Το MyCat είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 82,234 εγγεγραμμένα μέλη και 718,328 μηνύματα σε 22,590 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το MyCat άλλα 299 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο MyCat.

Εγγραφή Βοήθεια

Ο Μόργκαν μου είναι αρρωστούλης ..σνιφ!

Narkissa

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Narkissa
H Narkissa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. . Έχει γράψει 40 μηνύματα.

H Narkissa έγραψε στις 07:48, 27-10-11:

από προχθές το βράδυ ο γατούλης μου κάνει εμετούς .εχθές το απόγευμα τον πήγαμε στον γιατρό του και του έκανε δύο ενέσεις και μου είπε ότι δεν είναι τίποτα το σοβαρό ίσως μασούλησε κάτι που δεν έπρεπε ίσως να είναι κάποιο κρύωμα και μου έδωσε άλλες δύο ενέσεις που του τις έκανα σήμερα το πρωί στα πίσω ποδαράκια. Ήταν πολύ εύκολο , καλο είναι να αποκτήσουμε όλοι μας μια σχετική εμπειρία σε τέτοια θέματα ίσως να ξαναχρειαστεί (μακριά απομας). Μου έδωσε και μία ειδική κονσέρβα πλούσια σε βιταμίνες και άλλα στοιχεία που θα βοηθήσουν τον γατουλίνο μου να δυναμώσει μιας και δεν εχει φάει τίποτα δυο μέρες. μόνο νεράκι είπε ο γιατρός.
το μεσημέρι θα φάει την ειδική κονσερβούλα και το απόγευμα θα πάμε ξανά στον γιατρο μας.Συζητήσαμε για τα θέματα διατροφής ¨μου είπε ότι ναι μεν είναι καλό να τρώνε οι γατούλες σπιτικό φαγητό αλλα σε συνδυασμό με καλής ποιότητας κροκέτες γιατί το φαγητό δεν μπορεί να καλύψει όλες τις ανάγκες της γάτας μας
Σήμερα το πρωί έκανε ξανά εμετό , ίσως να φοβήθηκε και απο τις ενέσεις , ίσως του πονάει ακόμα το στομαχάκι του αλλα τώρα κοιμάται ήρεμα πάνω στην αγαπημένη του πολυθρόνα ..θα δούμε πως θα είναι μέχρι το απόγευμα ...ελπίζω καλύτερα !!

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Kalliastar (Κάλλια)

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη Kalliastar
H Κάλλια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 2 γάτες (5 έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Τρίπολη (Αρκαδία). Έχει γράψει 2,106 μηνύματα.

H Kalliastar Ride Free :) έγραψε στις 07:52, 27-10-11:

Περαστικά σας!
Να μας γράψεις νέα του και να του δώσεις ένα γλυκό φιλάκι από εμάς!

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Narkissa

Νεοφερμένος

H Narkissa έγραψε στις 20:27, 27-10-11:

ο γιατρος μας έκανε άλλες δυο ενέσεις ο μοργκαν ειναι παρα πολύ καλυτερα..άρχισε να παίζει και με το μπαλάκι του σιγα σιγα ..θα του μαγειρέυω κοτοπουλάκι με μακαρόνια ή ριζάκι αυτή την εβδομάδα και μετά θα συνεχίσει με κροκέτες και κονσέρβες . πήγα σήμερα και του πήρα άριστης ποιότητας κονσέρβες και κροκετούλες και άμμο για πιπί μας

σας αφήνουμε τώρα , πάμε για φιλάκια χαδάκια και νάνι

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Πουπουλίνα

Supervisor

Το avatar του χρήστη Πουπουλίνα
H Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 3 γάτες (3 έχουν περάσει από τα χέρια της) . Έχει γράψει 36,443 μηνύματα.

H Πουπουλίνα προστατευω τη φυση και τα ζωα=πολιτισμος έγραψε στις 20:41, 27-10-11:

Μπραβο..περαστικουλια σας..

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Selina Kyle (Ριάνα)

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Selina Kyle
H Ριάνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 2 γάτες (10 έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Κύπρος (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,028 μηνύματα.

H Selina Kyle Ψιτ ξαφνιασμένο μουτράκι! Αγάπη μου! έγραψε στις 20:42, 27-10-11:

Αν άρχισε να παίζει κιόλας, καλό σημάδι
Περαστικά σας και περιμένουμε νέα σας και αύριο.

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Narkissa

Νεοφερμένος

H Narkissa έγραψε στις 00:01, 29-10-11:

το ζουζουνι μου ειναι παρα πολυ καλα παιζει ολη μερα και σας στέλνει φιλακια

Παράθεση

Lord Kratos

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Lord Kratos
Ο Lord Kratos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος . Έχει γράψει 13,689 μηνύματα.

O Lord Kratos έγραψε στις 12:01, 29-10-11:

Μπράβο σας!
Άντε, τελείωσε αυτή η περιπέτεια!

Παράθεση

Selina Kyle (Ριάνα)

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Selina Kyle
H Ριάνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 2 γάτες (10 έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Κύπρος (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,028 μηνύματα.

H Selina Kyle Ψιτ ξαφνιασμένο μουτράκι! Αγάπη μου! έγραψε στις 14:39, 29-10-11:

Μόργκαν ο παιγνιδιάρης πάλι εν δράση!!

Παράθεση

Kalliastar (Κάλλια)

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη Kalliastar
H Κάλλια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 2 γάτες (5 έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Τρίπολη (Αρκαδία). Έχει γράψει 2,106 μηνύματα.

H Kalliastar Ride Free :) έγραψε στις 20:02, 29-10-11:

ΜΠΡΑΒΟ!!!!
Πολλά μουσουδόφιλα!!!

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Ζίζα και Μόργκαν - Από Narkissa
      Το θέμα έχει λάβει 28 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Οι γάτες μου.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 09-09-12 στις 10:35.
    • Ο Ωρίωνας αρρωστούλης... - Από Orion
      Το θέμα έχει λάβει 32 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Προβλήματα υγείας.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 23-06-08 στις 21:12.
    • Ο πιτσιρικάς μου ειναι αρρωστούλης - Από Spidergr
      Το θέμα έχει λάβει 24 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Προβλήματα υγείας.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 29-12-07 στις 18:10.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους