Το MyCat είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 81,317 εγγεγραμμένα μέλη και 718,374 μηνύματα σε 22,605 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το MyCat άλλα 421 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο MyCat.

Εγγραφή Βοήθεια

Δερματικό πρόβλημα

Τσοςμή

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Τσοςμή
Ο Τσοςμή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει 5 γάτες . Έχει γράψει 251 μηνύματα.

O Τσοςμή κχχχχ κχχχχχ έγραψε στις 21:54, 09-01-19:

εδω και μερες η πληγη εχει κλεισει τελειως και γενικα ειναι σε πολυ καλη κατασταση και διαθεση.
της αρεσει και ο χειμωνας πιστευω γι αυτο.

ελπιζω να συνεχισει ετσι
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Aleksa

MyCat Moderator

Το avatar του χρήστη Aleksa
H Aleksa αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Έχει 1 γάτα και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 17,659 μηνύματα.

H Aleksa έγραψε στις 23:20, 09-01-19:

Από εδώ και πέρα "σιδερένια", ευχόμαστε κι εμείς.

Και καλή νέα χρονιά!
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Maria anna (Μαριάννα)

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Maria anna
H Μαριάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 3 γάτες (7γατες δικές μου+14γατακια που τα εδωσα! έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Δράμα (Δράμα). Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.

H Maria anna My cats...my loves! έγραψε στις 18:51, 10-04-19:

Η γατούλα μου εδώ και λίγο καιρό έχει χάσει τρίχωμα και έχει κάνει μια τρύπα στον λαιμό της!Μίλησα και τον κτηνίατρο αλλά μου έδωσε ένα υγρό το οποίο δεν έκανε τίποτα! Φοβάμαι να της κάνω κάτι γτ είναι έγκυος!!!Έχετε να μου προτείνετε τπτ;
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Aleksa

MyCat Moderator

Το avatar του χρήστη Aleksa
H Aleksa αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Έχει 1 γάτα και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 17,659 μηνύματα.

H Aleksa έγραψε στις 20:10, 10-04-19:

Καλησπέρα Μαριάννα και καλωσήρθες στην παρέα μας.
Αφού η αγωγή που της έδωσε ο γιατρός δεν είχε αποτελέσματα, πιστεύω οτι το καλύτερο θα είναι πρωτίστως να τον ενημερώσεις.
Μπορεί να χρειαστεί μια ακόμη επίσκεψη στο κτηνιατρείο για να το κοιτάξει καλύτερα (ενδεχομένως να πάρει και δείγμα από το μολυσμένο τρίχωμα προκειμένου να το εξετάσει καλύτερα), οπότε και να δώσει μια διαφορετική θεραπεία, αυτή τη φορά αποτελεσματική.
Και βέβαια δεν θα παραλείψεις να τον ρωτήσεις αν υπάρχει κάποιος κίνδυνος, δεδομένης της εγκυμοσύνης της γατούλας σου.
Περαστικά εύχομαι στη γατούλα σου και καλά γεννητούρια.
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους