Το MyCat είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 80,776 εγγεγραμμένα μέλη και 715,111 μηνύματα σε 22,184 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το MyCat άλλα 503 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο MyCat.

Εγγραφή Βοήθεια

Κλειστό Θέμα

Το παρόν θέμα είναι κλειδωμένο! Δεν μπορείτε να απαντήσετε σε αυτό.

Ζητείται γατάκι κοντότριχο εως 4 μηνών

vi2ka (Βιβή)

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη vi2ka
H Βιβή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 3 γάτες (και 10 στην αυλή έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Βύρωνας (Αττική). Έχει γράψει 1,598 μηνύματα.

H vi2ka έγραψε στις 11:27, 27-01-10:

Ενα φιλικό ζευγάρι μιας φίλης μου ψάχνει για ένα κοντότριχο γατάκι ανεξαρτήτου φύλλου,μικρό σε ηλικία για υιοθεσία.Εννοείται ότι είναι για μέσα στο σπίτι κ θα στειρωθεί όταν έρθει η ώρα με ιδιαίτερη προτίμηση να είναι ως 4 μήνων κ Αθήνα.Οποιος ξέρει κάτι ας μου βάλει εδώ τα link για να μπορέσω να ενημερώσω την κοπέλα.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

vi2ka (Βιβή)

Διακεκριμένο μέλος

H Βιβή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 3 γάτες (και 10 στην αυλή έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Βύρωνας (Αττική). Έχει γράψει 1,598 μηνύματα.

H vi2ka έγραψε στις 13:11, 27-01-10:

κανεις???

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

julia

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη julia
H julia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει Πάνω απο 10! γάτες (Μπόλικες... έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Λεωνίδι (Αρκαδία). Έχει γράψει 6,837 μηνύματα.

H julia εις υγείαν... και καλή χώνεψη!! έγραψε στις 13:15, 27-01-10:

Βιβίκα.. μια ματιά στις αγγελίες ρίξε, αργότερα θα ψάξω και εγώ.

konstans

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη konstans
H konstans αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 4 γάτες (Αρκετές έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Παλαιό Φάληρο (Αττική). Έχει γράψει 5,626 μηνύματα.

H konstans έγραψε στις 14:18, 27-01-10:

Ποια link καλέ, εδώ δεν ξέρουμε που παν τα 5 με τις αλλαγές
Για δες και αυτό, 4 μηνών δεν είναι αλλά είναι μινιόν.
http://forum.mycat.gr/showthread.php?t=56662

julia

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη julia
H julia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει Πάνω απο 10! γάτες (Μπόλικες... έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Λεωνίδι (Αρκαδία). Έχει γράψει 6,837 μηνύματα.

H julia εις υγείαν... και καλή χώνεψη!! έγραψε στις 14:35, 27-01-10:

http://forum.mycat.gr/showthread.php?t=38660

http://forum.mycat.gr/showthread.php?t=38592

Λίγο μεγαλύτερο αλλά αξίζει...
http://forum.mycat.gr/showthread.php?t=38646

http://forum.mycat.gr/showthread.php?t=38566

http://forum.mycat.gr/showthread.php?t=38662

Και η λίστα είναι μεγάλη...

Τσαμπικος (Νενα)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Τσαμπικος
H Νενα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 2 γάτες (10 έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Χαλάνδρι (Αττική). Έχει γράψει 272 μηνύματα.

H Τσαμπικος έγραψε στις 14:38, 27-01-10:

Καλε!!!! Μην το ψαχνεις εδω εγω!!!!! Εχω βαλει αγγελια στο χαριζονται με τιτλο - Χαριζονται τα πιπινακια!!!! ειναι περιπου 3 μηνων και αυτο που μου εχει μεινει ειναι η μικρη γκριζετα!!! μακαρι να το θελουν... δεν μπορω να σου βαλω link διοτι ειναι παρα πολυ αργο το ολο συστημα με τις αλλαγες και εχω αρχισει να εκνευριζομαι... παρε τηλ αν θες στο 6949 125 858. !!!!!!!

vi2ka (Βιβή)

Διακεκριμένο μέλος

H vi2ka έγραψε στις 09:48, 28-01-10:

Σας ευχαριστώ κορίτσια για τις απαντήσεις.Τα έχω προωθήσει κ ελπίζω να έχω ευχάριστα νέα σύντομα.

yasmin1gr

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη yasmin1gr
H yasmin1gr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 2 γάτες (Δωσαμε πανω απο 2-300 φετος ζωη να χουμε έχουν περάσει από τα χέρια της) . Έχει γράψει 6,349 μηνύματα.

H yasmin1gr Δράστε καθημερινά Υπέρ των Ζώων έγραψε στις 10:03, 28-01-10:

φυσικα αν δεις στα χαριζεται εχει ενα σωρο , αν δεν βρουν εκει πες τους να με παρουν τηλ 2-4μμ 6979780445 να τους δωσω τηλ στην αθηνα που εχουν

Νεκταρια (Φουντου Νεκταρια)

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη Νεκταρια
H Φουντου Νεκταρια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει Πάνω απο 10! γάτες (Πανω απο 10 έχουν περάσει από τα χέρια της) . Έχει γράψει 2,076 μηνύματα.

H Νεκταρια έγραψε στις 11:01, 28-01-10:

Δινω και τον Lacky boy μονο που ειναι εξι μηνων στειρωμενος....
http://forum.mycat.gr/showthread.php?t=35893

fnou

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη fnou
H fnou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει Πάνω απο 10! γάτες (απειρα ψιψινια έχουν περάσει από τα χέρια της) . Έχει γράψει 959 μηνύματα.

H fnou έγραψε στις 20:15, 05-02-10:

εαν δεν εχεις βρει ακομα γατουλη κ ενδιαφερεσαι εχω κ γω να σου δωσω
εχω εναν ασπρομαυρο κ μια παρδαλιτσα στειρωμενη κ αποπαρασιτωμενη!

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Luv (Μαριάννα)

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Luv
H Μαριάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 3 γάτες και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 29 μηνύματα.

H Luv έγραψε στις 20:02, 11-04-10:

vrika ena polu mikro kontotrixo panemorfo koritsaki peripou enos mina gri me mpez kai aiguptiaka xaraktiristika. an endiaferesai

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vi2ka (Βιβή)

Διακεκριμένο μέλος

H vi2ka έγραψε στις 16:55, 12-04-10:

Αρχική Δημοσίευση από Camil.*
vrika ena polu mikro kontotrixo panemorfo koritsaki peripou enos mina gri me mpez kai aiguptiaka xaraktiristika. an endiaferesai
Επειδή η αγγελία δεν αφορά εμένα προσωπικά αλλά φίλη φίλης,δεν έχω καμία ενημέρωση ως τώρα για το αν βρήκε γατάκι η κοπέλαΑν θέλεις φτιάξε του μια αγγελία με μια φωτογραφία κ βάλτη στα χαρίζονται γιατί εδώ θα χαθεί

vi2ka (Βιβή)

Διακεκριμένο μέλος

H vi2ka έγραψε στις 08:57, 19-04-10:

Η αγγελία κλειδώνεται μιας κ η κοπέλα βρήκε γατάκι.Ευχαριστώ όσους απάντησαν κ εύχομαι ένα σπιτάκι για όλα τα γατάκια που περιμένουν.

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους