Το MyCat είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 80,852 εγγεγραμμένα μέλη και 716,548 μηνύματα σε 22,295 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το MyCat άλλα 320 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο MyCat.

Εγγραφή Βοήθεια

Κλειστό Θέμα

Το παρόν θέμα είναι κλειδωμένο! Δεν μπορείτε να απαντήσετε σε αυτό.

Χάθηκε ο γάτος μου άσπρος Περσίας, Θεσσαλονίκη Χαριλάου στις 2/1/15

sevaxina

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη sevaxina
. Έχει γράψει 8 μηνύματα.

O sevaxina Καλησπερα χαθηκε ο γατος μου ασπρος περσ έγραψε στις 23:06, 04-01-15:

Χαθηκε ο γατος μου ασπρος περσιας Θεσσαλονικη Χαριλαου στις 2/1/15
χαθηκε γατος θεσσαλονικη

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 4 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα Thumbnails
Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγένθυνση

Όνομα:  sevax.jpg
Εμφανίσεις:  138
Μέγεθος:  808,7 KB  
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

Aleksa

MyCat Moderator

Το avatar του χρήστη Aleksa
H Aleksa αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Έχει 1 γάτα και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 17,067 μηνύματα.

H Aleksa έγραψε στις 00:41, 05-01-15:

Το γλυκό μου, τόσο όμορφο.. Μη χάνεις το κουράγιο σου, θα βοηθήσουν και τα μέλη μας, όπου μπορούν να το διαδώσουν και μακάρι να βρει το δρόμο και να επιστρέψει γρήγορα στο σπίτι του ο γατούλης σου, κοντά σου.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 4 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

Claire Rentfield (Βάσω.)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Claire Rentfield
H Βάσω. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 3 γάτες (20 έχουν περάσει από τα χέρια της) . Έχει γράψει 10,509 μηνύματα.

H Claire Rentfield έγραψε στις 00:50, 05-01-15:

Γράψε αν θες λίγα παραπάνω στοιχεία. Αν είναι στειρωμένος, τι ηλικία έχει, αν είναι φιλικός με τους ξένους ούτως ώστε αν δεν είναι, να μην προσπαθήσουν να τον πιάσουν και τρομάξει περισσότερο.
Και δώσε και κάποιο τηλέφωνο να επικοινωνήσουν μαζί σου, εγώ του έκανα δημοσίευση και στο facebook και θα το προωθώ καθημερινά μέχρι να βρεθεί.

Claire Rentfield (Βάσω.)

Επιφανές Μέλος

H Βάσω. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 3 γάτες (20 έχουν περάσει από τα χέρια της) . Έχει γράψει 10,509 μηνύματα.

H Claire Rentfield έγραψε στις 01:35, 05-01-15:

Μια κοπέλα μου έστειλε μήνυμα πως είδε την Παρασκευή το βράδυ έναν άσπρο γατούλη να διασχίζει την Εγνατία στο ύψος της Μαρτίου. Ακολουθούσε μια παρέα παιδιών απ' ότι μου είπε και δεν της φάνηκε για αδέσποτος. Ρίξε μια ματιά προς τα εκεί.

Claire Rentfield (Βάσω.)

Επιφανές Μέλος

H Claire Rentfield έγραψε στις 16:14, 05-01-15:

Αυτός βρέθηκε την Πρωτοχροννιά. Χάθηκε σίγουρα στις 2 του μήνα ο δικός σου;

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

sevaxina

Νεοφερμένος

O sevaxina Καλησπερα χαθηκε ο γατος μου ασπρος περσ έγραψε στις 23:29, 06-01-15:

τον βρηκα τον γατουλη μου αλλα φοβαμαι τωρα να ανοιξω και το παραθυρο!!!!ποσα περασα μαζι του ...εχει προβλημα με το ουροποιητικο και κοντεψα να τον χασο και αλλη φορα πολυ μωρο μολις τον πειρα εκανε σοβαρη επεμβαση ....τωρα ειναι 6 ετων
ευχαριστω ολους !!!

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

sevaxina

Νεοφερμένος

O sevaxina Καλησπερα χαθηκε ο γατος μου ασπρος περσ έγραψε στις 23:37, 06-01-15:

τον βρηκα το δικο μου δεν ειναι αυτος ευχαριστω γλυκια μου

Aleksa

MyCat Moderator

Το avatar του χρήστη Aleksa
H Aleksa αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Έχει 1 γάτα και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 17,067 μηνύματα.

H Aleksa έγραψε στις 23:38, 06-01-15:

Καλώς τον! Κι από δω και πέρα όχι με άγχος αλλά με περισσότερη προσοχή.
Καλή σας χρονιά, με υγεία και χωρίς άλλες αγωνίες

sevaxina

Νεοφερμένος

O sevaxina Καλησπερα χαθηκε ο γατος μου ασπρος περσ έγραψε στις 23:50, 06-01-15:

καλη χρονια με υγεια και ότι επιθυμεις!!!)))))

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους