Το MyCat είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 80,776 εγγεγραμμένα μέλη και 715,115 μηνύματα σε 22,186 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το MyCat άλλα 125 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο MyCat.

Εγγραφή Βοήθεια

Κλειστό Θέμα

Το παρόν θέμα είναι κλειδωμένο! Δεν μπορείτε να απαντήσετε σε αυτό.

Έχασα τον γάτο μου!

Athanasia79

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Athanasia79
H Athanasia79 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. . Έχει γράψει 26 μηνύματα.

H Athanasia79 έγραψε στις 19:23, 17-01-12:

Δυστυχώς πριν από 4 μέρες έχασα τον Ζαχαρένιο. Είναι ενάμισι περίπου έτους αρσενικός μη στειρωμένος. Εδώ κ καιρό είχε αρχίσει να γυρίζει στις γατούλες αλλά ποτέ δεν είχε φύγει από το σπίτι για πάνω από μια-μιαμιση μέρα. Είμαι πολύ στενοχωρημένη!

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

Selina Kyle (Ριάνα)

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Selina Kyle
H Ριάνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 2 γάτες (10 έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Κύπρος (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,028 μηνύματα.

H Selina Kyle Ψιτ ξαφνιασμένο μουτράκι! Αγάπη μου! έγραψε στις 19:40, 17-01-12:

Σου παραθέτω ένα πολύ καλό άρθρο:

Πως να βρούμε μια γατούλα που χάθηκε

Εύχομαι να βρεθεί σύντομα ο γατούλης..και μετά να τον πας για στείρωση! Είναι φυσικό να περιφέρεται αναζητώντας σύντροφο, οι ορμόνες του δεν τον αφήνουν σε ησυχία!

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

Athanasia79

Νεοφερμένος

H Athanasia79 έγραψε στις 20:36, 17-01-12:

Σε ευχαριστώ πολύ! Μακάρι να βρεθεί γρήγορα το αγοράκι μου.

kwstasx

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη kwstasx
Ο kwstasx αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος . Έχει γράψει 10 μηνύματα.

O kwstasx έγραψε στις 22:11, 17-01-12:

Δώσε πληροφορίες σχετικά με την εξαφάνιση...
Τι γάτος ήταν, σε ποια περιοχή χάθηκε, πότε??

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

Athanasia79

Νεοφερμένος

H Athanasia79 έγραψε στις 22:34, 17-01-12:

Μένω στη Σάμο, στο χωριό Μυτιληνιοί. Ο γατούλης μου είναι ο παρακάτω...Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγένθυνση

Όνομα:  Εικόνα071.jpg
Εμφανίσεις:  35
Μέγεθος:  189,7 KB

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Έχασα το γάτο μου - Από ALEXISMOU
      Το θέμα έχει λάβει 3 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Lost & Found.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 21-03-17 στις 20:36.
    • Έχασα το γάτο μου - Από Margarita21
      Το θέμα έχει λάβει 24 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Lost & Found.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 06-09-15 στις 16:51.
    • ΄Εχασα το γάτο μου και τα έχω χαμένα.... - Από asia
      Το θέμα έχει λάβει 1 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Lost & Found.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 04-08-15 στις 23:48.
    • Βοήθεια, έχασα το γάτο μου! - Από Thekittehface
      Το θέμα έχει λάβει 2 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Συζήτηση επι παντός γατιστητού.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 28-05-15 στις 19:51.
    • Έχασα το γάτο μου τον Μπουρμπούλη - Από πανος20513
      Το θέμα έχει λάβει 49 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Συζήτηση επι παντός γατιστητού.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 10-01-12 στις 05:46.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους