Το MyCat είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 82,135 εγγεγραμμένα μέλη και 718,315 μηνύματα σε 22,588 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το MyCat άλλα 355 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο MyCat.

Εγγραφή Βοήθεια

Επείγον! Φιλοξενία ή υιοθεσία

emma

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη emma
H emma αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 10 γάτες (... έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Άγιοι Ανάργυροι (Αττική). Έχει γράψει 152 μηνύματα.

H emma έγραψε στις 21:28, 06-05-17:

ΕΠΕΙΓΟΝ!! Περιοχη Αγιοι Αναργυροι Αττικη. Υπαρχει καποιος να παρει περιπου 9(?) γατάκια 1-2 μηνων ισως και τις 2 μητερες που ειναι παλι έγκυος η μια από αυτες? Ειναι αδεσποτα και κινδυνεύουν αμεσα. Μολις ακουσα καποιους γειτονες να τα "απειλουν " γιατι πεφτουν στις αυλές και μετα δεν μπορουν να βγουν. Καθε τοσο πρεπει καποιος να τα απεγκλωβίζει. Προς το παρών με χιλια ζόρια με αφηνουν να τα απεγκλωβίζω.. το τελευταιο ηταν 1 βδομάδα σε αυλη πριν το βγαλω. Η κυρια που τα εχει στην αυλη της θελει να τα παει καπου να τα αφησει γιατι δεν μπορει άλλο να τα φροντιζει και της δημιουργούν πρόβλημα οι γειτονες, οι οποιοι δε θελουν καθολου τα αδεσποτα. Μεχρι τη Τριτη θα βγαλω φωτο και θα βαλω και το τηλεφωνο της κυριας που τα εχει. Προς το παρων καλεστε εμενα για οποια ερωτηση. Αν μπορει καποιος να βοηθησει εχω μετ. μεσο. Δυστυχώς δεν εχω άλλο χωρο, εχω 7 γατες. Εμμα 6951926386 ότι ωρα θελετε καλείτε. Ευχαριστώ

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 2 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους