Το MyCat είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 81,511 εγγεγραμμένα μέλη και 718,132 μηνύματα σε 22,536 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το MyCat άλλα 374 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο MyCat.

Εγγραφή Βοήθεια

Εμβόλια και αποπαρασιτώσεις

Πουπουλίνα

Supervisor

Το avatar του χρήστη Πουπουλίνα
H Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 3 γάτες (3 έχουν περάσει από τα χέρια της) . Έχει γράψει 36,392 μηνύματα.

H Πουπουλίνα προστατευω τη φυση και τα ζωα=πολιτισμος έγραψε στις 20:18, 12-12-18:

Αρχική Δημοσίευση από Simi
Σε ευχαριστώ πάρα πολύ ! Η αλήθεια είναι ότι πανικοβληθηκα γτ πρώτη φορά έχω γατούλα
Λογικο ειναι αγαπουλα μου,ολοι τα ιδια περιπου καναμε!
Για οτιδηποτε θελεις,μην διστασεις να ρωτησεις.
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

gatina

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη gatina
H gatina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. . Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.

H gatina έγραψε στις 13:49, 10-02-19:

Καλησπερα! Εδω και ενα χρονο και κατι φροντιζω μια αδεσποτη γατουλα στο σπιτι, η οποια προσφατα ζευγαρωσε κιολας. Τωρα τελευταια στο μερος που καθεται παρατηρω κατι ασπρα μικρα πραγματακια σαν σουσαμια...δεν ειναι ομως τιποτα ζωντανο. Εχω παρατηρησει οτι βγαινουν απ τον πρωκτο της. Ξερει κανεις τι ειναι? Κολλαει μηπως? Μπορω να κανω κατι τωρα που ειναι εγκυος?
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Πουπουλίνα

Supervisor

Το avatar του χρήστη Πουπουλίνα
H Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 3 γάτες (3 έχουν περάσει από τα χέρια της) . Έχει γράψει 36,392 μηνύματα.

H Πουπουλίνα προστατευω τη φυση και τα ζωα=πολιτισμος έγραψε στις 14:46, 10-02-19:

Αρχική Δημοσίευση από gatina
Καλησπερα! Εδω και ενα χρονο και κατι φροντιζω μια αδεσποτη γατουλα στο σπιτι, η οποια προσφατα ζευγαρωσε κιολας. Τωρα τελευταια στο μερος που καθεται παρατηρω κατι ασπρα μικρα πραγματακια σαν σουσαμια...δεν ειναι ομως τιποτα ζωντανο. Εχω παρατηρησει οτι βγαινουν απ τον πρωκτο της. Ξερει κανεις τι ειναι? Κολλαει μηπως? Μπορω να κανω κατι τωρα που ειναι εγκυος?
Καλησπερα φιλη μου.Ακριβως ετσι ειναι τα ενδωπαρασιτα,ενα ειδος δηλαδη.Και πρεπει να συμβουλευτεις κτηνιατρο για να σου πει τι να κανεις,ουτε για αυτην κανει,ουτε για σενα.Προς το παρων να πλενεις πολυ καλα τα χερια σου,αλλα αυριο κτηνιατρο να του εξηγισεις για να δουμε αν μπορει να παρει χαπια και τι χαπια.
ΥΓ.Αν βεβαια ειναι ενδοπαρασιτα,αλλα δυσυχως η περιγραφη μοιαζει πολυ.Ο γιατρος θα σου πει.
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Gigi2310

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους