Το MyCat είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 81,510 εγγεγραμμένα μέλη και 718,132 μηνύματα σε 22,536 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το MyCat άλλα 413 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο MyCat.

Εγγραφή Βοήθεια

Καρκίνος στη γάτα μου ;

Dimitraaa20

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Dimitraaa20
H Dimitraaa20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. . Έχει γράψει 2 μηνύματα.

H Dimitraaa20 έγραψε στις 17:20, 23-03-19:

Παιδιά καλησπέρα. Τις τελευταίες μέρες έχω παρατηρήσει ότι η γάτα μου εμφάνισε στη ραχη της ενα αιμάτωμα ενω στην γύρω περιοχή υπαρχει τριχόπτωση. Το αιμάτωμα μου θυμίζει μελάνωμα. Προτού επισκεφτώ κτηνίατρο υπάρχει κάποιος που να εχει καποια ιδέα για το τι μπορεί να είναι; Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγένθυνση

Όνομα:  20190323_170612.jpg
Εμφανίσεις:  19
Μέγεθος:  1,015,7 KB
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

dimitradra (Δημητρα)

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη dimitradra
H Δημητρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 3 γάτες (4 έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 898 μηνύματα.

H dimitradra έγραψε στις 18:34, 23-03-19:

Αρχική Δημοσίευση από Dimitraaa20
Παιδιά καλησπέρα. Τις τελευταίες μέρες έχω παρατηρήσει ότι η γάτα μου εμφάνισε στη ραχη της ενα αιμάτωμα ενω στην γύρω περιοχή υπαρχει τριχόπτωση. Το αιμάτωμα μου θυμίζει μελάνωμα. Προτού επισκεφτώ κτηνίατρο υπάρχει κάποιος που να εχει καποια ιδέα για το τι μπορεί να είναι; Συνημμένο Αρχείο 63191

Καλησπέρα Δήμητρα... Πήγαινε άμεσα σε έναν κτηνίατρο.... Να το δει αμέσως και ότι είναι να το προλάβετε στην αρχή ακόμα... Δυστυχώς δεν έχουμε τις γνώσεις να σου πούμε τι μπορεί να είναι... Από έναν μύκητα μέχρι κάτι πολύ σοβαρό...

Ίσως έπρεπε να την είχες ήδη πάει.... Μην το καθυστερήσεις σε παρακαλώ...

Εύχομαι ολόψυχα να είναι κάτι απλό και με μια απλή θεραπεία να φύγει....

Ενημέρωσε μας για το τι είπε ο γιατρός ναι?? Περαστικά στη γατούλα σου...
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Dimitraaa20

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Dimitraaa20
H Dimitraaa20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. . Έχει γράψει 2 μηνύματα.

H Dimitraaa20 έγραψε στις 22:22, 23-03-19:

Ευχαριστώ πολυ για την άμεση απάντηση! Αυριο κιόλας θα πάω και θα σας ενημερώσω
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Alex_3

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Καρκίνος και διατροφή - Από rialdo
      Το θέμα έχει λάβει 7 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Προβλήματα υγείας.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 06-08-17 στις 01:55.
    • Καρκίνος του στήθους... - Από din@
      Το θέμα έχει λάβει 10 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Γενική συζήτηση.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 29-03-10 στις 02:21.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους