Το MyCat είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 80,709 εγγεγραμμένα μέλη και 714,192 μηνύματα σε 22,083 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το MyCat άλλα 207 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο MyCat.

Εγγραφή Βοήθεια

Αστεία περιστατικά με πρωταγωνιστές γατούλες

MAYROULIS (Μαυρουλάκης Φαγανάκης)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη MAYROULIS
Ο Μαυρουλάκης Φαγανάκης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει 1 γάτα (οοοοουυυυυυυυ έχουν περάσει από τα χέρια του) και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 2,383 μηνύματα.

O MAYROULIS σε μιτινγκ με ενα μπολ κροκέτες έγραψε στις 11:33, 22-04-11:

Όλα τα λέει ο τίτλος:
Αστεία περιστατικά με πρωταγωνιστές γατούλες
Και ξεκινάω εγώ:
Χθες στειρώθηκα!
Όταν η κτηνίατρος μου έκανε την εγχείρηση, με νάρκωσε. Κάποια στιγμή όταν με κρατούσε λίγο πιο μετά, επειδή είχα ξεχάσει να κάνω την ανάγκη μου πριν φύγουμε, μου έφυγαν πάνω της! Η κτηνίατρος πάντως δεν το βρήκε και τόσο αστείο...

Και ένα ακόμα:
Μία φορά, πριν στειρωθώ μπήκε στην αυλή ένας γάτος. Εγώ άρχισα να τον κυνηγάω και στο τέλος από το φόβο του τα έκανε πάνω του!

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

cr 7

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη cr 7
Ο cr 7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει Καμία γάτες (μια έχουν περάσει από τα χέρια του) και μας γράφει απο Μύρινας (Λέσβος). Έχει γράψει 8 μηνύματα.

O cr 7 έγραψε στις 17:26, 30-11-11:

Εδώ θα γράφουμε αστείες ιστορίες που περάσαμε με την γάτα/ες.Αρχίζω εγώ...
Ο συγχωρεμένος ο πιτούλης(λέγόταν πίτερ αλλά εγώ τον φώναζα πιτούλη,πιτάκο και πίτερ παν)έχει περάσει την συγκεκριμένη ιστορία.Πριν από 4-5 χρόνια είχαμε πάει οικογενειακώς βόλτα στην πλατεία(εγώ,οι γονείς μου και η αδερφή μου)φτάσαμε λοιπόν σπίτι και η μαμά με την αδερφή μου πήγαν πάνω εγώ με τον μπαμπά καθόμασταν κάτω τέλος πάντων και ο μπαμπάς είπε να ταΐσουμε τον πίτερ γιατί πεινούσε αφάνταστα αυτό το καταλαβαίναμε όταν πήγαινε πάνω στο κουτί που βάζαμε τις κονσέρβες,ενώ πηγαίναμε προσέξαμε ότι είχε πέσει η κόκκινη μπογιά(δεν ξέρουμε πως)έτσι πήγαμε να δούμε και διακόψαμε στην μέση την διαδικασία ανεφοδιασμού του πίτερ στεκόμασταν πάνω από την μπογιά και βλέπαμε από τι μπορεί να συνέβη ώσπου ο πίτερ νεύριασε και έτρεξε προς εμάς και όταν έφτασε κοντά μας κάναμε στην άκρη και έπεσε στην μπογιά(η οποία ξέχασα να πω ότι ήταν φρέσκια).Αποτέλεσμα:Ασπρομαυροκόκινο γατάκι για έναν μήνα περίπου.Και η ατυχία είναι ότι δεν σκέφτηκα να τον βγάλω φωτογραφία.
ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ ΚΑΙ ΟΜΩΣ ΑΛΗΘΙΝΟ(πάντως δεν φταίω εγώ )

Για πείτε και εσείς.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Επιφανές Μέλος

Ο Μαυρουλάκης Φαγανάκης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει 1 γάτα (οοοοουυυυυυυυ έχουν περάσει από τα χέρια του) και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 2,383 μηνύματα.

O MAYROULIS σε μιτινγκ με ενα μπολ κροκέτες έγραψε στις 18:29, 02-12-11:

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

Selina Kyle (Ριάνα)

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Selina Kyle
H Ριάνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 2 γάτες (10 έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Κύπρος (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,028 μηνύματα.

H Selina Kyle Ψιτ ξαφνιασμένο μουτράκι! Αγάπη μου! έγραψε στις 08:33, 03-12-11:

Η Μάγια (γάτα της μαμάς μου και αραβωνιάρα του Μαυρούλη) ανέβηκε σ' ένα δέντρο ψηλό κι άρχισε να νιαουρίζει εκωφαντικά. Χρειάστηκε επέμβαση της πυροσβεστικής και πέντε πυροσβέστες για να την κατεβάσουμε. Γίναμε το θέαμα της γειτονιάς.

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Επιφανές Μέλος

O MAYROULIS σε μιτινγκ με ενα μπολ κροκέτες έγραψε στις 12:23, 03-12-11:

όταν ήμουν τόσο δα σκατουλάκι ήρθε ένας σκύλος στην αυλή. βλέπουν το σκύλο να τρέχει (ήταν στο μπαλκόνι) και τρόμαξαν γιατί φοβόντουσαν για μένα. αλλά τι ήταν πίσω από το σκύλο, ο οποίος έτρεχε;

εγώ, το μωράκι!

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

mpoulaalekoula (Έφη)

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη mpoulaalekoula
H Έφη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 3 γάτες (3 έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,611 μηνύματα.

H mpoulaalekoula έγραψε στις 12:35, 03-12-11:

Είναι καλοκαίρι, ιούλιος 2011, στο εξοχικό στην Εύβοια, ήλιος, ζέστη, χαμός...Μόλις άρχισε να δροσίζει το απόγευμα, λέω, δε βγάζω τα γατόνια μια βόλτα στις αυλές και τα χωράφια να ξεσκάσουν (τότε ήταν 5 γιατί φιλοξενούσα 2..).
Τα βγάζουμε έξω... έξταση, έξταση, έξταση...Σε κάποια στιγμή, μπαίνω στο σπίτι να φέρω τη φωτογραφική μηχανή και μόλις ετοιμαζόμουν να βγω ξανά, βλέπω ΚΑΙ ΤΑ ΠΕΝΤΕ γατιά να κατευθύνονται προς το μέρος μου, να μπαίνουν μέσα κρατώντας από ένα λαχταριστό τζιτζίκι ο καθένας....

Παράθεση

Selina Kyle (Ριάνα)

Τιμώμενο Μέλος

H Ριάνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 2 γάτες (10 έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Κύπρος (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,028 μηνύματα.

H Selina Kyle Ψιτ ξαφνιασμένο μουτράκι! Αγάπη μου! έγραψε στις 12:53, 03-12-11:

Αρχική Δημοσίευση από mpoulaalekoula
Είναι καλοκαίρι, ιούλιος 2011, στο εξοχικό στην Εύβοια, ήλιος, ζέστη, χαμός...Μόλις άρχισε να δροσίζει το απόγευμα, λέω, δε βγάζω τα γατόνια μια βόλτα στις αυλές και τα χωράφια να ξεσκάσουν (τότε ήταν 5 γιατί φιλοξενούσα 2..).
Τα βγάζουμε έξω... έξταση, έξταση, έξταση...Σε κάποια στιγμή, μπαίνω στο σπίτι να φέρω τη φωτογραφική μηχανή και μόλις ετοιμαζόμουν να βγω ξανά, βλέπω ΚΑΙ ΤΑ ΠΕΝΤΕ γατιά να κατευθύνονται προς το μέρος μου, να μπαίνουν μέσα κρατώντας από ένα λαχταριστό τζιτζίκι ο καθένας....
χαχα!! Τα "ψώνισαν" από το take away της γειτονιάς

Παράθεση

mpoulaalekoula (Έφη)

Αποκλεισμένος χρήστης

H Έφη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 3 γάτες (3 έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,611 μηνύματα.

H mpoulaalekoula έγραψε στις 13:01, 03-12-11:

Αρχική Δημοσίευση από Jejebel
χαχα!! Τα "ψώνισαν" από το take away της γειτονιάς
χαχαχα!κορυφή είσαι Jejebel!!!

Παράθεση

Selina Kyle (Ριάνα)

Τιμώμενο Μέλος

H Selina Kyle Ψιτ ξαφνιασμένο μουτράκι! Αγάπη μου! έγραψε στις 13:03, 03-12-11:

Όχι εγώ, αλλά εσύ με τον τρόπο που τα γράφεις!!!

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Επιφανές Μέλος

O MAYROULIS σε μιτινγκ με ενα μπολ κροκέτες έγραψε στις 09:32, 04-12-11:

Αρχική Δημοσίευση από mpoulaalekoula
κι εμένα με βλέπει η μαμά μου να έερχομαι με κάτι μαύρο να κρέμεται από το στόμα μου και τρομάζει. πάει, ανοίγει την πόρτα (με είδε από το παράθυρο) και τρέχει να με βρει. και τι ήταν στο στόμα μου; ένα τζιτζίκι (που μετά το πέταξε στα σκουπίδια)

Παράθεση

mpoulaalekoula (Έφη)

Αποκλεισμένος χρήστης

H mpoulaalekoula έγραψε στις 11:10, 04-12-11:

Αρχική Δημοσίευση από MAYROULIS
κι εμένα με βλέπει η μαμά μου να έερχομαι με κάτι μαύρο να κρέμεται από το στόμα μου και τρομάζει. πάει, ανοίγει την πόρτα (με είδε από το παράθυρο) και τρέχει να με βρει. και τι ήταν στο στόμα μου; ένα τζιτζίκι (που μετά το πέταξε στα σκουπίδια)
χιχιχιχι
οχιιιιιιιιι γιατί στο πέταξε το εύρημά σου??

Παράθεση

Επιφανές Μέλος

O MAYROULIS σε μιτινγκ με ενα μπολ κροκέτες έγραψε στις 11:55, 04-12-11:

γιατί είναι κακιά. εγώ της το έφερα να το φάει. βέβαια, μπορεί να κάνει δίαιτα των τζιτζικιών

Παράθεση

mpoulaalekoula (Έφη)

Αποκλεισμένος χρήστης

H mpoulaalekoula έγραψε στις 16:26, 04-12-11:

γιατί είναι κακιά. εγώ της το έφερα να το φάει. βέβαια, μπορεί να κάνει δίαιτα των τζιτζικιών
Χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα!

Παράθεση

Selina Kyle (Ριάνα)

Τιμώμενο Μέλος

H Selina Kyle Ψιτ ξαφνιασμένο μουτράκι! Αγάπη μου! έγραψε στις 16:27, 04-12-11:

Μαυρούλη, δοκίμασε καμιά ακρίδα την επομενη φορά

Παράθεση

Valder (Λυκούργος)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Valder
Ο Λυκούργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει 1 γάτα (2 έχουν περάσει από τα χέρια του) και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 125 μηνύματα.

O Valder απορροφημένος στο επίχρυσο τουλάτε του έγραψε στις 17:55, 04-12-11:

Armin's funny moments:

1. Κάθε πρωί πριν φύγω για το μεταπτυχιακό, κάνω μια ώρα τουαλέτα (κλασσικός Ζυγός) και ακριβώς απέναντί της, είναι η τουαλέτα του μικρού (μάλλον Ζυγός κι αυτός) που μέχρι σήμερα την είχα ανοιχτή. Στην τουαλέτα εγώ, στην τουαλέτα κι ο μικρός, και μάλιστα κάνει κόλπα και στο όρθιο - 2 πόδια (!)

2. Όποτε κάνουμε μουσουδο-κόντρες (του ακουμπάω τη μυτούλα στο μάγουλό μου) σηκώνει το αριστερό του μπροστινό πόδι και με χαιδεύει. Πάντα.

3. Το στοίχημα να ρίξει τον μπαμπά: Κάθε φορά που κάθομαι, μου λύνει τα κορδόνια στα παπούτσια και ύστερα όταν περπατάω μου τα τραβάει και μου βάζει και τρικλοποδιές αφού περνάει ανάμεσά μου.

Παράθεση

Πουπουλίνα

Supervisor

Το avatar του χρήστη Πουπουλίνα
H Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 3 γάτες (3 έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Λουτράκι (Κόρινθος). Έχει γράψει 35,535 μηνύματα.

H Πουπουλίνα προστατευω τη φυση και τα ζωα=πολιτισμος έγραψε στις 21:09, 04-12-11:

Τι γλυκο πλασματακι μωρε..

Παράθεση

Επιφανές Μέλος

O MAYROULIS σε μιτινγκ με ενα μπολ κροκέτες έγραψε στις 22:08, 04-12-11:

Αρχική Δημοσίευση από Jejebel
Μαυρούλη, δοκίμασε καμιά ακρίδα την επομενη φορά
θα δοκιμάσω σκαθάρι, γιατί τέτοια εποχή ακρίδα είναι λίγο δύσκολο

Παράθεση

Selina Kyle (Ριάνα)

Τιμώμενο Μέλος

H Selina Kyle Ψιτ ξαφνιασμένο μουτράκι! Αγάπη μου! έγραψε στις 18:58, 05-12-11:

θα δοκιμάσω σκαθάρι, γιατί τέτοια εποχή ακρίδα είναι λίγο δύσκολο
Ωραία. Και μετά να βγάλεις τη φωτογραφική, μ' ένα "ΤΣΑΚ" να αποθανατήσεις το ύφος της μαμάς και να φύγεις καλπάζοντας..αλλά προσοχή: Διεκδίκα το σκαθάρι, κράτα το γερά με τα δόντια!! Μην σου του πάρει πάλι αυτή

Παράθεση

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Γίδι
H Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 1 γάτα (2 έχουν περάσει από τα χέρια της) . Έχει γράψει 1,740 μηνύματα.

H Γίδι υπό τις διαταγές της Μπριάμ έγραψε στις 16:20, 21-12-11:

Ξυπνάω.
Η Μπριάμ με περιμένει ήδη έξω από το υπνοδωμάτιό μου, κοιτώντας με αυστηρά, αλά "το αγνόησες πάλι το ξυπνητήρι".
Την παίρνω αγκαλιά, βάζει -όπως πάντα- την πατούσα της στο σαγόνι μου, και σέρνομαι μέχρι την κουζίνα, όπου την ακουμπάω πάλι στο πάτωμα.
Παίρνω το πιατάκι τις πάνω στον πάγκο και ξεκινάω να της ετοιμάζω το πρωινό της:
*Μπόινγκ*. Ένα κεφάλι ξεπετάγεται δίπλα μου, στο 1.20μ ύψος του πάγκου. *Γκτουπ*. Προσγείωση πίσω στο πάτωμα.
Ανοίγω το πακέτο της γατοτροφής.
*Μπόινγκ. Γκντουπ.*
Βάζω μέσα το δοσομετρικό ποτηράκι.
*Μπόινγκ. Γκντουπ.*
Βγάζω το ποτηράκι και το αδειάζω στο πιατάκι.
*Μπόινγκ. Γκντουπ.*
Μαζεύω 1-2 κροκετούλες που έπεσαν στα πλάγια.
*Μπόινγκ. Γκντουπ.*
Χασμουριέμαι.
*Μπόινγκ. Γκτουπ.*
Η Μπριάμ με μπινελικώνει γιατί αργώ...
...οπότε της ακουμπάω το πιατάκι στη θέση του.

Δεν τρώει αμέσως, αλλά δεν ξέρω αν είναι γιατί απογοητεύεται από το μενού, ή γιατί πρέπει να συνέλθει από το πάνω-κάτω!!

5 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Γίδι
H Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 1 γάτα (2 έχουν περάσει από τα χέρια της) . Έχει γράψει 1,740 μηνύματα.

H Γίδι υπό τις διαταγές της Μπριάμ έγραψε στις 16:38, 16-01-12:

Χθες, με 6 ώρες ύπνο και μερικές χιλιάδες δουλειές να εκκρεμούν, αποφάσισα να αλλάξω την άμμο της Μπριάμ...
Σήκωσα το χαλί του μπάνιου, σήκωσα και την κουρελού κάτω από την τουαλέτα της, έβαλα σκούπα, τίναξα τα χαλιά, σφουγγάρισα... έριξα την παλιά άμμο στα σκουπίδια, καθάρισα και αποστείρωσα την τουαλέτα, έβαλα αποσμητικό, έστρωσα δύο σακούλες (ενδιάμεσα είχα ξαναεγκαταστήσει τα χαλάκια), έριξα καινούρια άμμο, αποστείρωσα και το πάνω μέρος (έχει "κλειστή" τουαλέτα), καθάρισα και το φτυάρι...
Πάω να βγάλω τα σκουπίδια, περήφανη για το μπάνιο, αλλά και το καθάρισμα στο υπόλοιπο σπίτι (σκούπα/σφουγγάρισμα)... της είχα αλλάξει και το νερό, σε πεντακάθαρα κεσεδάκια...
Μου βγήκε η μέση να κατεβάσω τα σκουπίδια, ξεπάγιασα κιόλας στους -3 βαθμούς.

Όταν γύρισα ήταν στην τουαλέτα. Χαμογελάω, "α το χρυσό μου, είδε καθαρή τουαλέτα κι είχε έμπνευση"
Εκείνη την ώρα, λες και της έβαλαν νέφτι στον πισινό, πετάγεται από την τουαλέτα, το πορτάκι έμεινε να κοπανάει σαν πόρτα σαλούν κι αφήνει πίσω της άμμο και πατουσάκια: είχε ήδη χύσει το νερό της και μπει με βρεγμένα πόδια για τσίσα!!!

Αφού έκανε ένα εκατοστάρι ως την κουζίνα και πίσω ήρθε μπροστά μου και με κοίταξε, απαιτώντας αγκαλίτσα.

Αααααα!!!!

3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

cr 7

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη cr 7
Ο cr 7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει Καμία γάτες (μια έχουν περάσει από τα χέρια του) και μας γράφει απο Μύρινας (Λέσβος). Έχει γράψει 8 μηνύματα.

O cr 7 έγραψε στις 16:43, 16-01-12:

Εμενα το γατάκι μου(όσο ζούσε )όταν ήταν χειμώνας και εμείς οικογενειακώς πηγαίναμε βόλτα έξω με το αυτοκίνητο όταν ερχόμασταν ανέβαινε πάνω στην μηχανή του αυτοκινήτου μας(που ηταν ζεστή)και έριχνε κάτι ύπνους...κοιμόταν σαν πουλάκι(ευτυχώς που δεν έφαγε τον εαυτό της)

Παράθεση

athinouli

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη athinouli
H athinouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. . Έχει γράψει 4 μηνύματα.

H athinouli :) έγραψε στις 23:27, 02-06-14:

μια φορά ο Μάνος μου έφερε ποντίκι στο μπαλκόνι, ζωντανό..
και το έπαιζε πατώντας την ουρά του, για να εκπαιδεύσει τα παιδιά του..
σε μια φάση ξέφυγε το ποντίκι και πήγε μπήκε σε ένα παπούτσι.. η γάτα το είδε και πήγε στο παπούτσι, να προσπαθεί να το τσιγλήσει να το τραβήξει έξω με το πατουσάκι αλλά δε μπορούσε..
σε μια φάση αφαιρέθηκε ο Μάνος, και το ποντίκι βγήκε γρήγορα - γρήγορα απ' το παπούτσι και μπήκε στο σωλήνα που φεύγουν τα νερά απ το μπαλκόνι.. (ελεύθερη πτώση με αλεξίπτωτο το ποντίκι.. δεν ξέρω τι απέγινε) αλλά η φάση ήτανε μετά που συνέχισε να ψάχνει το γατί!! παιδικό μου θύμησε, το "tom and jerry" και φυσικά το έβγαλα βίντεο

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 4 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους