Το MyCat είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 82,247 εγγεγραμμένα μέλη και 718,331 μηνύματα σε 22,590 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το MyCat άλλα 190 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο MyCat.

Εγγραφή Βοήθεια

Σειρά τροφής Lacky

marina-kr

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη marina-kr
H marina-kr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 1 γάτα (6 έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Πρέβεζα (Πρέβεζα). Έχει γράψει 66 μηνύματα.

H marina-kr η Σιση μου κ εγω........ έγραψε στις 17:38, 23-02-10:

θα ηθελα να κανω μια ερωτηση:Αν η τροφη lacky ειναι καλη για την γατα γιατι την περνει ενας φιλος και θελω να ξερω για να παρω και εγω για την σισση μου αν ειναι καλη.... περιμενω απαντησεις............................

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

evelynkar

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη evelynkar
H evelynkar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 2 γάτες (10+ έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 7,489 μηνύματα.

H evelynkar έγραψε στις 07:40, 24-02-10:

πρώτη φορα την ακούω..κονσερβα είναι ή ξηρη τροφη?

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

marina-kr

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H marina-kr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 1 γάτα (6 έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Πρέβεζα (Πρέβεζα). Έχει γράψει 66 μηνύματα.

H marina-kr η Σιση μου κ εγω........ έγραψε στις 13:52, 24-02-10:

ξηρη τροφη ειναι υπαρχει και για γατες και για σκυλους τωρα θα ηθελα και την γνωμη σας για να ξερω αν ειναι καλη να της την αλλαξω.............

Παράθεση

marina-kr

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H marina-kr η Σιση μου κ εγω........ έγραψε στις 14:10, 24-02-10:

ειναι σε 15 κιλα και κανει γυρο στα 30 ευρω

Παράθεση

aretha (Αλίκη)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη aretha
H Αλίκη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 2 γάτες (6 γατιά πολυαγαπημένα έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,049 μηνύματα.

H aretha έγραψε στις 16:01, 24-02-10:

Για να αξιολογήσει κανείς μια τροφή θα πρέπει να γνωρίζει τη σύστασή της και τις πρώτες ύλες που περιέχει. Αν τα βρεις κάπου και τα γράψεις εδώ, τότε θα μπορέσει κάποιος να σου απαντήσει.

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Σειρά τροφής Pro Plan - Από siam
      Το θέμα έχει λάβει 79 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Διατροφή.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 02-04-19 στις 19:09.
    • Σειρά τροφής Vegan Ami Cat - Από Eva82
      Το θέμα έχει λάβει 49 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Διατροφή.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 18-12-16 στις 22:37.
    • Σειρά τροφής Profine - Από Piwaki
      Το θέμα έχει λάβει 2 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Διατροφή.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 08-09-16 στις 23:23.
    • Σειρά τροφής Feline - Από Piwaki
      Το θέμα έχει λάβει 2 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Διατροφή.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 12-10-11 στις 16:27.
    • Σειρά τροφής McKerk - Από sadyist
      Το θέμα έχει λάβει 5 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Διατροφή.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 03-07-11 στις 08:05.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους