Το MyCat είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 82,216 εγγεγραμμένα μέλη και 718,325 μηνύματα σε 22,589 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το MyCat άλλα 353 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο MyCat.

Εγγραφή Βοήθεια

Από 4 γατάκια έμεινα μόνος μου :(

SofieYann

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη SofieYann
H SofieYann αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. . Έχει γράψει 4 μηνύματα.

H SofieYann έγραψε στις 12:51, 03-04-11:

γεια σας είμαι ο Ποσειδωνας και είμαι μιας εβδομάδας η Μαμα μου είναι Σιαμεζα αλλα ο μπαμπας μου δεν ανήκει σε καμία ράτσα.ήταν η πρώτη γεννα της μαμας μου και δυστυχώς τα αλλα 3 αδερφακια μου δεν τα κατάφεραν.τώρα φοβάμαι μήπως έχω και εγω την ίδια τυχη.Έχω ανοίξει τα ματακια μου και πινω κανονικά γαλατακι θυλαζοντας την μαμα μου.Είμαι στρουμπουλος και ναζιαρης αλλα ακόμα δεν περπαταω και πολυ σταθερά.Μπορείτε να μου δώσετε κάποια πληροφορία για το ποιες είναι οι πιθανότητες να ζήσω ή...όχι;

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

ΜΑΡΙΑ91 (μαρα)

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη ΜΑΡΙΑ91
H μαρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 2 γάτες (αναρυθμιτος έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Αργυρούπολη (Αττική). Έχει γράψει 45 μηνύματα.

H ΜΑΡΙΑ91 θελω περσικο.....παρακαλω!!!!! έγραψε στις 21:21, 04-04-11:

θα ζησει εννοειται!!!αφου καταφερε να ανοιχει τα ματακια του αι πινει γαλατακι θα ζησει το μικρουλη μας

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

SofieYann

Νεοφερμένος

H SofieYann έγραψε στις 21:50, 06-04-11:

ωραία σε ευχαριστώ παρα πολυ!!!!!

Παράθεση

moukelis (Δώρα)

Εκτροφέας

Το avatar του χρήστη moukelis
H Δώρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 7 γάτες (6 έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 41,664 μηνύματα.

H moukelis I am not weird,I am limited edition έγραψε στις 22:01, 06-04-11:

Καλησπερα.Καλο θα ηταν να τον ζυγιζεις την ιδια ωρα καθε μερα.Αν παιρνει καποια γραμμαρια ειναι θετικο.
Τα αλλα γατακια απο τι εφυγαν;Γιατρος εχει δει τη μαμα και το μπαμπα,μηπως ειναι κατι μεταδοτικο ή κληρονομικο;

Παράθεση

Kalliastar (Κάλλια)

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη Kalliastar
H Κάλλια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 2 γάτες (5 έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Τρίπολη (Αρκαδία). Έχει γράψει 2,106 μηνύματα.

H Kalliastar Ride Free :) έγραψε στις 08:37, 08-04-11:

Κουτσούνι μου!
Να σου ζήσει!!!

Παράθεση

SofieYann

Νεοφερμένος

H SofieYann έγραψε στις 14:03, 09-04-11:

θα το ζυγιζω!τα αδερφακια του μάλλον ψοφισαν επειδή ήταν πολυ αδύναμα.ήταν και η πρώτη γεννα της γατουλας μου(είναι 1 χρόνου) και δεν τα κατάφεραν :/ θα την πάω για εξετάσεις με την πρώτη ευκαιρία όμως δεν πιστεύω να ήταν κάποια αρρώστια γιατί κάνει όλα τα εμβόλια της!

Παράθεση

nikolll (Nικολινα)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη nikolll
H Nικολινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 2 γάτες και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,052 μηνύματα.

H nikolll έγραψε στις 14:21, 09-04-11:

SofieYann δυστυχως το οτι κανει ολα τα εμβολια της δεν ειναι αρκετο για να γνωριζεις εαν εχει καποια κληρονομικη ασθενεια η ειναι φορεας καποιου ιου η γατουλα σου. Θα ηταν καλο να της ειχες κανει ολες τις εξετασεις πριν γεννησει. Τον αρσενικο γατο που ζετγαρωσε η γατουλα σου τον ξερεις? Γιατι και απο εκει ειναι πολυ πιθανο να κολλησαν κατι τα μωρα. Τελευταιο να σου πω οτι δεν ειναι πολυ καλο που ζευγαρωσε η γατουλα σου που ειναι καθαροαιμη siam με εναν ημιαιμο γατο, καλο θα ηταν να τα συζητησεις λιγο αυτα με τον κτηνιατρο σου ή να ψαξεις για συμβουλες μεσα στο forum.

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

MAYROULIS (Μαυρουλάκης Φαγανάκης)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη MAYROULIS
Ο Μαυρουλάκης Φαγανάκης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει 1 γάτα (οοοοουυυυυυυυ έχουν περάσει από τα χέρια του) και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 2,383 μηνύματα.

O MAYROULIS σε μιτινγκ με ενα μπολ κροκέτες έγραψε στις 14:49, 09-04-11:

συμφωνω με τη νικόλ. Καλύτερα συμβουλέψου έναν κτηνίατρο.Ρώτα και αν μπορεί να καταλάβει γιατί έφυγαν τα άλλα και μήπως έχει και ο Ποσειδώνας καμιά ασθένεια. Το ίδιο και η μαμά του.

Παράθεση

SofieYann

Νεοφερμένος

H SofieYann έγραψε στις 19:54, 13-04-11:

τον γατουλη που ζευγαρωσε η γάτα μου δεν το ξέρω.αλλα απο ότι μου είχε πει ο κτηνίατρος δεν υπήρχε κάποιο πρόβλημα.θα τις κάνω όμως εξετάσεις μήπως τυχόν έχει κάποια κληρονομικη ασθένεια!

Παράθεση

moukelis (Δώρα)

Εκτροφέας

Το avatar του χρήστη moukelis
H Δώρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 7 γάτες (6 έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 41,664 μηνύματα.

H moukelis I am not weird,I am limited edition έγραψε στις 20:30, 13-04-11:

Δεν ειναι λογικο να πεθανουν τα γατακια επειδη ηταν πρωτη της γεννα,η σιαμεζα μου εκανε πεντε στην πρωτη της γεννα κι εζησαν ολα μια χαρα!Καντε εξετασεις οπωσδηποτε.

Παράθεση

aggelikoula (αγγελικη)

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη aggelikoula
H αγγελικη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 5 γάτες (7 έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Κηφισιά (Αττική). Έχει γράψει 11 μηνύματα.

H aggelikoula έγραψε στις 20:30, 13-04-11:

πρεπει να τον πας σε κτηνίατρο...αλλά μην ανησυχείς και ο Λαλακης μου ήταν ο μόνος από τη γέννα που έζησε και τώρα είναι ενός έτους και ολοκληρο λιονταρακι

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους