Το MyCat είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 82,034 εγγεγραμμένα μέλη και 718,622 μηνύματα σε 22,686 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το MyCat άλλα 470 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο MyCat.

Εγγραφή Βοήθεια

Η ιστορία επαναλαμβάνεται!

ladycat (frosso)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη ladycat
H frosso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 9 γάτες (10 έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Χίος (Χίος ). Έχει γράψει 3,193 μηνύματα.

H ladycat πισσας+ζυλιτο+γκρινιαρης+ladycat jr=LFE έγραψε στις 00:39, 03-06-06:

Σημερα το μεσημερι οπως καθε παρασκευη γυρισα στο σπιτι μετα απο μια κουραστικη μερα δουλειας φτανοντας σπιτι ταισα την πιτσιλο το κουτσαβλο κ γενικα οτι αδεσποτο υπαρχει γυρω απο το σπιτι μου κ ερχετε στην πορτα μου να φαει τεσπα να μην σας τα πολυσυζητω η πιτσιλο ειναι εγκυος κ αγρια γιατι καθετε μονο οταν θελεις να την χαιδεψεις το απο γευμα πινοντας τον καφε μου στο μπαλκονι με τον φελιξακο παρεα μιας κ δεν του αρεσει το σπιτι μεσα ρεμβαζαμε !!!!!!!!!!! ξαφνικα βλεπω το φελιξ να φευγει σφαιρα απο το μπαλκονι μας κ να κατεβαινει στην διπλανη μονοκατοικια κ απο εκει στο δρομο τρομαξα που τον ειδα κατω κ ετρξα να τον μαζεψω, γιατι ειχε κινηση ο δρομος ,μην τον πατησουν ,κατεβαινοντας κατω βλεπω το φελιξ πανω απο μια κουτα να την ξυνει κ να νιαουριζει παραξενα, πηγα τον πηρα κ τον ανεβασα επανω .
μετα απο λιγο ακουω ενα νιαουρισμα μωρουδιστικο!!!!!!!!! Καμαρωσα σαν χαζογατομανα κ ειπα με ικανοποιηση οτι γεννησε το κοριτσακι μου!!!!!!!!!
Λαθος ομως, ο φελιξ, ξανα εφυγε κ πηγε στην κουτα παλι!!!!!!!!!! κατεβηκα κατω κ φτανοντας στην κουτα συνηδιτοποιησα οτι το κλαμα ακουγετε απο εκει μεσα βλεπω κ την πιτσιλο με την κοιλια στην θεση της.Παγωσε το αιμα μου ανοιξα αμεσως την κουτα ,
κ βρηκα μεσα μια ψυχουλα που εψαχνε την μαμα της το πηρα το ανεβασα σπιτι τωρα μεγαλωνω ξανα ενα παρατημενο γατι παλι οι ιδιες αγωνιες παλι ο ιδιος φοβος !!!!!!!!
κ αυτη την φορα ξερω ποιος το εχει κανει αλλα δεν μπορω να μιλησω ο Κυριακος λεει να μην ανοιξω καβγα με τον μαλακα το γειτονα γιατι θα πρεπει να αλλαξουμε σπιτι!!!!!!!! ΚΑντε μια ευχη βρε παιδια να μεγαλωσει κ αυτο το μικρουλι!!!!!!!!

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

giota

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη giota
H giota αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 2 γάτες (πολλες έχουν περάσει από τα χέρια της) . Έχει γράψει 1,188 μηνύματα.

H giota έγραψε στις 07:23, 03-06-06:

να σου ζηση οπως φαινεται πηγε σε καλα χερια

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

ladycat (frosso)

Επιφανές Μέλος

H frosso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 9 γάτες (10 έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Χίος (Χίος ). Έχει γράψει 3,193 μηνύματα.

H ladycat πισσας+ζυλιτο+γκρινιαρης+ladycat jr=LFE έγραψε στις 14:20, 03-06-06:

σε ευχαριστω γιωτα μου ελπιζω οτι τα δικα μου χερια ειναι καλα αυτουνου που το αφησε ελπιζω να του κοπουν απο την ριζα

Παράθεση

Subject to change (Λία)

Founder

Το avatar του χρήστη Subject to change
H Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 1 γάτα (9 έχουν περάσει από τα χέρια της) . Έχει γράψει 1,354 μηνύματα.

H Subject to change έγραψε στις 21:16, 03-06-06:

Να σου ζήσει Φρόσω! Γιατί να μην κάνεις κάτι αφού τώρα ξέρεις ποιός είναι ο υπάιτιος; Αν έχεις αποδείξεις, κυνήγα τον!

Παράθεση

ladycat (frosso)

Επιφανές Μέλος

H ladycat πισσας+ζυλιτο+γκρινιαρης+ladycat jr=LFE έγραψε στις 21:24, 03-06-06:

εκανα μια βλακεια κ πεταξα την κουτα ειχε πανω ολα τα στοιχεια του

Παράθεση

maxi2

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη maxi2
H maxi2 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 2 γάτες (3+20 έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Λέρος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 594 μηνύματα.

H maxi2 έγραψε στις 11:20, 04-06-06:

Να σου ζήσει βρε!!! Και την άλλη φορά να προσέξεις να μην πετάξεις τα αποδεικτικά στοιχεία..... Καλό θα είναι με κάποιο τρόπο να τιμωρούνται κάτι τέτοιοι τυπάκηδες.....

Παράθεση

effie

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη effie
. Έχει γράψει 56 μηνύματα.

O effie έγραψε στις 11:10, 06-06-06:

Να σας ζήσει, να είναι ευτυχισμένο κι αυτό και εσείς μαζί του!
Όσο για τον τύπο, προφανώς αν τον πλησιάσεις με... άγριες διαθέσεις, θα βρει κάποια δικαιολογία του τύπου: "Δεν ήμουν εγώ, κάποιος άλλος πήρε την κούτα με τα στοιχεία μου και έβαλε μέσα το γατάκι" και λοιπές π@π@ριές - τα γνωστά δλδ...
Βέβαια, μπορείς πάντα να του κάνεις και "βρώμικο" πόλεμο...!!!! :cool:

Παράθεση

Όλγα Veggie

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Όλγα Veggie
H Όλγα Veggie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 3 γάτες (18 έχουν περάσει από τα χέρια της) . Έχει γράψει 1,323 μηνύματα.

H Όλγα Veggie έγραψε στις 21:47, 06-06-06:

Πιο τυχερό δεν θα μπορούσε να είναι. Aφού έπεσε στα χεράκια σου, τι άλλο να ζητήσει... Mια μανούλα σαν και σένα είναι όλα τα λεφτά. Nα σας ζήσει, κι απο μένα και μπράβο σας που έχετε χώρο για μια ακόμα ψυχούλα. :up:

Παράθεση

ladycat (frosso)

Επιφανές Μέλος

H ladycat πισσας+ζυλιτο+γκρινιαρης+ladycat jr=LFE έγραψε στις 08:24, 07-06-06:

αχ παιδια το πατουνι ανοιξε τα ματι α του ειναι κουκλι αχ με εχει κσετρελλανει εχω παθει την πλακα μου εχει μια τσαχπινια μια χαρη ενα σκερτσο αλλο πραμα
:up:

Παράθεση

Ολγα

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Ολγα
. Έχει γράψει 15 μηνύματα.

O Ολγα έγραψε στις 12:11, 07-06-06:

Σου εύχομαι και εγώ να σου ζήσει το μικρούλι σου. Πιστεύω και για σένα ότι θα είναι μεγάλη ευχαρίστηση που μπορείς και το βοηθάς. Να είσαι πάντα καλά για να μπορείς να δίνεις την αγάπη σου σε αυτούς που την έχουν ανάγκη.:up:

Παράθεση

maxi2

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη maxi2
H maxi2 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 2 γάτες (3+20 έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Λέρος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 594 μηνύματα.

H maxi2 έγραψε στις 13:57, 07-06-06:

Μπράβο Φροσάκι.. θα ήθελα να σε έβλεπα απο μια μεριά, την ώρα που το πατούνι σου (τι σημαίνει το όνομα άνοιξε τα ματάκια του....
Είμαι πολύ περίεργη...

Παράθεση

Gemini

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Gemini
H Gemini αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 1 γάτα (2 έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Χαλάνδρι (Αττική). Έχει γράψει 359 μηνύματα.

H Gemini έγραψε στις 15:51, 07-06-06:

Φρόσω μου, μπράβο! Nα σου ζήσει το νέο μωρό! Aπό τις περιγραφές σου φαίνεται ότι είναι κουκλάκι!
M'αρέσει που το λες "πατούνι". Tο θεωρώ πολύ χαριτωμένο γιατί έτσι έλεγα τις πατουσίτσες της Σουμίτσας μου, όταν πρωτοήρθε στο σπίτι μας. Ήταν τόσο μαλακιές και ροδαλές, που μου'ρχόταν να τις φάω!

Παράθεση

mela

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη mela
. Έχει γράψει 98 μηνύματα.

O mela έγραψε στις 17:32, 07-06-06:

Φροσάκι, να'σαι καλά κι εσύ και το πατούνι σου.
Για περιέγραψέ το... χρώμα, μάτια, γένος, νάζια και άλλα τέτοια... Ξέρεις τώρα.

Παράθεση

ladycat (frosso)

Επιφανές Μέλος

H ladycat πισσας+ζυλιτο+γκρινιαρης+ladycat jr=LFE έγραψε στις 23:38, 07-06-06:

ειμαστε κουκλες μελαχρινες με λιγο ασπρο στην κοιλιτσα μας κ μια ασπρη τουφιτσα στο κεφαλακι μας τα ματια μας ειναι ακομη γκρι δεν ακουμε γιατι αυτακια εχουμε κλειστα εχουμε πατουσιτσες ροζ κ νυχακια κανουμε κολοτουμπες για ναμας χαιδευετε την κοιλιτσα μας κ δεν ξυπναμε το βραδυ μονο οταν βρεκσουμε το κρεββατι μας παρακολουθουμε τον μπαμπα οταν μας ταιζει κ τον κατουραμε ταυτοχρονα χαχαχαχαχα
Μια μικρη διευκρυνηση ακομη δεν ξερουμε τι φυλο ειμαστε μαλλον αγορακι βλεπς κατι σαν σπυρακια διπλα στο πιπι μας!!!!!

Τελικα ειμαι αγορομανα

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Χριστουγεννιάτικη ιστορία - Από Claire Rentfield
      Το θέμα έχει λάβει 4 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Αναδημοσιεύσεις.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 17-12-12 στις 00:00.
    • Η ιστορία του Έλβις - Από ELENIP
      Το θέμα έχει λάβει 10 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Ιστορίες.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 06-01-09 στις 13:49.
    • Η ιστορία του Λάζαρου... - Από alice
      Το θέμα έχει λάβει 9 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Ελπιδοφόρες εμπειρίες.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 29-12-08 στις 13:40.
    • Η ιστορία μας - Από mariaxanthi
      Το θέμα έχει λάβει 12 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Οι γάτες μου.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 20-10-08 στις 23:29.
    • Ιστορία... - Από Γωγω
      Το θέμα έχει λάβει 5 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Γενική συζήτηση.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 30-11-06 στις 12:01.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους