Το MyCat είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 82,117 εγγεγραμμένα μέλη και 718,314 μηνύματα σε 22,588 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το MyCat άλλα 281 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο MyCat.

Εγγραφή Βοήθεια

Αστείες φωτογραφίες των γατιών μου!

Νίκος Π.

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Νίκος Π.
Ο Νίκος Π. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει 5 γάτες (20+ έχουν περάσει από τα χέρια του) και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 133 μηνύματα.

O Νίκος Π. έγραψε στις 01:36, 17-02-09:

15 γάτες στην αυλή σου σημαίνει δεκάδες αστείες ιστορίες κάθε μέρα!

Αν μπορέσουμε και κρατήσουμε κάποια στιγμιότυπα, έστω και λίγα, θα έχουμε να γελάμε και να θυμόμαστε για πολύ καιρό....

Θα ήθελα να μοιραστώ κάποιες αστείες φωτογραφίες μαζί σας!

Αρχίζω λοιπόν!

Τι κάνεις εκεί ρε? Δεν είναι λουκάνικο το δάχτυλο!!!!!
Πρωταγωνιστής :Λεωνίδας (Ο αρχηγός και πατέρας όλων)

Ρε μαμόθρευτε, αυτός δεν είναι η μάνα σου, ο αδερφός σου είναι!!!!
Πρωταγωνιστές (Λεωνίδας και Άρης - δίδυμοι αδερφοί)

Ισορροπιστής πάνω στην πόρτα....
Πρωταγωνιστής:Λεωνίδας...

Προκλήσεις στα σύνορα!!!
Πρωταγωνιστής: Άρης - Πάκυ(ο σκύλος του γείτονα)

Θέλω γυναίκα ΤΩΩΩΩΩΩΩΡΑ! (Ακατάλληλο για ανηλίκους!)
Πρωταγωνιστής:Λεωνίδας...

Τι κοιτάς ρε??
Πρωταγωνιστές: Άρης - αρνί

Δαιμονισμένη γάτα 1
Πρωταγωνίστρια: Σκουριά (Η γκόμενα του Λεωνίδα και μητέρα όλων)

Εντοπίστηκε εξωγήινο γατί στις 3.30 τα ξημερώματα....
Πρωταγωνιστής: Λεωνίδας

Νέα στάση ύπνου...
Πρωταγωνιστής:Λεωνίδας

Μου βγάζεις γλώσσα ρε?!
Πρωταγωνιστής: Θωμάς (γιός Λεωνίδα-Σκουριάς)

Ντού και ξύλο στον μπαμπά!
ΠρωταγωνιστέςΛεωνίδας και οι γιοί του με την Σκουριά - Αλέξανδρος, Μιλτιάδης)

Δαιμονισμένη γάτα 2
Πρωταγωνίστρια:Σκουριά (εμφανώς αδυνατισμένη από τον θηλασμό 5 μικρών!)

Ξύσε την κοιλιά μου ρε!
Πρωταγωνιστής: Θωμάς

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Νίκος Π.

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο Νίκος Π. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει 5 γάτες (20+ έχουν περάσει από τα χέρια του) και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 133 μηνύματα.

O Νίκος Π. έγραψε στις 01:37, 17-02-09:

Μπαράζ χασμουρητών εντός 1 λεπτού! Δείτε την ώρα στις φωτογραφίες!!!
Πρωταγωνιστές: Τούλα(υιοθετημένη και ομογάλακτη με τα παιδιά Λεωνίδα-Σκουριά,Μιλτιάδης - Σκουριά - Θωμάς

Το αμάξι είναι δικό μου...Εξάλλου το μάρκαρα κιόλας!
Πρωταγωνιστής:Λεωνίδας

Λεωνίδας και χαλιά...

Φώναξε την πυροσβεστική και μαζέψτε το Τσόου-Τσόου!!!!!
Πρωταγωνιστής:Αλέξανδρος (μετά από επίθεση που δέχτηκε από το Τσόου-Τσόου του γείτονα)

In your face, punk!!!!
Πρωταγωνιστές: Θωμάς,Μιλτιάδης

Εμμμ...Μπήκα στο φουγάρο της ψησταριάς...Θα με βγάλει κάποιος???
Πρωταγωνιστής: Μιλτιάδης

Δεν έχεις να πάς ΠΟΥ-ΘΕ-ΝΑ!!!!
Πρωταγωνιστής:Μιλτιάδης (ναι...πήδηξε πάνω στο παρμπρίζ πριν ξεκινήσω!)

Ναι ναι....Αποκοιμήθηκε με το πόδι στον αέρα....και δεν ξύπναγε με τίποτα...
Πρωταγωνιστής:Μιλτιάδης

Ένα βουνό γάτες....
Πρωταγωνιστές: Λεωνίδας,Σκουριά,Θωμάς,Μιλτιάδης,Τούλα

Μια γάτα σε κάθε κολόνα...
Πρωταγωνιστές:Θωμάς,Σκουριά,Μιλτιάδης,Τούλα

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Νίκος Π.

Εκκολαπτόμενο Μέλος

O Νίκος Π. έγραψε στις 01:37, 17-02-09:

Όπου να'ναι Νο1....
Πρωταγωνιστής: Λεωνίδας

Όπου να'ναι Νο2....
Πρωταγωνίστρια: Βούλα (η κόρη Θωμά-Τούλας)

Κουρευτική μηχανή γκαζόν γίνεται σεζλόνγκ...
Πρωταγωνιστής:Τούλος (ο γιός Θωμά-Τούλας, αδερφός της Βούλας)

Ακόμα βυζαίνει το δάχτυλο....
Πρωταγωνιστής: Μπέμπης (Υιοθετημένο γατάκι που εγκατέληψε η μάνα του όταν ήταν μόλις 3 εβδομάδων)

Εξωγήινα γατιά σε σχηματισμό "βουνού"!
Πρωταγωνιστές: Λεωνίδας, Μιλτιάδης,Βούλα,Μπέμπης, Μπέμπα (η δίδυμη αδερφή του Μπέμπη), Τσιλού (υιοθετημένη και ομογάλακτη της Βούλας, μεγαλύτερη αδερφή του Μπέμπη και της Μπέμπας από την ίδια μάνα)

Ελπίζω να σας άρεσαν! Αν θέλετε γράψτε μου και πια σας άρεσε πιο πολύ!
Προσεχώς, θα ακολουθήσουν κιάλλες!

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

ιβανα

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη ιβανα
H ιβανα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 2 γάτες (3 έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 10,433 μηνύματα.

H ιβανα taratantzam taratantzoum έγραψε στις 01:44, 17-02-09:

ομορφα κουκλια ολα ρε παιδι μου, αλλα απο ενα σημειο κ μετα εχασα τη μπαλα με τα ονοματα. νομιζω ωστοσο οτι μ'αρεσε ο μιλτιαδης.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Νίκος Π.

Εκκολαπτόμενο Μέλος

O Νίκος Π. έγραψε στις 01:49, 17-02-09:

Αρχική Δημοσίευση από ιβανα
ομορφα κουκλια ολα ρε παιδι μου, αλλα απο ενα σημειο κ μετα εχασα τη μπαλα με τα ονοματα. νομιζω ωστοσο οτι μ'αρεσε ο μιλτιαδης.
Ευχαριστώ για το reply! Ποιά απ'όλες τις φωτογραφίες του Μιλτιάδη σου άρεσε?
Προσωπικά θεωρώ κορυφαία την φώτο με το αυτοκίνητο (που πήδηξε πάνω πριν ξεκινήσω!)

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

ιβανα

Επιφανές Μέλος

H ιβανα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 2 γάτες (3 έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 10,433 μηνύματα.

H ιβανα taratantzam taratantzoum έγραψε στις 01:51, 17-02-09:

Αρχική Δημοσίευση από Νίκος Π.
Ευχαριστώ για το reply! Ποιά απ'όλες τις φωτογραφίες του Μιλτιάδη σου άρεσε?
Προσωπικά θεωρώ κορυφαία την φώτο με το αυτοκίνητο (που πήδηξε πάνω πριν ξεκινήσω!)
παρομοιως αυτη μ'αρεσε πολυ. μεγαλος μαγκας. :cool::cool::cool:

Παράθεση

ruko

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη ruko
H ruko αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. . Έχει γράψει 3,190 μηνύματα.

H ruko έγραψε στις 01:52, 17-02-09:

Μια χαρά περνάτε!
Personal favorite, το γατί ανεβασμένο στο στύλο της ΔΕΗ. Και μια απορία: το αρνί πού βρέθηκε;

Παράθεση

ιβανα

Επιφανές Μέλος

H ιβανα taratantzam taratantzoum έγραψε στις 01:54, 17-02-09:

κ ο λεωνιδας ο ισορροπιστης ειναι ωραιος. ωραιος σαν τιγρης πανω στο καγκελο. βλεμμα φονικο αγριο σιγουρο κ δυνατο.

Παράθεση

Νίκος Π.

Εκκολαπτόμενο Μέλος

O Νίκος Π. έγραψε στις 01:58, 17-02-09:

Αρχική Δημοσίευση από ruko
Μια χαρά περνάτε!
Personal favorite, το γατί ανεβασμένο στο στύλο της ΔΕΗ. Και μια απορία: το αρνί πού βρέθηκε;

Είναι ένα οικόπεδο δίπλα στο σπίτι που είναι ψιλοεγκαταλλελημένο και τα χόρτα έχουν γίνει τεράστια...

Πολλές φορές, ένας βοσκός φέρνει το κοπάδι του με τα αρνιά και το καθαρίζουν από τα χόρτα (εννοείται πως ο ιδιοκτήτης του οικοπέδου δεν το ξέρει, είναι στην Αυστραλία ).

Όποτε τα φέρνει τα αρνιά, έχουμε πολύ ωραία σκηνικά! Μπουκάρουν όλες οι γάτες μέσα στο οικόπεδο και παρατηρούν διακριτικά! Έχει πολύ φάση.

Παράθεση

moukelis (Δώρα)

Εκτροφέας

Το avatar του χρήστη moukelis
H Δώρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 7 γάτες (6 έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 41,664 μηνύματα.

H moukelis I am not weird,I am limited edition έγραψε στις 08:48, 17-02-09:

Ωραιες γατουλες!Να τις χαιρεσαι!

Παράθεση

drf

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη drf
Ο drf αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει 4 γάτες και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 699 μηνύματα.

O drf έγραψε στις 09:11, 17-02-09:

τα λόγια είναι περιττά για σχόλια :up:

άπαιχτη είναι η φωτογραφία με τη γάτα πάνω στο στύλο !

Παράθεση

Νίκος Π.

Εκκολαπτόμενο Μέλος

O Νίκος Π. έγραψε στις 12:50, 17-02-09:

Μόλις πριν 1 λεπτό....

Όπου να'ναι Νο3....
Ξανά ο Λεωνίδας πρωταγωνιστής...

Δεν ξέρω τι βρίσκει με τα αμάξια, πάντως τα γουστάρει πάρα πολύ, παρ'όλο που τον έχει πατήσει ένα και έκανε 1 μήνα να επανέλθει....

Παράθεση

Zbeebz (αβάπτιστον)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Zbeebz
H αβάπτιστον αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 2 γάτες και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,753 μηνύματα.

H Zbeebz Μετακομίσαμε! έγραψε στις 13:04, 17-02-09:

Μπράβο βρε Νίκο! Μου έφτιαξες το κέφι με το γατομάνι και τις ωραίες φάσεις!
Προσκυνώ! :up::up::up::up:

Παράθεση

Μυρτω4038 (Νίκη)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Μυρτω4038
H Νίκη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 3 γάτες (3 δικές μου και πλήθος αδέσποτων έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,783 μηνύματα.

H Μυρτω4038 Οι τρεις caballeros σας χαιρετούν! έγραψε στις 13:27, 17-02-09:

Τέλειες οι φωτογραφίες!!!:up::up::up::up:
Φαίνεται να περνάτε όλοι (δίποδοι και τετραάποδοι)υπέροχα!:up:
Φυσικά ξεχώρισα τον Μιλτιάδη και την Σκουριά!
Και απαίχτη η φωτό με τον Μιλτίαδη πάνω στο καπώ!:up:
Εχεις αρχίσει να τα στειρώνεις?

Παράθεση

Ελένη Άνση

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Ελένη Άνση
H Ελένη Άνση αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 3 γάτες (Πολλά και όλα λατρεμένα έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Χαλάνδρι (Αττική). Έχει γράψει 8,009 μηνύματα.

H Ελένη Άνση έγραψε στις 16:21, 17-02-09:

Είναι απίθανα τα γατούλια σου!!!Πάνω απ'όλα μου άρεσε η Μάδερ Φαμίλια Σκουριά, η γκρίζα μικρή , η Τούλα νομίζω ότι την λένε, ο σούπερ Λεωνίδας και το γατί στο στύλο. Το τσόου τσόου ήθελα να το δω κι αυτό, το άλλο σκυλάκι είναι πολύ χαριτωμένο. Ελπίζω να μη δοκιμάζει τις μασέλες του στα γατιάΤέλος, οι φωτογραφίες με τα βουνά των γάτων είναι το όνειρο κάθε γατομανιακού. Ελπίζω να το ζήσω στη ζωή μου!!! Βέβαια, κάπου πρέπει να κάνεις έλεγχο των γεννήσεων, ώστε να μη γίνει το βουνό οροσειρά:cool::cool:

Παράθεση

ιβανα

Επιφανές Μέλος

H ιβανα taratantzam taratantzoum έγραψε στις 16:24, 17-02-09:

Αρχική Δημοσίευση από Ελένη Π
Είναι απίθανα τα γατούλια σου!!!Πάνω απ'όλα μου άρεσε η Μάδερ Φαμίλια Σκουριά, η γκρίζα μικρή , η Τούλα νομίζω ότι την λένε, ο σούπερ Λεωνίδας και το γατί στο στύλο. Το τσόου τσόου ήθελα να το δω κι αυτό, το άλλο σκυλάκι είναι πολύ χαριτωμένο. Ελπίζω να μη δοκιμάζει τις μασέλες του στα γατιάΤέλος, οι φωτογραφίες με τα βουνά των γάτων είναι το όνειρο κάθε γατομανιακού. Ελπίζω να το ζήσω στη ζωή μου!!! Βέβαια, κάπου πρέπει να κάνεις έλεγχο των γεννήσεων, ώστε να μη γίνει το βουνό οροσειρά:cool::cool:
συμφωνω..χωρις να σου κανουμε υποδειξεις, ειναι πανεμορφα ολα, αλλα μηπως να τα στειρωνες σιγα σιγα ? τουλαχιστον οσα ειναι αστειρωτα ? θα γινουν παααρα πολλα στο τελος...

Παράθεση

menia

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη menia
H menia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 1 γάτα (... έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 446 μηνύματα.

H menia έγραψε στις 17:43, 17-02-09:

Μια ευτυχισμένη τεράστια γατοοικογένεια!!! Νομίζω ότι ο Λεό είναι ο αρχηγός!

Παράθεση

lilian

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη lilian
H lilian αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 1 γάτα και μας γράφει απο Γαλάτσι (Αττική). Έχει γράψει 653 μηνύματα.

H lilian έγραψε στις 18:38, 17-02-09:

Μπραβο πολύ όμορφα τα γατούλια σου. οταν έχεις μονοκατοικία μπορείς να έχεις οσα θες και οτι θες στο διαμέρισμα τι κάνουμε ενα και με το ζόρι.

Παράθεση

bunny (Χριστίνα)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη bunny
H Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει Καμία γάτες και μας γράφει απο Νίκαια (Αττική). Έχει γράψει 4,874 μηνύματα.

H bunny έγραψε στις 18:51, 17-02-09:

Τρομερές φωτό!:up: Τα βλέματα,οι φατσούλες,οι πόζες,όλα καταπληκτικά!

Παράθεση

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Γίδι
H Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 1 γάτα (2 έχουν περάσει από τα χέρια της) . Έχει γράψει 1,740 μηνύματα.

H Γίδι υπό τις διαταγές της Μπριάμ έγραψε στις 18:52, 17-02-09:

Καταπληκτικές, ειδικά αυτή με την κατσίκα!!!

Ε, τι θα 'λεγα εγώ.

Παράθεση

alice

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη alice
H alice αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει Πάνω απο 10! γάτες (Χμ... Δεν μπορω να τις μετρησω. Πανω απο 50! έχουν περάσει από τα χέρια της) . Έχει γράψει 1,766 μηνύματα.

H alice έγραψε στις 21:26, 17-02-09:

Πωπω γατο οφθαλμολουτρο!!!!!
Αχ, πηρα και σημερα τη δοση μου.
Εμενα μου αρεσε αυτη πανω στο στυλο, αυτη με την κατσικα, και αυτη με την υποψια γατας στη φωτο, αυτη με την καμιναδα!!!!

Παράθεση

Νίκος Π.

Εκκολαπτόμενο Μέλος

O Νίκος Π. έγραψε στις 11:23, 18-02-09:

Αρχική Δημοσίευση από niki
Τέλειες οι φωτογραφίες!!!:up::up::up::up:
Φαίνεται να περνάτε όλοι (δίποδοι και τετραάποδοι)υπέροχα!:up:
Φυσικά ξεχώρισα τον Μιλτιάδη και την Σκουριά!
Και απαίχτη η φωτό με τον Μιλτίαδη πάνω στο καπώ!:up:
Εχεις αρχίσει να τα στειρώνεις?

Φυσικό είναι να ξεχωρίσεις αυτές τις γάτες, αφού κι εσύ έχεις σχεδόν ίδιες απ'ότι βλέπω! Πάντως ο γάτος σου πιό πολύ με τον Αλέξανδρο μοιάζει παρά με τον Μιλτιάδη!

Και ναι, έχω αρχίσει ήδη να στειρώνω!

Αρχική Δημοσίευση από Ελένη Π
Το τσόου τσόου ήθελα να το δω κι αυτό, το άλλο σκυλάκι είναι πολύ χαριτωμένο. Ελπίζω να μη δοκιμάζει τις μασέλες του στα γατιάΤέλος, οι φωτογραφίες με τα βουνά των γάτων είναι το όνειρο κάθε γατομανιακού. Ελπίζω να το ζήσω στη ζωή μου!!! Βέβαια, κάπου πρέπει να κάνεις έλεγχο των γεννήσεων, ώστε να μη γίνει το βουνό οροσειρά:cool::cool:
Δυστυχώς το Τσόου-Τσόου έχει σκοτώσει ήδη 4 γάτες των γειτόνων (μάλιστα 1 μικρό γατάκι 2 μηνών το κατάπιε αμάσητο...) και επίσης έφαγε και 2-3 κότες από ένα διπλανό κοτέτσι. Όλοι οι γείτονες διαμαρτύρονται γιατί οι ιδιοκτήτες του το αφήνουν ελεύθερο να τριγυρνάει στο δρόμο (καθώς απουσιάζουν σχεδόν όλοι την ημέρα από το σπίτι).
Εμένα προσωπικά με "μισεί" και όποτε με βλέπει μου ορμάει να με δαγκώσει, προφανώς λόγω των γατών.
Ευτυχώς μέχρι στιγμής δεν έχει σκοτώσει κανένα δικό μου.

Και ναι, προσπαθώ να ελέγξω τις γεννήσεις!

Αρχική Δημοσίευση από ιβανα
συμφωνω..χωρις να σου κανουμε υποδειξεις, ειναι πανεμορφα ολα, αλλα μηπως να τα στειρωνες σιγα σιγα ? τουλαχιστον οσα ειναι αστειρωτα ? θα γινουν παααρα πολλα στο τελος...
Ναι, τα θηλυκά προορίζονται για στείρωμα!

Αρχική Δημοσίευση από menia
Μια ευτυχισμένη τεράστια γατοοικογένεια!!! Νομίζω ότι ο Λεό είναι ο αρχηγός!
Ο Λεό είναι ο πιο παλιός αλλά τις τρώει απ'όλους γιατί είναι πολύ χαδιάρης και άκακος! Να φανταστείς είναι τόσο χαδιάρης, που όταν γέννησε η σκουριά όχι μόνο δεν τα πείραξε ποτά...αλλά τα ντάντευε κιόλας..! Δεν με πιστεύετε? Δείτε εδώ κατάσταση!!!!!

Παράθεση

lilian

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη lilian
H lilian αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 1 γάτα και μας γράφει απο Γαλάτσι (Αττική). Έχει γράψει 653 μηνύματα.

H lilian έγραψε στις 13:49, 18-02-09:

Θα μας τρελάνεις σήμερα με τα γατούλια σου.

Παράθεση

Μυρτω4038 (Νίκη)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Μυρτω4038
H Νίκη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 3 γάτες (3 δικές μου και πλήθος αδέσποτων έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,783 μηνύματα.

H Μυρτω4038 Οι τρεις caballeros σας χαιρετούν! έγραψε στις 14:06, 18-02-09:

Ναι Νίκο έχεις δίκιο, μοιάζει περισσότερο με τον Αλέξανδρο(θα μπορούσα να ζητήσω μιά φωτό του Αλέξανδρου όπως είναι τώρα)

Οι φωτογραφίες του Λεό με τα παιδάκια του με την Σκουριά, είναι φανταστικές!!!:up::up::up::up::up:
Και μία της Σκουριάς επίσης!

Εγώ την ταρταρουγίτσα μου (την Μυρτούλα) την στείρωσα από εξι μηνών και δεν γέννησε ποτέ, αλλά μου έκανε εντύπωση οτι η δική σου η Σκουριά
(πολύ πετυχημένο το όνομα) ζευγαρώνοντας με τον μολυβόασπρο Λεό
έκανε πορτοκαλάκια(σαν τον Αρη μου), μαυρόασπρα, και γκρί-άσπρα!

Παράθεση

Νίκος Π.

Εκκολαπτόμενο Μέλος

O Νίκος Π. έγραψε στις 16:03, 18-02-09:

Ναι Νίκο έχεις δίκιο, μοιάζει περισσότερο με τον Αλέξανδρο(θα μπορούσα να ζητήσω μιά φωτό του Αλέξανδρου όπως είναι τώρα)

Οι φωτογραφίες του Λεό με τα παιδάκια του με την Σκουριά, είναι φανταστικές!!!:up::up::up::up::up:
Και μία της Σκουριάς επίσης!

Σου έστειλα μερικές σε μήνυμα! Τσέκαρε τα εισερχόμενα!

αλλά μου έκανε εντύπωση οτι η δική σου η Σκουριά
(πολύ πετυχημένο το όνομα) ζευγαρώνοντας με τον μολυβόασπρο Λεό
έκανε πορτοκαλάκια(σαν τον Αρη μου), μαυρόασπρα, και γκρί-άσπρα!

Μην σου κάνει εντύπωση! Ο παππούς της Σκουριάς ήταν ίδιος ο Μιλτιάδης και η μάνα της ήταν σαν την ασπρόμαυρη κόρη της.

Παράθεση

Νίκος Π.

Εκκολαπτόμενο Μέλος

O Νίκος Π. έγραψε στις 16:54, 20-03-09:

Update

Ο αρρωστούλης τρώει μέσα και τα λιγούρια (Σκουργιά,Θωμάς, Λεωνίδας) κοιτάνε από έξω!!!

Παράθεση

ΑΓΝΗΓΙΩΡΓΟΣ

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη ΑΓΝΗΓΙΩΡΓΟΣ
H ΑΓΝΗΓΙΩΡΓΟΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 1 γάτα (2 η Ρόζα και η Σίμπα και άλλες αδέσποτες έχουν περάσει από τα χέρια της) . Έχει γράψει 1,961 μηνύματα.

H ΑΓΝΗΓΙΩΡΓΟΣ A fresh start to a new world... έγραψε στις 17:03, 20-03-09:

Αρχική Δημοσίευση από Νίκος Π.
Update

Ο αρρωστούλης τρώει μέσα και τα λιγούρια (Σκουργιά,Θωμάς, Λεωνίδας) κοιτάνε από έξω!!!

Ωραία τα μάτια λέιζερ!Αλλά και οι άλλοι απέξω που κοιτάνε!

Παράθεση

yasmin1gr

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη yasmin1gr
H yasmin1gr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 2 γάτες (Δωσαμε πανω απο 2-300 φετος ζωη να χουμε έχουν περάσει από τα χέρια της) . Έχει γράψει 6,349 μηνύματα.

H yasmin1gr Δράστε καθημερινά Υπέρ των Ζώων έγραψε στις 17:06, 20-03-09:

Καταπληκτικές.

Το περιοδικο Τα σκυλια μας κι εμεις ζητα ωραιες και σε καλή αναλυση φωτο γατιων αν θελεις στειλε τις θα χαρουν
( γραφουμε στηλη κα αρθρα για γατες).

Μια και πολλα ειναι αστειρωτα παντως θα σου συστηνα να αρχισεις , διαφορετικα θα εχετε εκατο συντομα.

Παράθεση

Ntontini (Κωνσταντίνα)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Ntontini
H Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 3 γάτες (Πολλές έχουν περάσει από τα χέρια της) . Έχει γράψει 1,327 μηνύματα.

H Ntontini έγραψε στις 19:53, 20-03-09:

Πολυ ωραια τα γατουλια.Μου αρεσουν οι εξωγιηνες γατες και ο Μιλτιαδης πανω στο στυλο της ΔΕΗ

Παράθεση

Ntontini (Κωνσταντίνα)

Περιβόητο Μέλος

H Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 3 γάτες (Πολλές έχουν περάσει από τα χέρια της) . Έχει γράψει 1,327 μηνύματα.

H Ntontini έγραψε στις 17:01, 22-03-09:

Ο Αλεξανδρος ηθελα να πω.Εμμμ μπετδευτηκα με τοσα γατελια.Τι θα τα κανετε ολα αυτα;;;

Παράθεση

Giannis-Vivi (Βιβή)

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη Giannis-Vivi
H Βιβή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 6 γάτες (6 έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Χαλκίδα (Εύβοια). Έχει γράψει 675 μηνύματα.

H Giannis-Vivi έγραψε στις 18:40, 22-03-09:

ειναι ολες ΥΠΕΡΟΧΕΣ ...να σου ζησουν ολα τα φατσουλια...:up::up::up::up:

Παράθεση

SweetyCat

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη SweetyCat
H SweetyCat αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει Καμία γάτες (καμια έχουν περάσει από τα χέρια της) . Έχει γράψει 960 μηνύματα.

H SweetyCat έγραψε στις 15:58, 28-03-09:

Xαχα τι ωραιες φωτο!Και τα γατακια ειναι ΦΟ-ΒΕ-ΡΑΜην μου πεις οτι ολες αυτες οι φωτο ειναι αληθεινες???

Παράθεση

Ntontini (Κωνσταντίνα)

Περιβόητο Μέλος

H Ntontini έγραψε στις 18:05, 28-03-09:

Ναι...αληθινες ειναι.Ειναι τα 15 γατια του κυριου Νικου αν δε κανω λαθος

Παράθεση

brigite (Σοφια)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη brigite
H Σοφια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 2 γάτες (τρεις έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 3,061 μηνύματα.

H brigite έγραψε στις 18:52, 28-03-09:

Απιθανη η γατοοικογενεια.Ο Λεωνιδας ο σκανδαλιαρης μου αρεσε,ο Θωμας ο χουζουρης και ο Μπεμπης μια γλυκα.Χαρας το κουραγιο με τοσο μεγαλο σοι γατιων.Οταν καταφερω να μαθω πως μπαινουν φωτογραφιες θα βαλω και εγω της γατουλας μου.

Παράθεση

Lethe

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Lethe
. Έχει γράψει 33 μηνύματα.

O Lethe έγραψε στις 16:26, 01-05-09:

εκτός απο τα γατόνια έκανα χάζι με τα ονόματα

Θωμάς,Μπέμπης,Σκουριά,Λεωνίδας, Βούλα και Τούλα και..και..

Χαράς τα κουράγια σου.

Παράθεση

αγγα

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη αγγα
H αγγα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 2 γάτες (8 έχουν περάσει από τα χέρια της) . Έχει γράψει 4 μηνύματα.

H αγγα έγραψε στις 19:52, 01-05-09:

Ωραια τα καμαρια σου! Μολις εγινα μελος και ακομα παιρνω ιδεες για το τι να πρωτογραψω για τη... "δικη μου περιπτωση"! Απ' οτι φαινεται μερικες φωτογραφιες ειναι μια καλη αρχη !

Παράθεση

roulis

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη roulis
Ο roulis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει 5 γάτες (αρκετες ακριβως δεν θυμαμαι έχουν περάσει από τα χέρια του) και μας γράφει απο Χαλάνδρι (Αττική). Έχει γράψει 292 μηνύματα.

O roulis έγραψε στις 22:35, 01-05-09:

αν δεν κανω λαθος μετρισα 6 πανεμορφες γατουλες.ΜΠΡΑΒΟ ΣΥΓΧΑΡΙΤΗΡΙΑ και οι 6 ειναι υπεροχοι να σου ζησουν ευτυχισμενε μπαμπα τους

Παράθεση

Νίκος Π.

Εκκολαπτόμενο Μέλος

O Νίκος Π. έγραψε στις 19:50, 21-09-09:

Έφτιαξα ένα thread για την ιστορία των γατών μου έως σήμερα....

http://forum.mycat.gr/showthread.php?t=36813

Αν θέλετε ρίξτε και μια ματιά εκεί... Ξέρω, μπορεί να ψυχοπλακωθείτε λίγο με τις πολλές απώλειες αλλά δυστυχώς, δεν ζουν όλες οι γάτες εύκολη ζωή...!

Επίσης ακολουθούν σύντομα και άλλες αστείες φωτογραφίες

Stay Tuned!

Παράθεση

christina.maria (Χριστινα-Μαρια)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη christina.maria
H Χριστινα-Μαρια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 1 γάτα (4 έχουν περάσει από τα χέρια της) . Έχει γράψει 1,161 μηνύματα.

H christina.maria Καλό Καλοκαίρι!! έγραψε στις 19:26, 22-09-09:

Μου αρεσε πολυ η καθε γατα σε μια κολονα και το πιπιλισμα του μικρου

Παράθεση

paine199

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη paine199
H paine199 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 1 γάτα και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 34 μηνύματα.

H paine199 έγραψε στις 19:37, 26-09-09:

Φοβερες φοτο !!
Τέλια Γατοοικογένεια !!

Παράθεση

Νίκος Π.

Εκκολαπτόμενο Μέλος

O Νίκος Π. έγραψε στις 13:20, 19-10-09:

Άλλη μια αστεία κατάσταση σήμερα...

Αυτά παθαίνεις όταν παλεύεις μέσα στη βροχή με εισβολείς!

Παράθεση

christina.maria (Χριστινα-Μαρια)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη christina.maria
H Χριστινα-Μαρια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 1 γάτα (4 έχουν περάσει από τα χέρια της) . Έχει γράψει 1,161 μηνύματα.

H christina.maria Καλό Καλοκαίρι!! έγραψε στις 13:43, 19-10-09:

Εδω ταιριαζει η παροιμια...σαν βρεγμενη γατα!!!

Παράθεση

paine199

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη paine199
H paine199 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 1 γάτα και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 34 μηνύματα.

H paine199 έγραψε στις 17:39, 19-10-09:

χαχαχα !!
Τα καημενούλια !

Παράθεση

Γατόφιλη (Ψιψινούλααα!!!)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Γατόφιλη
H Ψιψινούλααα!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 74 μηνύματα.

H Γατόφιλη έγραψε στις 18:37, 28-12-09:

Τέλειες φότο, μου δίνεις ιδέες! Κια όσο για την φότο την ακατάλληλη... χεχε... την είδα! Μου άρεσε πιο πολύ η φότο που ένα γατί έχει χώσει την μούρη του στην σαγιονάρα!:up:

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

filippe (Φίλιππος)

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη filippe
Ο Φίλιππος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει 1 γάτα (1 έχουν περάσει από τα χέρια του) και μας γράφει απο Τρίπολη (Αρκαδία). Έχει γράψει 38 μηνύματα.

O filippe έγραψε στις 13:52, 16-07-10:

χα,χα,χα,χα,χα,χα,χα!!!!!!!!!!Πέθανα στο γέλιο!!!!!LOOL!!!!!

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

filippe (Φίλιππος)

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη filippe
Ο Φίλιππος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει 1 γάτα (1 έχουν περάσει από τα χέρια του) και μας γράφει απο Τρίπολη (Αρκαδία). Έχει γράψει 38 μηνύματα.

O filippe έγραψε στις 16:03, 17-07-10:

Αρχική Δημοσίευση από moukelis
Ωραιες γατουλες!Να τις χαιρεσαι!
Συμφωνώ απόλυτα!!Όλα τους είναι πολύ γλυκούλια!!

Οι πιο αστείες φωτος ήταν εκείνες με τα εξωγήινα γατια!Πολύ γέλιο!Συμφωνείς ή διαφωνείς;

Παράθεση

Selina Kyle (Ριάνα)

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Selina Kyle
H Ριάνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 2 γάτες (10 έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Κύπρος (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,028 μηνύματα.

H Selina Kyle Ψιτ ξαφνιασμένο μουτράκι! Αγάπη μου! έγραψε στις 19:22, 03-08-10:

Nα σου ζήσει η γατοοικογένιά σου!!!!!
Εμένα μ' άρεσε ο μαυρούλης που κοιμήθηκε καθιστός.. δεν θυμάμαι το όνομα ακριβώς μα ξεκινά από Τ..
Τι ωραία να έχεις τόσους γάτους!!!!!

Παράθεση

Drama Prinzessin

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Drama Prinzessin
H Drama Prinzessin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. . Έχει γράψει 13 μηνύματα.

H Drama Prinzessin έγραψε στις 13:36, 07-11-10:

Τέλεια είναι τα γατάκια σου!! Να τα χαίρεσαι!
Εμένα πιο πολύ μου άρεσε ο Λεωνίδας.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

speri (Ειρήνη)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη speri
H Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 1 γάτα . Έχει γράψει 2,773 μηνύματα.

H speri Γουργούρι γουργούρι θα γίνω νιαούρι έγραψε στις 14:09, 07-11-10:

Πολυ ωραιες οι φωτο!!!Τρομερα τα γατουνια ολα!!!!

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

Νίκος Π.

Εκκολαπτόμενο Μέλος

O Νίκος Π. έγραψε στις 15:45, 04-06-13:

Μετά από απουσία πολλών ετών (νομίζω 3-4 χρόνια), έχουμε ένα μεγάλο update σε αστείες φωτογραφίες (απ'όσες μπόρεσα να βρω). Απολαύστε

You came to the wrong balcony, Motherf*cker!!!!
(Γάντια-Τομ-Λεωνίδας-Γάντιος-Μαυρούλα-Σοφοκλής-Μπέμπης)

Λεωνίδας σε φάση χαλάρωσης...

Μαυρούλα αποκοιμισμένη με έξω την γλώσσα.....

Ο Τομ γουσταρει τα βιντεάκια του Mikeius...

Leonidas vs Lisa

Ο ορισμός των κεραμιδόγατων (Γάντιος και Τομ)

Απειλές Γάντιου στον Λεωνίδα γιατί πλησιάζει επικίνδυνα....

If I fits, I sits.... (Τομ, Γάντια και Γάντιος)

Το αγαπημένο χόμπι του Τομ, στις 4 η ώρα το πρωί....

Robot Cat is back... (Τομ)

Η στάση ύπνου της Γάντιας....

Νάρκισσος Τομ....

If I fits, I sits (Λεωνίδας)

Γατοκαλλιέργειες (Μαυρούλα, Μπέμπης, Σοφοκλής, Γάντια)

ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ (Γάντιος)

Το μήλο κάτω απ'τη μηλιά (Γάντιος σε στάση ύπνου Γάντιας)

Μαυρούλα θηλάζει.... τον Τομ.... +Λεωνίδας

Τομ σε φάση βαρεμάρας 1....

Τομ σε φάση βαρεμάρας 2......

Μαυρούλα πριν την εγχείρηση κοίλης....

Γάντια αραχτή....

Γάντιος δίχως γνώσεις savoir vivre , με τα χέρια μες το πιάτο του....

ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ (Γάντια - Μπέμπης)

Γάντια και Λεωνίδας, κλασσικά κρυογάτσουλα...

Υπουλες προσπάθειες οικειοποίησης του αμαξιού μου από Μαυρούλα και Τομ....

Μαύρη μαυρίλα πλάκωσε, φουλ της τύχης! (Μαυρούλα - Σοφοκλής)

Μούτζα από Γάντιο....

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Νίκος Π. : 04-06-13 στις 16:00.
5 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους