Το MyCat είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 80,894 εγγεγραμμένα μέλη και 717,276 μηνύματα σε 22,369 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το MyCat άλλα 369 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο MyCat.

Εγγραφή Βοήθεια

Επείγον!Χάθηκε άσπρος γάτος, περιοχή Καλαμάκι Αλίμου, 8/07/15

konstadina15

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη konstadina15
H konstadina15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. . Έχει γράψει 2 μηνύματα.

H konstadina15 έγραψε στις 02:03, 11-07-15:

Στις 8/07/15 έχασα τον ασπρουλη μου που τον μεγάλωσα από μωράκι, τον έσωσα απο έναν σκύλο που τον είχε στο στόμα του και έπαιζε.
Ο ασπρουλης μου έχει ένα μάτι γαλανό και το άλλο πράσινο , ειναι ολόλευκος.Εφυγε το βράδυ της Τετάρτης (8/07/15) απο το διαμερισμα.ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΠΟΛΥ ΟΠΟΙΟΣ ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΟΤΙΔΗΠΟΤΕ, ΕΙΤΕ ΖΕΙ ΕΙΤΕ ΟΧΙ ΝΑ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΗΣΕΙ ΜΕ ΤΟΝ ΕΞΗΣ ΑΡΙΘΜΟ 6955484004
* Σε περιπτωση που καποιος τον βρει και τον επιστρεψει θα δοθει αμοιβη.
Περναω ωρες μεγαλης αγωνιας και στεναχώριας σας παρακαλω αν τον βρειτε θελω να τον επιστρεψετε γιατι το δεσιμο που εχω μαζι του ειναι μεγαλο και η απωλεια του δραματικη.
Μακαρι να εχω σύντομα ευχαριστα νεα.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 3 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Aleksa

MyCat Moderator

Το avatar του χρήστη Aleksa
H Aleksa αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Έχει 1 γάτα και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 17,271 μηνύματα.

H Aleksa έγραψε στις 07:29, 11-07-15:

Καλή μου Κωνσταντίνα, όσο κι αν καταλαβαίνω την αγωνία σου ζώντας τον εφιάλτη κάθε γατο-γονιού (χάνοντας το ζωάκι του και βάζοντας στο νου του χίλια δυο άσχημα πράγματα), θα σου έλεγα κατ'αρχήν, όσο μπορείς, μη πανικοβάλεσαι και με ψυχραιμία και μεθοδικότητα να συνεχίσεις να τον ψάχνεις.
Το πρώτο που έχεις να κάνεις είναι να τυπώσεις αφισάκια με ευκρινείς φωτογραφίες του μαζί με τα απαραίτητα στοιχεία (ώστε όποιος τον βρει ή γνωρίζει κάτι, να επικοινωνήσει )και να τα αναρτήσεις στην γύρω περιοχή.
Μάλιστα θα σου συνιστούσα να ανεβάσεις άμεσα κι εδώ στην παρούσα αγγελία φωτογραφίες του, για να διευκολυνθούν όσα μέλη μας επιθυμούν να το κοινοποιήσουν και σε άλλα μέσα κοινωνικής δικτύωσης προκειμένου να σε βοηθήσουν.
Παραπέμποντάς σε και το άρθρο μας "Πώς να βρούμε μια γατούλα που χάθηκε..." προκειμένου να ενημερωθείς πλήρως με όλες τις απαραίτητες ενέργειες που μπορείς να κάνεις, θα σου ευχηθώ με όλη μου την καρδιά, το συντομότερο να τον έχεις και πάλι στην αγκαλιά σου.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 3 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

konstadina15

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη konstadina15
H konstadina15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. . Έχει γράψει 2 μηνύματα.

H konstadina15 έγραψε στις 09:29, 11-07-15:

Σε ευχαριστώ παρά πολύ για την συμπαράσταση σου, φωτογραφία δυστυχώς δεν έχω γιατί είχε πρόβλημα το κινητό μου με την κάμερα. Εχω βγει και ψαχνω καθε μερα στην περιοχη μου πρωι και βραδυ.Δεν εχει βγει ποτε εξω παντα τον ειχα στο σπίτι παρέα με δύο κουκλάκια που του είχα. Αντιλαμβάνεσαι το μυαλό μου πάει στα αυτοκίνητα, μην του επιτεθεί σκύλος , οτι είναι στο δρόμο χωρίς νερό και τροφή..ΔΙΑΒΑΣΑ ΤΟ ΆΡΘΡΟ ΜΕ ΤΙΣ ΣΥΜΒΟΥΛΕΣ ΚΑΙ ΘΑ ΤΙΣ ΚΑΝΩ ..Σήμερα θα ετοιμάσω αφίσες με ενα κείμενο, έστω με τα χαρακτηριστικα του και ας με βοηθήσει η Παναγία να τον βρω και να ειναι καλά ο ασπρούλης μου.
Λογαριασμό στo fb δεν εχω.Μπηκα στο site σας με την ελπίδα μηπως τον δει καποιος και τον ξαναβρω.
Ευχαριστώ πάρα πολύ για την απάντησή σου! Ακόμα κι αυτό ειναι παρηγοριά για μένα.

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους