Το MyCat είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 82,122 εγγεγραμμένα μέλη και 718,314 μηνύματα σε 22,588 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το MyCat άλλα 311 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο MyCat.

Εγγραφή Βοήθεια

Αυτάκια

purina

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη purina
H purina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 1 γάτα . Έχει γράψει 1,095 μηνύματα.

H purina έγραψε στις 17:51, 22-08-06:

Σημερα παρατηρισα το γατο μου να ξινεται στα αυτακια του και ειδα μεσα σα να εχει κατι μικρα σαν αμμο δε νομιζω σκουλικακια.Αυριο μαλλον παμε για εμβολια αφου τον βρηκα γιατι νομιζα οτι χαθηκε και εκλεγα τον φωναζα τιποτα ουτε ενα νιαου αργοτερα οταν γυρισα σπιτι και τον φωναξα αμεσωσ ειδα ουριτσα και το πιατο του με το νερο μισοπιομενο.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

purina

Περιβόητο Μέλος

H purina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 1 γάτα . Έχει γράψει 1,095 μηνύματα.

H purina έγραψε στις 20:24, 22-08-06:

Της εβαλα λιγο genipharm λοsιον σπρει στα αυτακια απ εξω και τη εχω ειδη δωσει αμπουλα μια που ειναι για 3 μηνες οπως μου ειπαν στο pet shop

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Lady

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Lady
H Lady αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 1 γάτα (πολλές έχουν περάσει από τα χέρια της) . Έχει γράψει 443 μηνύματα.

H Lady έγραψε στις 21:31, 22-08-06:

Καλύτερα να το δει ο κτηνίατρος εκτός κι αν στο pet shop το είδε κάποιος ειδικός.
Το πιο πιθανό είναι να έχει ψωρίτσα αλλά αν όντως έχει μη στεναχωρηθείς..Με θεραπεία θα φύγει

Παράθεση

purina

Περιβόητο Μέλος

H purina έγραψε στις 12:26, 23-08-06:

Εψαξα εδω στην ηλιουπολη και εφτυχος βρηκα καπιον.Ειπε οτι ειναι 4 μηνων ο γατος μου και μας εδωσε Oridermyl και Banminth και alfavet aktiv-lotion.
Εκανε και τυο πρωτο 3πλο εμβολιο της.Απ τα δοντια την εβγαλε 4,5 μηνων το ντινακο μου φοβιθηκε και λιγο αλλα ολα οκ ολο το χαιδευα.
Ειπε οτι δεν ειναι καλα τα whiskas και ηθελε απο τωρα να μου πλασαρει και τροφη!ελεος!Εγς τησ εχω παρει εδω διαφορα friskies,purina,κατι αλλα πσιλη κροκετουλα τα ειχε ενα pet που ελεγε hill.(2 ευρο το κιλο)
Ολα αυτα 48 ευρο δεν ειναι λιγο ακριβως?

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Αυτάκια και κοιλίτσα - Από Kalliastar
      Το θέμα έχει λάβει 7 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Προβλήματα υγείας.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 09-12-10 στις 08:34.
    • Πρόβλημα στα αυτάκια - Από Lins
      Το θέμα έχει λάβει 39 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Προβλήματα υγείας.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 10-02-10 στις 17:01.
    • Διπλώνουν τα αυτάκια μας... - Από Deadendmind
      Το θέμα έχει λάβει 3 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Προβλήματα υγείας.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 19-07-08 στις 10:33.
    • Τα αυτάκια του! - Από costas3303
      Το θέμα έχει λάβει 39 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Προβλήματα υγείας.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 15-10-07 στις 08:20.
    • Τριχόπτωση στα αυτάκια;;;; - Από aretha
      Το θέμα έχει λάβει 36 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Προβλήματα υγείας.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 30-05-07 στις 22:58.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους