΚΑΛΑ!!!
η φιλοξενια ηταν μεχρι χθες !
κυριακη με πηραν απο τη φιλοζωικη(υποπτο-δεν τους ειχα παρει εγω)και θελαν το κουταβι,για να μην σας τα πολυλογω επειδη δεν υπηρχε λυση,θα την εδινα εκει(με μιση καρδια γιατι δεν ειχα καταλαβει ξεκαθαρα που θα τη πηγαιναν)ΕΥΤΥΧΩΣ μπερδευτηκαν τα πραματα,δεν την εδωσα,αλλα βρηκα μια τελεια φιλοξενια(για την πρωτη ειχα αμφιβολιες)ημουν τοσο τυχερη που καποια γειτονισα απο τη φιλοξενια την υιοθετησε!!!!η χαρα μου τεραστια!!!!μεχρι σημερα το πρωι γιατι την επεστρεψαν......δεναρεσε στο μπαμπα της οικογενειας!!!!!δεν το βαζω κατω,καθε εμποδιο σε καλο!!!!!
η μικρη ειναι σε τελεια φιλοξενεια,την πηγαν και αυτοι στο γιατρο εμβολια κ.τ.λ της πηραν λουρακια παιχνιδακια και αλλα πολλα!!!!!οκ ως εδω

γυρναω σπιτι αργα το βραδυ,εκει περα απο τα αδεσποτακια γατουνια,τελευταια εχω νεα φιλη,μια σκυλιτσα ''φαντασμα''(την λεω ετσι γιατι ολο το χειμωνα την ειδα 2-3 φορες και ετρεχε μακρια μου,φοβοταν)
εχει μια εβδομαδα π[ου με εμπιστευεται

εχει και πρησμενα βυζακια,κοινως εχει μωρα!
ακουγα ενα για λιγο παντα πριν εμφανιστει αυτη!αλλα δεν ηξερα που ηταν η φωλια της,προχθες ειδα απο που βγαινει!!!
χθες πηγα εγω εξω απο τη φωλια της(μια μονοκατοικια παρατημενη με ομορφη μεγαλη αυλη)

ειδα το κουταβι της(νομιζα πως ειχε μονο 1-2,τοσα ακουγα)και ξαφνικα εκει που εβαζα φαγητο

μου εκανε ντου ενα κουταβοτσουναμι.............................6-7-8?ουτε προλαβα να τα μετρησω.....
σας κουρασα ε? δεν πειραζει ηθελα απλα να το πω καπου,που πιστευω θα με καταλαβουν.για τους υπολοιπους ειμαι απλα μια τρελη.................

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Ειρήνη1234

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Ειρήνη1234
H Ειρήνη1234 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 4 γάτες (5 έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,676 μηνύματα.

H Ειρήνη1234 έγραψε στις 14:29, 09-07-13:

Είναι ωραία τρέλα όμως αυτή!! Μάλλον όλοι εδώ την έχουμε!
Και τι θα γίνει τώρα με το κουταβομακελειό;;

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

ofilia

Περιβόητο Μέλος

H ofilia Ότ 'αι γαλαί ρεμβάζουν ή κοιμώνται.... έγραψε στις 14:39, 09-07-13:

δεν ξερω....προς το παρων ειναι τουλαχιστον προφυλαγμένα εκει που ειναι,πρεπει να μαθω τι γινεται γιατι ειδα και μπολακι οποτε καποιος τα ταιζει.........
η μανουλα τους φοραει παλιο λουρι,μαλλον απο καπου το εσκασε,πρεπει να μαθω

αυτο που μπορω να κανω ειναι μονο να τους πηγαινω τροφη.

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Πουπουλίνα : 11-07-13 στις 11:31. Αιτία: Προσαρμογη στους ορους χρησης
Παράθεση

Claire Rentfield (Βάσω.)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Claire Rentfield
H Βάσω. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 3 γάτες (20 έχουν περάσει από τα χέρια της) . Έχει γράψει 10,509 μηνύματα.

H Claire Rentfield έγραψε στις 22:11, 09-07-13:

Αν ηταν ολοι οι τρελλοι σαν εσενα, ο κοσμος μας θα ηταν παραδεισος αντι για κολαση...

Παράθεση

lovekittens (ειρηνη)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη lovekittens
H ειρηνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 2 γάτες (5 έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Φιλοθέη (Αττική). Έχει γράψει 1,154 μηνύματα.

H lovekittens έγραψε στις 23:20, 09-07-13:

μπραβο ζενια που σαι τοσο καλο κ τυχερο κοριτσι κ θανπας σε πιο μεγαλο σπιτι με αδερφακιααα μην αγχωνεσαι ολοα καλα θα πανε

Παράθεση

lovekittens (ειρηνη)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη lovekittens
H ειρηνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 2 γάτες (5 έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Φιλοθέη (Αττική). Έχει γράψει 1,154 μηνύματα.

H lovekittens έγραψε στις 23:25, 09-07-13:

α και κουταβια καλα παμε ..ευχομαι ολοψυχα να βρεθει καποιος γι αυτα εγψω παλι σταθερα εχω 2-3 αδεσποτα γατακια τα οποια εξακολουθω να χω τυψεις που δεν τα βοηθαω οπως θελω..σνιφ σνιφ

Παράθεση

aba (Φωτεινή)

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη aba
H Φωτεινή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 2 γάτες . Έχει γράψει 10,001 μηνύματα.

H aba έγραψε στις 01:44, 10-07-13:

Αρχική Δημοσίευση από aba
Κάναμε κι εμείς χθες, αλλά δεν μπορώ να προσδιορίσω τι ήταν αυτό ακριβώς που θυσιάσαμε... Πάντως ήταν αποκλειστικά αφιερωμένη σε εσάς!
Χθες προσπάθησα να κάνω κι άλλη θυσία και μάλιστα θα ήταν καλή... Μια τεράστια ακρίδα!!!! Που η μαμά μόλις με είδε να την πειράζω με τα ποδαράκια μου πάτησε τις τσιρίδες, ο μπαμπάς τη βρήκε εντέλει αιχμάλωτο στο στόμα μου, αλλά δεν με άφησε να ολοκληρώσω την ιεροτελεστία.....

5 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

aba (Φωτεινή)

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη aba

H aba έγραψε στις 12:39, 10-07-13:

Ξέχασα να αναφερθώ στο προηγούμενο ποστ, this is Misaki speaking.... Όχι τίποτα άλλο, για να μην μπερδευτείτε δηλαδή..... Αν και ο αδερφός μου σιγά να μην ήταν ποτέ τόσο θαρραλέος....

Παράθεση

ofilia

Περιβόητο Μέλος

H ofilia Ότ 'αι γαλαί ρεμβάζουν ή κοιμώνται.... έγραψε στις 13:41, 10-07-13:

ωωωωωωω ευχαριστουμε για τις θυσιες,αλλα με μετρο ε?(τις κατσαριδες μονο,αυτες δεν τις λυπαμαι)
Μισακι μας σε ευχαριστουμε
Βάσω μας, μας συγκίνησες πάλι

έχουμε και λέμε
η Ζένια ειναι ακομα εδω στο μαγαζι(ακομα εμβολιο γιοκ ) ειναι καλα,πολυ καλα!!!!!!!

η κουταβινα μου(αυτη που ειναι σε φιλοξενια)ειναι και αυτη καλα!!
ενταξει και ο Αριστος ειναι καλα,και τα ΜΩΡΑ στο σπιτι ειναι καλα!!!!

η μαμα σκυλιτσα,το φαντασματακι μου,εχει τελικα 8 κουταβια (ή τεσπα τοσα ειδα εχθες,ελπιζω να μην υπαρχει καμια kinder εκπληξη απο δω και περα)

πω πω ειναι τοσα πολλα γ@μ@τ@!!!!!!πρεπει να κανω για ολα κατι(ιατρικα μιλαω)αλλα ταμειο μειον τι μειον δηλ,αν κανω ολα αυτα που χρειαζονται 1000ε δεν θα φτασουν,γιατι εχω και τον καρδουλη μου,τον Εκτορα,θυμαστε εκεινον τον μεγαλο που εμφανιστηκε στο μαγαζι?κι αυτος καλα ειναι βολευτηκε,αλλα θελει εμβ χαπια κ.τ.λ και αυτο που με καίει ειναι οι ΣΤΕΙΡΩΣΕΙΣ!!!!!!!!!!!!!!

ΑΑΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΑΔΕΣΠΟΤΑ ΓΑΤΙΑ εχουμε και λεμε ο τζουτζουκος,η μαμα του,ο φιλος του ο απρομαυρος, ο ασπροπορτοκαλης ο καλουλης,αυτα ειναι τα σταθερα,ενας αλλος ασπροπορτοκαλης πολυυ κακος,μια σουσουραδα με κουδουνακι(αυτη εχει σπιτι αλλα ερχεται για μεζε)

παλι σας κουρασα αλλα ειμαι ευτυχισμενη,χαιρομαι να μιλαω γι αυτα,οπότε εδω δεν ενοχλω κανεναν ετσι?απλα γραφω....

πραγματικα ειμαι ευτυχισμενη οταν μιλω γι αυτα

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Πουπουλίνα : 11-07-13 στις 11:34. Αιτία: Προσαρμογη στους ορους χρησης
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

ofilia

Περιβόητο Μέλος

H ofilia Ότ 'αι γαλαί ρεμβάζουν ή κοιμώνται.... έγραψε στις 13:48, 10-07-13:

πω πω πω

''το δυναμικό μπουμπουκάκι

έγινε ολοκληρη ανθοδέσμη..................

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Πουπουλίνα : 11-07-13 στις 11:35. Αιτία: Προσαρμογη στους ορους χρησης
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

ofilia

Περιβόητο Μέλος

H ofilia Ότ 'αι γαλαί ρεμβάζουν ή κοιμώνται.... έγραψε στις 17:09, 26-07-13:

γεια σας φιλαρακια!!!!!!!!!!!!
ειμαι πολυ ευτυχισμενη!!!!!!!!!
μετακομισα.παλι.εδω δεν μου αρεσε καθολου,ημουν μονη μου!!!!
αλλαξα και ''οροφο'' -οι γατες μου-πλεον θα ειμαι εκει με τα νεα αδερφακια μου
στο κουδουνι μας γραφει ''τα γαταπληκτικα μου........αντικαταθλιπτικα''
όποτε θελετε να ερθετε να μας κανετε μια επισκεψη
εμ τι ολοι μαζι και ο ψωριαρης χωρια??????????οοοοοοοοοοοοοχι!!!!!!!!!!!
εκει παρεα με τα αδερφακια μου τη Σύλβι και το Ρωμαιούλη!!!!!!!!!!!!!!!!και τον Αριστο φυσικα...................σας περιμενουμε................

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους