Το MyCat είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 80,920 εγγεγραμμένα μέλη και 717,542 μηνύματα σε 22,401 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το MyCat άλλα 392 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο MyCat.

Εγγραφή Βοήθεια

Γάτα στο σπίτι - Απορίες, προβληματισμοί

penny--li

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη penny--li
H penny--li αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 1 γάτα . Έχει γράψει 4 μηνύματα.

H penny--li έγραψε στις 15:17, 05-06-19:

Καλώς σας βρήκα!!
Ωωω τέλεια!! Θα κοιτάξω το θέμα σας.
Η αλήθεια είναι ότι παιχνίδι από καουτσούκ δεν σκέφτηκα να της πάρω...Καλή ιδέα Aleksa!
Για να δούμε πώς θα πάει...χθες να δείς στον κτηνίατρο πώς γρύλισε & έκανε αυτό το χαρακτηριστικό "χχχ...." που κάνουν.
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

roccohooshie (Μαρία)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη roccohooshie
H Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει Πάνω απο 10! γάτες (Πολλές έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 1,437 μηνύματα.

H roccohooshie έγραψε στις 15:27, 05-06-19:

Αρχική Δημοσίευση από Maria xar
Δυστυχώς και εγώ αυτό φοβάμαι απλά επειδή δεν ξέρω πολλά από συμπεριφορά γάτας για αυτό ζήτησα την γνώμη σας...
Η γάτα μου ήταν πολύ φιλική μαζί μας αλλά ιδιαίτερα επιφυλακτική έξω με ανθρώπους που δεν γνώριζε..... επίσης περιστατικό φολας στην γειτονιά δεν είχαμε ούτε βρέθηκαν άλλα νεκρά ζώα....
Καλησπερα Μαρια κι απο μενα. Οντως μετα απο τοσες ημερες ειναι δυστυχως πιθανο να συνεβη κατι ασχημο στη γατουλα σας. Ωστοσο ειναι θετικο που δεν υπηρξε προσφατο περιστατικο φολας στη γειτονια σας γιατι πραγματι οι δηλητηριασεις γινονται μαζικα συνηθως . Απ την αλλη μην το αποκλειουμε οτι μπορει καπου να εχει εγκλωβιστει η γατα και να μην εχει βρει τροπο να διαφυγει..Δυστυχως συμβαινει κι αυτο (δικος μου γατουλης ειχε εξαφανιστει παλιοτερα για δεκα μερες και εμφανιστηκε επειτα πολυ ταλαιπωρημενος και με γδαρσιματα στο σωμα του, προσπαθωντας προφανως να απεγκλωβιστει -απο καποια γειτονικη αποθηκη ισως- αλλα γενικως σωος!). Ευχομαι να χει και η δικη σας περιπετεια αισιο τελος
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους