Το MyCat είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 82,211 εγγεγραμμένα μέλη και 718,325 μηνύματα σε 22,589 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το MyCat άλλα 294 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο MyCat.

Εγγραφή Βοήθεια

Κλειστό Θέμα

Το παρόν θέμα είναι κλειδωμένο! Δεν μπορείτε να απαντήσετε σε αυτό.

Αλίσια & Λουκάς: Γατομωράκια με άστρο!!!

moukelis (Δώρα)

Εκτροφέας

Το avatar του χρήστη moukelis
H Δώρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 7 γάτες (6 έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 41,664 μηνύματα.

H moukelis I am not weird,I am limited edition έγραψε στις 16:50, 24-06-10:

Aσε Ναταλια,δραμα το τι βλεπουν στη φωτο και τι νομιζουν οτι ειναι...ξερεις ποσες φορες εχω ακουσει "θελω ενα σαν το γκρι σας".Ρωταω ποιο γκρι,φανταζομαι εννοουν το Σειριο,τους δειχνω το Υogi και μου λενε "οχι,το αλλο το γκρι που εχετε,που ειναι σαν αυτο αλλα χωρις ασπρο",και τελικα εννοουν τη Breena.Μου εχουν πει γκρι ΚΑΙ τη Μόιρα,believe it or not.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

christina.maria (Χριστινα-Μαρια)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη christina.maria
H Χριστινα-Μαρια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 1 γάτα (4 έχουν περάσει από τα χέρια της) . Έχει γράψει 1,161 μηνύματα.

H christina.maria Καλό Καλοκαίρι!! έγραψε στις 19:03, 24-06-10:

Μα καλά δεν την πήραν επειδή ήταν καφέ και όχι γκρι; Μήπως να τους δείξεις και χρωματολόγιο την επόμενη φορά;;; Πάει τρελάθηκε ο κόσμος!!

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

Voula

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη Voula
H Voula αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει Πάνω απο 10! γάτες (Άπειρες έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Άλιμος (Αττική). Έχει γράψει 3,236 μηνύματα.

H Voula έγραψε στις 08:55, 25-06-10:

Ναταλία μου, είναι ξεκάθαρο ότι δεν άξιζαν να γίνουν οι γονείς της Αλίσας. Μη στεναχωριέσαι, κάθε εμπόδιο για καλό.

Αυτό που με στεναχωρεί εμένα πιο πολύ από όλα, είναι η σκέψη πως αντιμετωπίζεται ένα οποιοδήποτε ζωάκι. Και εντάξει καταλαβαίνω να έχεις αδυναμία σε κάποιο χρώμα αλλά να λες δεν την θέλω γιατί δεν είναι γκρι τιγρέ αλλά καφέ, τι να πω ? Φαντάζεστε οι ίδιοι άνθρωποι πως θα αντιμετώπιζαν την πιθανότητα να υιοθετήσουν ένα ζωάκι ανάπηρο ? Ένα τυφλό γατάκι ή τριποδάκι ή δεν ξέρω τι. Μεγάλη άβυσσος η ψυχή των ανθρώπων.

natalouko

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη natalouko
H natalouko αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 4 γάτες (7 έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 8,822 μηνύματα.

H natalouko έγραψε στις 10:28, 25-06-10:

Όπως τα λες Βούλα μου!! Θα βρούμε ακόμα καλύτερο σπιτάκι για την Αλίσια μας!!

Σιμώνη, αν αλλάζαμε χρώμα στα γατιά μας θα ήταν όλα μπλε και θα τα κρατούσαμε!!!

Δωράκι, το δέχομαι ότι δεν μπορούν όλοι να ξεχωρίζουν τα χρώματα στα γατόνια (ούτε εγώ καλά καλά δεν μπορώ), αλλά όταν βλέπεις κάποιο σε φώτο και σου αρέσει και το θέλεις, το βλέπεις μετά από κοντά και λες ότι είναι καφέ και όχι γκρί και δεν το θέλεις πια?? Αυτό δεν το καταλαβαίνω..
Τέλοσπάντων, η Αλίσια θα βρει άλλο σπιτάκι καλύτερο.. που θα την αγαπάνε γιατί είναι η Αλίσια και όχι γιατί είναι γκρι, καφέ ή μαύρη...

Voula

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη Voula
H Voula αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει Πάνω απο 10! γάτες (Άπειρες έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Άλιμος (Αττική). Έχει γράψει 3,236 μηνύματα.

H Voula έγραψε στις 10:47, 25-06-10:

Αρχική Δημοσίευση από natalouko
Τέλοσπάντων, η Αλίσια θα βρει άλλο σπιτάκι καλύτερο.. που θα την αγαπάνε γιατί είναι η Αλίσια και όχι γιατί είναι γκρι, καφέ ή μαύρη...
Aυτό έχει σημασία Ναταλία μου. Θα την αγαπάνε γιατί απλά θα είναι η Αλίσια!

natalouko

Επιφανές Μέλος

H natalouko αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 4 γάτες (7 έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 8,822 μηνύματα.

H natalouko έγραψε στις 17:29, 28-06-10:

Σήμερα το βράδυ ο Λουκάκος θα πάει στο δικό του σπιτάκι παρέα με την φιλενάδα του, την Leona!!!
Εύχομαι να είναι ευτυχισμένος με τους καινούριους του γονείς και να περάσει μια ζωή ονειρεμένη!!!

moukelis (Δώρα)

Εκτροφέας

Το avatar του χρήστη moukelis
H Δώρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 7 γάτες (6 έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 41,664 μηνύματα.

H moukelis I am not weird,I am limited edition έγραψε στις 17:32, 28-06-10:

Καλη του τυχη,μακαρι να εχει και η αδερφουλα του την ιδια!

natalouko

Επιφανές Μέλος

H natalouko έγραψε στις 17:35, 28-06-10:

Είμαι σίγουρη ότι θα την έχει γιατί είναι το καλύτερο και το πιο γλυκό γατί που υπάρχει!!!!

natalouko

Επιφανές Μέλος

H natalouko έγραψε στις 11:17, 29-06-10:

Η πρώτη βραδιά του Λουκάκου στο καινούριο του σπίτι κύλησε ανέλπιστα καλά!!Ξαναθυμήθηκε την φίλη του Leona και απ ότι μου είπαν οι γονείς τους, παίζανε σαν τρελά όλο το βράδυ!!!Δεν χορταίνουν να τα βλέπουν!!

Οπότε θα κλειδώσω αυτή την αγγελία και θα ανοίξω μια καινούρια για την Αλίσια μας για να έχει την κατάδικη της αγγελία!!

evelynkar

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη evelynkar
H evelynkar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 2 γάτες (10+ έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 7,489 μηνύματα.

H evelynkar έγραψε στις 11:21, 29-06-10:

τελεια!!!!!

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους