Το MyCat είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 81,494 εγγεγραμμένα μέλη και 718,122 μηνύματα σε 22,531 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το MyCat άλλα 349 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο MyCat.

Εγγραφή Βοήθεια

Αγαπημένε μου...!!!!!

goth (Kατερινα)

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη goth
H Kατερινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 5 γάτες (Αρκετες... έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Γέρακας (Αττική). Έχει γράψει 571 μηνύματα.

H goth Αντίστροφα ο χρόνος μετράει... έγραψε στις 21:08, 03-10-12:

Καλησπέρα!Άνοιξα αυτό το θέμα για να αποχαιρετήσω το μικούλη μου χαμστεράκι μόλις 10 μηνών.Πιστεύω πως ότι και να πω,ότι και να κάνω είναι λίγο!!!Επίσης,για να αποχαιρετήσω το ψαράκι μου τον Ματάκια-Μαυρούλη(1 έτους...).
Μικρούλη μου πλασματάκι,πόση αγάπη μου έδειξες,πόσο ωραία και ιδιαίτερα με έκανες να νιώθω όταν με κοιτούσαν τα εκφραστικά,υγρά ματάκια σου!!!Δεν σου φέρθηκα έτσι όπως έπρεπε,σου αξίζουν πολλά!!!Ξέρω πως εκεί που είσαι δεν είσαι πια σε κλουβί και έχεις μια χαμστερίνα να σε προσέχει!!!!Έχω βάλει τον Μαυρούλη να σου λέει ιστορίες που τον κοιτούσα περίεργα...Τώρα πλεόν θα μπορείτε να μιλάτε και δεν θα είστε παγιδευμένοι!!!!Μην με ξεχάσεις!!!!!Ελπίζω να βρεις την μανούλα σου εκεί ψηλά στον ουρανό που κάποιοι παλιάνθρωπου στην στέρησαν.Σίγουρα δεν την αντικατέστησα...μακάρι να πέρασες καλά μαζί μου και να έχεις μια γλυκιά ανάμνηση όταν γυρνάς στο παρελθόν!!!!!Χαιρέτησε εκ μέρους μου και όλα τα γατούνια των ανθρώπων που είναι εκεί ψηλά και παίζουν ανέμελα!!!!Πάντα θα σας θυμάμαι!!!!Μην με ξεχάσετε!!!!!Μαυρούλη μου...πάντα θα θυμάμαι τα απίστευτα γλυκά και μεγάλα μάτια σου!!!!!Μην ανησυχείς για τον Ντένις,θα τον προσέχω!!!!Κανένας δεν θα σε αντικαταστήσει!!!!Σας αγαπώ...και πάντα θα σας αγαπώ!!!!!Θα ήθελα να σας αφιερώσω αυτό το τραγου΄δι που πάντα ήθελα να σας πω αλλά δεν πρόλαβα...
http://www.youtube.com/watch?v=9hPv_LgyKEE Το αφιερώνω σε όσους αγαπάνε και νιώθουν!!!!!

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    JasonClunk, jejannic, katinapq11, latashadq11

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους