Το MyCat είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 82,100 εγγεγραμμένα μέλη και 718,656 μηνύματα σε 22,689 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το MyCat άλλα 563 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο MyCat.

Εγγραφή Βοήθεια

Κλειστό Θέμα

Το παρόν θέμα είναι κλειδωμένο! Δεν μπορείτε να απαντήσετε σε αυτό.

Χαρίζονται πανέμορφα μωράκια γατάκια

Πωλίν@

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Πωλίν@
H Πωλίν@ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 8 μηνύματα.

H Πωλίν@ έγραψε στις 14:42, 30-06-11:

Δύο πανέμορφα και πολύ χαδιάρικα αρσενικά μωράκια βρέθηκαν στα σκουπίδια και αναζητούν φροντίδα και αγάπη. Δυστυχώς δεν μπορώ να τα κρατήσω για΄τι έχω ήδη έναν γατούλη ο οποίος έγινε έξαλλος με τον ερχομό τους και έχω και μικρό σπίτι για τρία γατάκια. όποιος ενδιαφέρεται παρακαλώ να επικοινωνήσει γιατί είναι μεγάλη ανάγκη. δεν θέλω να αφήσω στον δρόμο τα γλυκά μου! αναλαμβάνω και την αποπαρασίτωση, την στείρωση και τα εμβόλια τους για όποιον τα πάρει.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

Πωλίν@

Νεοφερμένος

H Πωλίν@ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 8 μηνύματα.

H Πωλίν@ έγραψε στις 01:48, 16-07-11:

Χαρίζεται αυτό το τέλειο γατουλίνι! Είναι πολύ καλός και παιχνιδιάρης και χαδιάρης! Έχει μάθει να πηγαίνει στην άμμο και τρώει μόνο του κονσέρβα. Το γαλατάκι δεν του πολυαρέσει αλλά επειδή πρέπει να πίνει για να μεγαλώσει όταν του το δίνω με την σύριγγα το πίνει μια χαρά! Είναι μια χαρά στην υγεία του και σε λίγες μέρες θα κάνει και τα πρώτα του εμβόλια! Βρέθηκε μαζί με το αδερφάκι του παρατημένο σε μια κούτα πρίν από 3 εβδομάδες. Το αδερφάκι βρήκε οικογένεια και τώρα πρέπει να βρεί και αυτό κάποιον να το αγαπάει πολύ και να μην το ξαναπετάξει! Για αυτό λοιπόν καλέστε με να τον δείτε και από κοντά. Είμαι σίγουρη ότι θα τον λατρέψετε.Επίσης, τα εμβόλια και η στείρωση θα είναι καλυμένα από εμένα! Οπότε τι περιμένετε; Τηλ.6985656015. Σε μια εβδομάδα φεύγω για διακοπές οπότε παιδιά...ας βρεί σπιτάκι το μικρό μου....

Connexion | Facebook

Connexion | Facebook

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

Πουπουλίνα

Supervisor

Το avatar του χρήστη Πουπουλίνα
H Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Έχει 3 γάτες (3 έχουν περάσει από τα χέρια της) . Έχει γράψει 36,521 μηνύματα.

H Πουπουλίνα προστατευω τη φυση και τα ζωα=πολιτισμος έγραψε στις 09:27, 16-07-11:

Αν μπορεις βαλε φωτο απο το photobucket,γιατι αυτες δεν φαινονται.

Πωλίν@

Νεοφερμένος

H Πωλίν@ έγραψε στις 18:35, 17-07-11:

Οκ πουπουλίνα σε ευχαριστώ ! Είμαι νεα εδω...

Το γατουλίνι που χαρίζεται είναι το γκρί άσπρο. Το σκούρο γκρί βρήκε σπίτι

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους