Το MyCat είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 82,119 εγγεγραμμένα μέλη και 718,314 μηνύματα σε 22,588 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το MyCat άλλα 290 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο MyCat.

Εγγραφή Βοήθεια

Ο Πίτσης ψάχνει σπίτι λόγω οικονομικών προβλημάτων

ΘανΖ

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη ΘανΖ
Ο ΘανΖ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος . Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.

O ΘανΖ έγραψε στις 20:26, 17-07-19:

Λόγω ανάγκης πρέπει να δώσω το Γατί μου...
Είναι 1 έτους εμβολιασμένος με τσιπ( αριθμ. microchip 990000002890062) και ήσυχος αν και δεν είναι στειρωμένος σε περίπτωση αυτος που τον θέλει πρέπει να τον στειρώσει μοιράζομαι το έξοδο, έχει βιβλιάριο υγείας και αν κανένας σας ενδιαφέρεται να του δώσει ένα ζεστό φιλικό σπίτι.
Λόγω προβλήματος υγείας συγγενικού προσώπου, αναγκάζομαι να μετακομίσω και να ξεσπιτωθώ δυστυχώς στο νέο σπίτι θα υπάρχει και νοσηλευτικό προσωπικό και δεν μπορώ να έχω κατοικίδιο.
Εκλιπαρώ για βοήθεια όταν τον υιοθέτησα πριν μερικούς μήνες δεν περίμενα οτι θα μου συμβεί τέτοιου είδους πρόβλημα είχα γατουλι 13 χρόνια απεβίωσε πριν 6 μήνες και πήρα αμέσως τον Πιτση μου βοθήστε με αμα μπορείτε να βρει κάποιον να τον αγαπά και να τον προσέχει. Μένω Θεσσαλονίκη περιοχή Ιπποκρατέιου.
Τηλ. επικοινωνίας: 6947402739

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Aleksa : 18-07-19 στις 22:47. Αιτία: προσθήκη αριθμού microchip και τηλεφώνου.
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Aleksa

MyCat Moderator

Το avatar του χρήστη Aleksa
H Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 1 γάτα και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 17,634 μηνύματα.

H Aleksa έγραψε στις 22:39, 18-07-19:

Ο Πίτσης είναι πανέμορφος (και είναι και πορτοκαλής)!
Κρίμα που αναγκάζεσαι να τον αποχωριστείς, ωστόσο εύχομαι ολόψυχα σύντομα να βρει ένα καινούργιο σπίτι και μια ζεστή αγκαλιά, μαζί με όλη την αγάπη που αξίζει σ'αυτό το γλυκύτατο πλάσμα.
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 6 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    3lbereth, BonusCap, DavidLor, Jamescip, Ronaldhig, Serviceyvk

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους