Το MyCat είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 80,780 εγγεγραμμένα μέλη και 715,164 μηνύματα σε 22,188 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το MyCat άλλα 280 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο MyCat.

Εγγραφή Βοήθεια

Ζητείται φιλόζωη καθαρίστρια

youla

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη youla
H youla αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 2 γάτες (10 έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Νέα Ιωνία (Αττική). Έχει γράψει 390 μηνύματα.

H youla GATO έγραψε στις 13:58, 22-01-18:

Καλησπέρα σε όλους και όλες
έχω καιρό να μπω στο forum λόγω μητρότητας αλλά να μου ήρθε η ώρα να ζητήσω πληροφορίες για φιλόζωη καθαρίστρια. Βλέπετε έχω δυο γατούλες και ένα κοριτσάκι το οποίο υποφέρει από έντονο βήχα. Ο παιδίατρος μου είπε ότι μάλλον την ενοχλέι η σκόνη του σπιτιού , οπότε θα πρέπει να συνεννοηθώ με κάποια καθαρίστρια για να καθαρίζεται το σπίτι κάθε μήνα.
Θέλω όμως να είναι αποδεδειγμένα φιλόζωη γι'αυτό και θα ήθελα να μάθω εαν γνωρίζετε κάποια που να πηγαίνει Δυτικά Προάστια. Μένω στα σύνορα Αγίας Βαρβάρας Αιγαλέου και είμαι κοντά στο μετρό Αγ. Μαρίνα(1 χλμ δρόμος)

Σας υπερευχαριστώ!!!
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

youla

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη youla
H youla αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 2 γάτες (10 έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Νέα Ιωνία (Αττική). Έχει γράψει 390 μηνύματα.

H youla GATO έγραψε στις 14:06, 04-05-18:

Παιδιά καλησπέρα
ακόμα αναζητώ υπεύθυνη, φιλόζωη καθαρίστρια που την εξυπηρετεί το μετρό ή προτιμάει τα δυτικά προάστια της Αθήνας. Εχει κανείς/καμία κάποια υπόψη;

Σας ευχαριστώ πολύ
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Ζητείται φιλόζωη καθαρίστρια - Από youla
      Το θέμα έχει λάβει 2 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Γενική συζήτηση.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 06-09-12 στις 10:24.
    • Ψάχνω φιλόζωη βοηθό - Από Anima
      Το θέμα έχει λάβει 2 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Οι γάτες μου.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 05-05-08 στις 21:02.
    • Φιλόζωη γάτα(!) - Από Mici
      Το θέμα έχει λάβει 38 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Ιστορίες.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 03-02-08 στις 15:36.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους