Το MyCat είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 82,255 εγγεγραμμένα μέλη και 718,333 μηνύματα σε 22,590 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το MyCat άλλα 361 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο MyCat.

Εγγραφή Βοήθεια

Κλειστό Θέμα

Το παρόν θέμα είναι κλειδωμένο! Δεν μπορείτε να απαντήσετε σε αυτό.

Χαρίζεται ο Μαγκυ - Περσάκι όλο γλύκα!!!

SofiaV

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη SofiaV
H SofiaV αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 963 μηνύματα.

H SofiaV έγραψε στις 08:32, 28-07-10:

Γεια σας είμαι ο Μάγκυ, γατούλης Περσίας 15 μηνών!!
Είμαι άσπρος με λίγο μπεζ στην πλούσια γούνα μου και με γαλανά ματάκια
Το θέμα είναι οτι είμαι σε σπίτι με άλλη γατούλα και δεν τα πάμε και πάρα πολύ καλά . Για να πω την μαυρη μου αλήθεια το σπίτι έχει χωριστεί στα δυο γιατί όταν βρισκόμαστε γίνεται πανικός!
Αυτό γίνεται περίπου 10 μήνες και δεν είναι και πολύ ευχάριστω για κανέναν ένοικο, οπότε πρέπει να βρω μια οικογένεια που θα με έχει βασιλιά και άρχοντα και θα είναι μόνο δικιά μου
Είμαι πολύ αγαπησιάρης και τα πάω πάρα πολύ καλά με τα παιδιά Επιπλέον, να σας πω οτι είμαι στειρωμένος και με όλα μου τα εμβόλια!

Ο Μάγκυ δίνεται αποκλειστικά για μέσα στο σπίτι και σε ανθρώπους που θα έχουν όρεξη για την καθημερινή περιποίηση που έχει κάθε περσικό γατάκι (π.χ.καθημερινο βουρτσισμα). Αν υπαρχει εμπειρο ατομο με περσικα θα προτιμηθει.

Τηλέφωνο επικοινωνίας: 6946 775402
mail: pitsafertas@hotmail.com

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη SofiaV : 07-09-10 στις 11:56.
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

moukelis (Δώρα)

Εκτροφέας

Το avatar του χρήστη moukelis
H Δώρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 7 γάτες (6 έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 41,664 μηνύματα.

H moukelis I am not weird,I am limited edition έγραψε στις 08:49, 28-07-10:

Σοφια ειναι ενας κουκλος Flame Point!Τι ομορφος γατος...Και πολυ φροντισμενος,καθαρα ματακια,περιποιημενη γουνα...Καλη του τυχη,μονο πολυ προσοχη που θα δοθει!

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

SofiaV

Περιβόητο Μέλος

H SofiaV αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 963 μηνύματα.

H SofiaV έγραψε στις 09:08, 28-07-10:

Αρχική Δημοσίευση από moukelis
Σοφια ειναι ενας κουκλος Flame Point!Τι ομορφος γατος...Και πολυ φροντισμενος,καθαρα ματακια,περιποιημενη γουνα...Καλη του τυχη,μονο πολυ προσοχη που θα δοθει!
Το ξέρω Δώρα μου είναι ένας κούκλος!! Η κοπέλα που τον έχει τον αγαπάει πολύ και τον έχει πολύ φροντισμένο! Αλλά δυστυχώς δεν γίνεται τίποτα για να συμβιώσουν τα δυο γατιά! Και ότι ιδέα είχα και της είπα την είχε δοκιμάσει ήδη.
Και αφού η άλλη γατούλα υπήρχε ήδη στο σπίτι και ο Μάγκυ είναι ο "εισβολέας" δεν τον δεχεται με τίποτα! Βέβαια και ο κύριος ζητά την αποκλειστικότητα

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

moukelis (Δώρα)

Εκτροφέας

Το avatar του χρήστη moukelis
H Δώρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 7 γάτες (6 έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 41,664 μηνύματα.

H moukelis I am not weird,I am limited edition έγραψε στις 10:09, 28-07-10:

Εχει δοκιμασει και Feliway,και να τους κλεινει οσο λειπει χωρια για να εχουν την ησυχια τους;

Voula

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη Voula
H Voula αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει Πάνω απο 10! γάτες (Άπειρες έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Άλιμος (Αττική). Έχει γράψει 3,236 μηνύματα.

H Voula έγραψε στις 10:14, 28-07-10:

Πανέμορφε Μάγκυ εύχομαι να βρεις πολύ πολύ σύντομα το σπίτι όπου θα είσαι ο μοναδικός 'βασιλιάς' του.

SofiaV

Περιβόητο Μέλος

H SofiaV έγραψε στις 10:40, 28-07-10:

Αρχική Δημοσίευση από moukelis
Εχει δοκιμασει και Feliway,και να τους κλεινει οσο λειπει χωρια για να εχουν την ησυχια τους;

Για Feliway δεν θυμάμαι να της είπα τίποτα, εξάλλου δεν πιάνει και όλα τα γατιά.
Το τελευταίο καιρό το σπίτι είναι χωρισμένο στα δύο έτσι και αλλιώς γιατί δεν πήγαινε άλλο η κατάσταση από τους τσακωμούς

SofiaV

Περιβόητο Μέλος

H SofiaV έγραψε στις 10:41, 28-07-10:

Αρχική Δημοσίευση από Voula
Πανέμορφε Μάγκυ εύχομαι να βρεις πολύ πολύ σύντομα το σπίτι όπου θα είσαι ο μοναδικός 'βασιλιάς' του.
Ευχαριστούμε πολύ Βουλίτσα, ας ελπίσουμε οτι θα πάνε όλα καλά και θα βρει ένα βασίλειο δικό του ο Μάγκυ!

Hlianna

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Hlianna
H Hlianna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 2 γάτες (3 έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 2,593 μηνύματα.

H Hlianna έγραψε στις 11:38, 28-07-10:

εγω τωρα να πω οτι εχω καποια εμπειρια στα περσικα ή οχι? τι υπεροχο πλασμα ειναι αυτο?

καλη τυχη του ευχομαι και να παει γρηγορα στο δικο του σπιτακι

ligeri (Λυγερή)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη ligeri
H Λυγερή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 1 γάτα (3 έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 105 μηνύματα.

H ligeri έγραψε στις 15:52, 28-07-10:

Η φιλη μου τον εχει ερωτευτει!!!!!
Σε παιρνει τωρα τηλεφωνο!!!!!

MissKit (Bastet 1/3 ΜΕΤΣ)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη MissKit
H Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,158 μηνύματα.

H MissKit έγραψε στις 17:48, 28-07-10:

Αχ μωρέ τι φατσούλα..
Καλή τύχη και θα συμφωνήσω με τη Δώρα στο ότι χρειάζεται προσοχή που θα δοθεί.

christina.maria (Χριστινα-Μαρια)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη christina.maria
H Χριστινα-Μαρια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 1 γάτα (4 έχουν περάσει από τα χέρια της) . Έχει γράψει 1,161 μηνύματα.

H christina.maria Καλό Καλοκαίρι!! έγραψε στις 18:52, 28-07-10:

Α τι όμορφος περσικός! Είμαι σίγουρη ότι οι ενδιαφερόμενοι θα κάνουν ουρές!

konstans

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη konstans
H konstans αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 4 γάτες (Αρκετές έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Παλαιό Φάληρο (Αττική). Έχει γράψει 5,626 μηνύματα.

H konstans έγραψε στις 07:58, 29-07-10:

Ο Μάγκυ θα γίνει Μάγκας πολύ γρήγορα

SofiaV

Περιβόητο Μέλος

H SofiaV έγραψε στις 08:30, 29-07-10:

Αρχική Δημοσίευση από konstans
Ο Μάγκυ θα γίνει Μάγκας πολύ γρήγορα
Μια χαρά πάμε μέχρι τώρα!!! Γιατι ο Μάγκυ είναι ήδη Μάγκας και τους κάνει όλους να λιώνουν!

ligeri (Λυγερή)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη ligeri
H Λυγερή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 1 γάτα (3 έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 105 μηνύματα.

H ligeri έγραψε στις 09:46, 30-08-10:

τι εγινε τελικα με τον μαγκυ????

SofiaV

Περιβόητο Μέλος

H SofiaV έγραψε στις 10:39, 30-08-10:

Αρχική Δημοσίευση από ligeri
τι εγινε τελικα με τον μαγκυ????
Τελικά έγινε μια τελευταία προσπάθεια να τον κρατήσει η κοπέλα που τον έχει και να τον δεχτεί η άλλη γάτα του σπιτιού που τελικά απέδωσε μέχρι σ ένα βαθμό. Οπότε τελικά ο Μάγκυ δεν χαρίζεται πλεόν και θα μείνει στην οικογένεια που είναι ήδη. Την είχα αφήσει ανοιχτεί την αγγελία σε περίπτωση που γινόταν κάτι τελευταία στιγμή και ξανάρχιζαν τα προβλήματα.

Ευχαριστούμε πολύ για το ενδιαφέρον και το δικό σου και της φίλης σου (την πήρα ήδη τηλέφωνο και της το είπα, ελπίζω να με συγχωρέσει που την ξύπνησα ).
Άμα θέλει μακρύτριχο δειξ της και αυτόν εδώ τον κούκλο http://forum.mycat.gr/showthread.php?t=64949 που μπορεί να μην είναι ράτσας αλλά είναι πάρα πολύ όμορφος και καλού χαρακτήρα γατάκι.

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους