Το MyCat είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 81,482 εγγεγραμμένα μέλη και 718,116 μηνύματα σε 22,529 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το MyCat άλλα 152 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο MyCat.

Εγγραφή Βοήθεια

Μετρονόμοι για ζωάκια

Havana (Katrin!)

Εκτροφέας

Το avatar του χρήστη Havana
H Katrin! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει Πάνω απο 10! γάτες (16 έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Καπανδρίτι (Αττική). Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.

H Havana trollarium is prohibited έγραψε στις 12:24, 19-05-12:

Καλησπέρα,
βλέπω πολλούς που έχετε στην υπογραφή σας μετρονόμους που λενε πχ η Ζουζουνίτσα μου είναι 8 μηνών και 3 ημερών,
και τα λοιπά.
Θέλω να φτιάξω έναν τέτοιο χάρακα για την Αβάνα ξέρετε απο ποιά site τα κατεβάζω ή πως λέγονται κανονικά για να κάνω search στο ψαχτήρι?

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

MAYROULIS (Μαυρουλάκης Φαγανάκης)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη MAYROULIS
Ο Μαυρουλάκης Φαγανάκης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει 1 γάτα (οοοοουυυυυυυυ έχουν περάσει από τα χέρια του) και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 2,383 μηνύματα.

O MAYROULIS σε μιτινγκ με ενα μπολ κροκέτες έγραψε στις 13:03, 19-05-12:

εγώ είχα παλιά αλλά δεν θυμάμαι από ποιο σάιτ

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

zouzounela (Ζωή)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη zouzounela
H Ζωή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 1 γάτα και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 188 μηνύματα.

H zouzounela έγραψε στις 13:12, 19-05-12:

ως ticker το βρήκα....τώρα το ψαχνω κ εγω να φτιαξω ένα...μου έβαλες ιδέες!!

......done!!!

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη zouzounela : 19-05-12 στις 13:36.
Παράθεση

Havana (Katrin!)

Εκτροφέας

Το avatar του χρήστη Havana
H Katrin! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει Πάνω απο 10! γάτες (16 έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Καπανδρίτι (Αττική). Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.

H Havana trollarium is prohibited έγραψε στις 14:34, 19-05-12:

TICKER!!!σωστά, ευχαριστώ πλι πλι πλι... , πολύ όμορφο το δικό σου, με γεια!!!

Παράθεση

zouzounela (Ζωή)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη zouzounela
H Ζωή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 1 γάτα και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 188 μηνύματα.

H zouzounela έγραψε στις 15:30, 19-05-12:

Ευχαριστώ!!
αν και μόλις το άλλαξα
Έχει αρκετά για να διαλλεξεις, όρεξη να έχεις να ψάχνεις!!
Αν χρειαστείς βοήθεια πες

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Popix (Σοφία)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Popix
H Σοφία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 2 γάτες (Πολλές έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 253 μηνύματα.

H Popix έγραψε στις 20:20, 19-05-12:

Ιιιιιιιι έβαλα κι εγώ!

Παράθεση

Selina Kyle (Ριάνα)

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Selina Kyle
H Ριάνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 2 γάτες (10 έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Κύπρος (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,028 μηνύματα.

H Selina Kyle Ψιτ ξαφνιασμένο μουτράκι! Αγάπη μου! έγραψε στις 20:46, 21-05-12:

Όντως πολύ όμορφοι αυτοί οι μετρονόμοι!! Ίσως φτιάξω κι εγώ του δικού μου μια μέρα...

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Μεταφορές για ζωάκια - Από asna
      Το θέμα έχει λάβει 2 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Συζήτηση επι παντός γατιστητού.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 14-09-11 στις 21:26.
    • Τα ζωάκια μου - Από Astarti
      Το θέμα έχει λάβει 7 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Οι γάτες μου.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 08-02-10 στις 12:09.
    • Facebook για τα ζωάκια μας!!! - Από goutouna
      Το θέμα έχει λάβει 20 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Διάφορα.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 07-06-09 στις 13:18.
    • Ζωγραφιστά...ζωάκια... - Από Γωγω
      Το θέμα έχει λάβει 25 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Γενική συζήτηση.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 01-02-07 στις 00:28.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους